Pagrindinis „WordPress“ vaizdų tvarkymo vadovas

 1. 1. Dabar skaitau: Pagrindinis „WordPress“ vaizdų tvarkymo vadovas
 2. 2. 3 mažiau žinomi vaizdų tvarkymo patarimai „WordPress“
 3. 3. „WordPress Image SEO“ klaidos ir kaip jas ištaisyti

Vaizdinis poveikis yra viena iš svarbiausių savybių, kai kalbama apie efektyvų turinio rinkodaros planą. Sveiki apsilankę visiškai naujoje serijoje – svarbiausias vaizdų tvarkymo vadovas „WordPress“.


Jis skirtas suteikti jums įrankių, reikalingų jūsų vaizdų turtui tvarkyti „WordPress“ – nuo pat techninio optimizavimo, SEO, CDN integracijos ir bibliotekos tvarkymo. Šiame kelių dalių vadove mes rekomenduosime tik tuos metodus, vadovėlius, papildinius ir temas, kuriuos išbandėme arba kuriuos rekomenduoja pramonės ekspertai.

Taip pat vengsime aklai siūlyti įskiepius, kurie „WordPress“ saugykloje naudojami daug. Mes greičiau rekomenduosime tuos, kurie sukuria puikų akordą tarp vertės pasiūlymo ir našumo optimizavimo.

Jums gali kilti klausimas, kaip mes tai padarysime. Daugiau nei 24 000 atsisiuntimų iš viso „Responsive Multipurpose WordPress“ temos „ThemeForest“ gali būti ne puikus rodiklis.

Na, mes ieškojome geriausių tinklaraščių iš pirmaujančių pramonės srities „WordPress“ prieglobos įmonių (pvz., „WPEngine“ ir „ Pagely) ir sužinojo ką jie sužinojau aptarnaudamas milijardus puslapių peržiūrų tūkstančiams aukšto rango klientų. Mes suspaudėme visą šią informaciją jums į mažas pastraipas ir ženklų taškus, kad jūsų internetinė sėkmė būtų gera. Pradėkime, pradėkime?

„WordPress“ vaizdų techniniai ir veiklos optimizavimo patarimai

„WordPress“ yra nemažai vaizdų optimizavimo parinkčių ne įdėti nereikalingą apkrovą į interneto serverį. Pažvelgsime į dažniausiai pasitaikančius vaizdų optimizavimo patarimus turėtų sekite kartu su keliais kitais, kurie yra naudingi ypatingomis progomis.

JPG ar PNG? Teisingo vaizdo formato naudojimas

Pirmasis vaizdo optimizavimo žingsnis yra gera pradžia. Jie sako, kad gerai pradėtas darbas pusiau padarytas. Būtent taip yra kalbant apie vaizdo optimizavimą „WordPress“. Viskas prasideda nuo tinkamo vaizdo formato pasirinkimo. JPG ir PNG yra du dažniausiai naudojami vaizdo formatai, naudojami internete turinio rinkodaroje.

Svarbiausia suprasti, kokį formatą pasirinkti kiekvienam paveikslėlio tipui. Pasirinkus netinkamą, vaizdas žymiai padidėja. Čia yra taisyklės.

Kada naudoti PNG formatą?

Jei norite sukurti plokščius vaizdus, ​​tokius kaip vektoriai, iliustracijos, šriftai, logotipai, reklamjuostės, formos, antraštės ir tt, naudokite PNG, naudodami viską, kas sukurta vektoriniu formatu, pavyzdžiui, EPS ar Adobe Illustrator (.AI) formatu. Gausite optimizuotą vaizdą ir beveik neprarasite kokybės. Jei tokiu atveju naudosite JPG, nepadarysite kompromiso dėl dydžio, bet dėl ​​kokybės gali pritrūkti. Tiesą sakant, esant didesnei skiriamąjai gebai, PNG būtų lengvesnis, neprarandant kokybės. JPG nukentėtų.

Imk jo pavyzdį. Mes sukursime plokščią 5000 pikselių vaizdą ir išsaugokite jį kaip JPG ir PNG.

Bandymui naudojamas vaizdo pavyzdys

Plokščias vaizdas
JPG233 KB
PNG42 KB

Trumpai tariant, JPG vaizdas buvo 455% didesnis nei tos pačios skiriamosios gebos PNG.

Kada naudoti JPG formatą?

Visa kita naudokite JPG. Naudokite JPG, išskyrus plokščią ar vektorinį vaizdą. Žmonių, vietų, daiktų ir kt. Nuotraukos – naudokite JPG. Beveik visose šios kategorijos nuotraukose naudojamas JPG. Jei vietoj JPG naudosite PNG, galėtumėte patekti į kai kuriuos rimtos spektaklio problemos.

Tokiu atveju turite būti ypač atsargūs. Jei vietoje PNG naudosite JPG, žalos bus mažai arba jos nebus. Tačiau jei JPG atveju naudojate kruviną PNG, sukuriate daug vietos žalai atsirasti. Pažvelkite į šį pavyzdį.

Sąranka: Aš atsisiųsdavau šį vaizdą iš „Shutterstock“, kuris sveria maždaug 10,3 MB rezoliucija 6149 × 4562 – iš esmės 28MP nuotrauka. Jei nerengsime kažkokio panašaus į spausdinamą brošiūrą, tinklaraščiuose nenaudosime visos nuotraukos rezoliucijos. Tarkime, kad mūsų internetiniame dienoraštyje yra nustatytas maksimalus vaizdo dydis 1600 taškų.

Eksperimentas: Pakeisime šaltinio vaizdo dydį iki 1600 pikselių ir sukursime keturios versijos – du PNG formatui ir du JPG. Kiekvienam formatui (JPG / PNG) naudosime (a) rekomenduojamus glaudinimo parametrus ir (b) maksimalius glaudinimo parametrus.

JEPG eksperimento pavyzdinis vaizdas

Rezultatai: Čia pateikiami gražios diagramos, kurią galite sekti, rezultatai:

Originalus vaizdas (KB)

10870
Tikslo sprendimas1600 taškų
FormatasNustatymaiDydis (KB)% Sumažinimas
JPGProgresyvus, kokybė = 8523198 proc.
Neprogresyvus, kokybė = 8523998 proc.
PNGSuspaudimas = 0557549 proc.
Suspaudimas = 61852 m83 proc.
Suspaudimas = 91750 metai84 proc.

Iš pirmo žvilgsnio galima pamanyti, kad PNG suspaudimas yra 84% pakankamai gerai palyginti su 98% pasiektu JPG. Tai ne visai tiesa. Atidžiau pažiūrėję į vaizdo dydžius, pamatysite, kad PNG sveria šiek tiek daugiau nei 1,7 MB, o JPG yra 0,22 MB. O tai reiškia, kad PNG yra 8 kartus sunkesnis nei JPG to paties vaizdo versija ta pačia skiriamąja geba. Kitaip tariant, to paties vaizdo ir raiškos JPG versija yra 700% lengvesnė nei PNG!

To paties vaizdo ir raiškos JPG versija yra 700% lengvesnė nei PNG!

Paprastai tarkite, kad plokščius vaizdus naudokite PNG, o visa kita – JPG.

Kontrolinis sąrašas, norint įkelti vertybinių popierių nuotraukas tinklaraščiuose

Yra daugybė tinklaraščių, kur redaktoriai tiesiogiai įkelia savo vaizdo įrašo rezoliuciją į savo tinklaraščio įrašus. Čia yra keletas patarimų, kaip įkelti stock nuotraukas į tinklaraščius. Aš naudoju nemokamą programinę įrangą, vadinamą IrfanView, kuri turi daug nuostabių funkcijų. Aš jums iliustruosiu kiekvieną.

1. Pakeiskite savo vaizdo dydį

Pirmiausia turite nuspręsti, kokia yra maksimali visų jūsų „WordPress“ svetainėje esančių vaizdų skiriamoji geba. Bet kurio aukščiau esančio paveikslėlio dydis bus pakeistas, nebent, žinoma, jis yra mažesnis.

„IrfanView“ turi Partijos konvertavimas funkcija (paspaudus B paleidus programą), kuri gali pritaikyti funkcijų sąrašą daugybei vaizdų vienu kartu. Mūsų tikslams šios funkcijos apima dydžio keitimą, apkarpymą, vandens ženklo pridėjimą ir kt.

2. Pašalinkite EXIF ​​duomenis

Į įprastą fotoaparatą spustelėtos nuotraukos yra labai daug įdėtų metaduomenys – tai yra ne kas kita, o maža (bet naudinga) informacijos apie vaizdą dalis. Tokios informacijos pavyzdžiai yra vietos GPS koordinatės, kai buvo spustelėta nuotrauka, ISO nustatymai, fotoaparato modelis ir kt.

EXIF informacija apie atsitiktinę nuotrauką, kurią spustelėjau mano „iPhone“

Paprastai, jei nedarome internetinių dienoraščių, tokios informacijos tinklaraščio įrašo paveikslėlyje paprastai nenorime. Kai išsaugote arba pakeisite konvertuoti vaizdus į „IrfanView“, EXIF ​​duomenys paprastai bus pašalinti. Tai padeda išsaugoti jūsų privatumą, ypač jūsų fizinę vietą. Daugelio nuotraukų dydžio skirtumas yra apie 200–300 KB vienam vaizdui.

3. Įrašykite kaip progresinį JPG

„IrfanView“ pagal nutylėjimą išsaugojo JEPG kaip progresyvų

Progresuojantis JPG vaizdas įkelia vaizdą sluoksniu po sluoksnio – taip pagreitėja įkėlimo laikas. Pradėti turinio pateikimo tinklai, tokie kaip „KeyCDN“ automatiškai konvertuoti JPG – progresyvus JPG, kad pagreitintų vaizdų pateikimą ir optimizuotų saugojimą.

4. Nustatykite DPI į 72

DPI arba taškai colyje yra vaizdo kokybės matas. Spausdinimo medžiagai naudojama aukšta DPI vertė. Žiniatinkliui 72 vertė yra tobula.

Gerai, todėl apibendrinant tai, kas išdėstyta aukščiau, pateikiami mano nustatymai. Paleidžiu šią funkciją, kai jau esu įkėlęs visus vaizdus savo tinklaraščio įraše – prieš įkeldamas juos į „WordPress“.

Serijos konvertavimo parametrai tipiniame „WordPress“ tinklaraštyje „IrfanView“

5. Optimizuokite savo vaizdus

Nesvarbu, ar naudojote JPG, ar PNG, turite optimizuoti savo vaizdą. Yra daugybė rimtai nuostabių internetinių įrankių, kurie padeda optimizuoti vaizdus ir išsaugoti daug kosmoso.

Aš kalbu apie tokias paslaugas kaip „TinyPNG“ arba „TinyJPG“, kuris tiesiog optimizuoja PNG / JPG vaizdus naudodamas patobulintus algoritmus.

Optimizuoti vaizdai „TinyPNG“

Tiesą sakant, aš nežinau, kaip algoritmai veikia, tačiau jie veikia ir aš visada galėjau gauti 50–70% nuolaidą, nesvarbu, kaip geriausiai juos išsaugoju..

Taip pat galite nusipirkti pro versiją paslaugos kaip „Photoshop“ papildinys už 50 USD. Galimos tiek „Windows“, tiek „Mac“ versijos. Mano tikslams internetinė versija (kartu su Išsaugoti „Dropbox“ funkcija) veikia geriausiai.

Vaizdo optimizavimo papildiniai „WordPress“

Kol kas išmokome žingsnius, kaip pasiekti prasidėjo teisingai. Ką daryti, jei dabar užstrigote prie šio įrašo ir jau turite įkeltą 100 vaizdų? Na, čia yra keletas papildinių, kurie jums padės:

EWWW debesies vaizdo optimizavimo priemonė

Šis įskiepis yra originali ir nepaprastai populiari šakutė EWWW Image Optimizer Prijunkite. Sukaupus daugiau nei 500 000 atsisiuntimų, šie vaizdo optimizavimo papildiniai leidžia optimizuoti vaizdus, ​​kai jie įkeliami į „WordPress“..

Tai išskiria iš konkurencijos – tai galimybė optimizuoti esamus vaizdus jūsų duomenų bazėje, o tai lemia didžiulį efektyvumą. Tai taip pat taupo dideles pralaidumo sąnaudas, nes didžiąją dalį srauto gaunate iš senų straipsnių. Taip pat galite pasirinktinai įjungti nuostolingą vaizdo glaudinimą (kuris vos matomas plika akimi), tačiau galite sutaupyti daug vietos ir pralaidumo. Kalbant apie optimizavimo technologiją, ji gali naudoti „TinyPNG“ arba „TinyJPG“ API, kad optimizuotų naujus ir esamus vaizdus.

Bet čia yra problema. Daugybė kompiuterių (įskaitant „WPEngine“) neleidžia „EWWW Image Optimization“ įskiepio, nes jis įdeda daug papildomos apkrovos į serverį. Jei kažkaip pavyks apeiti serverio apribojimus, galite rizikuoti, kad paskyra bus sustabdyta dėl politikos pažeidimų.

Štai kur „EWWW Cloud Optimizer“ įskiepis ateina žaisti. Tai pašalina visus skaičiavimus, reikalingus vaizdams optimizuoti, debesyje ir paprasčiausiai pakeičia neoptimizuotus vaizdus į optimizuotus. Kadangi suspaudimui naudojama beveik nulinė CPU galia, pertvarkymui papildomos apkrovos nėra. Tai galioja visoms naujoms ir esamoms vaizdo konversijoms jūsų „WordPress“ svetainėje.

Planai ir kainos: Kaip galima būtų tikėtis, papildinys nėra nemokamas, nes kūrėjas privalo sumokėti debesų kompiuterijos sąskaitas. Tačiau kainodara yra labai pagrįstas, kainuojantis 9 USD USD už 3000 vaizdo optimizavimą išankstinio mokėjimo prenumeratai.

„EWWW Cloud Optimizer“ papildinys sukurtas gražiai. Medijos skaitytuvas nurodo, kiek vaizdų jums reikia optimizuoti prieš perkant. Remdamiesi savo serverio vaizdais, galite įsigyti atitinkamą išankstinio mokėjimo planą.

„TinyPNG WordPress“ papildinys

Tai dar vienas puikus vaizdo optimizavimo papildinys, tiesiogiai integruojamas į „TinyPNG / JPG“ paslaugą. Tai automatiškai sukuria naujus ir esamus vaizdus, ​​įkeltus į „WordPress“ laikmenų biblioteką. Šis papildinys siūlo nemokamą 100 vaizdo per mėnesį optimizavimo planą.

Freddy kurį laiką sudarė vaizdų optimizavimo papildinių sąrašą – perskaitykite jį, jei norėtumėte daugiau sužinoti šia tema.

Išvada

Tai priveda prie pirmojo šios serijos įrašo pabaigos. Kitame straipsnyje gerai sužinokite, kaip keletas mažiau žinomų vaizdų optimizavimo patarimų ir gudrybių, tokių kaip karštųjų nuorodų prevencija, vaizdų gavimas iš nuotolinių serverių ir panašiai. Ar turite keletą patarimų po pradedam teisingai Kategorija? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map