Sukurkite internetinę parduotuvę su „Shopify“, skirtą „WordPress“

Kai galvojate apie „WordPress“ ir el. Prekybą, tikriausiai galite pasiūlyti tik keletą variantų. „WooCommerce“ yra duotas dalykas, nes jis buvo laisvas pasirinkimas, kuris amžinai dominavo rinkoje, su papildiniais, tokiais kaip „Easy Digital Downloads“ ir „iThemes Exchange“. Nors iš pradžių visi šie papildiniai yra nemokami, jiems reikia daugybės papildomų priedų, jei norite pasiekti visą jų funkcijų sąrašą.


Jei rimtai žiūrite į tai internete, galbūt neturite laiko ar kantrybės nusipirkti, įdiegti ir sukonfigūruoti visus šiuos priedus. Kiti profesionalai, pavyzdžiui, Daymond John iš FUBU ir Tina Roth Eisenberg iš Nepaprastai tam irgi neturi laiko. Todėl kurdami savo internetines parduotuves jie pasikliauja „Shopify“.

„Shopify“ – galinga elektroninė komercija, supaprastinta

„Shopify“ yra viena iš populiariausių el. Prekybos galimybių internete ir ne tik dideliems vardams, pavyzdžiui, FUBU, bet ir mažiems vaikinams. Kodėl? Nes tai yra ne tik labai įkainotas būdas parduoti savo produktus internete, bet taip pat yra neįtikėtinai lengva dirbti ir yra įperkama, todėl beveik ketvirtadalis milijonų svetainių šiuo metu aktyviai naudojasi „Shopify“..

Galingos pardavimo galimybės

„Shopify“: galingos el. Prekybos parinktys

„Shopify“ yra puikus pasirinkimas prekiaujant internetu. Kodėl? Atrodo, kad nieko ši platforma negali padaryti. Galite lengvai sukurti internetinė parduotuvė su neribotu produktų skaičiumi. Galite reklamuoti ir parduokite savo produktus socialinėje žiniasklaidoje „Shopify“ palaikymo dėka „Facebook“, „Pinterest“ perkamų segtukų ir „Twitter“ dėka. Bet kurį savo produktą galite pridėti prie bet kurios svetainės naudodami „Shopify“ Pirkimo mygtukas, ir jūs netgi galite įsitraukti į savo internetinę parduotuvę į savo plytų ir skiedinio parduotuvę „Shopify“ prekybos vietose padaryti pardavimus akis į akį.

Paprastas sąranka

„Shopify“ taip pat palengvina pradžią. Pridėkite produktų yra vėjas. Tiesiog pridėkite aprašymus, vaizdus ar net atsisiųskite failus (skaitmeninėms prekėms). O dangus yra riba – „Shopify“ neapibrėžia produktų, kuriuos galite pridėti, skaičiaus. Be to, yra įmontuotos pridėjimo parinktys SEO etiketės, produktų kategorijos, išpardavimai, kainos, pardavėjai, gaminio variantai ir kt.

Kadangi visi jūsų produktai yra priglobti „Shopify“ serveriuose, jums nereikia jaudintis dėl tam tikrų interneto saugos protokolų ar klientų duomenų tvarkymo. Tai apima svarbius veiksnius, pvz., Atsargines kopijas, SSL sertifikavimas, kreditinės kortelės saugumas (1 lygio PCI atitikimas), grąžinamųjų išmokų apdorojimas, klientų sąskaitos ir dar daugiau. „Shopify“ viską daro už jus.

„Shopify“ + „WordPress“

„Shopify“ elektroninės komercijos „WordPress“ papildinys

Jei dar negirdėjote apie „Shopify“ ar pastebėjote, kad jos anksčiau trūko mūsų straipsniuose, esančiuose čia „WPExplorer“, greičiausiai taip yra todėl, kad iki šiol nebuvo aiškus būdas integruoti galingą prekybos platformą su mūsų mylimuoju „WordPress“. Bet dabar yra – susipažinkite su galingu „Shopify“ elektroninės komercijos papildiniu, skirtu „WordPress“.

Su šiuo madingu įrankiu lengva integruoti „Shopify“ produktus į savo „WordPress“ palaikomą svetainę! Dabar galite turėti visas nepaprastas „WordPress“ funkcijas, kurios jums žinomos ir mėgstamos (pvz., Visiška savo pačios valdomos svetainės kontrolė, daugybė temų ir papildinių ir dar daugiau) IR „Shopify“ galia! Be to, „Shopify“ tiesiog pridėjo produktų, tiesiog spustelėdami mygtuką.

Įdiegę papildinį, jūsų „WordPress“ prietaisų skydelyje bus pridėta nauja „Shopify“ skiltis. Čia galite greitai sukurti savo „WordPress“ pirkimo mygtukus, būtent taip „WordPress“ prisijungia prie jūsų „Shopify“ produktų. Sukūrę „Pirkimo mygtukus“, galite pradėti juos įterpti į žinutes ir puslapius, naudodami lengvą mygtuką „Pridėti prekę“:

Produktų pridėjimas naudojant „Shopify“

Žinoma, jums vis tiek reikės „Shopify“ narystės, nes visi jūsų produktai yra valdomi ir talpinami jų serveriuose, tačiau šis papildinys leidžia taip lengvai integruoti „Shopify“ parduotuvę bet kurioje ar visose „WordPress“ svetainėse. Tai ypač puiku, jei naudojate daugybę nukreipimo puslapių tam, kad reklamuotumėte vieną produktą, arba jei jau turite „Shopify“ parduotuvę ir norite parodyti savo produktus savo tinklalapyje ar tinklaraščio žinutėse (taigi, nepersiunčiate klientų visame žiniatinklyje ).

Sužinokite daugiau ir įsigykite „Shopify“

Apvyniokite

Džiaugiamės galėdami pamatyti, kaip temų kūrėjai ir „WordPress“ vartotojai per ateinančius mėnesius integruos „Shopify“ į savo dizainą ir svetaines. „Shopify“ yra puikus pasirinkimas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms. Bet mes norime išgirsti jus! Ar anksčiau naudojote „Shopify“? Ar džiaugiamės išbandę „Shopify“, skirtą „WordPress“? Kaip manote, ar „WPExplorer“ turėtų išleisti „WordPress“ temą „Shopify“? Leiskite mums sužinoti savo mintis žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map