Kaip valdyti WordPress turinį naudojant administratoriaus stulpelius Pro

Jei norite sukurti aiškią ir organizuotą redagavimo aplinką, kurioje galėtumėte dirbti, tada Administratoriaus stulpeliai Pro yra skirtas tau. „WordPress“ svetainės paleidimas reiškia, kad jūs nuolat susiduriate su dideliu kiekiu turinio, nesvarbu, ar tai tinklaraščio įrašai, puslapiai ar kiti įrašų tipai. Tai gali būti sunku lengvai valdyti ir redaguoti.


„Admin Columns Pro“ rodys galingus stulpelius, leidžiančius greitai rūšiuoti, filtruoti ir redaguoti turinį. Tai padės sutaupyti laiko, gerai sutvarkyti turinį ir suteiks galimybę be vargo pasiekti svarbią informaciją.

Šioje „Admin Columns Pro“ apžvalgoje aptarsime funkcijas ir funkcijas, kurias siūlo šis „WordPress“ papildinys. Tada panagrinėsime, kaip įskiepį sukurti ir paleisti bei kaip naudoti kai kuriuos svarbiausius jo įrankius.

„Administrator Columns Pro“ ypatybės

Pridėti stulpelius

„Admin Columns Pro“ yra funkcijų turtingas įskiepis, kurį greitai ir nesudėtinga nustatyti bei galiausiai pagerinsite „WordPress“ administratoriaus patirtį. Norėdami pasirinkti geriausią apžvalgą, galite pasirinkti iš daugiau nei 160 stulpelių, tinkančių visiems turinio tipams. Vilkimo įrankis taip pat leis jums organizuoti stulpelių išdėstymą pagal jūsų poreikius, jums nereikės paliesti kodo eilutės.

Sukurtą turinį galima rūšiuoti ir filtruoti pagal jūsų pasirinktus kriterijus. Redaguoti intarpu galite redaguoti duomenis tiesiai iš apžvalgos puslapio, nereikia atidaryti atskirų turinio dalių. Tai daro idealų sprendimą tiems iš mūsų, kurie nori supaprastinti turinio pakeitimų procesą.

Taigi dabar mes šiek tiek žinome apie tai, ką siūlo „Admin Columns Pro“, pažvelkime išsamiau į šio „WordPress“ papildinio funkcijas …

Pridėkite stulpelių, kad atitiktų jūsų poreikius

Stulpeliai

Administratoriaus stulpeliai leidžia lengvai ir greitai pridėti stulpelius į apžvalgos puslapius. Tai reiškia, kad galite peržiūrėti tam tikrą informaciją, esančią įraše ar puslapyje. Ir viskas, iš tikrųjų nereikia jų atidaryti. Daugiau nei 160 kolonų tipų yra teikiami, o tai gali pasigirti visų tipų turinys. Pridėkite matomo vaizdo stulpelį, rodykite visas skelbimo žymas stulpelyje arba autoriaus vardo stulpelį.

Nuvilkite statybiklį

Trauk ir mesk

Šis papildinio patogumas yra neabejotinai viena iš jo geriausių savybių. „Admin Columns Pro“ apima vilkimo sąsają, todėl lengva išdėstyti stulpelius. Galite sukurti stulpelių maketus, kurie jums būtų organizaciniai prasmingi, tiesiog spustelėdami ir vilkdami stulpelius aplink. Net nereikia nuobodaus kodo, net nuolankus pradedantysis galės per kelias minutes susitvarkyti su šia programine įranga.

Norėdami rasti tinkamą turinį, greitai rūšiuokite ir filtruokite

Rūšiuoti

„Admin Columns Pro“ leidžia greitai surūšiuoti duomenis ir padeda lengvai susitvarkyti turinį taip, kad atitiktų jūsų poreikius. Rūšiuokite pagal įrašo ilgį, laikmeną, komentarus ar vartotojus ir daugelį kitų variantų. Išrūšiavę stulpelius, šie rezultatai automatiškai išsaugomi kaip jūsų pasirinkimas, kol iš naujo rūšiuosite.

Filtras

Stulpelių duomenų filtravimas yra taip paprasta, kaip rūšiuoti. Išplečiamasis meniu leidžia ieškoti ir filtruoti turinį. Tai gali būti ypač naudinga, jei norite peržiūrėti produktų grupę, pranešimus iš tam tikro mėnesio ar straipsnius, parašytus konkretaus autoriaus.

Lengva tiesiogiai redaguoti apžvalgos puslapyje

Redaguoti

Stulpelių duomenų taisymas yra paprastas, kai „Admin Columns Pro“ tampa jo elementu. Kaip minėta anksčiau, papildinio vidinio redagavimo funkcija leidžia redaguoti įrašus jų net neatveriant. Patikrinkite stulpelius, norėdami rasti turinio neatitikimų, tada redaguokite bet kurį apžvalgos lauką. Tai ne tik sutaupys jūsų laiką, bet ir padės užtikrinti aukštos kokybės ir nuoseklų turinį jūsų „WordPress“ svetainėje.

Integracija su kitais „WordPress“ papildiniais

Administratoriaus stulpelių „Pro“ papildinių integracija

„Admin Columns Pro“ integruojamas su kai kuriais kitais populiariais papildiniais, įskaitant „WooCommerce“, „bbPress“ ir „Yoast SEO“. Tai reiškia, kad galite tvarkyti ir tvarkyti šių palaikomų papildinių duomenis.

Pvz., Jei dirbate „WooCommerce“ parduotuvėje, galite rodyti stulpelius, kuriuose rodomos produktų kainos, kiekvienos prekės matmenys, ar jos yra sandėlyje, ir dar daugiau. Tada ne tik galėsite greitai peržiūrėti pagrindinę informaciją apie visus savo produktus vienoje vietoje, bet ir galėsite lengvai redaguoti šią informaciją, padėdami jums lengvai valdyti ir atnaujinti „WooCommerce“ duomenis..

Be to, Įrankių rinkinių tipai integracijos priedas reiškia, kad galite lengvai pridėti pasirinktinių laukų ir taksonomijų, sukurtų naudojant tipus, stulpelius. Administratoriaus stulpeliai automatiškai atpažįsta jūsų nustatymus iš tipų, kad vos keliais paspaudimais galėtumėte pridėti tinkintus laukus. Panašiai ir su Ankštys galite sukurti ir redaguoti pasirinktinius įrašų tipus, tada naudokite „Admin Columns Pro“, kad modifikuotumėte savo įrašų tipus, kad bet koks įrašo tipo laukas būtų rodomas kaip stulpelis (pvz., spalvos, vietos, kainodara ir tt).

Kitos „Admins Columns Pro“ savybės

Kaip matote, „Admins Columns Pro“ turi daug ką pasiūlyti. Nors apžvelgėme daugumą akcentų, čia yra keletas svarbesnių, nors gal ir mažiau jaudinančių, savybių…

 • Keli stulpelių rinkiniai – sukurkite pasirinktinius ekrano rodinius ir kurkite pasirinktinių stulpelių rinkinius, pagrįstus vartotojo vaidmeniu, kad galėtumėte efektyviai valdyti įrašus, puslapius ir kt..
 • Horizontalus slinktis – nesijaudinkite dėl mažų ekranų, tiesiog įjunkite horizontalų slinkimą iš meniu „Ekrano parinktys“, kad naršymas būtų lengvas.
 • Taksonomijos stulpeliai – pridėkite stulpelį prie savo taksonomijos apžvalgos, kad galėtumėte peržiūrėti daugiau turinio, nereikia jo atidaryti po vieną.
 • Importavimas ir eksportas – lengvai perkelkite stulpelio nustatymus į kitą svetainę arba naudokite juos kaip atsargines kopijas.
 • Kelių svetainių stulpeliai – jei turite daugiavietę svetainę, tinklo vartotojams gali būti naudojami visi vartotojo stulpeliai.
 • Palaikymas – „Admin Columns Pro“ yra išsami dokumentacija o tam skirta kūrėjų komanda teikia tiesioginį palaikymą el. paštu.

Kaip matote, „Admin Columns Pro“ yra įspūdingų ir galingų funkcijų. Taigi, dabar pažiūrėkime, kaip sukurti šį papildinį ir paleisti savo „WordPress“ svetainėje …

Pradėkite nuo „Administrator Columns Pro“

„Admin Columns Pro“ yra labai paprasta nustatyti ir naudoti. Jei norite greitai pradėti naudotis ir naudoti populiariausias šio papildinio funkcijas, skaitykite toliau.

Įdiekite papildinį

Pridėti naują papildinį

Pirmiausia, įsigyti papildinį iš „Admin Columns Pro“ ir atsisiųskite jį iš savo Sąskaitų puslapis. Tada prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir pasirinkite „Papildiniai> Pridėti naują“..

Spustelėkite „Įkelti papildinį> Pasirinkite failą“. Pasirinkite „Admin Columns Pro“ ZIP failą ir pasirinkite „Įdiegti dabar“.

„Administrator Columns Pro“ meniu

Suaktyvinę papildinį, skiltyje „Nustatymai“ rasite „Administratoriaus stulpelių“ meniu..

Suaktyvinkite savo licenciją

Skirtukas „Nustatymai“

Norėdami įsitikinti, kad papildinys automatiškai gauna atnaujinimus, turite suaktyvinti „Admin Columns Pro“ licenciją. Pasirinkite „Nustatymai> Administratoriaus stulpeliai“. Dabar pasirodys ekranas „Administrator Columns“. Pasirinkite skirtuką „Nustatymai“.

Suaktyvinti licenciją

Skiltyje „Atnaujinimai“ įveskite savo licencijos kodą ir spustelėkite „Atnaujinti licenciją“. Jei nesate tikri, jūsų licenciją galite rasti paskyros puslapyje.

Pridėkite, pašalinkite ir tvarkykite stulpelius

Įdiegę papildinį ir suaktyvinę licenciją, esate pasirengę pradėti kurti stulpelius. „Admin Column Pro“ turi labai intuityvią sąsają, leidžiančią ypač lengvai pridėti, pašalinti ir valdyti stulpelius. Ekrane Administratorių stulpelių nustatymai pasirinkite skirtuką „Administratorių stulpeliai“.

Administratoriaus stulpeliai

Išskleidžiamajame laukelyje pasirinkite turinio perdangos puslapį, į kurį norite pridėti stulpelius. Šiam straipsniui pasirinkau „Žinutės“, tokiu būdu įgalindama pridėti stulpelius prie savo „Žinutės“ perdengimo puslapio.

+ Kolona

Tada spustelėkite apačioje „+ stulpelį“. Dabar galite pasirinkti norimo rodyti stulpelio tipą ir pakeisti jo parametrus, įskaitant naujo stulpelio žymėjimą ir jo pločio nustatymą. Svarbu tai, kad čia turite įjungti tiesioginį redagavimą, rūšiavimą ir filtravimą. Atminkite, kad ne visi stulpelių tipai palaikyti visas tris šias funkcijas, todėl jums nebus pasiūlyta galimybė juos visus suaktyvinti.

Pašalinti Redaguoti

Norėdami pašalinti arba redaguoti stulpelį, užveskite pelės žymiklį virš stulpelio eilutės ir pasirinkite „pašalinti“ arba „redaguoti“..

Trauk ir mesk

Norėdami pakeisti stulpelių pasirodymo tvarką, vilkite ir numeskite stulpelius į norimas vietas.

Peržiūrėti pranešimų ekraną

Pridėję ir suskirstę visus stulpelius pagal savo poreikius, spustelėkite „Išsaugoti“. Dabar pasirinkite „Peržiūrėti pranešimų ekraną“, kad galėtumėte peržiūrėti naujus stulpelius.

Filtruoti ir rūšiuoti stulpelius

Sukūrę reikiamus stulpelius, galite pradėti juos naudoti norėdami tvarkyti ir valdyti savo turinį. Kaip jau buvo aptarta anksčiau, turinio paieška naudojant rūšiavimo ar filtravimo įrankius gali būti ypač naudinga, jei norite rasti, peržiūrėti ar redaguoti konkrečius duomenis..

Įgalinti rūšiavimą

Jei norite rūšiuoti stulpelį, pirmiausia patikrinkite, ar galima rūšiuoti tą stulpelio tipą ir ar suaktyvinote „Rūšiavimas“ nustatydami stulpelį. Tada atidarykite apžvalgos puslapį, kuriame yra stulpeliai, kuriuos norite rūšiuoti. Čia atidariau savo įrašų puslapį.

Žodžių skaičius Rūšiuoti

Užveskite pelės žymeklį ant stulpelio, kurį norite rūšiuoti, pavadinimo, pasirodys rūšiavimo parinkties rodyklė. Tiesiog spustelėkite rodyklę ir jūsų stulpelis bus automatiškai rūšiuojamas. Čia galite pamatyti, kad aš surūšiau tinklaraščio įrašus nuo didžiausio iki mažiausio žodžių skaičiaus.

Panašių vaizdų filtras

Kiekvieno stulpelio filtravimo parinktys rodomos puslapio viršuje išskleidžiamuosiuose laukeliuose. Norėdami filtruoti stulpelį, pasirinkite iš galimų filtravimo parinkčių ir spustelėkite „Filtruoti“. Čia aš filtravau tinklaraščio įrašus, kad parodyčiau tuos, kurie dar turėtų rodyti rodomą vaizdą. Dar kartą, filtruodami, pirmiausia patikrinkite, ar stulpelio tipas palaiko filtravimą ir ar jis buvo suaktyvintas.

Redaguoti stulpelius

Redaguoti

Stulpelių redagavimas yra toks pat paprastas kaip rūšiavimas ir filtravimas. Pasirinkite „Inline Edit“ viršuje, esančioje puslapio viršuje, ir dabar jums bus leista redaguoti turinį, rodomą taisytinuose stulpeliuose.

Pridėti FI

Redaguoju tinklaraščio įrašą, prie kurio reikia pridėti matomą vaizdą. Spustelėjęs rodomo paveikslėlio stulpelyje esančią redagavimo piktogramą, galiu pasirinkti ir pridėti paveikslėlį prie įrašo, iš tikrųjų neatlikdamas pranešimo..

FI Redaguoti

Kainodaros parinktys

Administratoriaus stulpeliai Pro galima įsigyti tik nuo 49 USD. Šis asmeninis planas leidžia naudoti „Admin Columns Pro“ vienoje svetainėje ir apima vienerių metų atnaujinimus ir palaikymą. Verslo ir kūrėjų planai taip pat galimi didesnėms internetinėms įmonėms ir specialistams. Didžiausi naujovinimo į vieną iš asmeninio plano pranašumai yra naudojimas keliose svetainėse, taip pat visi anksčiau paminėti aukščiausios kokybės trečiųjų šalių priedai (Pods, Advanced custom Fields, WooCommerce ir kt.)

Svarbu tai, kad „Admin Columns Pro“ siūlo 60 pinigų grąžinimo garantiją, taigi, jei nepatenkintas papildiniu, gausite visą grąžinamąją išmoką. Tai parodo, kaip užtikrintai „Admin Columns Pro“ yra savo produkte.

Baigiamosios mintys

Kaip matote naudodami „Admin Columns Pro“ savo „WordPress“ turiniui tvarkyti, yra labai lengvas ir efektyvus. Šis papildinys suteikia galimybę sutaupyti laiko, taip pat leidžia pašalinti mokyklinio berniuko klaidas, sukuriant profesionalų, organizuotą ir nuoseklų tinklaraštį.

Sužinokite daugiau apie Administratoriaus stulpeliai Pro šiandien. Ir kaip visada, jei turite kokių nors klausimų ar ką nors papildyti, palikite komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map