Lengviausias būdas atkurti „WordPress“ svetainę

Ar kada norėjote tiesiog pradėti nuo naujo, naudodamiesi švariu šiferiu? Galbūt išbandote naują temą inscenizacijos svetainėje. O galbūt išbandote kelių papildinių suderinamumą savo smėlio dėžėje. Tada galite iš naujo nustatyti „WordPress“ duomenų bazę.


Tokiais atvejais greičiausiai importuosite arba sudarysite bandomųjų duomenų pavyzdžius, o atlikę testavimą greičiausiai norėsite jų atsikratyti. Duomenis po truputį galėtumėte ištrinti rankiniu būdu, tačiau tai užtruks amžinai. Arba galite naudoti Išplėstinis „WordPress“ atstatymo papildinys sugrąžinti savo svetainę į tokią, kokia ji buvo, kai paleidote vos per kelias sekundes.

Kaip iš naujo nustatyti „WordPress“ duomenų bazę

Išplėstinis „WordPress“ atstatymo papildinys

Paprasčiausias būdas greitai atkurti „WordPress“ duomenų bazę yra nemokamas Išplėstinis „WordPress“ atstatymo papildinys. Šis papildinys pašalina vartotojus, tinklaraščių įrašus, parduotuvių produktus, aplanko elementus ar bet ką kita, ką galbūt pridėjote prie savo „WordPress“ diegimo kartu su visais pridedamais daugialypės terpės failais, komentarais, taksonomija, įvertinimais ir kt. Neištrina jūsų įdiegtų temų. ir papildiniai – tai juos tiesiog išaktyvins (todėl nereikia jaudintis).

Mes labai rekomenduojame naudoti šį papildinį bandymo aplinkoje, kurioje jums nuolat reikia pradėti iš naujo. Mes patys naudojame tai testuodami „Total WordPress“ temą, taip pat daugelį papildinių apžvalgų, kurias matote mūsų tinklaraštyje. Nors šiuo metu papildinys nepalaiko kelių svetainių, jis atlieka fantastišką darbą atskiruose įrenginiuose ir tikrai pagreitina testavimo ir pakartotinio testavimo procesą.

Dabar, kai žinote, ką daro išplėstinis „WordPress Reset“ papildinys, štai kaip galite jį įdiegti ir naudoti savo svetainei iš naujo nustatyti..

1 veiksmas: įdiekite išplėstinį „WordPress Reset“ papildinį

Įdiekite išplėstinį „WordPress Reset“ papildinį

Pirmiausia prisijunkite prie savo „WordPress“ diegimo ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Ieškokite „duomenų bazės nustatymas iš naujo“ ir ieškokite išplėstinio „WordPress Reset“ (tai turėtų būti pirmasis rezultatas). Spustelėkite mygtuką norėdami Diegti ir tada Suaktyvinti papildinys.

2 veiksmas: iš naujo nustatykite „WordPress“ duomenų bazę

Iš naujo nustatykite „WordPress“ duomenų bazę

Aktyvus papildinys pridės Išplėstinis WP nustatymas iš naujo parinktį, esančią skiltyje Įrankiai. Čia galėsite iš naujo nustatyti savo svetainę.

Svarbi pastaba: Atminkite, kad šis papildinys atkuria visą jūsų svetainę, tai reiškia, kad visi jūsų vartotojai (išskyrus administratorių), žinutės, puslapiai, personalas, aplankas ir visa kita bus ištrinti – dar žinomi kaip amžinai dingo. Štai kodėl mes rekomenduojame tai, kai norite naujo starto, pavyzdžiui, bandymo aplinkoje. Jei norite tiesiog išvalyti dabartinę „WordPress“ diegimą, siūlome naudoti papildinį, pvz Išplėstinė duomenų bazių valymo priemonė (iš to paties papildinio kūrėjo).

Tiesiog įveskite žodį „atkurti“, kad patvirtintumėte, jog tikrai norite iš naujo nustatyti savo svetainę, tada spustelėkite didelę mėlyną spalvą Iš naujo nustatyti duomenų bazę mygtuką.

3 veiksmas: patikrinkite savo švarų diegimą

Iš naujo nustatę „WordPress“ duomenų bazę

Patvirtinę savo nustatymą iš naujo, turėtumėte pamatyti užrašą, kad jis buvo sėkmingas (yay!). Dabar, jei apžiūrėsite savo svetainę, pastebėsite, kad tai yra tarsi visiškai naujas diegimas.

„WordPress“ duomenų bazės nustatymo iš naujo rezultatas

Jei paspausite Žinutės pamatysite, kad jūsų svetainė grįžo į pradinę „WordPress“ „Sveikas pasaulis!“ numatytasis įrašas su komentaro pavyzdžiu. O jei patikrinsite pagal Puslapiai Numatytasis „WordPress“ „Sample Page“ pavyzdys taip pat turėtų būti sugrąžintas.

Išjungti papildiniai po atkūrimo

Jūsų svetainė taip pat grįš prie dabartinės numatytosios „WordPress“ temos. Nesijaudinkite – visos jūsų temos ir papildiniai vis tiek turėtų būti įdiegti. Išplėstinis „WordPress“ atstatymas juos tiesiog išjungia (žr. Aukščiau pateiktą nuotrauką – visi mūsų papildiniai vis dar yra).

Prieš po

Ir tik norėdami jums pažiūrėti, čia yra mūsų testas prieš ir po nuotraukų.

Prieš „Advanced WordPress Reset“

Tai buvo mūsų bandymų svetainė prieš tai (su pranešimų pavyzdžiais, taksonomijomis, renginiais, meniu ir dar daugiau).

Po „Advanced WordPress Reset“

Ir tai yra po rezultatas. Pamatysite, kad „Mesa“ tema, kurią mes naudojome, dabar yra išjungta, o mūsų svetainė naudoja numatytąją „WordPress“ 2017 m. Temą..

Apvyniokite

Ten tu tai turi! Išsamus „WordPress“ diegimo iš naujo nustatymo su išplėstiniu „WordPress Reset“ papildiniu vadovas. Tai tikrai paspartina testavimą, jei esate žiniatinklio dizaineris ar kūrėjas. Tiesiog įsitikinkite, kad naudojate jį vienoje „WordPress“ diegimo vietoje, ir atminkite, kad jis ištrins visą jūsų turinį (kaip jau minėjome anksčiau – tai geriausia bandymo aplinkoms, tiesioginėms svetainėms, kuriose norite išlaikyti savo turinį Išplėstinė duomenų bazių valymo priemonė įskiepis yra daug geresnis pasirinkimas) .

Ar turite kitą būdą iš naujo nustatyti „WordPress“? Arba kyla klausimų, kaip iš naujo nustatyti „WordPress“ duomenų bazę? Arba kaip naudoti išplėstinį „WordPress Reset“ papildinį? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map