Kodėl ir kaip pradėti dienoraštį pasibaigus pensijai

Kaip sukurti „WordPress“ senatvės tinklaraštį

Išėjote į pensiją – sveikinu! Žinome, kad iš pradžių gali prireikti šiek tiek laiko, kad prisitaikytum prie tavo naujai išlaisvinto grafiko, tačiau dar yra daug ką padaryti. „WordPress“ tinklaraščio kūrimas ir tvarkymas gali būti fantastiškas pomėgis išeiti į pensiją, būdas papildyti esamą pomėgį ar net būdas užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“. Vis dėlto, nors „WordPress“ yra gana intuityvus, idėja sukurti savo svetainę ir paleisti gali atrodyti šiek tiek bauginanti.


Laimei, yra daugybė nemokamų ir lengvai naudojamų įrankių, kurie padės sukurti geriausią svetainę. Pasinaudoję šiais (iš kurių daugelis yra nemokami), galite sukurti savo svetainę ir pradėti rašyti tinklaraščius.

Šis įrašas pateiks pasiūlymų temomis ir nuosekliai paaiškins jūsų svetainės kūrimo procesą, įskaitant viską, pradedant temos pasirinkimu ir baigiant uždirbti pinigus. Taip pat pateiksime daugybę nuorodų į tolesnį skaitymą, kad padėtume įsigilinti į įvairias temas.

Kodėl verta kurti pensijų dienoraštį??

Bet kokio tipo „WordPress“ tinklaraščio įkūrimas gali būti naudingas, tačiau pensijų tinklaraštis gali būti ypač naudingas. Yra daugybė įrodytų emocinės ir fizinės sveikatos rašymo pranašumų, įskaitant streso mažinimą ir pagerėjusią nuotaiką. Be to, tinklaraštis siūlo būdą, kaip išsaugoti ir perduoti žinias dabartinei ir ateities kartoms. Tai gali net padaryti keletą dolerių pakeliui.

Prieš pradėdami dirbti, kaip iš tikrųjų sukurti tinklaraštį, žemiau pateikiame sąrašą tam tikros naudos tarkime, jūs turite keletą minčių:

 • Duokite sau ką nors padaryti (jūs turėsite daug laisvo laiko)
 • Dalykitės prisiminimais / patirtimi su šeima (ir pasauliu)
 • Padėkite kitiems išmokydami jiems to, ko išmokote per daugelį metų (galite pradėti tinklaraštį apie savo buvusį darbą)
 • Priimkite naujus iššūkius (visada gera mesti iššūkį sau)
 • Kelionės po pasaulį (galbūt niekada anksčiau neturėjote laiko, bet dabar galite keliauti po pasaulį ir apie tai rašyti tinklaraščius)
 • Uždirbkite šiek tiek papildomų pinigų (galbūt jūsų tinklaraštis taps virusinis)

Pradėkite savo tinklaraštį atlikdami 7 paprastus veiksmus

Žemiau mes aprašėme septynių žingsnių vadovą, kuris padės jums pasiekti internetinių dienoraščių sėkmės. Pradėkime!

1 žingsnis: nuspręskite dėl savo dalyko

Prieš kurdami savo svetainę norėsite gerai suprasti, apie ką norite rašyti tinklaraštį. Čia pateikiamos kelios populiarios pensijų tinklaraščių nuorodos:

 • Internetinis žurnalas: Galite pasirinkti tiesiog pasidalyti savo mintimis ir patirtimi.
 • Temos dienoraštis: Galbūt norite pakalbėti apie savo karjerą arba parašyti apie pomėgį ar pomėgį.
 • Vietinis nišos tinklaraštis: Galbūt jus domina tinklaraščių apie savo bendruomenę, įskaitant įmones, renginius ar problemas, dienoraščiai.
Sydney Lagier pensinio tinklaraščio pagrindinis puslapis

Sydney Lagier dienoraštis yra internetinis pensijų žurnalas ir forumas

2 žingsnis: Pasirinkite žiniatinklio prieglobą ir domeno vardą

Kurdami svetainę naudosime „WordPress“ turinio valdymo sistemą (CMS) (išsamiau paaiškinsime, kodėl toliau). Tai reiškia, kad norėsite kreiptis į „WordPress“ palaikančią prieglobos paslaugų teikėją. Nors didžiąją dalį savo svetainės galite nustatyti nemokamai, priegloba yra vienas iš komponentų, už kuriuos reikia mokėti.

Tavo domeno vardas yra vardas, kuris bus rodomas jūsų svetainės URL (pvz.,. www.domenas-pavadinimas.com). Tokį galite įsigyti per interneto prieglobos paketą (pirmieji metai yra nemokami, jei nuspręsite išbandyti „Bluehost“), registratorių ar domenų vardų prekyvietes. Jūsų domeno vardas yra unikalus ir jį vėliau gali būti sudėtinga pakeisti, todėl verta iš pradžių šiek tiek pagalvoti.

3 veiksmas: įdiekite „WordPress“

Kai sutvarkysite prieglobą ir domeną, laikas tai padaryti įdiegti „WordPress“. „WordPress“ yra lengvai pritaikoma ir lengvai naudojama platforma, turinti didžiulę palaikymo bendruomenę. Ji naudoja daugiau nei ketvirtadalį žiniatinklio, o kasdien sukuriama daugiau nei penki šimtai naujų „WordPress“ svetainių.

Jei pasirinkote vieną iš mūsų rekomenduojamų prieglobos, jums bus naudingas paprastas vieno paspaudimo „WordPress“ diegimo procesas. Dauguma kompiuterių siūlo puikų palaikymą, padėsiantį jums atlikti šį veiksmą ir pašalinti triktis.

Nors „WordPress“ yra gana intuityvus, yra daug ko išmokti, ypač pradžioje. Neabejotinai verta pažvelgti į keletą iš daugybės galimų mokymų, kaip pradėti naudotis „WordPress“.

4 žingsnis: Pasirinkite temą

Įdiegę „WordPress“ galite pasirinkti temą, kuri užtikrins bendrą jūsų svetainės išvaizdą ir gali pasiūlyti papildomų funkcijų. Nors daugelyje temų yra daugybė varpų ir švilpukų, tikriausiai norėsite laikytis kažko paprasto, kai kalbate apie tinklaraščių kūrimą, nebent jaučiatės avantiūristiški..

Laimei, yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės temų. Jei pasirinkimas yra didelis, yra keletas naudingų paprastų nemokamų ir aukščiausios kokybės temų sąrašų, kuriuos turėtumėte peržiūrėti. Kai pasirinksite savo temą, galėsite ją tinkinti rankiniu būdu arba naudodamiesi įrankiais, kuriuos ji gali turėti.

Čia yra keletas mūsų pačių paprastų ir intuityvių temų:

1. Nulis (nemokamas)

Pagrindinis „Zero“ puslapis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šią modernią temą lengva nustatyti ir ji suteikia nuostabiai paprastą bet kurio tinklaraščio foną. Tai siūlo minimalų netvarką tiek žiūrovui, tiek užkulisiuose, todėl galite tiesiog susitelkti pasidalydami savo mintimis.

2. Niujorkas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši paryškinta tema puikiai tinka profesionaliai atrodančiam tinklaraščiui be jokio nerimo. Demonstracinę svetainę lengva įdiegti, taip pat galite pridėti parduotuvę su savo produktais (arba nuorodomis į dukterinius produktus „Amazon“ ir kt.), Kad papildytumėte savo tinklaraštį.

5 veiksmas: pridėkite funkcijų ir funkcijų naudodami papildinius

Nors „WordPress“ gali turėti viską, ko reikia tinklaraščiui sukurti, jūs beveik neabejotinai norėsite papildyti funkcijas ir funkcionalumą su papildiniais..

Įskiepiai yra programinės įrangos priedai, skirti išplėsti pagrindines „WordPress“ funkcijas. Jie gali padidinti saugumą, pagerinti jūsų darbo eigą, pagerinti vartotojo patirtį ir dar daugiau. Kol to nėra būtina naudoti papildinius, kai kurie yra laikomi esminiais.

Nemokamus papildinius galite rasti „WordPress.org“ saugykla, ir tokiose prekyvietėse kaip „CodeCanyon“ galite rasti aukščiausios kokybės alternatyvų. Papildinius galima įdiegti ir suaktyvinti vos keliais paspaudimais. Priklausomai nuo papildinio, dažnai turėsite pereiti prie jo Nustatymai ekraną ir sureguliuokite pateiktas parinktis. Vienas iš populiariausių „WordPress“ papildinių, turinčių platų nustatymų spektrą, yra „Yoast SEO“.

„Yoast“ SEO pavadinimo vaizdas iš „WordPress.org“

Jame yra ilgas funkcijų sąrašas, padedantis patobulinti paieškos sistemos reitingą, patobulinti rašymo įgūdžius ir padaryti turinį patogesnį vartotojui..

6 veiksmas: pridėkite savo turinį

Jūsų pridėtas turinys labai priklausys nuo jūsų dalyko, tačiau gali būti svarstomi keli elementai:

 • Apie puslapį: Šiame puslapyje gali būti trumpas aprašymas ir skaitytojams pasakyti, apie ką yra jūsų tinklaraštis.
 • Kontaktinis puslapis: Tai patogus papildymas, jei norite priimti klausimus ar kitokio pobūdžio susirašinėjimą.
 • Portfelis: Jei dienoraščiai apie pomėgį ar pomėgius, gali būti, kad turėsite projektų, kuriuos galėsite parodyti naudodami aplanką.
 • Galerija: Panašiai galite turėti paveikslėlius, kuriuos norite pateikti galerijos pavidalu.
 • Socialinės nuorodos: norėdami bendrinti savo turinį, taip pat turėsite apsilankyti socialinėje žiniasklaidoje. Pirmiausia nuspręskite, kurie socialiniai tinklai tinka jūsų tinklaraščiui, tada pasinaudokite kai kuriais mūsų patarimais, kaip automatizuoti dalijimąsi socialiniais tinklais.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūs turite žinoti, kaip sukurti savo pirmąjį tinklaraščio įrašą.

7 veiksmas: gaukite pajamų iš savo svetainės

Nors šis veiksmas yra visiškai neprivalomas, galbūt norėsite pabandyti gauti pajamų iš savo svetainės. Jei turite daug lankytojų, galite jį nustatyti taip, kad uždirbtumėte nuolatinį papildomų pajamų srautą, kad dar labiau mėgautumėtės savo pensija. Yra daugybė būdų tai padaryti, įskaitant filialų nuorodas, skelbimus, savo produktų pardavimą ir rėmėjų žinučių rašymą..

Išvada

Dienoraštis apie išėjimą į pensiją yra puikus būdas dokumentuoti savo, kaip pensininko, gyvenimą, pasidalyti savo žiniomis apie pomėgį ar pomėgius ar aktyviau įsitraukti į vietinę bendruomenę. Vis dėlto, nors tai skamba kaip puiki idėja, įgyvendinti ją gali būti nemenka mintis.

Šiame įraše pateikėme septynis veiksmus, kaip pradėti naudotis jūsų pensijų tinklaraščiu. Ar turite klausimų apie procesą, kurį aptarėme šiame straipsnyje? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map