10 populiariausių „WordPress“ darbo vietų: ar turite, ko reikia?

10 populiariausių „WordPress“ darbo vietų: ar turite, ko reikia?

Pakalbėkime apie pinigus, o tiksliau – apie „WordPress“ darbus. Jei ieškote „WordPress“ darbo, visi žinome, kokia gali būti sudėtinga užduotis. Pradedantiesiems, kur jūs netgi einate ieškoti galimybių? Kaip pradedate pragyventi naudodamiesi „WordPress“? Ar pinigai patenka, kai tik nustatote savo „WordPress“ svetainę, ar veikia visas šis „WordPressing“ dalykas?


„WordPress“ yra daugianacionalinis darbdavys, dėl to nėra abejonių. Yra vaikinų, kurie tiesiogine prasme žudo naudodamiesi „WordPress“ ir uždirba milijonus dolerių reguliariai naudodami „WordPress“. Daugelis tinklaraštininkų, tarp kurių yra ir jūsų, užsidirba pragyvenimui naudodami „WordPress“, todėl aš ne tik fotografuoju iš čia esančio bliuzo.

Išskyrus pinigų faktorių, yra daugybė kitų priežasčių, kodėl „WordPress“ karjera yra geriausias pasirinkimas šimtams tūkstančių, jei ne milijonams vartotojų. Čia yra didžiulė bendruomenė, kurioje pradedama, ir daug karjeros lankstumo visiems, kurie eina „WordPress“ keliu. Ir tai tik torto apledėjimas.

Jei pradedate veiklą ar tiesiog norėtumėte padidinti savo aplanką, mes sukūrėme 10 geriausių „WordPress“ darbo vietų svetainių, kuriose galite rasti įvairius „WordPress“ darbus. Mes kalbame apie „WordPress“ tinklaraščių renginius, „WordPress“ plėtrą, konsultacijas ir tokius dalykus.

Pabaigoje pateikiame keletą patarimų norintiems „WordPressers“, taip pat nuorodas į patarimus ir įrankius visiems „WordPress“ specialistams, pradedantiesiems ar ne. Todėl mes raginame perskaityti šį vadovą iki galo, kad galėtumėte nusiųsti savo svajonių „WordPress“ darbą kaip viršininkas.

10 populiariausių „WordPress“ darbo vietų

Nepraleisdami nė sekundės, įsigykite sau puodelį kavos, rašiklį ir šiek tiek popieriaus, nes ruošiamės gauti šias „WordPress“ darbo vietas, nuo kurių priklausė pasaulis. Spręsti? Nuostabu.

„ProBlogger“ darbo taryba

„WordPress“ darbai „ProBlogger“ darbai

Turiu prisipažinti. Man reikėjo „ProBlogger Jobs Board“. Ilgai prieš tapdamas „WordPress“ tinklaraštininku, aš nusileidau SEO rašymui, o tai paprasčiausiai reiškia, kad uždirbau žemės riešutus, įrašančius raktinius žodžius į žinutes. Atlyginimas čiulpė, kodėl meluoja, ir taip padarė koncertas. Tada jis visiškai išdžiūvo, nes – atnaujinamas „Google“ algoritmas.

Viename iš jo straipsnių Palikus darbą, Tomas Eweris atskleidė „ProBlogger“ darbo tarybą ir mano gyvenimas niekada nebuvo toks. Rimtai, jei norite įsibrauti į sudėtingą laisvai samdomų „WordPress“ tinklaraščių pasaulį, aš negaliu rekomenduoti Tomo. Vaikinas reiškia verslą.

Radau savo pirmąjį „WordPress“ tinklaraščių rašymo darbą „ProBlogger Jobs Board“, ir šis koncertas atvėrė duris į daugybę kitų galimybių. Vis dėlto aš dažnai darau „ProBlogger“ darbo skelbimų lentą ir, kalbėdamas sąžiningai, ji niekada nenuvilia. Tiesiog neleiskite moola tau į galvą.

Tokios „WordPress“ darbo vietos, kurios siūlomos šioje lentoje, yra puikios tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems „WordPress“ tinklaraštininkams. Esate tinklaraštininkė ar ketinate būti? Jei tai griaustinis „taip“, „ProBlogger“ darbo taryboje jūsų laukia visos šios „WordPress“ užduotys. Atlyginimas vaikinams nepuola.

Ši „WordPress“ darbo vietų svetainė priklauso ir ją tvarko visame pasaulyje garsus tinklaraštininkas ir verslininkas Darrenas Rowse’as. Jūs privalote rasti nuostabių tinklaraščių kūrimo galimybių. Jei norite išlikti, sukurkite perspėjimą apie darbo vietą pagal konkrečius raktinius žodžius ��

Peržiūrėkite „ProBlogger“ darbo skelbimų lentą

WP pasamdyta

„WordPress“ darbai „WPhired“

Nesvarbu, ar esate „WordPress“ dizaineris, kūrėjas, tinklaraštininkas ar bet kuris kitas „WordPress“ profesionalas, „WP Hired“ yra tik darbas jums. Turėdami „WordPress“ darbo vietų iš gerbiamų prekių ženklų, tokių kaip „OptinMonster“, „JigoShop“ ir „Vanish“, be kita ko, jums nebus sunku nusistatyti svajonių darbą „WP Hired“..

„WP Hired“ leidžia ieškoti „WordPress“ darbo vietų pagal regioną (JK ar JAV), kategoriją (kūrimas, dizainas, rašymas ir tt) arba pareigybės tipą (laisvai samdomi darbuotojai, visą darbo dieną, stažuotė ir pan.). Taigi jūs turite daugybę galimybių pasirinkti.

Užsiregistravę galite paskelbti savo gyvenimo aprašymą, kad padidintumėte savo galimybes. Prisiregistruoti taip pat reiškia „WordPress“ darbų gavimą tiesiai į gautuosius, o tai taupo rūpesčius. Be to, galite sekti šiuos vaikinus „Twitter“ ar „Facebook“, kad reguliariai atnaujintumėte darbo vietas.

Ši „WordPress“ darbo vietų svetainė yra Jerome’o Degl’innocenti (taip, ta pavardė yra kažkas kita), „WordPress“ fanatiko, smegenys. Svetainėje galite užsiregistruoti kaip ieškantis darbo, kandidatas ar darbdavys. Kreiptis dėl „WordPress“ galimybių naudojant „WP Hired“ yra labai lengva.

Peržiūrėti WP samdomus darbus

„WordPress“ darbo skelbimų lenta

„WordPress“ darbai

Tikriausiai žinote keletą ar du dalykus apie „WordPress.com“ ir „WordPress.org“, tačiau didelė tikimybė, kad niekada negirdėjote nieko apie mažą svetainę, esančią jobs.wordpress.net. Na, šioje seserų svetainėje yra puikūs „WordPress“ darbai keliose kategorijose.

Jei ieškote kito „WordPress“ temos kūrimo koncerto, šioje darbo vietoje yra daugiau nei pakankamai galimybių. Tačiau temos dizainas nėra vienintelis galimas darbas, kitose kategorijose yra svetainių perkėlimas į „WordPress“, visos „WordPress“ kūrimas, rašymas, „WordPress“ našumas ir įskiepių kūrimas..

Taigi, ar esate projekto konsultantas, „WordPress“ kuratorius, ar mėgstate parodyti savo palaikymo dalis, ši „WordPress“ užimtumo taryba yra ten, kur jums reikia būti. Valdyba skelbia tik su „WordPress“ susijusius darbus ir visi jie yra aukštos kokybės koncertai. Skelbimai automatiškai pašalinami po 21 dienos, kad būtų sukurta galimybė tik naujoms galimybėms.

Peržiūrėkite jobs.wordpress.net

Automattic

„WordPress Jobs Automattic“

Nuo 2017 m. Gegužės mėn. „Jetpack“, „Polldaddy“, „Akismet“ ir „WordPress.com“ iš viso turėjo 121 milijoną vartotojų, o tai reiškia, kad „Automattic“ – įmonė, esanti už šių naudingų prekės ženklų – auga. Nepradėkite mūsų pradėti naudotis populiaria „WooCommerce“ platforma – paskutiniu jų įsigijimu.

Ar žinote, ką tai reiškia jums, kaip darbo medžiotojui? Tai teisinga, tai reiškia, kad yra daugybė „WordPress“ užduočių. Nesvarbu, ar esate rinkodaros specialistas, laimės inžinierius, partnerių guru ar kodų mėgėjas, „Automattic“ norėtų išgirsti iš jūsų.

Bendrovė siūlo daugybę kitų „WordPress“ darbo vietų, kuriose jūs tikrai esate sugadinti dėl pasirinkimo, nesvarbu, kokia jūsų kvalifikacija. Turėdami daug nuostabių pranašumų, nėra nė vienos priežasties, kodėl neturėtumėte ieškoti „Automattic“ kaip galimo būsimo darbdavio. Taip, tai apima visiškai apmokamas vaiko priežiūros atostogas, kompanijos keliones ir gyvybės draudimą.

Be to, ar nenužudytumėte tik dirbdami kartu su „WordPress“ bendruomenės crème de la crème? „Automattic“ samdo geriausius ir geriausius, tai reiškia, kad egzistuoja daugybė bendradarbiavimo ir augimo galimybių. Tai ir Matas Mullenwegas bus jūsų viršininkas. Kaip malonu dirbti su vaikinu, kuris visų pirma atnešė mums „WordPress“?

Peržiūrėti „Automattic“ darbus

Tiesiog samdomi

Tiesiog įdarbintos „WordPress“ darbo vietos

Penkta pozicija mūsų sąraše patenka į tiesiog pasamdytą, populiarų daugelio „WordPress“ darbo ieškančių asmenų pasirinkimą. Rašymo metu „Simply Hired“ siūlo daugiau nei 6K „WordPress“ darbo vietų jūsų malonumui. Geriausia dalis? Dauguma šių galimybių yra neseniai sukurtos ir moka gerai – kai kurios viršija 60 000 USD per metus, tai yra puiku.

Dauguma „Tiesiog pasamdytų“ kompanijų ieško visų rūšių „WordPress“ kūrėjų, todėl negaiškite laiko, nes jūsų galimybė yra tiesiog paspaudimas. Nevenkite tiesiog samdomų darbų, jei nesate „WordPress“ kūrėjas; yra daugybė kitų „WordPress“ darbo vietų, įskaitant palaikymą ir tinklaraščių rašymą, kad padidintumėte jūsų apetitą.

Daugybė su „WordPress“ susijusių darbų, susijusių su „Tiesiog pasamdyta“, padarys jus nuoširdų įspūdį, taigi išvalykite, kad jau dabar atnaujintumėte. Pasitikrink ir savo įgūdžius bei eik gauti svajonių darbo. Kas dar? Taip, „Simply Hired“ paprasčiausiai sukuria galimų „WordPress“ darbų sąrašą, ty esate nukreiptas į 3rd vakarėlių svetainėse.

Bet tai net nesvarbu, tiesa? Norite darbo ir mes radome jums daugiau nei 6 000 galimybių, todėl užsidarykite jau ir eikite užsidirbti.

Peržiūrėkite tiesiog samdomus darbus

WPMU „Dev Jobs Board“

„WordPress“ darbai „WPMU DEV“

WPMU Dev metų metus publikavo nuostabų turinį, besisukantį apie „WordPress“. Per tą laiką jų narystė sparčiai augo. Šioje bendruomenėje gyvena visi „WordPress“ specialistai, norintys padėti vieni kitiems.

Galite patys įsitraukti į bendruomenę kaip „WordPress“ profesionalas. Jie vykdo darbo lentą, kurioje yra su „WordPress“ susijusių darbų, kurie nuplėš jūsų kojines. Galite susikurti profesinę paskyrą ir paskelbti savo gyvenimo aprašymą bei išvardyti savo įgūdžius.

Be to, galite ieškoti ir kreiptis dėl bet kurio darbo, skelbiamo WPMU Dev. Rachel McCollin straipsnyje teigia, kad „WordPress“ darbai dažniausiai būna trumpalaikiai, o ne ilgalaikiai (ar neterminuoti). Tačiau galite to išvengti, paskelbę savo CV, kad pritrauktumėte potencialius darbdavius ​​į automatinį pilotą.

Vis dėlto yra vienas laimikis. Norėdami atsakyti į darbo pasiūlymą, turite įstoti į WPMU Dev narystę. Jie siūlo 14 dienų bandymą (nors rašymo metu yra 30 dienų bandomosios versijos pasiūlymas), kuris leidžia jums išbandyti vandenis. Narystė kainuoja vos 49 dolerius per mėnesį.

Čia viskas pagerėja. Pro narystė suteikia prieigą prie „WPMU Dev“ temų, daugiau nei 100 papildinių, atsarginio sprendimo, „WP Academy“ ir ekspertų palaikymo. Jie taip pat siūlo prieglobą, tačiau tai kainuoja 1K USD per mėnesį. Oi!

Turint daugiau nei 550 000 narių, galima drąsiai teigti, kad tau gera kompanija. Grįžti į „WordPress“ darbus. Jų darbo taryba turi projektus su nuostabiu biudžetu, kurie padės greitai susigrąžinti nario mokesčius. Heck, jūsų „WPMU Dev“ vertė viršija kainą dešimt kartų.

Peržiūrėti WPMU kūrėjų darbus

Flexjobs

„WordPress Jobs Flexjobs“

„Flexjobs“ yra tiesiog darbo skelbimų svetainė, kurioje skelbiamos įvairios galimybės, o ne tik „WordPress“ darbai. Tai slypi visokių nuostabių darbo galimybių „WordPress“ kūrėjams, turinio kūrėjams, palaikymo personalui ir daug daugiau..

Paprasčiausiai ieškant „WordPress“ svetainėje atsiranda daugiau „WordPress“ darbų, nei galite imtis vienu metu. Rašymo metu mes radome daugiau nei 280 galimybių „WordPress“ specialistams. Kadangi yra 55 darbo kategorijos, iš kurių galite pasirinkti, visada galite patobulinti savo darbo paiešką naudodami raktinius žodžius ir tinkamus filtrus.

Be to, svetainė apkrauta geriausiais darbo paieškos įrankiais, kad būtų galima rasti geriausią galimybę. Čia yra skyrius „susiję darbai“ ir darbo paieškos patarimai, kurie palengvina medžioklę. Be to, galite peržiūrėti rodomus darbus arba tiesiog ieškoti darbų pagal vietą.

Tačiau norint kreiptis, jums reikės „Flexjobs“ narystės. Narystė kainuoja nuo 14,95 USD iki 49,95 USD per metus.

Peržiūrėti „Flexjobs“ darbus

Autentiški darbai

„WordPress Jobs“ autentiški darbai

Įkurtas 2005 m. Cameron Moll (galbūt girdėjote apie jį ar matėte vieną iš daugelio jo pranešimų), „Authentic Jobs“ pripažino save kaip darbo skelbimų portalą. Šios darbo vietos sujungė tūkstančius kūrybingų profesionalų su tokiomis nuostabiomis kompanijomis kaip „Apple“, „Mercedes Benz“ ir „The New York Times“.

Kaip matote, autentiškose darbo vietose būsite saugiose rankose – tai patikimas pelningų „WordPress“ darbų šaltinis. Taigi, ko reikia norint sėkmingai pritaikyti savo svajonių darbą? Tiesiog naršykite daugybę „WordPress“ galimybių ir radę vieną, pažymintį visus langelius, paspauskite mygtuką „Taikyti šiam darbui“. Užpildykite savo informaciją ir parodykite savo įgūdžius ir paspauskite mygtuką „Pateikti“. Tai tikrai taip paprasta.

Kalbant apie tinkamumą naudoti, autentiški darbai yra gryna palaima. Jei ieškote darbo, tai nėra paieškos užklausa. Jei jums reikia daugiau parinkčių, visada galite pasikliauti šoninės juostos skydeliu, kuris padeda susirasti darbą pagal tipą, įgūdžius, vietą, lygius (steigėjas, vyriausiasis pareigūnas ir kt.), Įmonės tipą ir kompensaciją..

Be to, galite sukurti įspėjimus apie darbą, kad gautumėte naujų galimybių el. Paštu.

Peržiūrėti autentiškus darbus

Kamino perpildymas

„WordPress“ darbo vietų kamino perpildymas

Kaip „WordPress“ dizaineris ar kūrėjas (btw, koks skirtumas?), jūs tikriausiai kaskart apsilankote „Stack Overflow“. Taip yra tik todėl, kad „Stack Overflow“ yra daugiau nei 7 milijonai kodų, kaip jūs. Plunksnos paukštis bet kas?

„Stack Overflow“ turi klausimų ir atsakymų lentą, kurioje yra įdomių klausimų, įsilaužimų ir visa kita, kas sukasi apie programavimą. Tai tikrai puikus šaltinis kūrėjams, panašus į „Quora“. Galite gauti atsakymus į bet kokius klausimus, susijusius su kodavimu, ir tai yra gerai.

Lygiai taip pat gerai yra darbo taryba, apimanti įvairius programavimo darbus. Norėdami rasti „WordPress“ darbus, tiesiog pasinaudokite matomose vietose esančiais paieškos laukeliais ir jūsų darbas bus atliktas. O, palaukite, žinoma, turite kreiptis, o tai taip paprasta, kaip A, B, C. Paketų perpildymo peradresavimai į darbdavio svetainę.

Jei sukursite kūrėjo istoriją (prisiregistruodami), „Stack Overflow“ žada paspartinti jūsų varžybas ir kuo greičiau pateikti jums darbdavius. Be to, galite sukurti perspėjimus apie darbą, kad neatsiliktumėte nuo visų dalykų.

Galiausiai, net jei neiškeliate savo svajonių WP darbo, yra daugybė kodavimo darbų. Jie suprato, ar galite rašyti „WordPress“ temą, galite dirbti su bet kokiu kitu projektu, reikalaujančiu programavimo kalbų, pavyzdžiui, PHP, žinių.

Peržiūrėkite krūvos perpildymo darbus

„WordPress“ prekių parduotuvės

„WordPress Jobs WP Engine“

Pastaruoju metu „WordPress“ produktų populiarumas išaugo, o pardavėjų – taip pat. Kad ir kur pažvelgtumėte, turite surasti ką nors, kas parduoda „WordPress“ temas, papildinius, prieglobą ar kitą paslaugą. Kai kurie kūrėjai sukuria nuostabų verslą aplink vieną „WordPress“ produktą, o kiti pateikia daugiau nei vieną produktą.

Kai parduodate porą „WordPress“ produktų ar paslaugų, jums, žinoma, reikės palaikymo komandos narių, kurie padėtų išspręsti klientų klausimus ir kitus dalykus. Jums tikrai reikės vaikinų, kad pastūmėtumėte savo rinkodaros pastangas į priekį. Norėdami išlaikyti klientų susidomėjimą, turite sugalvoti naujų gėrybių ir atnaujinti esamus produktus.

Kaip „WordPress“ produkto pardavėjas, jūs negalite to atsisakyti be tam tikros pagalbos. Jūs turite samdyti žmones ar deginti. Ieškodami darbo galite aiškiai pamatyti, kaip galite pasinaudoti šia situacija. Galite kreiptis į „WordPress“ pardavėjus ir pateikti savo paraišką. Daugelis šių įmonių skelbia apie laisvą darbo vietą savo svetainėse, tai reiškia, kad jas lengva rasti.

Ten yra milijonas ir viena galimybė, jums tiesiog reikia ieškoti. Pavyzdžiui, „WordPress“ teminių parduotuvių, tokių kaip Elegantiškos temos turės galimybių kūrėjams, turinio kūrėjams, rinkodaros specialistams ir palaikymo atstovams. Tvarko „WordPress“ prieglobos įmones, tokias kaip WP variklis arba Smagratis reikia „WordPress“ veiklos ekspertų, migracijos guru, palaikymo pakartojimų ir pan. Vėlgi, jums tiesiog reikia ieškoti.

Gaukite mūsų dreifą? Tikimės, kad taip pat �� Be to, visada galite „Google“ pasirinkti savo mėgstamą „WordPress“ darbą, pvz .: „Reikia visos„ WordPress “programuotojo sąrankos“, „Rašykite mums 100 USD“ ir pan..

„WordPress“ profesionalų patarimai ir įrankiai

Jei esate patyręs „WordPress“ profesionalas ar norite pasinerti, norime žiūrėti į šiuos įrašus:

 • 25 ir daugiau patarimų „WordPress“ internetinių dienoraščių specialistams
 • 8 įrodyti būdai užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“
 • Kaip užsidirbti pinigų parduodant „WordPress“ produktus ir paslaugas
 • Kaip užsidirbti pinigų naudojantis „WordPress“ tinklaraščiu
 • Kaip tapti sėkmingu tinklaraštininku ir užsidirbti pinigų naudojant
 • 7 geriausi „WordPress“ papildiniai
 • Kaip sukurti sėkmingą internetinę parduotuvę naudojant „WordPress“, nustatant „WooCommerce“ nuo pradžios iki pabaigos
 • Kaip sukurti internetinį aplanką naudojant „WordPress“ (ir bendrą temą)
 • Ir dar daug mūsų tinklaraščio!

Be to, apsvarstykite galimybę dirbti savo tinklaraštyje, atnaujinti ir pavyzdžius, nes to dažnai reikia, kai kreipiatės į „WordPress“ darbus.

Paskutinės pastabos

Internete yra daugybė „WordPress“ darbo vietų, jums tiesiog reikia ieškoti tinkamose vietose. Šis įrašas paprasčiausiai iliustruoja tai, kas jame yra. Internete yra daug „WordPress“ darbo skelbimų lentų, kurių visų negalėtume aprėpti viename pranešime. Jei nelikome jūsų mėgstamiausio, prašau pasidalinti komentaruose ir leisk mums gauti šiuos pinigus.

Baigsiu šį įrašą vienintelio T.I žodžiais., „Tik ne kas kita, kaip moolah!“  Sėkmės darbo medžioklėje ir gali laimėti geriausias vyras ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map