10 nuostabių dalykų, kuriuos gali padaryti „WordPress“

Aš visada buvau gerbėjas nuostabių dalykų, kuriuos gali padaryti „WordPress“. Beveik kiekvienoje internetinėje įmonėje, kurią aš prisiimu, aš aklai naudojau „WordPress“ kaip savo sprendimą numeris vienas. Taigi, pažvelkime į keletą iš daugelio dalykų, kuriuos „WordPress“ gali padaryti jums (ir jūsų klientams)..


1. Sukurkite internetinę parduotuvę naudodami „WordPress“

pirkimas internetu

Kai klientas paklausė – „Ei, man nereikia„ WordPress “, kodėl aš nenaudoju tam skirtos elektroninės komercijos programinės įrangos?“ Mano klientas (skeptiškas džentelmenas) nelabai žinojo apie „WordPress“. Pasinaudodamas šia situacija, greitai atsidariau „WooCommerce“ ir paklausė: „Kaip jūs manote, ar tai veiks?“

“Tai tobula! Kiek tai kainuoja?” Taigi aš jam atsakiau, „Nieko!“(Na, žinoma, išskyrus prieglobos mokesčius!)

„WooCommerce“ yra viena iš pagrindinių „WordPress“ el. Prekybos pramonės dalyvių. Pagrindinis jų papildinys yra nemokamas ir aprūpintas pagrindinėmis funkcijomis, būtinomis pradinės lygio elektroninės komercijos parduotuvėje. Klaidingai manote, kad, kaip ir dauguma „nemokamų“ „WordPress“ papildinių, „WooCommerce“ saugo reikiamas funkcijas užrakintas už „premium“ spintelės.

woocommerce darbo lenta

Tiesą sakant, nėra papildomos versijos papildinio. Jie turi rimtai įspūdingą priedų rinkinį, iš kurio gauna pajamų. Jie taip pat palaiko „WooCommerce“ priedus. Jūs netgi galite pasamdyti kūrėją, kad sukurtų jums konkretaus verslo „WooCommerce“ priedą.

Kiti nuostabūs el. Prekybos papildiniai yra „iThemes Exchange“, „MarketPress“ ir „Easy Digital Downloads“. Jei norite gauti išsamų sąrašą, peržiūrėkite Freddy įrašą apie geriausius el. Prekybos „WordPress“ papildinius.

2. Sukurkite darbo tarybą

„wpjobboard“

Viena įsimintiniausių kalbų iš kolegijos išėjo maždaug taip: „Jūs turite stengtis būti darbo davėjai, o ne ieškantys asmenys“. Tai sukėlė verslumo ugnį, kuri kilo mūsų viduje.

Pagalvokite apie tai, žmonės, tokie kaip mes – laisvai samdomi vertėjai, tinklaraštininkai, dizaineriai, autoriai ir tt – visi individualūs verslininkai. Ar jūs kada nors norėjote savo dienoraštyje sukurti faktinę darbo lentą? Kaip vienas iš „ProBlogger“ Čia yra sąrašas „WordPress“ darbo lentos temos tai padės jums sukurti ir veikti per kelias valandas:

 1. „Jobify“ (55 USD)
 2. Darbo taryba (79 USD)
 3. „JobRoller“ (99 USD)
 4. „Templatic“ darbo taryba (65 USD)
 5. „JobEngine“ (89 USD)
 6. Bičių nuoma (99 USD)

Jei ieškote įskiepiais pagrįstas požiūris, patikrinti WP darbo vadovas. Yra daugybė puikių priedų, skirtų dar daugiau darbo skelbimų lentų, tokių kaip „WooCommerce“ integracija į mokamus sąrašus, atnaujinimo tvarkyklė, skirta lengvai įkelti CV, kasdieniai ar savaitiniai naujų darbo įspėjimų pranešimai ir dar daugiau.

Bendrosios rodyklės:

 • Prieš pradėdami darbo skelbimų lentą, įsitikinkite, kad sukūrėte didelę savo žanro auditoriją. „ProBlogger“ yra vienas populiariausių „tinklaraščių“ tinklaraščių planetoje. Jei manote, kad galite sulaukti poros tūkstančių lankytojų per mėnesį ir pradėsite nuo darbo skelbimų lentos, nusivilsite.
 • Iš tikrųjų, šie darbo skelbimų lentos papildiniai gali būti labai naudingi, kai jūs skelbiate darbus savo tinklaraštyje (pvz., Mokamų redaktorių, autorių, autorių, dizainerių ir kt.)
 • Daugelis kompanijų renkasi savo portfelius ir darbo vietas atskirai. Jie paskelbia nuorodą savo poraštėje arba kažkur viršuje, skelbdami, kad turi angą.
 • Tikrasis darbo puslapis yra perduotas tam tikrai užduočių lentos programinei įrangai, pavyzdžiui, „Resumator“, arba yra nustatomas kaip „vidaus“ darbo lenta kitame URL arba padomenyje. Kažkas panašaus į jobs.company.com.
 • Taikant šį požiūrį, „WordPress“ darbo skelbimų lentos tema veikia geriausiai, tačiau jos yra šiek tiek brangesnės dėl visų sudėtingų pranešimų tipų ir visų.
 • Tačiau, jei nenorite atskiro diegimo, galite ieškoti papildinių pagrįsto sprendimo.

3. „WordPress“ svetainė

kelių tinklinių svetainių

„WordPress Multisite“ yra vienas geriausių (jei ne geriausios) „WordPress“ funkcijos bet kada. Paprasčiau tariant, tai leidžia jums sukurti „WordPress“ svetainių tinklą iš vieno pagrindinio „WordPress“ diegimo. Idėja kilo iš tinklo tinklaraščių koncepcijos. Štai trumpas pavyzdys:

Tarkime, kad norite sukurti tinklaraštį, apimantį tris pagrindines kategorijas – knygas, komiksus ir eilėraščius. Tačiau jūsų komanda turi labai skirtingas idėjas apie kiekvienos iš šių svetainių struktūrą, dizainą ir išdėstymą. Tačiau kiti aspektai, tokie kaip saugumo priemonės ir bendro pobūdžio politika, yra bendri. Tokiu atveju geriausias jūsų sprendimas būtų sukurti tris skirtingas svetaines – t. Y. Tris skirtingas „WordPress“ instaliacijas, esančias vienoje „WordPress“ svetainėje. Tai suteikia jums administracinę svetainės kontrolę, išlaikant diskreciją.

Galite suaktyvinti „WordPress“ svetainę pridėdami šią eilutę prie savo wp-config.php failas:

/ * Daugiavietė * /
apibrėžti ('WP_ALLOW_MULTISITE', tiesa);

Toliau vykdykite mūsų „WordPress“ kelių svetainių sąrankos vadovą arba kodekso instrukcijos kad įsikurtų.

4. Sukurkite forumą

„bbpress“

Su „bbPress“ „WordPress“ papildinys, sukuriantis visiškai integruotą ir integruotą „WordPress“ forumą, yra paprasta užduotis. Papildinį sukūrė ir prižiūri Automattic – „WordPress“ įmonė. Taigi, kalbant apie patikimumą ir saugumą, esate gana saugus. Trumpai apžvelgiame „bbPress“ funkcijas:

Funkcijos:

 • Sukurkite kelias forumų kategorijas
 • Atsakymai į atskiras temas
 • „BbPress“ specifinių trumpųjų kodų ir valdiklių palaikymas
 • Padidinkite naudotojų įsitraukimą į tokius plėtinius kaip „bbPress Notify“ kuri siunčia el. pašto pranešimus vartotojams, kai paskelbiamos naujos temos ir (arba) atsakymai; ir
 • „GD bbPress“ įrankiai kuris prideda „BBCode“ palaikymą, vartotojų parašus, atsakymo citatas ir keletą kitų funkcijų – kaip ir visavertę forumo programinę įrangą.

O, ir tai suderinama su galinga „Total WordPress“ tema – taigi galite sukurti tinkintus puslapius savo nuostabiam forumui. Kiti papildiniai, kurie padeda sukurti forumą naudojant „WordPress“, yra CM atsakymai ir „AnsPress“.

5. Sukurkite socialinį tinklą

buddypress

Jei norite sukurti kitą „Facebook“ naudodami „WordPress“ kaip platformą – tikriausiai turėtumėte pamatyti gydytoją. Juokauju. Tačiau rimtai žaviuosi jūsų siekiais, tačiau jūsų pastangos būtų daug efektyvesnis, jei apsvarstysite alternatyvią „Facebook“ kūrimo sistemą.

Tiems, kurie nori sukurti „vidinį“ socialinį tinklą jūsų kolegų grupėms, komandoms ar įmonei – „BuddyPress“ yra tavo atsakymas. Dar daugiau – čia yra net specialus „Foreforest“ skyrius, skirtas „BuddyPress“ temoms.

6. Sukurkite „pasidaryk pats“ nukreipimo puslapius

nukreipimo puslapis

Kaip jūs galbūt žinote, nukreipimo puslapiai yra esminiai dalykai verslo, ypač internetinio verslo, augimui. Tinkamai suprojektuoti nukreipimo puslapiai atsitiktinį lankytoją gali paversti mokančiu klientu. Bet tai nėra taip lengva, kaip atrodo. Nukreipimo puslapio kūrimas yra nuolatinis procesas vystosi procesas. Turite pasirūpinti keliomis funkcijomis ir stebėkite, kaip jūsų lankytojas į juos reaguoja.

Kadangi dauguma internetinių tinklaraščių naudoja „WordPress“, gražių nukreipimo puslapių projektavimas dar nebuvo toks lengvas, naudojant tokius papildinius kaip „OptimizePress“, „Parallax Gravity“ ir „Thrive Content Builder“. Turėdami gerą „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinį, galite kurti ir sekti kelis savo svetainės nukreipimo puslapius.

7. Sukurkite daugiakalbę svetainę

Daugiakalbė interneto sąsaja

„WordPress“ padeda kurti ir valdyti daugiakalbes savo svetainės turinio versijas. Tai ypač naudinga pasaulinėms įmonėms, kurios pasirinko „WordPress“ kaip savo CMS platformą. Yra du skirtingi būdai, kaip galite versti „WordPress“ ir sukurti daugiakalbę svetainę.

7.1 samdykite vertėją

Tai yra brangesnis metodas, tačiau beveik visada garantuoja geresnę kokybę, palyginti su mašininiu vertimu. Tam galite naudoti šiuos papildinius:

Aš rekomenduočiau „Polylang WordPress“ papildinį, nes jis tvarko daugiakalbes jūsų įrašų ir puslapių versijas bei kitus elementus, įskaitant regioninius datos ir laiko formatus, kategorijas, žymas ir pasirinktines taksonomijas..

7.2 Mašinų vertimas

Šis metodas yra greitesnis ir nereikalauja nė cento. Tačiau neigiama prasme išversto teksto kokybė yra prastesnė nei to, kurį gautumėte samdydami vertėją. Tačiau tai gali pasikeisti per ateinantį dešimtmetį dėl „Google“ bauginančių natūralių kalbų apdorojimo (NLP) tyrimų.

Papildiniai:

Šie papildiniai jungiami prie „Google“ / „Bing“ kalbos vertėjo API, kad būtų galima konvertuoti jūsų svetainės straipsnius. Jei naudojate „WordPress“ kelių svetainių sąranką ir jums reikia kiekvienos svetainės, WPML yra jums papildinys. Tai yra neįprastas papildinys, palaikantis pagrindines vertimo funkcijas, elektroninės prekybos vertimą ir valdantis atskirus kiekvienos kalbos failų priedus..

8. Aukščiausio lygio sauga

saugumas

Aš visada laikiausi saugumo principo – prevencija yra geriau nei gydymas. Tiems iš jūsų, kurie vėluoja, turėsite išleisti nemažą sumą, kad atsigautumėte nuo nulaužtos svetainės. Nerekomenduočiau to vertinti kaip „pasidaryk pats“ projekto ir gauti profesionalios pagalbos – juk yra daugybė būdų suklysti.

 • „WordPress“ yra aršus pirmosios taisyklės laikytojas. Štai kodėl jis įgyvendina įvairias saugos priemones ir kaskart išleidžia svarbiausius ir kritinius saugos naujinimus. Dėl ko taip 1 taisyklė yra visada atnaujinkite į naujausią „WordPress“ versiją.
 • Dauguma „WordPress“ svetainių (taip pat ir valdomų) yra automatiškai atnaujinamos į naujausią versiją, nes jos „automatinio atnaujinimo“ funkcija. Likusią dalį administratorius turėtų atnaujinti rankiniu būdu.
 • Kai esate bendro naudojimo prieglobos aplinkoje, jus supa įvairūs nežinomi saugumo trūkumai. Kaip atsakomąją priemonę turėtumėte įdiegti tokį saugos papildinį kaip „iThemes Security“ arba „Sucuri“.
 • Galiausiai, jei norite būti laisvas nuo prieglobos ir saugumo galvos, turėtumėte apsvarstyti Tvarkomo „WordPress“ prieglobą, pvz., „WPEngine“..

9. Išplėstinė el. Pašto rinkodara

auga jūsų el. pašto sąrašas

El. Pašto rinkodara, kaip mes žinome, yra vienas iš amžinai žaliuojančių srauto generavimo būdų. Tai yra srauto šaltinis, kurį užsakoma specialiai pritaikius jūsų svetainei – nekantraujantis išgirsti jus. Tačiau, kad el. Pašto rinkodara veiktų, pirmiausia turite surinkti el. Laiškus. Štai kur „WordPress“ yra naudinga.

Naudodami papildinius, tokius kaip „OptinMonster“ ir „Bloom“, galite smarkiai padidinti savo abonentų skaičių. „OptinMonster“ lankytojo ekrane rodo naujienlaiškio prenumeratos langelį, kaip ir jie:

 • Įveskite savo svetainę
 • Palikite savo svetainę – tai vadinama „ketinimo išeiti“ technologija

Taip pat galite dėti el. Pašto prenumeratos dėžutes įvairiose savo svetainės vietose, įskaitant šoninę juostą, po kiekvienu įrašu ar paprastu iššokančiu pop. Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie „OptinMonster“ ir kaip ji vystėsi bėgant metams, būtinai peržiūrėkite mūsų „OptinMonster“ apžvalgą. „WordPress.com“ taip pat leidžia rinkti el. Pašto adresus iš savo vartotojų. Paskelbę naują įrašą, visiems jūsų prenumeratoriams bus išsiųstas el. Laiškas.

10. Svetainių kūrimo lankstumas

viso WordPress tema wpexplorer

Iki šiol ši „WordPress“ savybė yra mano mėgstamiausia. Su „WordPress“ jūs tikrai galite sukurti bet ką. Nesvarbu, ko jums reikia, yra įskiepis arba tema, kuri padės jums pradėti. Norite sukurti išsamų katalogą savo mieste? Patikrinkite tinkamai pavadintą katalogo temą. Reikia pridėti receptų į savo tinklaraštį? Paprasta – paruoštų patiekalų receptas yra tik jums skirtas papildinys.

Ir jei jūs nežinote, ko norite, yra ir tam skirtų temų! Tiesiog paimkite sau tai, kas, mūsų manymu, yra geriausia visų laikų „WordPress“ tema – „Total“ ar bet kurią kitą populiarią daugiafunkcinę temą, kurią pateikia galingas puslapio kūrėjas. Naudodami šias galite sukurti unikaliai suprojektuotas svetaines – viską iš vienos temos.

Išvada

Tikiuosi, kad jums patiko šis 10 (nuostabių) dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami „WordPress“, sąrašas. Kam naudojote „WordPress“? Jei turite kokių nors dalykų, kurie, jūsų manymu, turėtų būti įtraukti į šį sąrašą, praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map