Sutaupykite laiko ir sudominkite lankytojus turinio skaidrėmis

Šiomis dienomis turinio slankmačiai yra visur! Jie taip pat gali būti labai poliarizuoti. Daugybė žmonių juos myli, o kiti juos niekina. Tačiau svarbu suvokti, kad slankmačiai nėra vaistas, jie yra tik įrankis. Tai reiškia, kad jie turi būti tinkamai naudojami ir apgyvendinti dideliu turiniu, kad galėtumėte suvokti pagrindinę jų naudą.


Nepainiokite įrankio galimybių su prastais netinkamo diegimo rezultatais. Tinkamai naudojant, turinio skaidrės yra veiksmingi sąveikos elementai, galintys padidinti lankytojų įsitraukimą, informacijos supratimą ir išsaugojimą.

Šiame įraše nurodomos pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte apsvarstyti turinio šliaužiklio naudojimą ir kur jie gali būti veiksmingiausi pagerinant lankytojų patirtį, kai jie lankosi. Įšokime!

Turinio skaidrių pranašumai

Turinio slankiklio pranašumai

Turinio skaidrių pranašumai svyruoja nuo vietos taupymo iki leidimo svetainės lankytojui labiau valdyti. Pažvelkime į keletą konkrečių pranašumų žemiau.

SAVE SPACE

 • Turinio skaidrės sujungia kelis turinio elementus į nedidelę svetainės vietą, leisdami bet kuriuo metu daugiau tilpti ekrane..

SKATINTI VARTOTOJŲ ĮMONEMENT

 • Tinkamai įdiegti ir suprojektuoti turinio slankikliai patraukia interneto svetainės lankytojus ir skatina juos ilgiau išlikti puslapyje.
 • Ilgoje kelionėje jie veikia kaip „stop-stop“, leidžiančiam vartotojui atsipūsti prieš tęsiant slinkimą.

GERAS NAUDOTI ŽINIASKLAIDOS PRIEMONĖSE

 • Sujungdami laikmenas vienoje vietoje, jūs suteikiate vartotojui galimybę sutelkti dėmesį.
 • Vaizdai atitraukia dėmesį nuo teksto, taigi, įdėdami savo vaizdinį turinį į slankiklį, leidžiate vartotojui pasirinkti, kada jis sutelkia dėmesį į vaizdą / turtingą turinį, užuot nutraukęs skaitymo srautą. Tai leidžia vartotojams sutelkti dėmesį į atskirą turinį.

NUORODA NAUDOTOJUI (DAUGIAU)

 • Daugelį turinio skaidrių gali valdyti vartotojas, tai reiškia, kad jos gali tobulinti turinį savo tempu, padėdamos suprasti ir išsaugoti jūsų pateiktą informaciją..

Ar jūsų svetainė gali būti patobulinta naudojant bet kurį iš aukščiau pateiktų pranašumų?

Kada naudoti turinio slankiklius

Individualizuotos skaidrių rūšys

Turinio slankiklius galima naudoti keliais būdais. Kaip ir daugelyje kitų dalykų, prieš pradedant kelionę, geriausia turėti omenyje tikslą, kur norite patekti. Atsižvelgiant į tai, pažvelkite į keletą toliau pateiktų parinkčių, kada geriausia naudoti turinio slankiklį. Jei vienas ar du punktai išsiskiria, gali būti laikas apsvarstyti galimybę į savo svetainę įtraukti skaidrių papildinį.

ĮVADAS SAVO SVETAINĖJE

 • Kai vartotojai pirmą kartą atvyksta į jūsų svetainę, jie turi žinoti, kodėl ten jie yra ir ką jie gali padaryti. Turinio skaidrės yra populiarūs pagrindinio puslapio elementai vien dėl to, kad jie puikiai pateikia glaustą svetainės tikslo apžvalgą ir suteikia galimybę spustelėti, kad gautumėte daugiau informacijos.

DINAMIKAI TURINIO ATNAUJINIMAS

 • Jei dažnai skelbiate atnaujinimus, dažnai norėsite juos paryškinti savo svetainėje, kad atkreiptumėte į juos dėmesį. Bet jei jūsų atnaujinimų skaičius yra didelis, kiekvienas iš jų jūsų svetainės lankytojams bus parodytas tik ribotai. Dinamiškai atnaujinamas turinio slankiklis kiekvienam jūsų įrašui suteikia galimybę spindėti.

KONSOLIDUOJANTYS Skirtingi žiniasklaidos tipai

 • Kiekviena skaidrė yra tik talpykla, todėl galite gana protingai naudotis kiekvienos turiniu. Tai reiškia, kad vaizdus, ​​vaizdo įrašus, interaktyvią terpę, pvz., „Google Maps“, ir prisiregistravimo formas galima rasti!

DAUGALUMINIŲ VAIZDŲ ARBA VAIZDO ĮRAŠAI GALERIJOS

 • Iš pradžių turinio skaidrės buvo sukurtos vaizdams ir vaizdo įrašams grupuoti į interaktyvias galerijas. Iš dalies tai buvo padaryta siekiant sutaupyti vietos, bet daugiausia siekiant palengvinti naršymo žiniasklaidoje trintį.

PASAKYKITE STORIJĄ

 • Gera istorija teka ir yra neišardoma. Dėl šios priežasties žiniatinklyje daugėja ilgai slenkančių puslapių dizainų. Paprasčiausiai įdėję vaizdų ar vaizdo įrašų seriją į straipsnį ar puslapį, šis srautas nutrūksta ir vartotojams tampa sunkiau tęsti ten, kur jie liko. Geras turinio slankiklis leidžia laikmenai srautui pritaikyti likusį turinį.

TOLESNI VEIKSMINIAI ŽENKLAI (E. G. PRODUKTŲ TURAI, KELIONĖS, INSTRUKCIJOS, RECEPTAI IR kt.)

 • Dauguma programinės įrangos kompanijų žino, kad puikus turinio slankiklis gali žymiai pagerinti produkto apžvalgos patirtį, o tai galiausiai lemia didesnį pardavimą.
 • Dėl savo pačių nukreipto ir susitelkusio prigimties slankmačiai yra puikus būdas vaikščioti lankytojams per gretimus veiksmus.

Žinojimas, kada naudoti turinio slankiklius, gali padėti juos efektyviau naudoti jūsų svetainėje.

Ko reikia ieškoti slankiklyje

Be aukščiau išvardytų punktų, yra keletas pagrindinių elementų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, rinkdamiesi slankiklio papildinį.

PAPRASTA NAUDOTI

 • Tai turėtų būti galima įdiegti bet kurioje jūsų svetainės vietoje. Slankiklį turėtų būti lengva patalpinti į pagrindinį puslapį, kontaktinę sritį ar net neaiškų tinklalapio puslapį. Bet kokiu atveju sprendimas neturėtų būti ribojamas.

ATSAKINGAS

 • Jis turi sugebėti tvarkyti visų rūšių turinį. Idealus slankiklis turėtų turėti galimybę automatiškai pakeisti dydį, kad jis tinkamai tilptų į puslapį. Nesvarbu, ar tai būtų stalinis, išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris, dydžio keitimas, kad tilptų į bet kurį ekraną ar įrenginį, yra didžiulis žingsnis, kad slankiklis taptų efektyvesnis ir vizualiai malonus.

PAGALBINĖ PARAMA

 • Privaloma prieinama ir efektyvi aptarnavimo komanda, palaikanti produktą. Daugelis produktų yra tik tokie geri, kaip komanda už jų. Puikus palaikymas padeda patenkinti jūsų poreikius, tuo pačiu teikiant nuolatinę pagalbą įsigytam produktui.

Apvyniokite

Tinkamai naudojami slankikliai neabejotinai gali daryti teigiamą poveikį jūsų svetainės naudotojų patirčiai. Greitai susisieksime apie slankiklio naudojimo pranašumus ir geriausius jo naudojimo laikus.

PRANAŠUMAI

 • Sutaupykite vietos
 • Skatinti vartotojų įsitraukimą
 • Tinka naudoti daugialypės terpės puslapiuose
 • Nukreiptas vartotojo (dažniausiai)

GERIAUSI LAIKAI NAUDOTI SLIDERĮ

 • Pristatome savo svetainę
 • Turinio atnaujinimas dinamiškai
 • Skirtingų žiniasklaidos rūšių konsolidavimas
 • Kelių vaizdų paryškinimas vaizdo įrašuose ar galerijose
 • Pasakoju istoriją
 • Sekantys žingsniai

Įvertinusi pranašumus, nurodytus aukščiau esančiame įraše, ir geriausius laikus naudoti slankiklį, mano rekomendacija dėl turinio skaidrių papildinio yra „SlideDeck“. „SlideDeck2“, turėdama galimybę maišyti ir derinti turinio tipus, lengvą WYSIWYG redaktorių ir vilkimo skaidrių funkciją, „SlideDeck2“ pataiko į visas pastabas, kurių reikalauja kokybės slankusis papildinys. „SlideDeck2“ taip pat yra šios funkcijos:

 • Objektyvai: labai meistriškai sukurti iš anksto nustatyti stiliai, kurie padeda jūsų turiniui atrodyti puikiai. Galite juos naudoti tiesiai iš dėžutės arba pasirinkti iš tinkinamų dalių, geriausiai tinkančių jūsų svetainei, rinkinio.
 • Skaidrių turinys: galite pasirinkti tarp dinaminio šaltinio (rodyti turinį iš savo mėgstamų išorinių šaltinių) metodo ir pasirinktinio turinio (puikiai tinka tinklalapiams, produktų apžvalgoms ir pristatymams). Abu metodai yra lengvai ir efektyviai naudojami.
 • Pritaikymas: turite galimybę modifikuoti didelę dalį savo slankiklio, įskaitant teksto turinį, šriftą, naršymą, perėjimus ir daugybę kitų elementų..
 • Naudojimas: „SlideDecks“ padėkite bet kur. Jie puikiai veikia viso dydžio programose, tokiose kaip pagrindiniai puslapiai, apžvalgos apie gaminius ir aplankai, skirti sumažintoms sritims, tokioms kaip šoninė juosta ir poraštės raštai..
 • Palaikymas ir atnaujinimai: „SlideDeck“ palaikymą teikia komanda, kuri jį iš tikrųjų sukūrė. Ši komanda visada nori pridėti naujų objektyvų, papildomų šaltinių ir funkcijų prie savo papildinio.

„SlideDeck 2“ vasaros išpardavimas

Džiaugiamės galėdami pranešti apie specialųjį „SlideDeck2“ vasaros pasiūlymą. Jei jus domina šio papildinio įsigijimas, ribotą laiką galite sutaupyti iki 50 USD. Kokios jūsų mintys apie turinio skaidrę? Prašome pasidalinti komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me