Kodėl ir kaip pridėti pasirinktines „WooCommerce“ krepšelio nuolaidas

Kodėl ir kaip pridėti pasirinktines „WooCommerce“ krepšelio nuolaidas

Nuolaidos veikia. Laikotarpis. Jie yra vienas iš labiausiai paplitusių „WooCommerce“ rinkodaros būdų, kuriuos galite naudoti įtikindami klientą. Bet tai nėra pakankama priežastis, kad galėčiau pradėti juos platinti, ar ne? Siūlydami per daug nuolaidų, galite paveikti jūsų prekės ženklą. Jūs turite protingai pasirinkti ir planuoti, kada ir kaip pasiūlyti kainų mažinimą. Ne visada lengva nuspręsti, bet štai kur suasmeninimas gali būti paveikslėlyje.


Kas yra suasmenintos krepšelio nuolaidos?

Nuolaidos, kurios suteikiamos tik tam tikriems vartotojams, yra individualizuotos nuolaidos. Kai siūlomos nuolaidos dėl konkrečios krepšelio vertės ir specialiems klientams, turite tai, ką ekspertai mėgsta vadinti M.O.A.D. (visų nuolaidų motina) – suasmenintos krepšelio nuolaidos. Pvz., Tarkime, kad pirmą kartą pirkėjas į krepšelį įdėjo 80 USD vertės produktų. Galite pirkėjui pasiūlyti 10% nuolaidą, kai krepšelio vertė yra 100 USD; skatinti juos padidinti užsakymo vertę, kad būtų galima sutaupyti.

Individualizuotos nuolaidos krepšelio vertėms yra tikras būdas konvertuoti klientą. Be to, kadangi krepšelio nuolaidos nėra siūlomos dideliu mastu, jos padeda išsaugoti prekės ženklo vertę.

Kodėl suasmenintos krepšelio nuolaidos yra veiksmingos?

Suasmenintos krepšelio nuolaidos

Nuolaidos naudingos visų tipų pirkėjams. Tačiau kadangi jie nėra naudojami visiems, jie priverčia klientus, kurie naudojasi santaupomis, jaustis ypatingais. Suasmenintos krepšelio nuolaidos.

1. Padidinkite klientų lojalumą ir išlaikymą

„61% vartotojų sako, kad prekės ženklas gali sąveikauti su jais, nes nustebinti juos pasiūlymais ar dovanomis vien tam, kad jie būtų klientai“. (Labas pasauli)

Priversdami klientus jaustis gerai ir patobulindami apsipirkimo patirtį, jūs tiesiogiai paveikiate lojalumą. Klientai verčiami sugrįžti į jūsų parduotuvę užsidirbti individualizuotos naudos.

2. Pritraukite didesnius užsakymus ir didelius pirkėjus

„30% žmonių perka norėdami ką nors gauti“ („ConvinceAndConvert“)

Krepšelio nuolaidos vilioja pirkėjus pirkti daugiau, kad būtų galima sutaupyti. Tai tiesiogiai padidina jūsų vidutinę užsakymo vertę ir skatina didelius pirkimus.

3. Skatinkite naujų produktų bandymus

Didelė dalis, susijusi su personalizavimu, yra tai, kad jūs galite ne tik pasiūlyti juos pirkėjų grupei, bet ir pasiūlyti juos tam tikriems gaminiams. Nustatydami naujų produktų nuolaidas, galite paskatinti pirkėjus jas išbandyti.

4. Atsisakykite medžiotojų

Prekių nuolaidos nėra akivaizdžios, kol pirkėjas neįdeda produktų į savo krepšelį. Taigi jie gali būti naudojami tiksliniams ar tikriems klientams, o ne tiems, kurie tiesiog ieško nuolaidos.

5. Sumažinkite krepšelio atsisakymą

„54% pirkėjų pirks produktus, paliktus pirkinių krepšeliuose, jei bus siūlomi už mažesnę kainą.“ („NeilPatel“) * BOOM *

Visi žinome, kad pirkėjai atsisako krepšelio susidūrę su netikėtomis nuolaidomis. Nuolaidos gali veikti priešingai ir paskatinti jas pirkti. Tiesą sakant, krepšelio atsisakymo ir atkūrimo ciklą būtų galima sumažinti, jei iškart pasiūlytumėte nuolaidas.

6. Apdovanokite pirmuosius pirkėjus

Nustatydami specialias nuolaidas svečiams ar pirmą kartą įsigyjantiems pirkėjams galite priversti juos patobulinti savo patirtį ir priversti juos grįžti į jūsų parduotuvę.

7. Išlaikykite prekės ženklo identitetą

Suasmeninimas padeda gerai atsilyginti tikriems ir lojaliems klientams. Apribodami nuolaidų dydį, jūs vis tiek išlaikote savo prekės ženklo įvaizdį.

Nors teoriškai visa tai skamba puikiai, imkimės priemonių ir įvertinkime pastangas, kurių reikia tokioms nuolaidoms įgyvendinti.

Kaip siūlyti suasmenintas nuolaidas naudojantis „WooCommerce“?

Suasmenintos nuolaidos gali būti siūlomos naudojant dinaminį kainų papildymą „WooCommerce“. Yra daugybė papildinių, kuriuos galite naudoti, tačiau šiame vadove jie bus aprašyti „Wisdm“ kliento kainodara. Papildinys leidžia sukurti keletą kainų pakopų, kad būtų siūlomos nuolaidos pirkimo kiekiui, nustatomos unikalios kainos pirmą kartą įsigyjantiems pirkėjams, grupės, vartotojo vaidmenys, importo / eksporto kainos ir dar daugiau. Bet dar svarbiau, kad jis leidžia jums nustatyti specialias kainas pagal krepšelio vertes.

Kai nustatysite papildinį parduotuvėje, štai ką reikia padaryti:

Sukurkite krepšelio nuolaidų taisykles

Sukurkite nuolaidų krepšeliams

Pagal papildinio nustatymus eikite į CSP> Krepšelio nuolaidos. Leisti procentines nuolaidas. Jūs galite nustatyti nuolaidas „pirmą kartą įsigyjantiems pirkėjams“, „esamiems pirkėjams“, „kviestiniams vartotojams“. Galite pasirinkti vartotojo tipą ir tęsti.

Krepšelio nuolaidų srautas

Pvz., Tarkime, kad norite pasiūlyti 20% nuolaidą pirmą kartą įsigyjantiems gaminiams, kurių vertė 100 USD. Turėtumėte nustatyti mažiausią krepšelio vertę kaip 100, o% nuolaidos vertę – 20.

Apribokite taikomą nuolaidą

Apribokite taikomą nuolaidą

„Wisdm“ kliento kainų nustatymo papildinys leidžia nustatyti specialias produktų kainas tam tikriems klientams. Dabar krepšelio nuolaidos gali padėti papildomai sutaupyti šiems klientams, todėl galbūt norėsite apriboti bendrą suteiktą nuolaidą. Tam galite nustatyti „Maksimalią leistiną nuolaidos vertę“, kad nustatytumėte viršutinę siūlomos koncesijos ribą.

Nustatykite išskyrimus

Norėdami visiškai kontroliuoti tam tikrų produktų, kategorijų ar tam tikrų vartotojų nuolaidų teikimą, galite nustatyti išimtis. Galite pridėti produktų, produktų kategorijų, kurios nėra jokių pasiūlymų, sąrašą. Ir vartotojai, vaidmenys ar grupės, kurie neturi jokios naudos.

Nustatykite produktų išskyrimus

Be šių nustatymų, „Wisdm“ kliento kainodara turi galimybę pranešti pirkėjams apie sutaupytas lėšas, įtraukus produktus į savo krepšelį, tačiau kol kas dar netaikomos nuolaidos. Pvz., Tęsdami ankstesnį pavyzdį, apsvarstykite, ar vartotojui suteikiama 20% nuolaida perkant 100 USD vertės produktus. Bet tarkime, kad jie į savo krepšelį įdėjo produktų, kurių vertė 80 USD. Tada, naudodamiesi papildinio parinktimi, vartotojui gali būti pranešta apie 20% sutaupymą, jei jis prideda daugiau produktų, kurių vertė yra 20 USD – krepšelio vertė padidėja iki 100 USD..

Tai puikus būdas įtikinti pirkėjus padidinti jų užsakymų vertes ir padidinti jūsų parduotuvės pardavimus.

Suasmeninti pasiūlymai su vartotojo vaidmenimis ir pirkimo istorija

„ELEX WooCommerce“ dinamiškos kainos ir nuolaidos įskiepiai siūlo plačias galimybes nustatyti suasmenintas nuolaidas. Tai padeda sukurti keletą nuolaidų variantų, atsižvelgiant į produktus, kategorijas, krepšelio sąlygas, derinius ir dar daugiau. Kiekviena parduotuvėje sukonfigūruota nuolaidų taisyklė gali būti suasmeninta atsižvelgiant į vartotojo vaidmenis arba kliento pirkimo istoriją.

Pvz., Galite nustatyti naują produkto nuolaidos taisyklę, pagrįstą konkrečiais produktais ir kiekiu.

„ELEX WooCommerce“ dinaminių kainų ir nuolaidų sąranka

Tada galite leisti pasiūlymą taikyti tik konkretiems vartotojo vaidmenims. Tiesiog pasirinkite vartotojo vaidmenis, kuriems norite pasiūlyti nuolaidas, ir tik tie klientai galės pamatyti pasiūlymą parduotuvėje.

„ELEX WooCommerce“ dinaminių kainų ir nuolaidų vaidmenys

Papildinys turi galimybę apriboti pasiūlymą, atsižvelgiant į kliento pirkimo istoriją. Tiesiog įveskite minimalaus užsakymų skaičiaus arba minimalios įsigytos sumos vertę. Dabar pasiūlymu galės naudotis tik tie klientai, kurie įsigijo daugiau nei ribines vertes. Taip pat galite nurodyti klientų, kuriems norite pateikti šį pasiūlymą, el. Pašto adresus.

„ELEX WooCommerce“ dinaminiai kainų ir nuolaidų apribojimai


Suasmenintos krepšelio nuolaidos gali bet kurią „WooCommerce“ parduotuvę paversti dinamiška ir jaudinančia, tokiu būdu pritraukdamos pirkėjus ir išlaikydamos juos patrauklius. Tai puikus būdas paskatinti pirkėjus pirkti didesnės vertės santaupas. Viskas, ko reikia dinaminio kainodaros papildinys kad pridėtumėte šią funkciją, ir jūs esate nusiteikęs.

Kokios tavo mintys apie šią funkciją? Ar ketinate jį įtraukti į savo „WooCommerce“ parduotuvę? Praneškite mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map