10 priežasčių, kodėl „WordPress“ puikiai tinka mažoms įmonėms

Priežastys, kodėl „WordPress“ puikiai tinka mažoms įmonėms

Jei prisimenate, buvo laikas, kai verslo tvarkytojams ir verslininkams reikėjo rasti kūrėją, kad tik būtų padaryti nedideli jų svetainių ir turinio pakeitimai. Tačiau įdiegus „WordPress“, tinklalapių valdymas tapo lengvesnis. Tai buvo palaiminimas visiems žiniatinklio valdytojams.


„WordPress“ yra gerai žinomas kaip puikus tinklaraščių rašymo įrankis, tačiau dabar geriau jį pavadinti CMS (turinio valdymo sistema), nes bėgant metams jis labai išaugo. Ši nuolanki platforma dabar turi galimybę sukurti interaktyvią svetainę. Remiantis dabartiniais duomenimis, „WordPress“ naudoja visame pasaulyje dešimtys milijonų žmonių kaip jų pasirinktą žiniatinklio kūrimo platformą. Yra daugybė priežasčių, apibūdinančių, kodėl ji plačiai naudojama kuriant svetaines, tačiau šiame tinklaraštyje jūs perskaitysite pagrindines priežastis, kodėl „WordPress“ yra idealus jūsų mažoms įmonėms.

Išgyventi šiandieninius sunkius verslo iššūkius gali būti tikrai sunku. Ypač daugumai verslo vadybininkų ir verslininkų yra gana baisu rūpintis verslo svetaine (nes ją reikia reguliariai optimizuoti), atsižvelgiant į įprastas pareigas. Štai kur įsijungia „WordPress“. Verslininkai ne tik galės valdyti savo svetaines, bet ir turės visišką laisvę patobulinti sąsajos išvaizdą ir nereikės samdyti atskiro kūrėjo..

„WordPress“ yra atvirojo kodo kūrimo įrankis, tačiau vis dar vartotojams suteikia daugybę saugumo ir tinkinimo galimybių, nes yra daugybė galimų papildinių. Be to, yra daugybė nemokamų (ir priemokų) įrankių, išnaudojančių „WordPress“ galią mažoms ir vidutinėms įmonėms. Nors norint sukurti jums WP pagrįstą svetainę nebūtina skambinti profesionalių kūrėjų ar kompanijų varpais, turite galimybę pasirinkti ją savarankiškai arba rasti prieinamą pagalbą per darbo skelbimų lenteles, pvz. Upwork. Nesvarbu, kokį kelią pasirinksite, tiesiog įsitikinkite, kad naudojate „WordPress“ savo verslo gerinimui.

Tai yra tik šio įrankio teikiamų pranašumų pradžia, o šiame tinklaraštyje yra dar daug ką padaryti. Taigi, įsigilinkime į priežastis, kodėl „WordPress“ puikiai tinka mažoms verslo įmonėms.

1. „WordPress“ yra visiškai nemokama

Taip! Jūs teisingai girdėjote. „WordPress“ yra visiškai nemokama. Galite nemokamai atsisiųsti, įdiegti į savo svetainę ar į vietinę smėlio dėžės aplinką ir tada daryti viską, ką norite. Būdami nedidelio verslo savininkas, greičiausiai norėsite įkurti savo verslo svetainę su nedidelėmis išankstinėmis sąnaudomis. „WordPress“ atsirado kaip pagyrimas mažoms įmonėms, nes taupo ir pinigus, ir laiką.

Jei norite sužinoti, kiek „WordPress“ gali būti prieinamas, pažvelkite į šį įrašą, kuriame nurodomos tikrosios svetainės, kuriančios „WordPress“, kūrimo išlaidos..

2. Lengvas ir greitas svetainės sąranka

Kita pagrindinė priežastis, kodėl mažos įmonės turėtų naudoti „WordPress“, yra ta, kad ją galima įdiegti vienu paspaudimu. Tai reiškia, kad nereikia būti serverių ar prieglobos ekspertu, nes tam nereikia rimtų įgūdžių.

Turėdami prieglobos planus iš „Bluehost“ (tik 2,95 USD / mėn. Už bendrai naudojamą prieglobą) ir „Cloudways“ (nuostabi valdoma debesų priegloba), nustatydami savo sąskaitą tiesiog pasirenkate „WordPress“ ir jie ją įdiegs jums. Arba, jei pasirinksite valdomų „WordPress“ prieglobos planą iš gerbiamų kompanijų, tokių kaip „WP Engine“ ar „smagratis“, jums visai nereikia pakelti piršto. Jie specializuojasi „WordPress“, todėl ji jau yra įdiegta, sąranka, sukonfigūruota ir optimizuota prieš baigiant prisiregistruoti prie plano. Dar geriau, valdomi kompiuteriai rūpinasi jūsų įdiegimu, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į verslą, o ne į serverį.

Įdiegę turėsite daugybę funkcijų ir funkcijų, kurios jums padės kuriant svetainę. Švarus, informatyvus ir lengvai naudojamas „WordPress“ prietaisų skydelis palengvina svetainės sąranką net visiškai naujiems vartotojams.

3. Atvirojo kodo kūrimo platforma

Jis vadinamas atviruoju šaltiniu, nes visi gali atsisiųsti ir naudoti kodą, kurį galima rasti „WordPress Codex“ norėdami pridėti jų svetainės funkcionalumą (arba jei jau esate pažengęs, galite išplėsti ir pakartotinai naudoti kodą bet kokiu noru). Tai yra vienas geriausių ir svarbiausių pranašumų, dėl kurio „WordPress“ yra priimtiniausias pasirinkimas mažoms įmonėms. Verslo atstovai gali valdyti šaltinio kodą samdyti „WordPress“ programuotoją, tačiau tai yra visiškai jų pasirinkimas, nes jie taip pat gali patys su tuo susitvarkyti.

4. Patogi vartotojui sąsaja

Nulis „WordPress“ temos tinkinimo priemonės

Iš esmės „WordPress“ yra sukurtas taip, kad juo galėtų pasinaudoti visi techniniai ir ne techniniai žmonės. Būtent todėl jis yra labai reiklus visame pasaulyje. Kitas svarbus faktas yra tai, kad jis yra gana interaktyvus ir patogus vartotojui, kuris leidžia vartotojams lengvai kurti tinklalapius, meniu, įrašus, formas ir net leisti jiems lengvai ir patogiai valdyti mediją, pavyzdžiui, vaizdo įrašus ir vaizdus..

5. Didelė internetinės paramos bendruomenė

Jau diskutuojama, kad „WordPress“ yra galinga internetinių svetainių kūrimo platforma didelei vartotojų bendruomenei. „WordPress“ yra žinomas dėl savo puikių internetinių tinklų palaikymas sistema. Dėl daugybės aktyvių vartotojų, kvalifikuotos kūrėjų komandos, plačios bendruomenės ir diskusijų forumų kiekvienas gali lengvai rasti savo problemų sprendimą. Be to, yra daugybė išmanančių „WordPress“ tinklaraščių, kuriuose beveik kasdien dalijamasi patarimais ir gairėmis. Taip yra todėl, kad dauguma „WordPress“ klausimų jau buvo aptarti čia ir tikėtina, kad kažkas tikrai žino, kaip tai išspręsti. Dėl šios priežasties „WordPress“ yra geriausias pradedantiesiems ir mažoms įmonėms.

6. Didelė temų įvairovė

Bendra „WordPress“ tema

Kokios yra svarbiausios funkcijos norint pradėti kurti svetainę? Puikus dizainas, žinoma! Gali būti per brangu, jei jūsų svetainės dizainą suprojektuos profesionalus kūrėjas. Tačiau naudodami „WordPress“ galite pasirinkti iš anksto sukurtą temą. Čia galima rasti tūkstančius nemokamų temų „WordPress.org“ temų katalogas taip pat gerbiamose svetainėse, tokiose kaip „WPExplorer“ nemokamos temos ir mūsų naujoji mėgstamiausia svetainė Tiesiog nemokamos temos. Visos šios temos yra gražiai suprojektuotos ir gali būti integruotos kuriant interaktyvią svetainę.

Be nemokamų parinkčių, yra dar tūkstantis „WordPress“ temų, kurias galite pasirinkti kurdami savo svetainę. Aukščiausios kokybės temos dažnai būna su papildomomis funkcijomis ir kūrėjo palaikymu. Jei ieškote vienos temos, kuri galėtų tai padaryti, patikrinkite „Total WordPress“ temą, kurią sudaro lengva naudoti „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė, daugybė paprastų vaizdinių tiesioginio pritaikymo parinkčių (spalvos, šriftai ir tt) ir krūva paruoštų. sukūrė žiniatinklio šablonus, kuriuos galite importuoti vos keliais paspaudimais. Žiniatinklyje taip pat yra daugybė specifinių nišoms skirtų labdaros, apskaitos, restoranų ir kitų temų, kurias galite rasti „Themeforest“ (ir, žinoma, ir kitose prekyvietėse). Dėl šios priežasties mažos įmonės pasirenka „WordPress“, nes gali rasti ir naudoti dizainą, tiksliai tinkantį jų prekės ženklui.

7. Kiekvienos funkcijos papildiniai

Norėdami į savo svetainę įtraukti dar keletą funkcijų, galite pasitelkti „WordPress“ papildinius, kuriuos internete galite gauti nemokamai (arba už nedidelį mokestį). Kaip ir temose, yra tūkstančiai iš anksto sukurtų papildinių, saugomų „WordPress“ papildinių katalogas Be to, prekyvietėse yra dar daugiau aukščiausios kokybės įskiepių, įskaitant „CodeCanyon“, „ThemeIsle“, „Pippin“ papildinius ir dar daugiau. Papildinius paprastai lengva naudoti ir įdiegti, be to, jie padeda jūsų svetainei suteikti papildomų funkcijų.

8. SEO optimizuotas

„WordPress“ SEO

Turėti svetainę be optimizavimo paieškos sistemoms yra gana panašus į tai, kad visiškai neturite svetainės. Šiandien visi kuria svetainę, nepamiršdami SEO perspektyvų. Ši problema buvo išspręsta naudojant „WordPress“. „WordPress“ sukurtos svetainės pagal numatytuosius nustatymus yra optimizuotos SEO, nes jų struktūrą jau pripažįsta paieškos sistemos. Tačiau „WordPress SEO“ tuo nesibaigia. Yra daugybė puikių vadovų ir papildinių, kurie padės dar labiau optimizuoti svetainių SEO, kad būtų galima geriau įvertinti, tačiau čia yra tik keli, kurie padės pradėti:

 • Geriausi „WordPress“ SEO įrankiai 2017 m., Siekiant pagerinti paieškos sistemų reitingą
 • Yoast SEO diegimo ir sąrankos trumpasis vadovas, skirtas „WordPress“
 • Pradinis „WordPress SEO“ vadovas: Atgalinės nuorodos, svetainės greitis ir dar daugiau

9. Labai atsakingas dizainas

Noras turėti mobiliai reaguojančią svetainę gali lengvai išsipildyti naudojant „WordPress“. Atsakomumas yra tai, ko kiekvienas verslininkas nori ne tik dėl svetainių, bet ir dėl savo programų bei el. Pašto šablonų. Jums pasisekė, kad dauguma „WordPress“ temų yra sukurtos taip, kad visiškai reaguotų, todėl jūsų svetainė puikiai atrodo staliniuose kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Tikėtina, kad jūsų tema telefonuose neatrodo tobula pikselių. Visada galite optimizuoti mobiliųjų įrenginių papildinius.

10. Saugus ir patikimas

Tiesa, kad „WordPress“ yra galinga CMS ir interneto svetainių kūrimo platforma, kuri nuosekliai priima vykdomą darbą ir daro jį kuo saugesnį. Kai reikia užtikrinti saugumą, „WordPress“ yra viršuje. Jie paleidžia reguliarūs atnaujinimai ir saugos pataisas, taip sukurdami saugesnę svetainės aplinką.

Be to, yra daugybė būdų, kaip pagerinti savo „WordPress“ svetainės saugą naudojant papildinį ar pagrindines atsargumo priemones. Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kur rasite daugiau „WordPress“ saugos patarimų.

Baigiamasis žodis

Bet kokiam mažam ar pradedančiam verslui gali būti sunku sukurti stiprią žiniatinklio vietą. Tai gali būti rimta problema, nes puikus buvimas internete gali pareikalauti išlaidų, laiko ir pastangų, kurių jie negali sau leisti. Taigi paprastas ir akivaizdus visų šių rūpesčių sprendimas yra „WordPress“. Tiesiog patraukite jį, kad sukurtumėte savo verslo svetainę.

Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas atsakė į visus jūsų klausimus, kodėl mažos įmonės turėtų apsvarstyti „WordPress“ savo verslo svetainėje. Jei esate verslo magnatas ar verslininkas, jūs esate atsakingi už tai, kad priimtumėte teisingus sprendimus tinkamu metu sėkmei. Taigi negalvokite apie tai pergalvoti, tiesiog įdiekite „WordPress“ ir pasinaudokite visomis su juo susijusiomis funkcijomis!

Turite klausimų ar patarimų, kuriuos galėtumėte pridėti? Palikite komentarą žemiau esančiame skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map