10 būdų, kaip automatizuoti „WordPress“ užduotis jūsų svetainėje

„WordPress“ užduočių automatizavimo jūsų svetainėje būdai

Kai jūsų svetainė veikia ir veikia, reikia nuveikti daug darbų – turinio kūrimas, priežiūra, saugos patikrinimai, kenkėjiškų programų išvalymas, atsarginių kopijų kūrimas, komentarų tvarkymas ir dar daugiau. Gerai tai, kad jums nereikia to daryti pačiam. Yra prieinamų įrankių, kurie padės automatizuoti „WordPress“ užduotis, o naudodamiesi šiais įrankiais galite automatizuoti didelę svetainės tvarkymo dalį. Negaiškdami laiko, išsiaiškinkime, kaip galite automatizuoti „WordPress“ užduotis, kad sutaupytumėte šiek tiek laiko.


1. Atnaujinimai

„WordPress“ atnaujinimas yra svarbus tiek svetainės saugumui, tiek našumui užtikrinti. „WordPress“ reguliariai išleidžia naujinius ir jie rodomi kaip pranešimai jūsų prietaisų skydelyje. Kai pasirenkate automatizuoti „WordPress“ atnaujinimus, jais beveik rūpinamasi fone ir taip taupomas produktyvus laikas.

Pagal numatytuosius nustatymus nedideli „WordPress“ atnaujinimai įvyksta automatiškai, tačiau svarbiausių atnaujinimų atveju taip nėra. Kalbant apie temas ir papildinius, automatiniai atnaujinimai pagal numatytuosius nustatymus yra išjungti. Galima įjungti parinktis arba naudoti šiek tiek kodo, kad įjungtumėte arba išjungtumėte automatinius pagrindinio elemento, temų ir papildinių atnaujinimus. Tam gali padėti mūsų trumpas „WordPress“ atnaujinimo vadovas.

„WordPress“ automatizavimas: „Easy Updates Manager“

Taip pat galite įjungti automatinius atnaujinimus naudodami Lengvų naujinių tvarkyklė – viskas vienu kartu arba pasirinktinai. Šis papildinys nepaiso visų su atnaujinimu susijusių nustatymų. Tai leidžia valdyti visus „WordPress“ branduolio, temų ir papildinių atnaujinimus, kūrimo atnaujinimus, vertimo atnaujinimus, taip pat kai kuriuos trečiųjų šalių papildinius..

Kalbant apie aukščiausios kokybės temas ar papildinius iš „Themeforest“ arba „Codecanyon“, „Envato Market“ papildinys gali padėti automatizuoti „WordPress“ diegimą ir atnaujinimus. Mes išsamiai aptarėme tai „Envato Market“ papildinių vadove.

2. Atsarginė kopija

Atsarginės kopijos yra tai, kas leidžia jums miegoti naktį, nesijaudindami apie savo svetainę. Tai, kaip dažnai kuriate atsarginę savo svetainės kopiją, priklauso nuo to, kaip dažnai skelbiate turinį. Geras saugumo įprotis yra sudaryti svetainės atsarginių kopijų kūrimo grafiką. Tai dar ne viskas, turėtumėte laikyti kelias atsarginių kopijų versijų kopijas skirtingose ​​vietose ir vieną kartą išbandyti.

Jei nesate valdomo prieglobos plano, papildiniai yra geriausios „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimo galimybės. „BackupBuddy“ gali sukurti atsarginę kopiją visam „WordPress“ diegimui, o jūs galite nustatyti atsarginius tvarkaraščius, kad jie veiktų automatiškai. Galite saugoti atsargines kopijas saugioje vietoje ne vietoje ir prireikus jas atkurti.

Atsarginis bičiulis

Jei norite nemokamo papildinio, „Updraft Plus“ yra geras pasirinkimas. Mūsų pranešimų serijoje „WordPress“ vadovas pradedantiesiems yra išsamus įrašas apie tai, kaip sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas.

3. Suplanuokite pranešimus

Ar žinojai, kad nebūtina prisijungti prie „WordPress“, kad paskelbtum turinį. „WordPress“ turi įmontuotas funkcijas, leidžiančias paskelbti įrašą bet kuriuo jums suplanuotu metu.

Suplanuokite įrašą

Kai užpildysite įrašą, įrašų redagavimo priemonėje ieškokite parinkties Skelbti ir spustelėkite nuorodą Redaguoti. Po to galite nurodyti datą ir tikslų laiką, kada bus paskelbtas pranešimas. Jei norite, taip pat galite pertvarkyti įrašus. Nors tai galite padaryti bet kuriam skaičiui įrašų, nėra gera idėja planuoti per daug į ateitį. Jums gali reikėti pakeisti tvarkaraštį, kad jis atitiktų įrašo atitikimą paskelbimo laikui.

Jei tai yra jūsų įskiepis, išbandykite nemokamai Redakcinis kalendorius. Tai leidžia jums tiesiog nuvilkti paruoštus paskelbti įrašus į planavimo formatą. Taip pat turėsite suplanuotų įrašų apžvalgą ir galėsite tvarkyti juodraščius bei kelių autorių įrašus, peržiūrėti kiekvieno įrašo būseną ir greitai juos redaguoti..

„CoSchedule“

Kitas variantas yra  „CoSchedule“, „premium“ papildinys, kuris ne tik leidžia suplanuoti skelbimų paskelbimą, bet ir automatiškai skelbia socialinėje žiniasklaidoje. Sužinokite daugiau apie redakcinio kalendoriaus kūrimą šiame įraše.

4. Socialinės medijos automatinis skelbimas

Didžioji dalis socialinės žiniasklaidos įrašų gali būti automatizuoti. Galite susitvarkyti taip, kad jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros būtų atnaujintos, o jūsų turinys automatiškai būtų dalijamasi įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose. Taip pat galite automatizuoti „WordPress“ RSS tiekimą, suformatuodami juos socialinėms platformoms.

Idealiu atveju socialinės žiniasklaidos skelbimo automatizavimas turėtų būti jūsų bendros socialinės žiniasklaidos strategijos dalis. Tai leidžia atsipūsti nuo socialinės žiniasklaidos nepraleidžiant skaitytojų. Norėdami gauti daugiau pagalbos dėl „WordPress“ socialinės medijos užduočių automatizavimo, ieškokite mūsų ankstesniame įraše.

Atgaivinti seną paštą

Vienas papildinys, kuris čia gali padėti, yra „Revive Old Post“ įskiepis. Vieną kartą įdiegus, jis automatiškai bendrina ir naują, ir seną turinį savo socialinio tinklo paskyrose.

5. Sustabdykite šlamštą

Šlamštas gali būti jūsų SERP vilkimas. Nepaisant to, šlamšto platintojai yra labai apsisprendę, jie visada ieškos būdų patekti į jūsų svetainę. Štai kodėl „WordPress“ iš anksto įdiegė galingą „Akismet“ anti-spam papildinį kiekviename „WordPress“ atsisiuntime.

Akismet

Įdiegę „WordPress“, turėsite suaktyvinti papildinį ir gauti API raktą. Po to papildinys reguliariai tikrina, ar nėra šlamšto komentaruose ir kontaktinės formos pateikimuose.

Bet jei nesate „Akismet“ gerbėjas, turėtumėte žinoti, kad yra ir kitų įskiepių variantų, kurie užkerta kelią „WordPress“ šlamštams, ir tų, kurie gali būti skirti prisijungimo bandymams, prenumeratoms, registracijai, rezervacijai ir dar daugiau.

6. Suspausti vaizdus

Visi tie blizgūs jūsų svetainės vaizdai – juos reikia suspausti prieš įkeliant juos į savo daugialypės terpės biblioteką. Baitų sunkiųjų vaizdų failai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Įskiepiai patinka Trumpų vaizdo taškų optimizavimo priemonė ir EWWW Image Optimizer leis automatiškai suglaudinti vaizdus, ​​įkeliant juos į laikmenų biblioteką. Jie taip pat gali suglaudinti vaizdus, ​​esančius jūsų „WordPress“.

EWWW Image Optimizer

Jei jūsų svetainėje daug vaizdų, šie įskiepiai gali tapti taupančiaisiais realiuoju laiku. Jei norite, daugiau informacijos galite rasti mūsų išsamiame vaizdo optimizavimo vadove.

7. Duomenų bazės optimizavimas

Pridėdami vis daugiau ir daugiau turinio į savo svetainę, duomenų bazė gali pradėti pūsti. Svarbi įprastos svetainės priežiūros dalis yra reguliarus duomenų bazės valymas. Išsipūtusi duomenų bazė sulėtina jūsų svetainę, o liesa duomenų bazė yra efektyvesnė atsakydama į klausimus.

WP optimizavimas

Galite pasikliauti WP optimizavimas išvalyti duomenų bazę jums taip dažnai, kaip norite. Galite tinkinti, ką reikia išvalyti, ir sukonfigūruoti, kad išvalytumėte nereikalingus duomenis. Norėdami įsitikinti, kad jūsų duomenys visada saugūs, galite nustatyti papildinį prieš optimizuodami duomenų bazę automatiškai išsaugoti atsarginę kopiją „UpdraftPlus“..

8. Bendravimas

Didelė mūsų laiko dalis yra laiškų rašymas komandos nariams ir bendradarbiams. Turėtum pabandyti Lėtai, internetinis produktyvumo įrankis, padedantis supaprastinti visų jūsų internetinių bendruomenių, organizacijų, grupių ir žiniasklaidos paskyrų bendravimą vienoje vietoje.

Palengvinti „WordPress“ vartotojų yra tokie įskiepiai kaip „Slackbot“ kurie veikia kaip kanalas tarp jūsų „WordPress“ ir „Slack“ paskyros. Be to, „Slack“ galite nustatyti pasirinktinius pranešimus įvairiems „WordPress“ įvykiams, tokiems kaip atnaujinimai, vartotojo registracija ar pranešimo publikavimas..

Lėtai

„Llack“ puikiai tinka tokioms socialinės žiniasklaidos platformoms kaip „Twitter“ ir „Dribble“, taip pat programoms, kurios stebi svetainės našumą ar veikimo laiką. Mes padarėme įrašą apie „WordPress“ integravimą su „Slack“, todėl ten galite perskaityti daugiau apie tai.

9. Turinio kūrimas

Atrodo neįtikėtina, ar ne, kad turinio kūrimą galite įdėti į autopilotą. Nors daugeliu atvejų tai nėra gera idėja, kai kurių svetainių, kurios daugiausia egzistuoja, sukūrimas iš kelių šaltinių gali užtrukti kuriant turinį. Autoblogging įskiepiai patinka WP RSS kaupiklis gali padėti kaupti turinį ir automatiškai jį skelbti.

Pavyzdžiui, galite užsiprenumeruokite kai kurių „YouTube“ kanalų RSS tiekimą ir pateikti abonentams kuruojamą jūsų svetainės turinį.

10. Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Dėl neveikiančių jūsų svetainės nuorodų jūsų tinklaraštis ar svetainė gali atrodyti neprofesionalūs ir pasenę. Paprastas papildinys, Sugedusių nuorodų tikrintuvas gali nuskaityti jūsų svetainę ir automatiškai ištaisyti neveikiančias nuorodas ir trūkstamus vaizdus.

Be to, papildinį lengva nustatyti ir sukonfigūruoti, o prireikus jį galima išjungti.

Kaip automatizuoti „WordPress“ duomenų apdorojimą

Pradėję automatizuoti „WordPress“ užduotis, kartkartėmis patikrinkite jas ir įsitikinkite, kad jos atliekamos taip, kaip numatyta. Nors šie papildiniai yra puikūs būdai automatizuoti „WordPress“ ir atlaisvinti laiką produktyvesniam darbui (pvz., Kurti kokybišką turinį), vis tiek turite dar kartą patikrinti, ar nėra įskiepių atnaujinimų ir suderinamumo (jei naudojate daugiau nei vieną papildinį)..

Kokias kitas užduotis norėtumėte automatizuoti naudodami „WordPress“? Ar yra kokių nors pagrindinių automatikos papildinių, kuriuose paprasčiausiai negalite gyventi? Praneškite mums komentarų skiltyje – norėtume žinoti, kaip tvarkote savo svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me