Stebėkite, kas ką daro jūsų „WordPress“ svetainėje, naudodami srautą

Srauto papildinys

Neseniai Taikyti filtrus, Pippinas ir Bradas kalbėjosi su „X-Team“ kūrėjais Frankie Jarrett ir Japh Thomson ir aptarė savo naujausią projektą, Srautas kurios iki šiol aš nežinojau.


Aš anksčiau dirbau su veiklos registravimo papildiniais, tačiau jie dažniausiai taikomi tam tikram veiksmų rinkiniui (pvz., Prisijungimams) arba nėra per daug gerai apgalvoti arba yra netvarkingi..

„Stream“ yra naujas ir įdomus papildinys šioje arenoje. Tai seka viskas kas nutinka jūsų „WordPress“ svetainėje ir ją įrašo. Tai gali būti naudinga dėl daugelio priežasčių, pagrindinė, mano manymu, yra ta, kad galite pašalinti triktis, kaip kyla problemų, ypač kliento svetainėse.

Pvz. (Ir tai gali būti labai gerai žinoma kitiems „WordPress“ kūrėjams), galite gauti el. Laišką iš kliento, kuriame sakoma, kad jų svetainėje įvyko kažkas ne taip, ir jie nežino, kad nutiko. Jie tikriausiai yra tiesos tuo, kad arba kažką padarė, ir nežino, kad tai ką nors sugadino, arba kitas jų svetainės vartotojas padarė ką nors piktybiško ar gerybinio, dėl ko kilo problema.

Nepaisant to, dabar jūs turite išsiaiškinti, kas gali sukelti problemą. Tai gali apimti šiek tiek klausimų ir atsakymų su klientu, kad sužinotumėte, kas buvo padaryta neseniai, kokie papildiniai galėjo būti įdiegti ir ką pastaruoju metu jie bandė pakeisti. Tuomet gali reikėti apžiūrėti svetainę ir pasitelkti savo žinias, kad suprastum, ką matai, ir tai, kas ją gali sukelti.

Viskas gerai ir gerai, o geriems kūrėjams to turėtų pakakti, kad išspręstumėte problemą, tačiau daug šios problemos gali būti išvengta padedant Srautas. Kaip aš užsiminiau, „Stream“ registruoja viską, kas nutinka jūsų svetainėje, nesvarbu, ar prisijungęs vartotojas, ar įskiepis, todėl iš pirmo žvilgsnio galite pamatyti, kas tiksliai pasikeitė pastaruoju metu (arba toliau į praeitį, jei problema kilo) egzistavo kurį laiką). Štai keli dalykai, kuriuos „Stream“ stebi:

 • Žinutės
 • Puslapiai
 • Individualizuotos pašto rūšys
 • Vartotojai
 • Temos
 • Papildiniai
 • Žymos
 • Kategorijos
 • Muitinės taksonomijos
 • Nustatymai
 • Individualus fonas
 • Individualizuotos antraštės
 • Meniu
 • Medijų biblioteka
 • Valdikliai
 • Komentarai
 • Temų redaktorius
 • „WordPress“ pagrindiniai atnaujinimai

Taigi, viskas tada!

Naudojant srautą

Dabar, kai žinote visą naudingą informaciją, kurią jis gali sekti, galbūt norėsite žinoti, kaip ji tą informaciją saugo ir pateikia. Laimei, vartotojo sąsaja yra nuostabi: viena geriausių, kokią esu matęs.

Srauto vaizdas

Sraute pateikiamas informacijos suvestinės valdiklis, leidžiantis greitai pažvelgti į pastaruoju metu vykstančius įvykius, ir jo paties administratoriaus ekranas, kuriame galite įsigilinti šiek tiek giliau. Administratoriaus ekrane turite galimybę filtruoti pagal laiką, vartotoją ir kategoriją arba atliktą konkretų veiksmą. Tokiu būdu galite greitai pamatyti, kas įvyko per tam tikrą laiko tarpą tam tikro vartotojo ar to, kas ėmėsi konkrečių veiksmų, pvz., Modifikuoti valdiklius ar kurti ištrinamus puslapius.

Nustatymai

Papildinio nustatymuose yra keletas naudingų įrankių, tokių kaip galimybė neįtraukti tam tikrų elementų įrašymo. Pvz., Norėčiau nepaisyti visko, ką daro mano vartotojo sąskaita (nes aš mane pažįstu ir pasitikiu tuo, ką darau). Arba galite nepaisyti jums nesvarbios informacijos, pvz., Prisijungimo ir atsijungimo.

Kita naudinga savybė yra galimybė apriboti, kiek laiko „Stream“ saugo savo duomenis. Numatytasis nustatymas yra 90 dienų, o tai, mano manymu, yra tobulas: pakankamai ilgai, kad galėtumėte saugoti potencialiai svarbią informaciją, bet ne per ilgai, kad turėtumėte didžiulį duomenų bazės išsipūtimą laikydami nereikalingą informaciją aplink.

„Stream Plugin“ plėtiniai

Vyšnių rinkimas

Šis plėtinys leidžia jums pereiti visus srauto įrašus ir ištrinti tuos, kurie nėra svarbūs nei atskirai, nei kartu.

Duomenų eksportuotojas

Jei jums reikia eksportuoti duomenis į CSV, JSON ar XML failą, jums sekasi. Tiesiog susiaurinkite, kurios datos, autoriai, jungtys, kontekstai ar veiksmai, iš kurių norite gauti duomenis, arba eikite į pradžią ir eksportuokite viską!

Pranešimai

Žinai tą nemandagų vartotoją, kuris nuolat jaudinasi su tavo rakinais? Naudodami šį plėtinį galite nustatyti ypač tinkinamas taisykles, kurios jums atsiųs pranešimą, kai jūsų svetainėje įvyks kažkas konkretaus. Dar geriau, galite gauti pranešimus el. Paštu arba kaip tiesioginį pranešimą į savo išmanųjį telefoną („Android“ ir „iOS“ palaikomi per nemokamą programą „Pushover“)..

Ataskaitos

Sukurkite reaguojančias ir interaktyvias ataskaitas, kurios leidžia analizuoti duomenis lengvai skaitomu formatu. Puiku, jei norite pamatyti, kas daugiausia rašo ar reaguoja į komentarus.

„WooCommerce“ jungtis

Šis plėtinys sujungia „Stream“ su populiaria elektroninės komercijos platforma „WooCommerce“, leidžiančia jums sekti visą veiklą, susijusią su užsakymais, kuponais, produktais ar nustatymais.

Aš manau, kad plėtiniai yra tikrai pagrįstos kainos: už vieną svetainę gausite visus plėtinius tik už 5 USD, o jei esate kūrėjas, galite turėti iki 25 svetainių tik už 49 USD..

Išvada

Malonu žinoti, kad papildinys buvo sukurtas naudojant geriausius kodavimo standartus. „X-Team“ kūrėjai yra nepaprastai kompetentingi, o „Pippin“ epizode „Taikyti filtrus“ užsiminė, kad jis jį išbandė didesnėje svetainėje, o jo našumas neturėjo jokios įtakos. Kol papildiniai ir temos naudoja tinkamus kabliukus ir filtrus, kad pakeistų jūsų svetainę, „Stream“ gali įrašyti viską, ką jie daro, be našumo. Nuostabu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map