10 būdų, kaip padaryti jūsų “WordPress” svetainę greitesnę

Taigi jūs girdėjote, kad „Google“ atsižvelgs į jūsų svetainės greitį, kai atsižvelgs į ją į geriausius paieškos rezultatus, ir dabar jūs norite padaryti savo svetainę kuo greitesnę, kad galėtumėte išlaikyti ar paversti ją pirmoje vietoje „Big- G.


Gerai, kad radote šį įrašą, nes išmokysiu jus, kaip sumažinti jūsų puslapių / įrašų dydį ir padaryti jūsų svetainę greitesnę nei bet kada anksčiau. Žemiau rasite 10 puikių patarimų, kurie gali padėti smarkiai pagreitinti jūsų „WordPress“ tinklaraštį. Mėgaukitės ir nepamirškite pakomentuoti ir perskaityti šio įrašo!

Žemiau yra 10 puikių būdų, kaip galite padėti pagreitinti „WordPress“ svetainę, kad galėtumėte suteikti geresnę patirtį savo vartotojams ir galbūt šiek tiek padidinti reitingą…

1. Talpinkite savo puslapius

„WordPress“ temos veikia skambinant į jūsų wp duomenų bazę ir grąžinant turinį, kurį jis parodys jūsų svetainėje. Taigi kiekvieną kartą, kai įkeliate puslapį į savo svetainę, pirmiausia jis turi nuskaityti reikiamus duomenis iš savo duomenų bazės, o tai gali žymiai sulėtinti jūsų svetainės veikimą, ypač jei jūs pateikiate daug užklausų savo db. Pageidautina, kad jūsų svetainėje būtų „talpyklos“ versija (HML), kad įkeliant puslapius viskas būtų jau pareikalauta. Geriausias būdas tai padaryti yra naudoti „WordPress“ talpyklos papildinį, mano mėgstamiausias yra Hiper Chache.

2. Sumažinkite vaizdo dydį

Šiomis dienomis visiems patinka naudoti daugybę vaizdų savo tinklaraščiuose, nes jie daro jūsų svetainę įdomesnę ir nuostabiai atrodančią. Tačiau vaizdai gali būti tikrai dideli ir ilgai užtrukti. Jei tikrai norite pagreitinti „WordPress“, siūlyčiau atlikti 3 veiksmus: pašalinkite nereikalingus vaizdus, ​​sumažinkite bet kuriame įraše esančių vaizdų kiekį ir sutraukite savo vaizdus. „Yahoo“ teikia paslaugą, vadinamą Smush tai, kur galite įkelti bet kokį vaizdą, ir jis sumažės, išlaikant originalią kokybę. Aš siūlau jums pradėti nuo smulkinant visus vaizdus, ​​esančius jūsų temų failuose, nes jie bus kiekviename jūsų svetainės puslapyje. Taip pat galite grįžti į savo aplanką „wp-uploads“ ir parodyti savo įkeltus vaizdus ir padaryti tai su bet kokiais būsimais įkeltais vaizdais.

Kitas dalykas, kuriuo norite įsitikinti, kai kalbate apie vaizdus, ​​yra tai, kad jei rodote miniatiūras ant įrašų, neįkeliate viso paveikslėlio ir parodote jį mažesniu matmeniu naudodami žymes „width =“ ”ir„ height = ””. . Nėra prasmės krauti didžiulį vaizdą, kad jis būtų parodytas perpus mažesnis. Norėdami pakeisti automatinį vaizdų dydį, kad atitiktumėte jūsų poreikius, galite naudoti numatytąjį „WordPress“ paveikslėlio dydį arba scenarijų.

Sumažėjęs vaizdų dydis ir kiekis jūsų svetainėje gali turėti tikrai pastebimą skirtumą, kiek greitai jis įkeliamas.

3. Riboti scenarijai

Šiomis dienomis daugybė internetinių dienoraščių prideda daugybę įvairių iškarpų, kad „patobulintų“ savo svetainę, tačiau tai sulėtins jūsų svetainę kaip niekas kitas. Siūlau laikytis kuo mažiau scenarijų. „WPTopTen“ naudoju „Tweetmeme“ scenarijų, tačiau jei pridėčiau mygtuką „digg“, naujausius tviterius, pasidalyčiau „facebook“ … visus šiuos kitus scenarijus, nei mano svetainė, tikriausiai prireiktų amžinai įkelti. Žmonės ir, matyt, „Google“ nori greitai įkelti svetaines, todėl laikykitės scenarijų, kurių jums tikrai reikia ar tikrai ką nors pridedate prie savo svetainės. Visa kita, kas tik atrodo gražiai, pašalinkite.

4. Išvalykite savo kodą

Turiu lažybų, kad daugiau nei 90% visų „WordPress“ naudojamų svetainių (jei ne daugiau) stiliaus lape ar temos failuose yra bent viena kodo eilutė, kurios jiems iš tikrųjų nereikia. Jei jūs tikrai norite pagreitinti savo svetainę ir sumažinti jos dydį iki paskutinio galimo kilobaito, tada laikas pažvelgti į visą šį kodą ir pradėti naikinti nereikalingą.

Pirmiausia pažiūrėkite į stiliaus lentelę ir įsitikinkite, kad ten nėra nieko, ko šiuo metu nenaudojate jūsų svetainės dizaine, tada eikite į CSS kompresorius ir atsikratykite visos tos nemalonios tuščios vietos.

Tada norėsite pereiti visus kitus temų failus (single.php, index.php, page.php….) Ir iš esmės atlikti tą patį. Įsitikinkite, kad tikrai norite viso turimo kodo, tada rankiniu būdu pašalinkite dalį tuščios vietos. Pašalinę tuščią vietą nepadarysite didžiulio skirtumo, tačiau jei norite, kad jūsų svetainė būtų įkelta kuo greičiau, tai yra dar vienas dalykas, kurį galite padaryti.

5. Optimizuokite duomenų bazę

Anksčiau minėjau, kad galite talpykloje išsaugoti savo „WordPress“ įrašus ir puslapius, kad įkeliant puslapį jūsų svetainei nereikėtų skambinti / kreiptis į duomenų bazę. Tačiau tai tiesa, kad norint sukurti talpyklą, puslapis ar įrašas turi būti įkeltas vieną kartą. Optimizuodami savo duomenų bazę galite padėti padidinti ne talpykloje laikomų puslapių / įrašų (arba visos jūsų svetainės, jei nuspręsite nenaudoti talpyklos papildinio) spartą..

6. Pergalvokite savo dizainą

Visi mėgsta tikrai gražias svetaines, kuriose gausu vaizdų ir vektorių, tačiau šios gali būti lėčiausios. Jei norite tikrai greitos svetainės, norėsite kuo labiau laikytis CSS, o naudodami CSS 3 galėsite pasiekti tikrai įspūdingų dizainų, be „Photoshop“ (vaizdų) poreikio. Ar tikrai reikia, kad milžiniškas paveikslėlis būtų fone, ar galite naudoti vientisą spalvą? Ar navigacijai naudojate „javascript“ paveikslėlio mainus? Užduokite sau tokius klausimus ir peržvelkite savo svetainių dizainą. Esu tikras, kad rasite būdų, kaip padėti sumažinti išdėstymo dydį..

7. Nukirpkite tas ištraukas

Ar esate iš tų žmonių, kuriems patinka turėti visus jūsų pranešimus pagrindiniame ir kategorijų puslapiuose? Jei taip, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti savo tinklaraščio ištraukas ne tik SEO tikslais, bet ir dėl svetainės greičio. Galite smarkiai sumažinti turinio kiekį tam tikros kategorijos puslapyje ar pagrindiniame puslapyje naudodami mažesnes ištraukas. Norėdami naudoti ištraukas savo svetainėje, viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti kurdami įrašą, nukopijuokite ir parašykite nedidelį aprašą jūsų WP administratoriaus ištraukų laukelyje.

8. Pagalvokite apie vaizdų turinį

Nuotraukoje nėra pasakyta tūkstantis žodžių, tūkstantis žodžių sako tūkstantį žodžių. Tai yra mintis, kurią turite turėti visada, kai rašote dienoraščius. Ne tik „turinio karalius“, kai reikia gerai įvertinti paieškos variklius, bet ir užima daug mažiau vietos atmintyje, jei norite turėti gražų ilgą straipsnį, nei turėti įrašą, pvz., „100 nuostabių„ WordPress “temų“, ir parodyti ekrano kopiją. kiekvienas (ouch!). Nustokite pridėti tiek daug vaizdų į savo svetainę ir pradėkite rašyti naudingą turinį. Jūsų lankytojai tai įvertins, kai jūsų svetainė bus įkelta ypač greitai.

9. Pašalinkite nereikalingus papildinius

Gerai, kad čia daroma su papildiniais … Jie sulėtins jūsų svetainės gedimą, todėl įsitikinkite, kad pašalinote visus papildinius, kurių jums tikrai nereikia jūsų svetainėje. Daugelis papildinių yra su savo CSS failais ir su kaupu įkeltu kodu, įdėtu į antraštės arba poraštės šablonus. Visas šis papildomas kodas ir stiliaus lentelių peržiūra gali labai sulėtinti jūsų svetainės veikimą. be to, naudodamiesi tam tikrais papildiniais turėsite pateikti dar daugiau užklausų į savo duomenų bazę. Taigi, pasižiūrėkite į visus savo papildinius ir sužinokite, kurių iš tikrųjų nereikia, kad jūsų svetainė veiktų tokia, kokia yra (prabangūs papildiniai), ir ištrinkite juos. Po to galbūt norėsite patikrinti savo duomenų bazę, kad pašalintumėte iš jų likusius šiukšliadėžes.

10. Išmeskite savo pigią prieglobos paslaugą

Štai čia viskas ir paaiškėja. Jei turite nemandagų kompiuterį, jūsų svetainė greičiausiai bus tikrai lėta. Apsvarstykite galimybę mokėti šiek tiek papildomai už geresnę ir greitesnę prieglobos paslaugą. Jūs, jūsų lankytojai ir paieškos sistemos labai įvertinsite tai, kad jūs nebesijaučiate tokie įkyrūs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map