Paprastas skaitmeninių atsisiuntimų vadovas pradedantiesiems ir rekomenduojami priedai

Taigi jūs norite parduoti produktą internete. Mes manome, kad tai nuostabu! Dabar liko tik nuspręsti, kaip. Jums pasisekė, kad „WordPress“ leidžia lengvai atidaryti savo internetinę parduotuvę, o jei parduodate skaitmeninę prekę, to negalite padaryti geriau nei Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas – nemokamas elektroninės komercijos „WordPress“ papildinys, palengvinantis skaitmeninių prekių pardavimą.


Paprastos skaitmeninių atsisiuntimų funkcijos

Aš tikiu, kad norite sužinoti, kas daro „Easy Digital Downloads“ (trumpai EDD) tokį puikų „WordPress“ pasirinkimą ir kodėl turėtumėte pasirinkti jį naudodamiesi kitomis e. Prekybos galimybėmis. Yra daugybė priežasčių, kodėl jūsų individuali parduotuvė gali norėti naudoti EDD, tačiau yra keletas priežasčių, susijusių su visais.

Laisvas

Visų pirma, tai nemokama, tai reiškia, kad pagrindinis įskiepis neabejotinai tinka kiekvieno asmens biudžetui. Neleisk, kad neegzistuojančios kainų etiketės jus pašalins, EDD yra gerai prižiūrimas papildinys su reguliariais atnaujinimais ir saugos pataisomis, kad būtų užtikrintas saugus apsipirkimas. Be to, „WordPress.org“ yra daugybė nemokamų priedų ir plėtinių, kuriuos galite tiesiogiai įsigyti iš EDD, taip pat iš trečiųjų šalių..

Greitai ir lengvai

Papildinį taip pat lengva naudoti. Net jei praleidžiate dokumentaciją (nors mes rekomenduojame ja naudotis, jei reikia, kai jums to reikia), galite lengvai ir greitai sukurti savo „Easy Digital Downloads“ parduotuvę. Sąsaja ir parinktys yra labai intuityvios, o įskiepio nustatymai yra aiškiai paženklinti.

Paprastas ir išplečiamas

Galiausiai, EDD palengvina reikalų tvarkymą. Neįmanoma integruoti daugybės produktų parinkčių, kaip ir kituose el. Prekybos papildiniuose. Tai daro EDD žymiai mažesnį pasirinkimą, kai pirmą kartą pradedate naudotis savo parduotuve, tačiau tai taip pat reiškia, kad kūrėjams, besiverčiantiems išplėsti papildinį, yra begalinės galimybės. Turėdami mažiau stiliaus pasirinkimo galimybių, kūrėjai gali sutelkti savo dėmesį į funkcijas, kurias jie nori pridėti ar išryškinti, kad sukurtų tikrai pritaikytas parduotuves.

Paprastas skaitmeninių atsisiuntimų sąrankos vadovas

Paprastas skaitmeninių atsisiuntimų sąrankos vadovas

Ar esate pasirengę pradėti sąranką naudodami paprastus skaitmeninius atsisiuntimus ir pradėti pardavinėti savo skaitmenines prekes? Procesas yra paprastas ir neužtruks ilgiau nei vieną popietę. Reikia tik kelių išteklių, taigi, neužimdami daugiau laiko, pradėkime.

Pre: Internetinės parduotuvės su lengvais skaitmeniniais atsisiuntimais sukūrimo reikalavimai

Palaukite tik vieną sekundę! Prieš pradėdami, turėsite patys įdiegti „WordPress“ diegimą. Savarankiškas „WordPress“ yra valdomas jūsų domene ir talpinamas kartu su jūsų interneto prieglobos planu (nepainiokite su nemokamais tinklaraščiais, kuriuos siūlo „WordPress.com“, galite sužinoti daugiau apie „WordPress.org“ ir „WordPress.com“ skirtumus mūsų tinklalapyje dienoraštis).

Savo „WordPress“ diegimui jums reikės šių elementų (žinoma, paminėti prekių ženklai ir įmonės yra tiesiog mūsų rekomendacijos, tačiau jums vis tiek reikia kiekvienos iš jų, nepaisant to, kur pasirinkote juos įsigyti):

 • Hostingo planas
  Kadangi jūs sukursite internetinę parduotuvę, mes primygtinai raginame jus įsigyti gerą, tvarkomą prieglobos planą, galintį palaikyti srautą, kurį gaus jūsų svetainė. Tvarkomoje priegloboje yra jau įdiegta „WordPress“, todėl kai pasirinksite planą, „WordPress“ jau yra jūsų serveryje. Mes labai rekomenduojame „WP Engine“ – būtent tai mes naudojame ir mes niekada neturėjome problemų. Jie rūpinasi jūsų serveriais už jus, o jei naršysite mūsų svetainę ar bet kurią iš mūsų „WordPress“ temos demonstracijų, pamatysite, kad ji greitai dega. Planai prasideda nuo 29 USD / mėn. Ir siūlo daug išteklių naujai internetinei parduotuvei.
 • Domeno vardas
  Tai yra jūsų tikrasis URL, ir jei jis nėra įtrauktas į jūsų prieglobos planą, turėsite jį nusipirkti iš domenų registro (taip pat rekomenduojame pridėti privatumą, ypač norint išvengti visokio erzinančio šlamšto, jei jūsų el. Pašto adresas yra viešas). Savo domenų vardams naudojame „GoDaddy“ (kur pirmus metus domeną galite gauti tik už 4,99 USD), tačiau kiti populiarūs registrai yra „Domain.com“ ir „NameCheap“. Kai turėsite domeno vardą, jį turėsite perkelti į savo serverį. Kryžmines nuorodas į savo domeno registro pagalbos dokumentus pateikite su prieglobos įmonės instrukcijomis, kaip tai padaryti.
 • SSL sertifikatas
  Jei parduodate ką nors, jums reikės atsiskaityti iš klientų asmeninės informacijos. Tai reiškia, kad jūsų svetainė būtinai turi turėti SSL sertifikatą. Galite gauti nemokamą SSL iš Užšifruokime, tačiau juos reikia atnaujinti kas kelis mėnesius ir nesiūlyti tokių pačių apsaugos priemonių kaip jų aukščiausios klasės partneriams. Sutaupykite streso ir įsigykite sertifikatą, tuo pačiu įsigydami savo domeną. „GoDaddy“ siūlo SSL sertifikatus už priimtiną kainą (ir naudodamiesi šiuo „GoDaddy“ SSL kuponu galite sutaupyti iki 28%, o jums kainuos tik 49,99 USD per metus) ir jei sekate jų vadovas tai gana lengva nustatyti. Taip pat galite naudoti nemokamą SSL vadovą, jei naudojate pagrindinį kompiuterį, kuris dar nepalaiko „Leiskite šifruoti“.

Kai tik turėsite savo domeno vardą, SSL ir visa tai priimsite, galėsite pradėti kurti savo svetainę ir parduotuvę naudodami EDD.

„WPCrafter Easy Digital Downloads“ vaizdo vadovas

Adomas iš WPCrafter.com sukūrė šį puikų vaizdo įrašo vadovą, kuris padės jums pirmą kartą nustatyti „Easy Digital“ atsisiuntimo procesą. Jis apima visus veiksmus, apie kuriuos mes kalbame toliau. Mes rekomenduojame žiūrėti vaizdo įrašą ir naudotis mūsų vadovu, kad galėtumėte sekti kartu su pagrindiniais punktais. Iki to laiko jūs būsite EDD profesionalas! Taip pat būtinai patikrinkite visus kitus Adomo „WordPress“ mokymo vaizdo įrašai Taip pat – kiekvieną savaitę jis pateikia daugybę naudingų „WordPress“ patarimų, gudrybių ir patarimų su naujais vaizdo įrašais (taigi užsiprenumeruokite, kad niekada nepraleistumėte!).

1 veiksmas: atsisiųskite ir įdiekite lengvus skaitmeninius atsisiuntimus

„WordPress“ iš tikrųjų viską palengvina, o EDD įdiegimas yra toks pat paprastas kaip ir bet kurio kito papildinio įdiegimas. Pirmiausia prisijunkite prie savo „WordPress“ diegimo. Pagrindiniame prietaisų skydelyje eikite į Papildiniai> Pridėti naują.

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas „WordPress“ papildinys

Iš čia ieškokite „lengvas skaitmeninis atsisiuntimas“. Pirmasis rezultatas turėtų būti Pippino Williamsono lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai. Spustelėkite Įdiegti dabar mygtuką ir tada Suaktyvinti.

Įdiegtas paprastas skaitmeninis atsisiuntimas. „WordPress“ papildinys

Turėtumėte pamatyti patvirtinimo puslapį, panašų į aukščiau pateiktą. Tai prideda naują prietaisų skydelio parinktį, vadinamą Siuntiniai. Čia galėsite tvarkyti savo internetinę parduotuvę ir visas parduodamas skaitmenines prekes.

2 veiksmas: „Easy Digital Downloads Store“ nustatymai

Prieš pridėdami produktų, mes manome, kad svarbu turėti pagrindines jūsų parduotuvės parinktis. Žinoma, yra daugybė nuostabių variantų, kad galėtumėte optimizuoti savo parduotuvę, kad ir kaip norite. Mes tiesiog paliesime parinktis, kurios, mūsų manymu, yra svarbiausios, tačiau tai netrukdytų jums visapusiškai peržiūrėti visus nustatymus, kad įsitikintumėte, jog jie atitinka jūsų poreikius.

„Easy Digital Downloads“ bendrieji nustatymai

Norėdami pradėti, spustelėkite Siuntiniai> Nustatymai. Tai pateks į bendrųjų nustatymų puslapį. Įdiegę EDD, kasos, sėkmės, nesėkmingų operacijų ir pirkimo istorijos puslapiai bus automatiškai sukurti ir priskirti jums (lengva, ar ne?). Šiame puslapyje jums tereikia pridėti savo Parduotuvės vieta: šalis ir valstija. Tada spustelėkite norėdami išsaugoti.

„Easy Digital Downloads“ valiutos nustatymai

Kitas spustelėkite mėlyną Valiutos nustatymai skirtuką Bendra. Pagal nutylėjimą EDD jūsų valiuta naudos standartinius JAV dolerių nustatymus. Jei tai naudojate, jokių pakeitimų nereikia, tačiau bet kurios kitos valiutos atveju redaguokite savo valiutos, valiutos ženklo padėties, tūkstančių ir dešimtainių skyriklių nustatymus. Vėlgi, nepamirškite išsaugoti.

Paprasta skaitmeninių atsisiuntimų mokėjimo šliuzai

Dabar pasirinkite Mokėjimo šliuzai skirtukas. Šiame skyriuje galite įjungti norimus mokėjimo metodus. Pagal nutylėjimą EDD apima „Paypal“ ir „Amazon“, tačiau ji palaiko daugybę kitų šliuzų, įskaitant „Stripe“, „BitPay“, „Braintree“, „NETbilling“, „Authorize.net“ ir dar daugiau. Visi šie šliuzai yra prieinami kaip papildomi šliuzų EDD priedai už 49 USD per metus.

PASTABA: čia taip pat galite įjungti bandymo režimą. Rekomenduojame naudoti bandymo režimą, kai pirmą kartą nustatote parduotuvę, kad įsitikintumėte, ar tinkamai sukonfigūravote šliuzą (-us).

„Paypal“ standartiniai nustatymai

Jei naudojate „PayPal“, spustelėkite „PayPal“ standartas skirtuką „Mokėjimo šliuzai“. Daugeliui parduotuvių „PayPal“ yra paprastas ir efektyvus būdas priimti mokėjimus. Sąranka yra gana paprasta. Turėsite pridėti savo „PayPal“ el. Pašto adresą, API parašo kredencialai ir tada išsaugokite.

Jei pridėjote papildomų šliuzo priedų, dabar pats laikas juos konfigūruoti. Kiekvienos šliuzo nuostatos bus skirtingos, todėl pagalbos ieškokite kiekvieno priedo dokumentuose.

Lengvi skaitmeninių atsisiuntimų el. Pašto nustatymai

Kitas skyrius, kurį reikia peržiūrėti, yra El. Pašto nustatymai. EDD yra numatytasis el. Pašto šablonas, taigi, jei esate patenkinti, tiesiog pridėkite savo pasirinktinį logotipą ir išsaugokite. Jūs, žinoma, galite pridėti savo pasirinktinį šabloną arba naudoti el. Pašto šablonų priedą (kuriame yra 12 el. Pašto šablonų tik už 15 USD)..

Lengvas skaitmeninių atsisiuntimų el. Pašto pavyzdys

Taip pat galite spustelėti Peržiūrėti pirkimo kvitą norėdami pamatyti el. laišką, išsiųstą jūsų klientams. Jei norite atlikti pakeitimus, naudokite mėlynojo pirkimo pirkimo kvitų, esančių skirtuke El. Laiškai, parinktis.

Lengvi skaitmeninių atsisiuntimų stiliai

Kai jūsų el. Pašto adresai yra paruošti, spustelėkite Stiliai skirtuką norėdami pasirinkti numatytąjį mygtuko stilių ir spalvą. Jei naudojate „WordPress“ temą be stiliaus parinkčių, tai yra greitas ir paprastas būdas įsitikinti, ar parduotuvė bent jau atitinka jūsų įmonės spalvų schemą.

Jei norite iš tikrųjų pakeisti jūsų EDD parduotuvės išvaizdą, rekomenduojame naudoti „WordPress“ temą, specialiai sukurtą ir integruotą su EDD. Tokiu būdu jūs žinote, kad nebus jokių suderinamumo problemų, ir galėsite formuoti savo parduotuvę be didelių pastangų.

Jei verčiau savarankiškai spręstumėte pasirinktinį CSS, būtinai pažymėkite šiame skirtuke esančius mygtukus Išjungti stilius ir spustelėkite Įrašyti. Tada naudokitės EDD pagalbos dokumente pateiktomis nuorodomis pritaikyti papildinį Norėdami pradėti nuo savo pasirinktinės CSS.

Lengvas skaitmeninių atsisiuntimų mokesčių nustatymas

Skirtukas „Mokesčiai“ yra labai svarbus, ir mes norime jums patarti nemokamai, nes mes nesame buhalteriai. Kaip tu nustatyti EDD mokesčius priklausys nuo normų ir taisyklių, taikomų jūsų asmeninei vietai. Įsitikinkite, kad atlikote tyrimą, įgalinkite reikiamus mokesčių nustatymus ir išsaugokite pakeitimus.

Paprastų skaitmeninių atsisiuntimų patikros nustatymai

Eidami į skirtuką Įvairūs, spustelėkite Patikros nustatymai. Svarbiausias pasirinkimas yra įdiegti SSL „Checkout“. Tai užkoduoja svetainės duomenis, siunčiamus iš kliento naršyklės į jūsų serverį. Kadangi internetinis prekybininkas priima neskelbtiną atsiskaitymo informaciją, svarbu naudoti pagrįstas saugumo priemones, kad apsaugotumėte savo klientų duomenis. Tai reiškia, kad naudodami SSL savo patikros puslapyje.

„Easy Digital Downloads“ failo atsisiuntimo parametrai

Jei norite nustatyti apribojimus, kiek kartų jūsų produktus galima atsisiųsti, eikite į Failų atsisiuntimai skiltyje įgalinkite parinktį Failo atsisiuntimo limitas. Tokiu būdu galite nurodyti, ar elementą galima atsisiųsti tik vieną, du kartus, neribotą laiką ir pan.

„Easy Digital Downloads“ apskaitos nustatymai

Jei norite meilės savo buhalteriui, įjunkite parinktį Eiliniai užsakymo numeriai skiltyje Apskaitos nustatymai skirtuke Įvairūs. Tai leis jūsų finansiniam asmeniui lengviau sekti jūsų finansus ir su jais susijusias ataskaitas.

Nesudėtingų skaitmeninių atsisiuntimų sutarties sąlygos

Galiausiai eikite į Sutarties sąlygos skiltyje, kad sukurtumėte sąlygas, su kuriomis klientai turėtų sutikti prieš išvykdami. Jei jums reikia pagalbos kuriant terminus, galite atlikti greitą „Google“ paiešką. Vienas šaltinis, kurį radome, yra „TermsFeed“, kuriame yra puikus straipsnis apie teisiniai susitarimai dėl skaitmeninių produktų. Peržiūrėkite, kad sužinotumėte daugiau apie skirtingas strategijas, taisykles ir sąlygas, kurias turėtumėte sukurti parduodant skaitmenines prekes.

„Woohoo“ – visi jūsų nustatymai yra paruošti ir dabar galite pereiti prie produktų atsisiuntimo į savo parduotuvę.

3 veiksmas: lengvų skaitmeninių atsisiuntimų produktų pridėjimas

Įdiegę ir įdiegę EDD, turėsite laiko pridėti savo atsisiuntimus. Pirmiausia reikia spustelėti Siuntiniai> Pridėti naują. Tai atvers visiškai naują produkto puslapį, kuriame galėsite pridėti visą informaciją apie atsisiuntimą.

Lengvas skaitmeninių atsisiuntimų produktas

Galite peržiūrėti aukščiau esančią ekrano kopiją ir sužinoti, kaip gali atrodyti jūsų produktas, kai baigsite pridėti savo turinį. Norėsite užpildyti didžiąją dalį skyrių.

Pradėję nuo viršaus turėsite pridėti produktą Pavadinimas ir a apibūdinimas, taip pat pasirinkite bet kurią taikomą Kategorijos arba Žymos jei juos naudosite savo parduotuvėje.

Keliaudami žemyn turėtumėte pamatyti savo langelio pridėjimo meta dėžutę Atsisiųskite kainas. Čia įvedate savo kainą arba įgalinate kintamą kainą, jei norite pasiūlyti daugiau nei vieną atsisiuntimo formatą (pvz., Skirtingas produktų licencijas, skirtingus failų dydžius ir pan.).

Kitas pasirinkite savo produkto tipas (numatytasis arba paketas) ir įkelkite failą (-us) į Failų atsisiuntimai skyrius.

Galiausiai turite galimybę nepaisyti anksčiau taikytų globalių atsisiuntimų nustatymų, tokių kaip atsisiuntimo apribojimai ir mygtukų parinktys. Taip pat galite įkelti rodomą Atsisiųsti vaizdą jei jūsų produktams tai prasminga.

Kai viskas bus baigta, paskelbkite atsisiuntimą ir pakartokite procesą su visais kitais produktais!

4 veiksmas: pagrindinio parduotuvės puslapio sukūrimas

Jūs jau beveik baigėte kurti savo parduotuvę! Paskutinis žingsnis yra sukurti pagrindinį parduotuvės puslapį, kuriame būtų rodomi visi jūsų produktai. EDD naudoja trumpus kodus, kad jūsų produktus būtų lengva įterpti į bet kurį puslapį.

„Easy Digital Downloads“ parduotuvės puslapis

Tiesiog sukurkite naują puslapį ir įdėkite EDD trumpąjį kodą „parsisiųsti“. Galite pamatyti, ką mes panaudojome aukščiau esančiame paveikslėlyje. Yra daugybė skirtingų trumpųjų kodų parametrai galite naudoti norėdami pakeisti, kaip atsisiuntimai atrodo įdedant temą (mygtuko „nusipirkti“ paslėpimo parinktys, stulpelių skaičius, viso elemento aprašymo parodymas ir dar daugiau). Mes naudojome atsisiuntimų skaičiaus puslapyje, stulpelių skaičiaus ir pridedamų puslapių parinktis.

Lengva skaitmeninių atsisiuntimų parduotuvė

Štai kaip atrodo mūsų parduotuvė iš priekio. Atminkite, kad tai yra numatytasis nustatymas „WordPress 2015“ tema. Vieninteliai mūsų padaryti patarimai buvo įkeliant tinkintą logotipą mūsų „Cool Store“ (kurį galima pridėti iš „WordPress“ tinkinimo priemonės skiltyje Išvaizda> Tinkinti> Svetainės tapatumas), taip pat numatytosios miniatiūros apkarpymo keitimas (kurį galima pakeisti „WordPress“ informacijos suvestinėje skyriuje Nustatymai> Medija).

„Easy Digital Downloads“ parduotuvės pritaikymas

Norite nepriekaištingai atrodančios EDD parduotuvės, jei patys neturėtumėte koduoti daugybės pasirinktinių CSS? Paprasta – tam yra skirtos temos ir papildiniai. Turėdami gerą temą ir keletą naudingų papildinių galite sukurti puikią el. Parduotuvę su visomis jūsų verslui reikalingomis funkcijomis.

Lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai „WordPress“ temos

Greičiausias būdas pakeisti EDD parduotuvės išvaizdą yra su tema. Temų kūrėjai skyrė laiko visiems CSS elementams pritaikyti visame elektroninės komercijos papildinyje, kad galėtumėte turėti gražią parduotuvę. Nors internete galima rasti daugybę puikių EDD temų, ir tai tik keletas mūsų mėgstamiausių.

Nemokamai pristatė „WordPress“ temą

„WordPress“ tema „Easy Digital Downloads“ yra ne tik nemokamas, bet ir sukurtas bei sukurtas tos pačios komandos, esančios už EDD. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl suderinamumo problemų, nes kiekvienas temos aspektas veikia sklandžiai su EDD. Yra daugybė integruotų spalvų, fonų, puslapių šablonų, skirtų pateikimui iš priekio, variantų, 3 puslapių maketai ir dar daugiau.

„Checkout“ „Premium“ skaitmeniniai atsisiuntimai „WordPress“ tema

Kitas puikus pasirinkimas yra „Checkout WordPress“ tema „Array“, į kurią įeina elegantiškai išdėstytos parinktys, skirtos sukurti skaitmeninę parduotuvę ar prekyvietę. Pridėtos komandos puslapio temos ypatybės, kainų lentelės, atsiliepimai, pasirinktiniai „Typekit“ šriftai, pasirinktinės spalvos ir kita leidžia lengvai sukurti savitą parduotuvės dizainą..

„Olam Premium“ lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai „WordPress“ tema

Jei ieškote lanksčios „premium“ temos, tuomet turėtumėte pažvelgti į „WebNesters“ „Olam WordPress“ temą. „Olam“ yra puiki galimybė sukurti internetinę parduotuvę su „WordPress“, nes ji palaiko kelis elektroninės komercijos papildinius, įskaitant EDD. Į šią temą taip pat įeina „Unyson“ puslapio kūrimo priemonė, kuria galite sukurti pasirinktinius puslapius, be to, galingoje EDD parduotuvėje.

„Squarecode Premium“ lengvas skaitmeninis parsisiuntimas „WordPress“ tema

Galiausiai, jei jus domina galimybė pradėti savo turgavietę, tada „Squarecode Marketplace WordPress Theme“, sukurta „Cr3ativThemes“, yra puikus pasirinkimas. Ši tema yra visiškai suderinama su visais EDD prekyvietės priedais ir apima paprastas pasirinktinių spalvų, fono, logotipo, „favicon“, dėžučių ar viso puslapio išdėstymo, personalo, aplanko, karjeros ir dar daugiau parinkčių parinktis..

Lengvi skaitmeninių atsisiuntimų priedai

Priklausomai nuo to, ką parduodate, jei norite turėti dukterinių bendrovių ar norite parduoti narystę, EDD rinkoje galima rasti daugybę nuostabių premium priedų, kurie padės pridėti daugiau funkcijų jūsų skaitmeninėje parduotuvėje. Šiuo metu yra daugiau nei 150 nemokamų ir aukščiausios klasės priedų, iš kurių galite rinktis. Čia yra tik keletas mūsų mėgstamiausių.

Produktų apžvalgos „Easy Digital Downloads“ priedas

Atsiliepimai Priedas „Easy Digital Downloads“ suteikia klientams galimybę palikti jūsų atsisiuntimų įvertinimus ir apžvalgas. Tai puikus būdas įrodyti, kad jūs gaminate nuostabius produktus, o priedas netgi apima galimybę nusiųsti apžvalgininkams kupono kodą kaip padėką už jūsų nuomonės palikimą.

„PayPal Pro“ / „Express Easy Digital Downloads“ priedas

Norėdami gauti profesionalesnę kasos patirtį, turėtumėte atsižvelgti į „PayPal Pro“ ir „Express“ priedas EDD. „PayPal Pro“ vartotojams nusipirkite kredito kortelę neišeidami iš jūsų svetainės, o „PayPal Express“ siūlo papildomus saugos lygmenis, kad jūsų klientų informacija išliktų saugi..

Socialinės nuolaidos „Digital Digital Downloads“ priedas

Suteikite savo klientams atlygį už Socialinių nuolaidų priedas skirtas lengviems skaitmeniniams atsisiuntimams. Naudodami šį priedą galite pasiūlyti nuolaidas, kai vartotojai dalijasi jūsų produkcija įvairiuose socialiniuose tinkluose. Bet taip pat galite išjungti nuolaidos funkciją ir naudoti priedą kaip paprastą būdą pridėti socialinio bendrinimo mygtukus prie savo produktų puslapių.

„Dropbox Easy Digital Downloads“ priedas

„Dropbox“ priedas skirtas lengvai skaitmeniniams atsisiuntimams, suteikia galimybę atsisiunčiamus failus talpinti „Dropbox“, o ne jūsų svetainėje. Tai gali pagreitinti atsisiuntimo procesus ir atsikratyti didžiulio serverio krūvio, sutaupant pinigų prieglobos ar pervedimo mokesčiams.

Pasikartojantys mokėjimai „Easy Digital Downloads“ priedas

Norite pasiūlyti atsisiuntimus kaip „premium“ narystės dalį? Pasikartojančių mokėjimų priedas EDD suteikia jums galimybę nustatyti periodinius mokėjimus, kurie bus apmokestinami jūsų klientams kiekvieną dieną, savaitę, mėnesį, metus ir tt. Derinkite tai su Turinio ribojimo priedas sukurti abonentų zonas, skirtas tik nariams.

Sukurkite savo pradinį paketą. Lengvas skaitmeninių atsisiuntimų priedų paketas

Daugybė naujų parduotuvių – „Easy Digital Downloads“ „Starter Pack“ paketas tobula. Jūs turite galimybę pasirinkti visus norimus priedus vienu metu. Pirkdami 5 ar daugiau priedų, iš karto sutaupysite 30% pirkdami. Jūs negalite įveikti šio susitarimo!

Rinkoje esančių paprastų skaitmeninių atsisiuntimų priedų paketas

Jei planuojate kurti savo rinką, tai „Easy Digital Downloads“ Turgavietės paketas privaloma. Šiame 8 „Premium“ plėtinių komplekte yra visi priedai, kurių turėsite visiems nariams, norėdami pateikti elementus pardavimui, tvarkyti komisinius, rinkti klientų atsiliepimus, siūlyti apdovanojimus ir dar daugiau. Be to, sutaupysite 170 USD, pirkdami visus 8 priedus kaip paketą.

Pagrindiniai plėtiniai Lengvas skaitmeninių atsisiuntimų priedų paketas

Galiausiai, jei norite tiesiog visų priedų, gaukite paprastus skaitmeninius atsisiuntimus Pagrindinių plėtinių paketas. Tai apima ir neriboto naudojimo licenciją kiekvienam iš priedų, kuriuos šiuo metu galima įsigyti iš EDD. Šis paketas yra pats brangiausias, jo kaina siekia 495 USD, tačiau jei jūsų žiniatinklio kūrėjas, kuris kelis kartus naudos daugybę priedų, tai yra daug (sutaupysite beveik 80%)..

Apvyniokite

Čia jį turite – mūsų išsamų išsamų vadovą, kaip pirmą kartą nustatyti „Easy Digital Downloads“, taip pat mūsų mėgstamų „WordPress“ temų ir EDD priedų kolekciją. Tikimės, kad mes padėjome jums patobulinti savo EDD įgūdžius, kad galėtumėte pradėti pardavinėti savo skaitmeninius produktus internete.

Turite klausimą, kurio neaptarėme šiame straipsnyje? Arba daugiau patarimų naujiems „Easy Digital Downloads“ vartotojams? Palikite mums komentarą žemiau – mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map