10 dalykų, kuriuos reikia žinoti naudojant „WordPress“ papildinius

10 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie „WordPress“ papildinių naudojimą

Kas būtų „WordPress“ be papildinių? „WordPress“ daro tokią didelę mūsų galimybė išplėsti mėgstamą pasaulyje turinio valdymo sistemą beveik beribiu būdu. Su beveik 25 000 papildinių pasiekiama „WordPress.org“ vien dangus tikrai yra riba.


Tačiau turint didelę galią, tenka didžiulė atsakomybė ir gaila, kad naudojant „WordPress“ papildinius gali būti nepageidaujamas šalutinis poveikis, jei nesate per daug atsargus. Turėdamas tai omenyje, šiame įraše noriu aptarti svarbiausius dalykus, kuriuos reikėtų atsiminti, kai naudojate „WordPress“ papildinius savo „WordPress“ svetainėje, kad galėtumėte mėgautis visomis papildomomis funkcijomis ir išvengti spąstų..

1. Atnaujinkite savo papildinius

http://www.wpexplorer.com/essential-wordpress-plugins/

Tai šiek tiek nesąmonė, tačiau siekiant išsamumo jį reikia paminėti: atnaujinti papildinius yra nepaprastai svarbu siekiant užtikrinti jūsų tinklaraščio saugumą ir funkcionalumą. Pasenę įskiepiai yra svarbiausi tikslai ieškantiems saugos trūkumų ir taip pat gali sugesti, kai bus išleistos naujesnės „WordPress“ ir kitų papildinių versijos..

Turėtumėte ne tik reguliariai atnaujinti savo papildinius, bet ir periodiškai tikrinti savo papildinius, kad įsitikintumėte, jog jie neseniai buvo atnaujinti. Turėtumėte griežtai apsvarstyti galimybę pašalinti papildinius, kurie nebuvo atnaujinti ilgą laiką (paprastai sakoma, kad vieneri metai).

Idealiu atveju turėtumėte reguliariai atnaujinti papildinius (Pastaba: Nenori pamiršti? Galite išbandyti Lengvų naujinių tvarkyklė automatizuoti papildinį, temą ir svarbiausius „WordPress“ pagrindinius atnaujinimus).

2. Laikykite atnaujintus išjungtus papildinius arba atsikratykite jų

Tai tęsiasi tiesiai iš mano ankstesnio punkto: net jei jūsų svetainėje papildinys neaktyvus, turite įsitikinti, kad jis vis dar atnaujinamas. Išjungtas papildinys vis dar yra „aktyvus“ jūsų svetainėje ta prasme, kad jis gali būti išnaudotas kaip saugumo trūkumas. Beje, tą patį galima pasakyti ir apie temas, todėl mano patarimai galioja ir ten.

Tiesą sakant, jei jūsų svetainėje neaktyvus papildinys ir neketinate jo naudoti ateityje, patarčiau jį pašalinti. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra tai, kad jūsų svetainė taptų nenaudojamų papildinių kapaviete – ji moka už tai, kad viskas būtų švaru ir tvarkinga..

3. Išjunkite „Backend“ papildinius, kai jie nenaudojami

Išjunkite „Backend“ papildinius, kai nenaudojate

Daugelis papildinių sunkina jūsų svetainės išteklius, net jei šis krūvis yra tik nedidelis. Taigi, tai yra mano rekomendacija, kad aktyvuokite užprogramų papildinius tik tada, kai jų reikia.

Pavyzdžiui, „WordPress“ duomenų bazės nustatymo papildinys. Šis puikus mažas įskiepis leidžia lengvai atkurti „WordPress“, grąžinant visas „WordPress“ duomenų bazės arba jos dalis į pradinę, numatytąją būseną. Tačiau „WordPress“ duomenų bazės atstatymo papildinys turi būti aktyvus tik tada, kai vykdote iš naujo – jis gali būti išjungtas visais kitais atvejais.

Trumpai tariant, jūsų svetainė turėtų naudoti kiekvieną aktyvų papildinį. Jei ne, išjunkite jį.

4. Papildinių skaičius nėra svarbus

Paprastai tariant, papildinys yra tiesiog papildomas kodas, įdiegtas jūsų svetainėje. Tam tikru mastu galėtumėte pridėti tą patį kodą į savo files.php failą ir pasiekti tą patį efektą.

Todėl jūsų įdiegtų ir suaktyvintų papildinių skaičius nėra svarbi problema. Pagrindinė problema yra ta, kad jūsų įskiepiai yra gerai koduoti ir reikalauja daug išteklių.

Leiskite man pasakyti taip: būtų daug geriau, jei jūsų svetainėje būtų įdiegti penki lengvi ir nepriekaištingai užkoduoti papildiniai, nei vienas išsipūtęs, daug išteklių reikalaujantis ir pažeidžiamas papildinys. Tiesą sakant, jūs turėtumėte labiau jaudintis  diegiate papildinius, o ne kiek.

5. Papildinių skaičius Yra Svarbu

Tai pasakius, yra viena priežastis, dėl kurios gali iškilti jūsų svetainėje įdiegtų papildinių skaičius: konfliktai.

Teoriškai kalbant, kuo daugiau papildinių turite savo svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad rasite tą, kuris prieštarauja kitam. Kūrėjai nuolat susiduria su įskiepių konfliktais – problema, nes visuose „WordPress“ įdiegimuose yra beveik begalinis sąrankos derinių skaičius. Daugelis „WordPress“ tinklaraščių yra visiškai unikalūs įdiegtų papildinių derinio prasme.

Taigi, nors turėtumėte atsiminti naudojamų įskiepių kokybę, turėtumėte nepamiršti ir skaičiaus, kad viskas būtų kuo paprasčiau. Šiuo atveju mažiau yra daugiau (nebūkite įskiepių kaupiklis).

6. Kokybė visada pranoksta kiekį

Įvertinimas žvaigždutėmis

Remdamiesi tuo pačiu mąstymu, turėtumėte būti labai išrankūs, spręsdami, kokius papildinius įdiegti savo svetainėje. Galų gale kiekvienas jūsų įdiegtas papildinys gali palikti pėdsaką, kurį sunku pašalinti (ypač jei jis blogai koduojamas). Nors gali būti labai pagunda išbandyti ir įdiegti kiekvieną papildinį po saule jūsų svetainėje, turėtumėte klysti atsargumo ir selektyvumo pusėje..

Įdiegdami papildinius turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių elementų, tokių kaip:

 • Parsisiuntimų skaičius
 • Vidutinis reitingas
 • Atsiliepimai
 • Kūrėjas (ar jie nusistovėję?)
 • Aktyvios paramos įrodymai

Faktas yra tas, kad jūs ne tik diegiate papildinį, bet ir įdiegiate funkciją, kurios norėtumėte išlikti artimoje ateityje funkcionalus. Jei papildinys veikia dabar, tai gera pradžia, tačiau norite įsitikinti, kad jis veiks ir ateityje.

Man gana svarbus yra sprendimas įdiegti naują papildinį savo svetainėje. Aš atsargiai klausiu savęs, ar tikrai reikia funkcionalumas arba, jei mane traukia patarlės, spindinčios šviesomis. Galbūt verta užduoti sau tą patį klausimą.

7. „Premium“ nebūtinai reiškia geriausią

Tai gerai žinomas psichologijos faktas, kad išlaidos žmonėms daro įtaką vertės suvokimui. Jei aš jums tą patį pasiūlysiu nemokamai arba už kainą, jūsų vertės suvokimas tikriausiai pasikeis esant atskiroms aplinkybėms.

Šis reiškinys kartais gali būti stebimas žmonių požiūryje į „premium“ papildinius. Faktas yra toks: ten yra daugybė nesąžiningų „premium“ priedų kūrėjų. Tai, kad kažkas tave apmokestina už papildinį, neduoda naudos. Yra labai daug nepaprastai geros kokybės nemokamų papildinių, kuriuos sukūrė žmonės, kuriais galite visiškai pasitikėti.

Tai pasakius, dažniausiai gerai gaminami „premium“ įskiepiai yra patys geriausi. Jei pasirinksite gerbiamą „premium“ įskiepių kūrėją, greičiausiai jums patiks geriausios funkcijos, aukščiausio lygio palaikymas ir nuoseklūs atnaujinimai. Svarbiausia yra įsitikinti, ar palaikote „teisingą“ kūrėją. Negalima atlikti tik „Google“ paieškos ir eiti su bet kuo rodomu dalyku – sužinok, kuriuos žmones mielai rekomenduoja asmeniškai. Įsitraukite į „WordPress“ bendruomenę ir atkreipkite dėmesį į tai, apie ką kalbama, teigiamai. Tai yra žmonės, iš kurių turėtumėte ieškoti, iš kur pirkti.

8. Kai kurie papildiniai laikomi gyvybiškai svarbiais beveik bet kurioje svetainėje

„Yoast“ SEO papildinys, skirtas „WordPress“.

Mielių SEO yra naudingas daugelio tipų „WordPress“ svetainių įrankis.

Daugeliu atvejų jūsų įdiegti papildiniai priklausys nuo jūsų kuriamos svetainės rūšies. El. Prekybos parduotuvėje gali reikėti, pavyzdžiui, pirkinių krepšelio įskiepio, o fotografijų rinkinyje gali būti naudingas vaizdų galerijos įrankis. Tačiau yra keletas papildinių, į kuriuos turėtų būti įtrauktas beveik kiekvienas „WordPress“ diegimas, nesvarbu, koks jūsų svetainės dėmesys.

Pvz., Tikriausiai norite pritraukti kuo daugiau lankytojų, todėl jūsų svetainei visada gali būti naudingas patikimas Search Engine Optimization (SEO) įskiepis, pavyzdžiui, Yoast SEO. Sauga yra gyvybiškai svarbi norint užtikrinti savo svetainės duomenų ir turinio saugumą, todėl toks papildinys kaip „Wordfence“ visada yra protingas statymas. Kitas pavyzdys – tinkintos kontaktinės formos (pvz., Sukurtos naudojant 7 kontaktinę formą) yra naudingos, kad lankytojai galėtų susisiekti, nesvarbu, ar jūs naudojate tinklaraštį, įmonės svetainę, ar parduotuvę..

Net jei manote, kad jūsų sukurtai svetainei nereikia papildinių, galite nustebinti, kiek parinkčių suteikia neįkainojamų funkcijų. Yra keletas „WordPress“ papildinių, apie kuriuos turėtų žinoti kiekvienas svetainės savininkas – nesvarbu, ar jūs juos naudosite, ar ne.

9. Papildiniai gali integruoti jūsų svetainę su kitais įrankiais ir platformomis

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP papildiniui.

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP suteikia galimybę integruoti „WordPress“ svetainę su populiariu analizės įrankiu.

Įskiepiai nėra kuriami vakuume. Tiesa, kad daugelis jų yra savarankiškos parinktys, siūlančios nepriklausomas funkcijas, kai kurios yra priklausomos nuo kitos programinės įrangos. Tiesą sakant, yra daugybė įskiepių, skirtų integruoti jūsų „WordPress“ svetainę su populiariais visų tipų įrankiais ir platformomis. Tai reiškia, kad galite priversti šias programas sklandžiai veikti su „WordPress“, nežinodami vienos kodo eilutės.

Vargu ar apimsime visas galimas integracijas, tačiau čia yra tik keli pavyzdžiai:

Taigi, jei turite keletą mėgstamų įrankių, kuriuos kiekvieną dieną naudojate savo svetainei ar verslui valdyti, verta patikrinti, ar yra būdas juos integruoti su svetaine. Tokiu būdu galite supaprastinti savo darbo eigą ir nereikia nuolat perjungti iš vienos platformos į kitą.

10. Yra daugybė vietų, kur galima rasti papildinius internete

„WPExplorer“ papildinių katalogo pagrindinis puslapis.

Mūsų kataloge galite rasti daugybę puikių nemokamų ir aukščiausios kokybės priedų.

Jei esate visiškai naujas įskiepių papildymas, geriausia pradėti nuo „WordPress“ papildinių katalogas. Visi šie papildiniai yra nemokami ir buvo išbandyti. Šiame kataloge taip pat pateikiami klientų įvertinimai ir apžvalgos, taip pat „WordPress“ svetainių, šiuo metu naudojančių kiekvieną papildinį, skaičius, kad žinotumėte, į ką patenkate.

Tačiau tai toli gražu ne vienintelė vieta, kur internete galima rasti papildinius. Daugybė kūrėjų parduoda papildinius per savo svetaines, yra ir kitų katalogų, kuriuose yra dešimtys, šimtai ar tūkstančiai variantų. Atminkite, kad dauguma papildinių, kurie nėra „WordPress.org“, bus papildomi, vadinasi, jūs turėsite sumokėti mokestį už jų naudojimą. Tačiau kaina dažnai yra gana pagrįsta, ir jūs galėsite rasti papildinius, kurie teikia sudėtingesnes, neįprastas ar tikslines funkcijas..

Jei tik pradedate išsišakoti ieškodami papildinių, čia yra keletas vietų, kur pradėti:

 • „CodeCanyon“: Tai yra didžiausias „WordPress“ priedų katalogas internete. Čia galite rasti beveik bet ką, o kainos siekia tik 2 USD. Taip pat galėsite peržiūrėti vartotojų apžvalgas ir įvertinimus bei daug informacijos apie kiekvieną papildinį.
 • WPMU DEV: Tai puikus kokybės „WordPress“ papildinių šaltinis, teikiantis parinktis tokiose srityse kaip analizė, saugumas, dizainas, socialinės žiniasklaidos integracija ir kita. Ši svetainė veikia šiek tiek kitaip nei dauguma katalogų, nes norint naudotis papildiniais jums reikės narystės. Tačiau 49 USD per mėnesį kainų žyma gali būti geras pasiūlymas, jei rasite kelis norimus papildinius (ypač jei naudojate daugiau nei vieną svetainę)..
 • „WPExplorer“: Galiausiai nenorėtume paminėti savo tinklalapio! Mes siūlome nemokamų ir prieinamų priedų katalogą įvairiose kategorijose, pradedant elektronine prekyba ir baigiant puslapių kūrėjais bei baigiant SEO. Patikrinkite, ar tikrai rasite ką nors, kas atitiktų jūsų poreikius.

Žinojimas, kur rasti „WordPress“ papildinius, atveria jūsų galimybes ir suteikia galimybę rasti geriausius prieinamus įrankius. Jei vengiate aukščiau išvardytų pasiūlymų, įsitikinkite, kad naudojatės patikimomis svetainėmis ir kūrėjais. Visada ieškokite vartotojų apžvalgų ir įvertinimų prieš pirkdami naujus įskiepius ir nepamirškite sukurti atsarginių savo svetainės atsarginių kopijų prieš juos įdiegdami.

Išvada

Papildiniai yra vienas iš geriausių dalykų, susijusių su „WordPress“ naudojimu. Tačiau iš pradžių turimas skaičius gali būti didžiulis. Sukūrus didelę kolekciją, gali būti sunku žinoti, kurias pasirinkti, kaip jas stebėti siekiant išvengti konfliktų ir kaip jas valdyti..

Tačiau naudoti papildinius, kad maksimaliai išnaudotumėte „WordPress“ svetainę, nebūtinai turi būti sudėtinga. Norėsite tik laikytis kelių paprastų gairių, pvz., Atsisiųsti papildinius iš patikimų šaltinių, nuolat atnaujinti juos ir atsikratyti tų, kurie jums nereikalingi. Sužinoję kelis pagrindinius faktus apie papildinius, tokius, kaip aprašyti aukščiau, galėsite pradėti tinkinti savo svetainę..

Ar turite klausimų, kaip naudoti „WordPress“ papildinius savo svetainėje ar tinklaraštyje? Arba papildomų patarimų, kuriuos pasiūlyti kitiems „WordPress“ vartotojams? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map