10 priežasčių, kodėl reikia pakeisti savo svetainę ar tinklaraštį į „WordPress.org“

Su per sekundę paskelbta daugiau nei 21 komentaras ir 14 milijardų puslapių peržiūrų per mėnesį, „WordPress“ šiandien tapo populiariausia CMS platforma internete. Naudodami „WordPress“ galite tiesiog sukurti viską, kas jums patinka. Nuo elektroninės komercijos svetainių iki tam skirto forumo – viskas, ko jums reikia, yra tinkamas papildinys.


Tradiciškai „WordPress“ yra siūlomi dviem variantais:

  1. „WordPress.com“ – komercinė paslauga, leidžianti susikurti nemokamą tinklaraštį
  2. „WordPress.org“ – atvirojo kodo programinė įranga, kuri pradėjo revoliuciją

Vienintelis svarbiausias pardavimo veiksnys, dėl kurio WordPress.com tampa toks patrauklus, faktas, kad jis yra 100% nemokamas – visam gyvenimui. Tūkstančiai tinklaraštininkų kiekvieną dieną registruoja sąskaitą „WordPress.com“ ir per kelias minutes gauna tinklaraštį internete. Tačiau „WordPress.com“ pasižymi nemaža apribojimų dalimi.

Jūs tikriausiai nežinojote, kad WordPress.com turi teisė į nutraukti jūsų internetinį dienoraštį bet kuriuo metu. Tai aiškiai paminėta jų taisyklėse ir nuostatose.

Yra dar keletas galimų spąstų, dėl kurių „WordPress.com“ nėra tokie patrauklūs pasirenkami dalykai. Taigi mes išvardijome kai kuriuos „WordPress.com“ naudojimo trūkumus, paaiškindami poreikį pereiti prie „WordPress.org“ – savarankiškos kompiuterinės platformos..

Atminkite, kad WordPress.org nurodo savarankišką „WordPress“ svetainę. Likusiame šiame straipsnyje abi sąvokos vartojamos sinonimai.

1. Proginės reklamos

Reklamos koncepcija žymų debesyje

Norėdami išlaikyti savo nemokamą aptarnavimą, „WordPress.com“ retkarčiais jūsų tinklaraštyje rodo netrikdomus skelbimus. Būtent taip jie moka už savo milžinišką tinklą, kuriame yra milijonai tinklaraščių. Kai pagalvoji apie tai, tai iš tikrųjų yra gana logiška. Kaip kitaip jie mokės savo serverio sąskaitas?

Jie negali kreiptis į investuotojus sakydami: „Investuokite į mus milijonus dolerių, kad galėtume nemokamai talpinti kitų žmonių tinklaraščius“. Tai tiesiog neįmanoma. Taigi skelbimų naudojimas yra visiškai pateisinamas.

Bet ar tikrai norite, kad jūsų verslo svetainė sužlugdytų skelbimus, ypač kai nepadarote nė cento iš jų? Tai priveda mane prie kito mano taško.

2. Skelbimų rodymas savo tinklaraštyje

shutterstock_156197999

Skelbimai tinklaraštyje yra daugiametis pajamų šaltinis. Galite juos paleisti patys arba naudoti tokią paslaugą kaip „Google Adsense“ arba „BuySellAds“. Tinkamai išdėstyti skelbimai padarys jūsų turtą, atsižvelgiant į reikiamą srauto kiekį; o vidutinio srauto svetainė uždirbs 20–30 USD kiekvieną mėnesį. To pakanka padengti prieglobos ir kitas išlaidas, tokias kaip „premium“ įskiepiai ar el. Pašto rinkodaros paslaugų prenumeratos.

„WordPress.com“ neleidžia jūsų tinklaraštyje rodyti jokių skelbimų, kai naudojatės jų nemokama paslauga. Tačiau jie retkarčiais rodys skelbimus jūsų svetainėje, kad jų serveriai neveiktų.

3. Prekės ženklo vertė

langinės sandėlyje_140282785

Svarbiausias internetinio portfelio veiksnys yra prekės ženklo vertė. Kai sakau „Nike“, tu iškart pavaizduok ikonišką erkės ženklą. Rolex priverčia susimąstyti, kaip tu atrodysi su ta karūna. Tai yra prekės ženklo įvaizdis. Svarbu, kad verslas dirbtų kurdamas tvirtą prekės ženklo vertę.

Naudodamiesi „WordPress.com“ turite teisę į nemokamą antrinį domeną. Jei ketinate laikyti verslo portfelį, leiskite man jus patikinti „mygroovybusiness.wordpress.com“ neatrodo profesionaliai. Iš viso. Tai nupiešia pigų paveikslą. Pasinerkite į atsitiktinius skelbimus ir turite nelaimės receptą. Norėdami tai išspręsti, turėsite nusipirkti bent du priedus: Domenas ir Nėra skelbimų. Domeno kaina bus daug pigesnė bet kuriame ICANN sertifikuotame domenų registratoriuje.

4. Nėra partnerių nuorodų

shutterstock_47424769

Daugelis tinklaraštininkų gauna pasyvias pajamas internetu, naudodami filialų rinkodarą. Kai kurie net uždirba daugiau nei 20 000 USD kiekvieną mėnesį. „WordPress“ turi griežtą politiką, nukreiptą prieš filialų ryšius. Negalite reklamuoti produktų, turinčių filialų sistemą. Pvz., Galite parašyti 3000 žodžių apžvalgą „WPEngine“, tačiau negalite įtraukti savo persiuntimo nuorodos. Norėdami pateikti idėją, ko jums trūktų, „WPEngine“ moka 150 USD (ar daugiau) už kiekvieną jūsų nurodytą klientą.

Tačiau ne visos viltys prarastos. Leidžiamos dvi dukterinių įmonių pajamų formos:

  • Knygų, filmų ir žaidimų apžvalgos iš „Amazon“ – neleidžiamas joks kitas produktas
  • Nuorodos į jūsų produktus, išvardytus Etsy

Jei esate tinklaraštininkas, kuris nereklamuoja knygų, filmų ar žaidimų, jums pasiseka. Jei pasirinksite būti maištininku, jums gali nutikti vienas iš trijų dalykų:

  • Gaukite įspėjimą
  • Užšaldykite savo partnerių nuorodas
  • Blogiausias scenarijus, jūsų tinklaraštis nutraukiamas!

5. Apribojimas naudojant temas

kelias uždarytas

„WordPress.com“ turi daug apribojimų, susijusių su tinkinimo sritimi. Pažvelkime į šiuos žalojančius trūkumus.

Pirmasis yra temų klausimas. Šiandien yra šimtai tūkstančių nemokamų ir aukščiausios kokybės temų. Žmonės tai žudo. Tai yra „Envato“ pardavimo kategorija Nr. „WPExplorer“ yra „Envato“ elito autorius ir patys užsiskelbė teikdami „kickass“ temas už mažą kainą.

Naudodami temą galite gauti beveik bet kokį norimą dizainą. Tačiau kai naudojatės „WordPress.com“, apsiribojate tik tomis temomis, kurias galite rasti „WordPress.com“ temų vitrinoje..

Be abejo, juose yra nuostabi temų galerija, kurią kiekvieną iš jų patikrino ekspertai, norėdami sužinoti kodo kokybę. Bet jei įsigytumėte tokią „kickass“ temą kaip „Total“, negalėtumėte jomis naudotis „WordPress.com“

6. Temos pritaikymas jums kainuos

tinkinti wp temą

Tarkime, kad jūs apsisprendėte dėl temos, kurią pasirinkote iš „Temų vitrinos“. Ką daryti, jei norėtumėte šiek tiek pakoreguoti CSS, kad įtrauktumėte tam tikrus efektus, arba sakytumėte, kad įtrauktumėte „Font Icon“ palaikymą. Atsiprašome amigo. Nemokamoje versijoje tai neleidžiama. Norėdami geriau pritaikyti, turėsite nusipirkti tinkintą CSS ir šriftų paketą.

7. Nulinės tolerancijos prieš papildinius politika

shutterstock_135573032

Tai yra galingiausias smūgis, kuris užbaigia diskusijas. „WordPress.com“ neleidžia erdvės diegti papildinių – net ne patys populiariausi, kurie buvo atsisiųsti daugiau nei 14 milijonų kartų ir naudojami beveik kiekvienoje „WordPress“ svetainėje. Atsižvelgiant į tai, prisiminkime, kad „WordPress“ esmė yra gera CMS. Būtent įskiepiai jį ir sukuria puiku.

Jei galite gyventi žinodami apie tai, kad niekada negalite įdiegti papildinio savo tinklaraštyje, tuomet galite rimtai apsvarstyti „WordPress.com“ kaip perspektyvų jūsų tinklaraščio prieglobos sprendimą..

8. Internetiniai mokymosi kursai ir elektroninė komercija

shutterstock_104989865

„WooCommerce“ sugalvojo du nuostabius papildinius – „Sensei“ ir „WooCommerce“ dėl ko minėti bruožai tampa tikrove. Naudodami „Sensei“ galite kurti internetinius mokymosi kursus savo „WordPress“ svetainėje. „WooCommerce“, „iThemes Exchange“ ir lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai yra keletas populiariausių el. prekybos „WordPress“ papildinių.

„WordPress.com“ negalima naudoti papildinių, kad durys būtų uždarytos. Tačiau galite sukurti elektroninės prekybos svetainę naudodami mokamą atnaujinimą – Verslo planas kas kainuoja 299 USD per metus. Tai yra maždaug 25 USD per mėnesį.

9. Kelių „WordPress“ svetainių talpinimas

shutterstock_133642784

Kai reikia talpinti pralaidumą ir saugojimo vietą, „WordPress.com“ suteikia pakankamai vietos naujai svetainei – 3 GB, kad būtų galima laikyti visus jūsų įkeltus daugialypės terpės failus kartu su 10 GB pralaidumo kiekvieną mėnesį.

Tradicinėse bendro naudojimo interneto svetainių šeimose šios dvi funkcijos yra neribotos, tačiau taikoma sąžiningo naudojimo politika. Žinoma, jūs turėtumėte mokėti 4-5 USD per mėnesį. Bet kai reikia priglobti kelias „WordPress“ svetaines ar „WordPress Multisite“, visada nugalėtoja tampa pačios priglobta platforma (nors mes esame „Managed WordPress“ prieglobos gerbėjai, kuri sunkiai pašalina savarankišką jūsų svetainės prieglobą)..

„WordPress.com“ kiekvienoje naujoje „WordPress“ diegimo programoje reikia naujo domeno ir pirkimo „Nėra skelbimų“ (t. Y. Jei norite pasirodyti profesionalus). Kadangi dauguma žiniatinklio vaizdų leidžia vienoje paskyroje talpinti kelis domenus ir „WordPress“ diegimus, o tai žymiai sumažintų išlaidas.

10. Patirtis

„shutterstock“ pagrindinis puslapis 1

Visų pirma, kai jūs priimsite savo svetainės prieglobos iššūkį, kartais bus problemų, kurios jums kils. Baltas mirties ekranas, vidinė serverio klaida, temos klaidos ir netinkami žiniatinklio serverio leidimai – visa tai būdinga „WordPress“ naujokui. Geros naujienos yra sprendimas visi šias problemas galima rasti internete. Jums tiesiog reikia žinoti, kur ieškoti.

Patirtis, kurią įgyjate kovodama su kliūtimi, yra antra. Nei viena vadovėlis negali konkuruoti su patirtimi, įgyta praktinėse, realiose situacijose. Taigi, jei norite išmokti „WordPress“, visada turėtumėte naudotis savarankiškai teikiama platforma.

Išvada

Žmonės, kurie nėra techniškai tvarkingi, gali naudotis sunkumais ar net bauginti, kai naudojasi „WordPress“. Jei nenorite papildomo galvos skausmo dėl svetainės prieglobos ir priežiūros, jums daug geriau, jei naudojatės valdomomis „WordPress“ prieglobos paslaugomis, tokiomis kaip „WPEngine“ ar „Media Temple“. Šios įmonės kasdien aptarnauja apie milijoną puslapių peržiūrų ir turi specializuotą aparatinės įrangos konfigūraciją, optimizuotą maksimaliam „WordPress“ efektyvumui. Jie rūpinasi atsarginėmis kopijomis, pagrindiniais „WordPress“ atnaujinimais ir bendru svetainės saugumu. Čia, „WPExplorer“, mes naudojame „WPEngine“ ir labai rekomenduojame.

Taigi, jei perėjote iš WordPress.com į WordPress.org, papasakokite savo priežastį toliau pateiktuose komentaruose. Arba jei nesate tikri, ar „WordPress.org“ jums tinka, praneškite mums, kas jus sulaiko – mielai pasidalytume draugiškais patarimais ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me