Sukurkite el. Prekybos svetainę naudodami „WordPress“

Sukurkite el. Prekybos svetainę naudodami „WordPress“

Jei savo svetainėje pridėsite parduotuvės funkciją, tai puikus būdas plėsti savo verslą ir pagerinti jūsų produkto pasiekiamumą skirtingose ​​geografinėse vietose. Jei naudojate „WordPress“, tiesiog pridėję el. Prekybos papildinį prie savo esamos svetainės, jis bus konvertuotas į internetinę parduotuvę. Yra daugybė kokybiškų el. Prekybos sprendimų. Tačiau tinkamai pasirinkti, atsižvelgiant į specifinius jūsų parduotuvės poreikius, nėra lengva užduotis.


Šiame įraše pažvelkime į kai kuriuos populiaresnius „WordPress“ el. Prekybos papildinius ir patikrinkime jų tinkamumą įvairioms parduotuvėms – ypač jų tinkamumą fiziniams ar skaitmeniniams produktams..

Funkcijos, kurių reikia ieškoti el. Prekybos sprendime

Pirmiausia kiekvienas el. Prekybos papildinys turi pasiūlyti bent šias savybes,

 • Pagrindinė galimybė įtraukti produktus į savo svetainę ir jas parduoti: Produkto rodymas yra lygus vitrinai, o ekranas turi patraukti net atsitiktinio lankytojo dėmesį. „Lightbox“, ryški grafika, interaktyvūs elementai, tokie kaip animacija ar užvedimo efektas, gali išlaikyti vartotojus ilgiau įsitraukusius ir pagerinti konversijų rodiklius.
 • Parduotuvės funkcijas turėtų lengvai naudoti tiek lankytojai, tiek svetainės administratoriai: Svetainių administratoriai turi pridėti produktų, pakeisti aprašymus, sekti užsakymus, tvarkyti atsargas, tvarkyti sąskaitas ir dar daugiau. Panašiai ir priekinių lankstinukų vartotojai turi laisvai naršyti ir mėgautis visa apsipirkimo patirtimi.
 • Reaguoti reaguoti nebegalima, todėl jūsų papildinys turi gerai veikti su mažesniais prietaisais: Tendencijos tai rodo mobiliojo interneto naudojimas aplenkia stalinius kompiuterius, ir nenorite prarasti šio srauto.
 • Papildinyje turi būti bent viena galimybė gauti mokėjimus: Mokėjimo šliuzas leidžia greitai ir lengvai priimti mokėjimus ir apsaugoti klientų informaciją. Tai turėtų padėti klientams jaustis saugiais perduodant pinigus ir dalijantis slapta asmenine informacija. Kai kurios detalės, į kurias turite atsižvelgti renkantis šliuzą, yra registracijos mokesčiai, operacijų išlaidos, vietoje ar ne svetainėje gavimas, palaikomos šalys ir valiutos.
 • Jūsų e-komercijos sprendimas turėtų atitikti PCI DSS: Tai būtina norint mokėti ir saugoti kredito kortelių informaciją savo svetainėje (Mokėjimo kortelių pramonė / Duomenų saugos standartas).

Kitos funkcijos, kurių galite ieškoti, yra kiekvieno produkto metaduomenų palaikymas, suderinamumas su jūsų SEO įskiepiu, atsargų stebėjimas, ataskaitų teikimas, partnerių programos, kainodara ir kt..

Pagrindinė šio įrašo papildinių versija yra nemokama. Bet jei jūsų parduotuvėje reikia kokių nors papildomų funkcijų, turėsite ieškoti konkrečių nemokamų / „premium“ plėtinių. Be to, jei norite konvertuoti esamą tinklaraštį ar svetainę į el. Prekybos svetainę, įsitikinkite, kad jūsų naudojama tema palaiko jūsų pasirinktą el. Prekybos papildinį..

Fiziniai produktai arba skaitmeniniai atsisiuntimai?

Parduodamų produktų tipas gali labai paveikti jūsų pasirinkimą papildinį. Parduodant fizines prekes parduotuvėje, jūsų pasirinktas el. Prekybos papildinys turi apimti tokias funkcijas kaip: pakavimas, pristatymas, atsargų tvarkymas, sąskaitų faktūrų spausdinimas ir dar daugiau. Kai kurie papildiniai patinka „WooCommerce“ yra pakankamai lankstūs, kad galėtų parduoti visų rūšių prekes. Paprastai norint parduoti skaitmeninius produktus, jiems reikia priedų, arba jie turės būti specialiai sukonfigūruoti. „Shopify“ gali būti naudojamas parduoti beveik bet ką, tačiau jums reikia mokėti mėnesinį mokėjimą, kuris gali atrodyti gana kietas. Tačiau tai užtikrina sklandų jūsų parduotuvės veikimą.

Tiesą sakant, jūsų pasirinkimas yra gana lengvas, jei griežtai dirbate su skaitmeniniais produktais. Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas yra lyderė, kai kalbama apie skaitmeninius produktus. Kiti elektroninės komercijos papildiniai, tokie kaip „WooCommerce“, taip pat gali tvarkyti skaitmeninius pardavimus, tačiau lengvasis skaitmeninis atsisiuntimas yra skirtas specialiai ir išimtinai tokioms skaitmeninėms prekėms kaip el. Knygos, nuotraukos, bilietai ir muzika. Naudodamiesi papildiniu, „Easy Digital Downloads“ taip pat gali vykdyti paprastų fizinių produktų pardavimą.

Kalbant apie skaitmenines prekes, galite pašalinti daugybę funkcijų, kurios taikomos grynai fizinėms prekėms, pavyzdžiui, gabenimo ir sudėtingų mokesčių apskaičiavimo. Tuo pačiu metu turėsite ieškoti papildomų funkcijų, tokių kaip:

 • Įkeliamos ekrano kopijos, dalijamasi vaizdo įrašu ar viešinami keli puslapiai. Vien skaitmeninių gaminių demonstravimui nepakanka vien vaizdų.
 • Ribojamas atsisiuntimų skaičius, kaip ir vaizdo žaidimų atveju.
 • Atsisiuntimo ar prieigos galiojimo pabaigos datos nustatymas, kaip narystės svetainėse.
 • Siūlo atsisiuntimo nuorodą ir galimybę siųsti sąskaitas faktūras el. Paštu.

Dabar pažvelkime į kai kurių populiaresnių el. Prekybos sprendimų ypatybes,

„WooCommerce“

Galia 28% visų internetinių parduotuvių, „WooCommerce“ yra nemokamas atvirojo kodo el. prekybos papildinys. Tai suteikia parduotuvių savininkams galimybę parduoti bet ką – fizines prekes, skaitmeninius atsisiuntimus ir susijusius produktus. Ir tai leidžia kūrėjams plėstis ir prisitaikyti atsižvelgiant į individualių klientų poreikius.

„WooCommerce“, priklausanti „Automattic“, yra mobiliesiems patogus, saugus papildinys, sklandžiai integruojantis į „WordPress“ ir daugumą „WordPress“ temų. Tai vienas iš nedaugelio papildinių, galinčių pasirinkti šimtus aukščiausios kokybės ir nemokamų plėtinių. Tai leidžia greitai išplėsti įmonės plėtrą. Be to, jūsų duomenys lieka su jumis, o ne jokiuose trečiųjų šalių serveriuose.

Jis lengvai valdo atsargas ir palaiko plačius produktų puslapius. Su papildomu priedu net galite importuoti produktus iš CSV failo į papildinio produktų puslapį. Galimos penki iš anksto įdiegtos mokėjimo šliuzai. Siuntimo skaičiuoklė krepšelio puslapyje suteikia pirkėjui galimybę pamatyti kainą, kurioje viskas įskaičiuota.

„WooCommerce“ apima funkcijas, kurias naudojant lengva parduoti bet kurioje pasaulio vietoje – geografinę vietą, kad būtų galima nustatyti kliento vietą ir koreguoti pristatymą, importą ir eksportą, apriboti pardavimą pagal vietą, pasirinkti gabenimo būdus, sukurti kelias siuntimo zonas, gabenimo ir mokesčių skaičiavimus bei realiojo laiko gabenimo skaičiuoklė. Remdamiesi kliento adresu, taip pat galite pasirinkti, kuriuos mokėjimo šliuzus rodyti skirtingose ​​šalyse. Be to, galite pranešti apie pasirinktinį el. Pašto adresą. Dėl visų šių savybių įskiepis tampa mėgstamiausiu parduodant fizines prekes.

„WooCommerce“ gali būti sukonfigūruota tvarkyti skaitmeninius produktus. Tai panaikins nereikalingus variantus, taikomus tik fizinėms prekėms, kartu pridėdama skaitmeniniams gaminiams tinkamų funkcijų. Taip pat galite parduoti skaitmenines ir fizines tų pačių produktų, kaip knygos, versijas, sukurdami atsisiunčiamą versiją. Papildinys taip pat prideda papildomų schemų tipų (struktūrinių duomenų žymėjimų) prie savo skaitmeninių prekių, todėl paieškos varikliai ją gali lengviau rasti.

Pirkinių krepšelyje kasoje galima apdoroti tiek fizinių, tiek skaitmeninių prekių derinį. Klientai gauna laiškus už išsiųstus produktus. Skaitmenines prekes bus galima atsisiųsti arba išsiųsti kaip priedą prie el. Pašto.

„WooCommerce“ parduotuvės apsauga naudojant SSL šifravimą gali šiek tiek viršyti vidutinio „WordPress“ vartotojo technines galimybes, tačiau yra šaltinių, kurie jums padės.

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Paprastas skaitmeninis atsisiuntimas yra atvirojo kodo nemokamas elektroninės komercijos papildinys, skirtas atsisiunčiamų produktų pardavimui internetu. Čia yra viskas, nuo nuolaidų iki kodų iki duomenų pateikimo, o kasa yra labai patogi vartotojui. Pagrindinės papildinio funkcijos apima klientų valdymą, kuris seka klientų veiklą ir prideda nuolaidų kodus pagal skirtingus kriterijus. Jis taip pat tvarko failų atsisiuntimo žurnalus ir apriboja prieigą prie failų įgaliotiems vartotojams, nustatydamas apribojimus ar galiojimo pabaigos datas.

Jei norite naudotis visomis funkcijomis, turėsite pasiekti plėtinių biblioteką. Plėtiniai leis pridėti beveik bet kokią funkciją, pvz .:

 • Į savo parduotuvę pridėkite išorinį ar dukterinį produktą.
 • Importuokite produktus iš CSV failo į papildinio produktų puslapį.
 • Pridėkite visą programinės įrangos licencijavimo sistemą su programinės įrangos licencijavimo plėtiniu.
 • Parduokite prenumeratas su periodiniais mokėjimais.
 • Paverskite savo parduotuvę prekyviete, kuriai pateikiami priekiniai langai.
 • Saugokite failus išorėje („Amazon“ ar „Dropbox“) ir sudarykite galimybę juos atsisiųsti.
 • Pridėkite visą užsakymo sistemą.
 • Atsisiųskite el. Pašto priedus, kai failai yra maži.
 • Siųskite sąlyginius el. Laiškus automatiškai, remiantis iš anksto nustatytomis sąlygomis.

Plėtiniai taip pat galimi dėl mokėjimo šliuzų, apskaitos, analizės, el. Pašto ir rinkodaros. Plėtiniai yra nemokamas, „premium“ ir trečiųjų šalių priedų derinys. Taip pat galite užsiprenumeruoti klientų el. Pašto sąrašus naudodamiesi „MailChimp“ ir „AWeber“ kasos metu ir naudoti paprastą pristatymą, kad būtų paprasčiau išsiųsti paprastus fizinius produktus. Produkto apžvalgos funkcija įtraukta nemokamai.

Norint, kad papildinys gerai veiktų pagal jūsų temą, reikia šiek tiek stiliaus, tačiau visada galite pasirinkti vieną iš jų patentuotų temų.

„iThemes Exchange“

„iThemes Exchange“ yra lengvai nustatomas ir lengvai naudojamas el. prekybos papildinys. Jis išlaiko pagrindines parduotuvėje reikalingas funkcijas, palikdamas priedus papildomoms funkcijoms tvarkyti. Kiti papildiniai apmokestinami atskirai už „Stripe“ priedą, o „iThemes Exchange“ „Stripe“ priedą galima nemokamai įsigyti neribotose svetainėse. Su „Exchange“ galite parduoti tiek fizines, tiek skaitmenines prekes. Išskirtinis bruožas yra mokamas priedas, norint parduoti narystę ir prenumeratas jūsų svetainėje.

Naudodamiesi „WordPress“ redagavimo priemone, siųskite pritaikomus el. Laiškus administratoriams, pranešdami jiems apie pirkimus. Taip pat nusiųskite patvirtinamuosius el. Laiškus klientams. Naudodami išplėstinio produkto parinktis, nustatykite skaitmeninių atsisiuntimų galiojimo terminus, nustatykite produktų prieinamumo pradžios ir pabaigos datas bei stebėkite inventorių. Būdami „Exchange“, galite tvarkyti klientų ir sandorių duomenis, įskaitant grąžinamųjų išmokų išdavimą.

Nors pagrindinė versija yra visiškai funkcionali ir nemokama, už sudėtingesnes funkcijas pamatysite, kad už jas turite mokėti. Tai yra geras pasirinkimas pradedantiesiems ir puikus narystei pagrįstose svetainėse.

Shopify

„Shopify“ nėra tiksliai įskiepis, tai yra visavertė el. Prekybos platforma, kuri dabar gerai integruojama su „WordPress“ (naudojant Prijunkite). Kas yra geriausias dalykas „Shopify“? Na, jūs atidarote sąskaitą, sumokate, suaktyvinote papildinį ir nustatote parduotuvę tiesiog pridėdami produktų, įskaitant skaitmeninius, į savo svetainę. „Shopify“ rūpinasi viskuo – rinkodara, mokėjimais, pristatymu ir saugiu kasos būdu. Be to, galite tiesiog naudoti vieną iš daugelio „Shopify“ suderinamų temų.

„Shopify“ integruota su daugeliu socialinės žiniasklaidos forumų. Taigi galite sukurti „Facebook“ parduotuvę ar perkamus kaiščius „Pinterest“ ir pridėti pirkimo mygtuką „Twitter“.

Kas nepatiks „Shopify“? Už vieną turite mokėti mėnesinius mokėjimus, kurie gali pridėti prie jūsų dydžio. Jūs pastebėsite, kad dažnai keičiatės tarp dviejų administratoriaus skydų – „WordPress“ ir „Shopify“. Be to, visi jūsų duomenys dabar bus saugomi serveryje, kurio jūs negalite valdyti. Nepaisant to, jūs matote, kaip lengva gali būti pradedančiajam, pasirengusiam sumokėti paslaugų teikėjui už savo parduotuvės tvarkymą.

Kiti garbingi paminėjimai:

 • „JigoShop“ kuri siūlo platų funkcijų pasirinkimą naujojoje versijoje ir gali pridėti dinaminę parduotuvę prie jūsų svetainės.
 • Shoppas kuris pasižymi didelėmis funkcijomis ir suteikia savininkams lengvai valdomą parduotuvę, o kūrėjams – padidintą lankstumą.
 • 66 krepšelis nes galite įsteigti saugią parduotuvę, kurioje pagrindinė versija kainuoja mažiau nei 10 USD per mėnesį. Galite pridėti papildomų funkcijų, kurių kaina yra maždaug 30 USD per mėnesį, tačiau joje nėra plėtinių bibliotekos.
 • „MarketPress“ taip pat yra patikimas pasirinkimas, siūlantis visas puikias savybes, kurių reikia vidutiniškai parduotuvėje. Be to, jis yra saugus ir paprastas naudoti. Tačiau jos nėra su plėtiniu biblioteka.

Apibendrinant

Taigi matote, kad turite daugybę galimybių, kai reikia pridėti parduotuvės funkciją į savo svetainę. Galite pasirinkti paslaugų teikėjus, kurie visiškai rūpinasi jūsų parduotuve, kad gautumėte nemokamus „WordPress“ el. Prekybos papildinius, kurie kūrėjams suteikia maksimalų lankstumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map