10 ir daugiau nemokamų CDN paslaugų „WordPress“ pagreitinti

Nemokamos CDN paslaugos pagreitinti

Šiandieniniame pasaulyje, kuriame vidutinis technologiškai pažengusių regionų interneto greitis viršija 10 Mbps, nenuostabu, kad klesti CDN paslaugos. Norėdami dar labiau paspartinti veiksmus, kai kurie laimingi skaitytojai gali džiaugtis greičiu iki 1 Gbps – taip, vienas gigabitas per sekundę, dėka tokių paslaugų kaip „Google Fiber“, „Cox Gigablast“ arba „Centurylink Gigabit“. Neigiamai vertinant šias lenktynes ​​dėl greitesnių akcijų, mūsų dėmesys užtrunka ir kantriai, tampa nepastovus.


Visada gera, jei jūsų svetainė veikia iš turinio pateikimo tinklo. CDN ne tik taupo jūsų prieglobos teikėjo pralaidumo pralaidumą, bet ir jūsų svetainė tampa beprotiškai greita ir linkusi užimti aukštesnę vietą paieškos sistemose. Galbūt girdėjote šį posakį:

Kai kurie žmonės sako, kad niekas šiame pasaulyje nėra nemokamas,
Aš sakau, kad jūs tiesiog turite žinoti, kur ieškoti!

Kas yra CDN – turinio pristatymo tinklas?

Prieš įsigilindami į nemokamus jūsų „WordPress“ svetainės CDN, apžvelkime pagrindus. Paprasčiau tariant, turinio pristatymo tinklas arba CDN yra daugybė serverių, esančių visame pasaulyje, skirti pristatyti jūsų svetainės failus svetainės lankytojui per greičiausią laiką. Trys punktai:

 • Krūva serverių.
 • Įsikūręs visame pasaulyje.
 • Greičiau pateikia jūsų svetainės statinius failus (vaizdus, ​​PDF, statines bibliotekas, pvz., „JavaScript“ ir CSS failus)

Kodėl CDN?

Naujoje svetainėje paprastai yra vienas kilmės šaltinis. Tai gerai, kai pradedate veiklą ir neturite daug lankytojų. Augant jūsų svetainei (t. Y. Didėjant srautui) padidės ir laikas, kurio reikia jūsų svetainei įkelti.

Žmonės paprastai nemėgsta laukimas interneto svetainei. Šis poveikis galingiausias internetinių apsipirkimų svetainėse, kur vienos sekundės pakrovimo laiko sumažėjimas padidina 6 000 000 USD (tai yra 6 mln.) Pajamas. Aš pasirinkau tai iš nuostabaus „CachePoint“ straipsnio – Labai realus veiklos rezultatų poveikis pajamoms.

Štai kodėl turime CDN. Tai pagreitina turinio pateikimą pateikdami turinį iš serverio, kuris yra arčiausiai lankytojo. Jūsų krovimo laikas sutrumpėja ir jūs galų gale laimite. Jei norite geriau suprasti CDN, Incapsula CDN vadovas yra puiki vieta pradėti.

Darbo su CDN sąrašu pradžia

Straipsnį suskirstysime į keturias grupes:

 • Grupė vienas yra visiškai nemokamos CDN paslaugos, kurios turės: amžinai laisvas planas.
 • CDN pagal grupę du yra tie, kurie siūlo dosnūs bandymo laikotarpiai (pagalvok dvylika mėnesių) – to pakanka išplėsti savo tinklaraštį.
 • Grupė trys yra CDN, kurie vėlgi yra absoliučiai nemokama bendrų scenarijų priegloba tokias kaip jQuery, Bootstrap ir kt.
 • Grupė keturi yra garbingi paminėjimai kurie nebeveikia, bet buvo gyvi tuo metu, kai šis straipsnis buvo iš pradžių paskelbtas (taip yra 2016 m.).

Nemokami „WordPress“ kompaktiniai diskai, kurių planas yra visiems laikams

Atsižvelgiant į tai, kad jūs nusileidote šiame puslapyje norėdami gauti nemokamą „WordPress“ kompaktinį diską, pasinerkite į straipsnį.

1. „CloudFlare“

„Cloudflare-cdn“ paslauga

„CloudFlare“ yra populiariai vadinamas geriausiu „WordPress“ vartotojų CDN. Tai yra vienas iš nedaugelio pirmaujančių pramonės žaidėjų, kuris iš tikrųjų siūlo nemokamą planą. Varoma savo 115 duomenų centrų, „CloudFlare“ teikia greitį, patikimumą ir apsaugą nuo pagrindinių DDoS atakų. Ir tai „WordPress“ papildinys yra naudojamas daugiau nei 100 000 aktyvių svetainių.

2. Inkapsulė

Incapsula-cdn paslauga

Inkapsulė teikia programų pristatymą iš debesies: visuotinis CDN, svetainių saugumas, DDoS apsauga, apkrovos balansavimas ir atjungimas. Norint suaktyvinti paslaugą, reikia 5 minučių, ir jie turi puikų darbą laisvas planas ir a „WordPress“ papildinys norėdami gauti teisingą IP adresų informaciją apie jūsų svetainėje paskelbtus komentarus.

„CloudFlare“ ir „Incapsula“ siūlomos funkcijos:

Trumpai tariant, tai yra tai, ką daro „Incapsula“ ir „CloudFlare“:

 • Maršrutuoja visos jūsų svetainės srautą per pasauliniu mastu paskirstytą aukščiausios klasės serverių tinklą (tai pasiekiama atlikus nedidelį DNS pakeitimą)
 • Įeinančio srauto realiojo laiko grėsmės analizė ir naujausių interneto grėsmių, įskaitant daugia Gigabito DDoS atakas, blokavimas
 • Išeinantis srautas yra pagreitinamas per jų visame pasaulyje teikiamą turinio pristatymo tinklą

3. Fotonas Jetpack

Jotonpako fotonas

Visiems „WordPress“ vartotojams – Reaktyvinė skraidyklė nereikia įžangos. Neseniai pagerinę nuostabą, jie įtraukė nemokamą CDN paslaugą (vadinamą Fotonas), kuris aptarnauja jūsų svetainės vaizdus per jų pasaulinę „WordPress.com“ tinklelį. Norėdami aktyvuoti šią paslaugą, jums tereikia atsisiųsti ir įdiegti Reaktyvinė skraidyklė ir suaktyvinkite jo fotono modulį.

„WordPress“ vartotojams nereikia supažindinti su „Jetpack“. Viena iš nuostabiausių „Jetpack“ siūlomų funkcijų yra nemokama CDN paslauga, vadinama Fotonas. Geriausia dalis? Jums nereikia nieko konfigūruoti! Tiesiog įdiekite papildinį, prisijunkite prie savo „WordPress.com“ paskyros ir suaktyvinkite fotono modulį. Viskas. Visi jūsų atvaizdai bus nusiųsti į „WordPress“ tinklelį, turintį šimtus tūkstančių svetainių visame pasaulyje.

4. Swarmify

„Swarmify“ (anksčiau žinomas kaip „SwarmCDN“) yra lygiavertis (P2P) turinio pateikimo tinklas, siūlantis 10 GB pralaidumą (tik vaizdams) laisvame plane. Norėdami tai išbandyti, atsisiųskite „WordPress“ papildinys ir paleisk jį. Įdomu pastebėti, kad „Swarmify“ veikia kiek kitaip:

Tarkime, grupė žmonių naršo jūsų svetainę. Pagalvokite apie juos kaip apie P2P „bendraamžius“. Kai atvyksta naujas lankytojas (bendraamžis), vaizdai pateikiami iš jau esamos vartotojų grupės (ankstesnio kolegos). Tai taupo jūsų serverio pralaidumą ir pagerina įkėlimo laiką, nes bendraamžiai paprastai yra arčiau vienas kito. „Swarmify“ taip pat siūlo vaizdo įrašų kompaktinį diską, kuris yra tik dalis jų mokamo plano.

Bandomosios CDN paslaugos, kurios yra tokios pat geros kaip nemokamos:

Šiame skyriuje išnagrinėsime kai kuriuos „premium“ debesies CDN teikėjus, siūlančius gausų bandomąjį laikotarpį. Aš manau, kad bandomosios trukmės pakaktų norint išbandyti paslaugą ir galiausiai atnaujinti iki mokamo plano

Norėdami suteikti jums tam tikro konteksto, žiniatinklio ateitis yra debesyje. Ar tai būtų turinio pateikimas jūsų „WordPress“ svetainei, ar didelio našumo kompiuteriai NASA – debesis yra visur. Apžvelgėme keletą straipsnių, kaip įdiegti „WordPress“ debesyje. Šiandien panagrinėsime tas pačias paslaugas, kurios taip pat siūlo CDN. Pažvelgsime į „Amazon“ žiniatinklio paslaugas ir „Google Cloud“.

5. AWS „Cloudfront“

„Amazon Web Services“ (AWS) yra pradininkė, teikianti didelio našumo debesų kompiuteriją masėms už prieinamą kainą. Viena iš jų paslaugų yra „Amazon CloudFront“ pramonėje pirmaujantis turinio pristatymo tinklas, kurį mėgsta „Slack“ ir „Spotify“!

Be to, jie turi: nemokama naudojimo pakopa vienerius metus. O kvota? 50 GB išeinantis pervedimas per bandomąjį laikotarpį. Tai tikrai būtina išbandyti visiems „WordPress“ entuziastams.

Kaip jūs pradedate?

Pradėsime jūs, galite naudoti WP „Offload S3“ „Lite“ papildinys, leidžiantis integruoti „Amazon S3“ (saugykla) ir „Amazon CloudFront“ (CDN) paslaugas į savo „WordPress“ svetainę. Taip pat galite sužinoti mūsų straipsnį, kaip įdiegti „WordPress“ AWS.

6. „Google Cloud CDN“

Panašiai kaip AWS, „Google Cloud“ siūlo 300 USD USD kreditą per vienerius metus su prieiga prie jų „Cloud CDN“ platforma. Anksčiau apžvelgėme, kaip įdiegti „WordPress“ „Google Cloud“. Šiandien yra vieno paspaudimo sprendimai diegti „WordPress“ (ir kitas pirmaujančias CMS) keliuose debesijos paslaugų teikėjuose.

7. „Microsoft Azure“ CDN

„Microsoft Azure“ šiuo metu (t. y. 2017 m. liepos mėn.) siūlo a 30 dienų bandymas savo paslaugų su 200 USD vertės kreditais. Azure CDN pasiekiama keliuose duomenų centruose visame pasaulyje.

8. Debesis

Jei naudojatės svetaine, kuri labai priklauso nuo vaizdų (pagalvokite apie fotografijos / dizaino paslaugų aplankus), gera idėja būtų perkelti vaizdus į kitą serverį. Galų gale sutaupysite daug brangaus pralaidumo. Debesuota yra patikimas vaizdų tvarkymo sprendimas, galintis talpinti jūsų vaizdus, ​​keisti jų dydį skrydžio metu ir daugybė kitų nuostabių funkcijų. Pagal amžinai planą jie siūlo 2 GB saugyklą su 5 GB pralaidumo.

9. Imgūras

Nepaprastai populiari vaizdų prieglobos svetainė, imgur yra greitas, patikimas ir puikiai tinka pradedantiesiems. Jei tik pradedate veiklą ir ieškote paprasto būdo, kaip sutaupyti serverio pralaidumą, imkite dėmesį kartu su kitomis populiariomis vaizdų prieglobos svetainėmis, tokiomis kaip „PhotoBucket“ ir Flickr turėtų kuo labiau pasitarnauti jūsų tikslams.

10. Nemokamos duomenų saugojimo debesyje įmonės

„free-cloud-storage-cdn“ paslaugos

Kitas puikus būdas sutaupyti serverio pralaidumo yra naudojantis nemokamomis debesies saugojimo paslaugomis. Tarkime, kad turite keletą PDF failų ar vaizdo įrašų, kuriuos galite tiesiogiai atsisiųsti. Priegloba jiems jūsų serveryje sunaudotų pralaidumą kaip beprotiška. Protingas sprendimas būtų naudoti įvairias nemokamas debesų saugojimo paslaugas. Jei norite bendrinti failą viešai, galite tiesiog sugeneruoti viešą failo URL ir įklijuoti jį savo svetainėje. Čia yra keli nemokami debesies saugojimo sprendimai:

Nemokamas atvirojo kodo CDN priglobtoms bibliotekoms

Dabar apžvelgsime kai kurias atvirojo kodo bibliotekas, kurias priglobia aukščiausios kokybės turinio pristatymo tinklai.

11. „Google“ priglobtos bibliotekos

Kai kurios iš „Google“ teikia nemokamą prieglobą populiariausios bibliotekos jų ypač greitoje infrastruktūroje. Tai yra ypač naudinga „WordPress“ kūrėjams, norint juos naudoti savo temose ir papildiniuose.

12. Cdnjs

Cdnjs yra bendruomenės valdomas CDN, kurį naudoja daugiau nei 320 000 svetainių. Remia „CloudFlare“, „UserApp“ ir „Algolia“, „cdnjs“ priegloba 1000 bibliotekos.

13. jsDeliver

„jsdeliver-cdn-service“

jsDelivr yra a viešai prieinamas CDN kur bet kuris žiniatinklio kūrėjas gali įkelti ir talpinti savo failus. Tai geriausiai tinka, kad būtų talpinamos tos bibliotekos nėra priglobta „Google“. Galite naudoti jų „WordPress“ papildinys (nors keletą metų nebuvo atnaujintas), kad būtų integruotos jų paslaugos į jūsų svetainę.

14. Bootstrap CDN

„Bootstrap“ yra viena iš populiariausių schemų, naudojančių milijonus svetainių visame pasaulyje. „StackPath“ išdidžiai šeimininkai „Bootstrap CDN“ bibliotekas.

Garbingi paminėjimai (trumpalaikiai nemokami bandomieji CDN)

Šios CDN paslaugos siūlo bandomąjį laikotarpį, tačiau dėl saugumo sumetimų, norėdami su jais susisiekti, turite naudoti kontaktinę formą. Kai tik gausite nemokamą bandomąją versiją, norint ją patobulinti, reikia patikimų žinių, kurių galima pasisemti iš šis nuostabus straipsnis.

 1. MetaCDN – Siūlo 7 dienų bandomąjį laikotarpį su neribota prieiga prie visų paslaugų ir nereikalaujant registruotis kreditine kortele – „MetaCDN“ yra geras pasirinkimas bandomajam CDN.
 2. CDN77 – Jie siūlo 14 dienų bandomąją versiją, kuria galima naudotis visomis „premium“ plano funkcijomis ir nereikia pateikti kreditinės kortelės. Jei nuspręsite toliau naudotis jų paslauga, būsite apmokestinti tik už tai, ką naudojate už baitą (proporcingai įvertinta).
 3. KeyCDN – Jie siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį, nereikalaujant pateikti kreditinės kortelės, kai jūs prisiregistruojate, nes jums atrodo, kad bandomuoju laikotarpiu galite nemokamai perduoti 250 GB.

Išvada

Trumpai tariant, norėčiau jums priminti, kad visi geri dalykai turi pasibaigti. Buvo atvejų, kai nemokamų CDN kompanijų, kurios nustojo nemokamai siūlyti savo paslaugas („Exabytes“) arba visiškai jas uždarė („SpeedyMirror“, „CoBlitz“), – tai daro mus prie svarbios išvados:

Kada turėčiau pereiti į tinkamą CDN?

Nemokama CDN paslauga truks tik tiek ilgai. Kai tik padidės jūsų srautas, ilgainiui nebeteks bandomojo pralaidumo ir (arba) lankytojai gali pradėti grumtis dėl lėtos svetainės. Tai yra jūsų žalios šviesos perjungimas į tinkamą CDN paslaugą, tokią kaip CDN77 arba „Amazon CloudFront“. Laimingi takai, „Roadrunner“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map