Kas yra „WordPress“ kaupimas ir kodėl tai svarbu?

 1. 1. Pradedantiesiems „WordPress“ vidinių funkcijų supratimo vadovas
 2. 2. Dabar skaitau: Kas yra „WordPress“ kaupimas ir kodėl tai svarbu?
 3. 3. Kaip veikia „WordPress“ kaupimas?
 4. 4. Kaip įdiegti ir nustatyti “WordPress” talpyklą naudojant WP Super talpyklą
 5. 5. Kaip nustatyti „WordPress“ talpyklą naudojant bendrą W3 talpyklą (W3TC)
 6. 6. „MaxCDN“ apžvalga: geriausias „WordPress“ kompaktinis diskas?

Malonu matyti, kad jūs perskaitėte mano nuobodų seną straipsnį apie „WordPress“ vidinį veikimą – kudos! Palauk, ką? Tu ne? Nesijaudinkite, tiesiog greitai perskaitykite – ypač dalyje „Kas nutinka, kai kas nors peržiūri jūsų„ WordPress “tinklaraštį?“.


Kaip rodo pavadinimas, mokysimės „WordPress“ talpyklos. Šioje įrašų serijoje išsamiai išnagrinėsime kiekvieną talpyklos išsaugojimo aspektą.

 • Kodėl tai svarbu
 • Kaip tai veikia
 • Ir galiausiai, kaip tai įgyvendinti.

Kodėl „WordPress“ talpinimas yra toks svarbus?

Talpinimas trumpai

Koledže, kai jie moko man temos, apie kurią nieko nežinau, aš linkęs pirmiausia galvoti apie jos pritaikymą, užuot mokęsis šios temos. Pavyzdžiui – pasikartojimo santykiai. Jie naudojami skaičiuoti devintą skaičių sekos skaičių, pavyzdžiui, „Fibonačio“ seką. Kai supratau jo svarbą – kaip pasikartojimo santykiai padeda sutaupyti daug brangaus skaičiavimo laiko – gerai, aš tuo susidomėjau. Jei norėtumėte šiek tiek sužinoti apie pasikartojančius santykius, jums sekasi – trumpai aprašysiu tai kitame punkte. Žmonės, kurie nenori apie tai sužinoti, galėtų jį praleisti – nemeluosiu. ��

Šaunūs dalykai, kuriuos gali padaryti „Fibonacci Sequence“

A Fibonačio seka yra tiesiog ankstesnių dviejų skaičių pridėjimas seka. Beveik visi iš informatikos srities žino, ką aš kalbu – jūs turite parašyti programą (bet kuria kalba), kad sukurtumėte „Fibonacci“ seką. Jei pradėčiau nuo 0, tada „Fibonačio“ seka būtų tokia:

0, 1, 1, 2, 3, 5, 8 .. iki begalybės.

Dabar, jei paprašyčiau jūsų penktojo serijos numerio, atsakymas būtų toks: Jei aš paprašyčiau jūsų 500 skaičiaus, jūs turėtumėte apskaičiuoti visą seriją iki 500-osios kadencijos. . Nepaisant šiuolaikinio kompiuterio, jūsų telefonas jį apskaičiuotų greičiau nei per sekundę. Tačiau, kalbant apie šiuolaikinį procesorių, tai yra daug! Padidinkite tą 500–50 000 000 000 (50 milijardų tūkstančių) Fibonačio skaičių ir taip – jums prireiks daug daugiau laiko.

Čia atsiranda pasikartojimo santykis. Taikydami pasikartojimo ryšius, gauname formulę, pagal kurią galima apskaičiuoti n-ąjį Fibonačio tašką. Tai būtų 5-asis, 50-asis ar 50 trilijoninis Fibonačio terminas, ta išvesta formulė gali juos visus apskaičiuoti tiksliai per tą patį laiką, t. Y. Pastovų laiką. Tai yra be galo naudinga, nes taupo daug brangaus skaičiavimo laiko, be to, padeda apskaičiuoti programos sudėtingumą..

Taigi, kas yra tas didelis nerimas dėl „WordPress“ talpyklos išsaugojimo?

Ėriukas2

„Google“ mėgsta greitesnes svetaines. Visi mes mėgstame greitesnes svetaines. Vienas iš svarbiausių „Google“ SERP (Search Engine Rezultatų puslapis) reitingavimo veiksnių yra svetainės greitis ir jos reakcijos laikas.

Talpinimas yra pagrindinis veiksnys, lemiantis bendrą svetainės našumą. Ypač „WordPress“, nes jis generuoja HTML puslapius dinamiškai – pasitelkdamas PHP kodą kartu su „MySQL“ duomenų bazės užklausomis. Tinkamai sukonfigūravus talpyklos protokolus, jūsų „WordPress“ svetainė gali būti didesnio laipsnio. Tai padeda išvengti pertekliaus ir pagreitina jūsų svetainės įkėlimo laiką nemokamai! Pagreitinti „WordPress“ svetainę galima 3 pagrindiniais būdais:

 1. Naudokite aukščiausios klasės, nepaprastai galingus, sugrupuotus serverius
 2. Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)
 3. Konfigūruokite „WordPress“ talpyklą

Pirmieji du taškai gali būti (labai) brangūs ir paprastai priklauso nuo svetainės lankytojų skaičiaus. Tačiau „WordPress“ talpyklą galima naudoti (ir ji turėtų būti naudojama) net ir mažiausiose svetainėse. Įdomu žinoti, kad didžiausias vardas „WordPress“ valdomoje talpykloje – „WPEngine“ naudoja savo sukurtą, patentuotą talpyklos technologiją, vadinamą „EverCache“, kuri sujungia visas tris pagrindines talpyklos formas – puslapio, duomenų bazės ir objekto talpyklos kaupimą..

Kas yra „WordPress“ kaupimas?

Jei perskaitėte mano ankstesnį straipsnį, žinosite, kiek daiktų įvyksta kiekvieną kartą, kai kas nors lankosi jūsų svetainėje. Toliau pateiktas vaizdas, skirtas jūsų atminčiai įkrauti:

„WordPress“ vidinis veikimas

Kas būtų, jei tie dinamiškai sugeneruoti tinklalapiai būtų išsaugomi serverio standžiajame diske ar atmintyje (RAM) ir būtų teikiami iš ten kiekvieną kartą, kai kas nors paprašytų puslapio? Būk vienas ar 1000 žmonių, tas pats puslapis bus išsiųstas! Tai sutaupytų daug duomenų bazės užklausų, PHP kodo vykdymą ir taip sutaupytų svarbiausią veiksnį – brangų skaičiavimo laiką. Tai būtų tikrai, labai greitai.

Tai yra „WordPress“ talpyklos kaupimas. Pakartotinis anksčiau sugeneruotų duomenų (arba tokių užklausų, kaip duomenų bazės užklausų) pakartotinis panaudojimas, kad paspartėtų naujos, vėlesnės užklausos.

O pakabink, o kas, jei kas nors pakomentuos, atnaujins įrašą ar paskelbs naują? Ar tuose anksčiau sugeneruotuose HTML puslapiuose nėra klaidingų / pasenusių duomenų? Jūs teisus, visiškai taip būtų! Taigi mes turime tai, kas vadinama:

Talpyklos valymas

Talpyklos valymas iš esmės reiškia visų anksčiau talpykloje saugomų duomenų talpyklą. Tai reiškia, kad seni yra ištrinami, o nauji sukuriami arba atnaujinami. Paprastai tai vyksta remiantis daugybe protokolų, iš kurių kai kurie apima:

 • Kai bus paskelbtas komentaras
 • Kai bus paskelbtas naujas įrašas
 • Kai atnaujinamas senas įrašas

„WordPress“ šerdis ir talpyklos papildiniai žino, kada išvalyti talpyklą, kad lankytojui nebūtų teikiami seni, nesvarbūs duomenys..

Išvada

Šioje temoje aptariami du veiksniai, kuriuos man svarbu suprasti prieš pradedant mokytis „WordPress“ talpyklos. Dabar, kai jūs gerai suprantate abu, atėjo laikas sužinoti, kaip veikia talpyklos kaupimas.

„WordPress“ talpyklos pranašumai

Baigdami šį skyrių, apžvelkime kai kuriuos privalumus, kuriuos gali suteikti talpyklos kaupimas:

 • Paspartinkite savo svetainę nemokamai
 • Taip pagerinsite „Google“ ir kitų paieškos sistemų reitingą
 • Sutaupykite nemažo serverio išteklių sunaudojimo – tai labai naudinga žmonėms, kurie savo svetainę talpina bendro naudojimo prieglobos serveriuose

Kokios jūsų mintys apie „WordPress Caching“? Ar turite ką papildyti jo privalumų sąrašą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map