„WordPress 3.9“ pasirodė po daugybe papildomų galių po gaubtu. Įspūdinga nauja funkcija iš daugelio yra pridėta galimybė dabar kontroliuoti į „WordPress“ įkeltų vaizdų apkarpymo padėtį – tai tikrai slidu!!


Prieš tęsdami, didelis ačiū Bradas Touesnardas kas padarė šį nuostabų indėlį, kuris dabar buvo įtrauktas į „WordPress“ branduolį! Aš maniau, kad tai bus puiki proga ne tik išsiaiškinti, kaip pasinaudoti šia nauja funkcija, bet ir gerai išmanyti visą šios funkcijos apimtį..

Pati pradžia – vaizdo dydžių pridėjimas arba pritaikymas

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ sukuria 3x papildomas jūsų vaizdo versijas. „Miniatiūra“, „Vidutinė“ ir „Didelė“ versija. Originalus įkeltas vaizdo dydis yra vadinamas „visa“ versija.

Numatytųjų parametrų pritaikymas

Galite gana lengvai perrašyti kiekvieno iš šių dydžių numatytąsias vertes. Galite arba eiti į savo „WordPress“ informacijos suvestinė, nustatymai >> laikmena ir pakeiskite vertes ten. Tai galite padaryti naudodami savo temos ar papildinio funkcijų failą:

atnaujinti_pasirengimas (‘thumbnail_size_w’, 250);
atnaujinti_opt. ('thumbnail_size_h', 250);
atnaujinimo_pasirinkimas ('thumbnail_crop', 1);

Papildomų dydžių pridėjimas

Šią funkciją galite greitai ir lengvai įdėti į savo temos ar papildinio funkcijų failą:

add_image_size ($ vardas, $ plotis, $ aukštis, $ derlius);

Tai galų gale atrodytų maždaug taip:

add_image_size ('homepage-thumb', 250, 250, tiesa);

Normalus kietas derlius

Patarimas: Nepamirškite kiekvienam papildomam paveikslėlio dydžiui suteikti atskiro pavadinimo ;-).

Viską, ką reikia žinoti, galima rasti naudojantis „WordPress Codex“.

Kai kurie „WordPress 3.9+ Magic“ – apkarpymo padėties valdymas

Parametras „$ crop“ anksčiau buvo tik tikroji arba klaidinga loginė vertė. Taigi arba švelnus proporcingas pasėlis, arba kietas pasėlis, jei nustatytas tiesumas (skaitykite toliau, kad pamatytumėte skirtumą tarp kieto ir minkšto pasėlio). Tačiau dabar galite naudoti masyvą, norėdami nurodyti pasėlio plotą (x_crop_pozicija, y_crop_pozicija). Man patinka vaizdai, nukirpti iš centro, todėl, pavyzdžiui, jūsų funkcija galėtų atrodyti taip dabar:

add_image_size ('homepage-thumb', 250, 250, masyvas ('centre', 'centre'));

Vartotojo pasirinktas kietasis augalas

„$ Crop“ parametras vis dar priima tikras / klaidingas vertes ir, pasak Brad, yra visiškai suderinamas atgal. Sintaksė yra identiška CSS foninės padėties ypatybei, todėl ji yra žinoma tiek dizaineriams, tiek kūrėjams, tačiau čia jie bet kokiu atveju aiškumo sumetimais.

kairysis viršus
kairysis centras
kairysis dugnas
dešinėje viršuje
dešinysis centras
dešinysis dugnas
centro viršuje
centro centras
vidurio dugnas

Taigi, aš jį apkarpiau, kaip tai naudoti?

Puiki žinia … lygiai tokia pati !! Kaip visada, žr „WordPress Codex“. Bet kuriuo atveju tai yra priminimas. Norėdami paskambinti į šį pasirinktinį vaizdą savo temoje ar papildinyje. Šiame pavyzdyje mes panaudojome:

the_post_thumbnail ('homepage-thumb');

arba …

wp_get_attachment_url (get_post_thumbnail_id ($ post-> ID, 'homepage-thumb'));

Bet ką apie visus mano esamus vaizdus?

Kaip jau tikriausiai žinote, apkarpymo dydžiai yra keičiami ir generuojami įkėlimo metu. Tai dabar reiškia, kad pasinaudoję šia nauja funkcija, pridėję tinkintą apkarpymo poziciją arba pakeisdami / pridėję naują apkarpymo dydį, mes paliekame tai, kas buvo sugeneruota įkėlimo metu, ir nė viena iš šių naujų vaizdo versijų mums nėra prieinama, ne kietas!

Aaah, bet palaukite .. Laimei, kad jų yra daug protingų ir nuostabių žmonių „WordPress“ bendruomenėje, norintiems sutaupyti dienos, štai atkurti miniatiūrų papildinį. Šis įskiepis buvo jau ilgą laiką, jo fantastinis! Jis apžiūrės visus jūsų įkeltus vaizdus ir atkuria visus naujus jūsų pridėtų ar pritaikytų vaizdų dydžius. „Woohooo“ problema išspręsta ��

Sunkus vs. Minkšta apkarpymas – jūs nusprendėte

Kietas derlius

Normalus kietas derlius
Paveikslėlis bus sumažintas ir apkarpytas iki tiksliai nurodytų matmenų. Priklausomai nuo vaizdo santykio su apkarpymo dydžiu, tikimybė, kad vaizdas visada bus nukirsta.

Minkštas derlius

Minkštas derlius
Švelnus kirpimas niekada neišpjaustys jokio vaizdo, jis sumažins vaizdą tol, kol jis atitiks nurodytus matmenis, išlaikant pradinį vaizdo santykį.

Kažkas, ką verta žinoti …

Jei kuris nors įkelto paveikslo matmuo (plotis ar aukštis) yra mažesnis už nustatytą apkarpymo dydį, jis bus praleistas ir to dydžio versija nebus padaryta! „WordPress“ peržvelgs visus nustatytus vaizdo dydžius ir sukurs tik tas atvaizdų versijas, kurios yra didesnės nei tos, kurią bandoma sugeneruoti. Tokiu atveju, kai vaizdas atkuriamas pagal jūsų temą ar papildinį ir jo nėra, jis bus numatytasis kaip originalus vaizdas „Visas“ kaip atsarginis vaizdas..

Mėgaukitės įgyvendindami šią puikią naują funkciją savo temose ir papildiniuose. Laikas nueiti užpakalį ir apkarpyti įvaizdžius ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map