10 puikios verslo „WordPress“ temos savybių

Daugelis žmonių klaidingai galvoja apie „WordPress“ kaip internetinių dienoraščių platinimo platformą, nors iš tikrųjų tai yra galinga turinio valdymo sistema, kuri gali būti naudojama praktiškai bet kokio tipo tinklalapiuose, nuo pagrindinių tinklaraščių iki sudėtingų internetinių parduotuvių. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių naudoja „WordPress“ savo smulkiajam verslui. Tiesą sakant, mano paskutinis tinklaraščio įrašas pavadintas „Įtvirtink savo mažą verslą naudodamas„ WordPress ““, kuriame aš pateikiau keletą priežasčių, kodėl smulkusis verslas turėtų naudoti „WordPress“ savo korporacinėje svetainėje, ir keletą greitų žingsnių jiems pradėti..


Taigi dabar, kai visi naudoja „WordPress“ savo mažo verslo svetainėse, yra didžiulė „WordPress“ temų, tiek mokamų, tiek nemokamų, paklausa. Kaip interneto kūrėjas dirbau daugelyje verslo svetainių ir žinau, ko reikia norint sukurti nuostabų verslo tinklalapį, atsižvelgiant į jo dizainą, tinkamumą naudoti ir apyvartos lygį. Verslo „WordPress“ temos sukūrimas yra paprastas, tačiau sukurti puikų verslo šabloną gali būti sunki užduotis ir sukurti daug pastangų.

Šiame įraše norėjau jums pateikti 10 „Great Business WordPress“ temos ypatybių. Taigi, ar jūs ieškote savo verslo temos, ar norite įkvėpti ją sukurti, norite perskaityti mano įrašą. Mėgautis!

1. Profesionalus dizainas

Kaip ir bet kuri svetainės tema ar šablonas, dizainas yra pats svarbiausias aspektas, o jei jūs ieškote „WordPress“ temos, kad pagyvintumėte savo mažą verslą, norite kažko, kas yra labai švari, moderni ir profesionali. Puikus dizainas gali labai skirtis pagal apyvartos procentus ir prekės ženklo įvaizdį. Jei jūsų verslo svetainėje atrodo, kad nesąžiningi žmonės nesiruošia į jus žiūrėti rimtai ir daug mažiau ką nors iš jūsų perka.

Blogas pavyzdys – siaubinga verslo tema

Čia yra greitas pavyzdys, kaip neturėtų atrodyti verslo tema.

Siaubinga verslo tema

Geras pavyzdys – puiki „WordPress“ tema

Dabar čia yra profesionaliai sukurtos temos pavyzdys („Total WordPress Theme“).

Iš viso daugiafunkcinė „WordPress“ tema papildomiems vartotojams

2. Teminis slankiklis

Šiomis dienomis kiekviena puiki verslo tema yra su savitais slankikliais, tokiais kaip karuselė arba „nivo tipo“ slankikliai. Kodėl? Nes tai yra puikus būdas parodyti savo geriausius produktus, paslaugas ar portfolio pavyzdžius. Skaidrės paprastai atrodo puikiai, jos patraukia jūsų lankytojų / klientų dėmesį ir tai yra puikus būdas nukreipti savo žiūrovų dėmesį į konkrečias prekes..

3 nuostabūs slankmačiai, kuriuos galėsite naudoti kurdami kitą temą

Skaidrės yra puikus būdas pridėti papildomo turinio ir judėjimo elemento savo žinutėse ir puslapiuose. Žemiau yra keletas mūsų mėgstamų „WordPress“ priedų su papildomais papildiniais.

Slankiklio revoliucija

„Revolution Slider“ „WordPress“ papildinys

Sluoksnio slankiklis

„LayerSlider WordPress“ papildinys

„MotoPress“ slankiklis

„MotoPress“ slankiklio pavyzdys

3. Atsiliepimų skyrius

Jei jūs vykdote nuostabų verslą ir jūsų klientai jus myli, kodėl gi nepasidalinti meile? Žmonės visada nori perskaityti apžvalgas ar atsiliepimus prieš pirkdami ką nors, nes tai padeda įgyvendinti idėją, kad produktas / paslauga yra tikrai verta.

Dėl šios priežasties, mano manymu, puikioje verslo „WordPress“ temoje turi būti kažkoks atsiliepimų valdiklis ar sritis, kurioje vartotojas gali pridėti keletą savo klientų citatų ar apžvalgos fragmentų (ir taip – „Viso“ siūlo šį pastatytą variantą). . Taip pat labai naudinga, jei vartotojas temos valdymo skydelyje gali valdyti atsiliepimų skyriaus turinį. Nepamirškite pridėti atsiliepimų į pagrindinį puslapį ir įsitikinkite, kad jie išsiskiria, nes tai bus svarbiausia paversti lankytojus mokančiais klientais.

4. Susisiekite su patvirtinimo forma

Žinoma, yra daug „WordPress“ įskiepių, skirtų kurti kontaktų formas, tačiau jei norite sukurti puikią temą, turite pridėti savo kontaktinę formą (tikiuosi, AJAX) ir taip pat stiliškai atrodyti. Kontaktinės formos yra labai svarbios verslui, nes žmonėms gali kilti klausimų dėl jūsų produktų ar paslaugų ir jei jie negali išsiaiškinti, kaip su jumis susisiekti, juos tiesiog pametėte..

Manau, kad puiki verslo tema turėtų suteikti galimybę pridėti kontaktinę formą tiek trumpaisiais kodais, tiek visiems tinklalapiams (poraštės srityje) ar bent jau pagrindiniame puslapyje. Patvirtinimas yra svarbus! Jei dirbate mažoje įmonėje, neturite laiko kasdien praleisti valandų, naudodamiesi šlamšto laiškais.

Puiki verslo tema taip pat pateiktų kontaktų skyrių, kuriame būtų nurodytas įmonės telefono numeris, adresas, galbūt „Google“ žemėlapis ir nuorodos į jų socialinius profilius („Twitter“, „Facebook“, susietas, tt)..

5. Temos pritaikymas arba parinkčių skydelis

Niekas nenori svetainės, kuri atrodo ir veikia identiškai šimtams kitų svetainių, ypač jei tai yra jūsų verslo svetainė, nes norite išsiskirti iš konkurentų. Paprasčiausias būdas tinkinti temos veikimą yra naudojant tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį. Dabar daugelis kūrėjų prideda tokių funkcijų kaip spalvų parinktys, puslapio išdėstymas, logotipai, vaizdų apkarpymas ir dar daugiau.

Kitos temos gali pasiūlyti valdymo skydelį su įvairiomis dizaino galimybėmis, kad galėtumėte lengvai pakeisti savo svetainę, įkelti logotipą ir judėti. Nors tai nėra taip paprasta, kaip tinkinimo priemonės, tai vis tiek yra galimybė jūsų svetainę išsiskirti iš minios ir atrodyti unikaliau.

6. Kelios spalvų schemos

Tai grįžta prie ankstesnio punkto … žmonės norės, kad jų verslo svetainė išsiskirtų, todėl pateikdami skirtingas spalvų schemas jiems padės stiliaus tema kitokia nei bet kurioje kitoje svetainėje, kurioje naudojama ta pati tema. Be to, pateikdami skirtingas spalvų schemas, vartotojai gali pasirinkti tai, kas labiausiai tinka jų bendram verslui ir logotipui. Šiomis dienomis daugelis žmonių įtraukia spalvų rinkėjus į savo temas, kad vartotojai galėtų pakeisti beveik kiekvieno savo svetainės elemento spalvą. Tai tikrai puiki savybė, ypač mažam verslui, kuris nori sukurti savo svetainę, bet neturi jokių CSS žinių arba negali sau leisti brangaus interneto programuotojo / dizainerio.

7. Trumpieji kodai

Daugelis žmonių, perkančių „WordPress“ temas, neturi CSS ar HTML žinių, todėl svarbu, kad temos būtų kuo patogesnės vartotojui ir kuo lengvesnės WYSIWYG. Verslo svetainėms reikia šiek tiek daugiau, nes vartotojai norės visur pridėti mygtukus (pvz., Pirkti dabar arba skambinti mums), jie tikriausiai norės įtraukti savo puslapius / įrašus į apžvalgas, kurti galerijas, skirtukų turinius su skirtukais ir tt, Net jei įtraukiate tik keletą trumpųjų kodų, manau, kad jie yra tikrai svarbūs bet kokiai puikiai temai.

Simpatiniai trumpieji kodai

simmple-shortcodes-update

Elegantiški trumpieji kodai

Elegantiškos temos trumpiniai

8. Paslaugų / aplanko šablonas (-ai)

Bet kurioje puikioje „WordPress“ verslo temoje turi būti keli tinkinti puslapių šablonai, įskaitant „aplanko“ šabloną, kuriame vartotojas gali lengvai pridėti produktų, paslaugų ar pavyzdžių, kad galėtų parodyti savo lankytojus. Portfelio šablonas, kuriame naudojami tinkinti įrašai arba užklausų įrašų kilpa, verslui išties nesunku sukurti savo svetainės skiltį, kurioje siekiama parodyti žmonėms, kokį darbą jie gali atlikti. Jei parduodate gaminius, būtų fantastiška turėti tokią vietą, kurioje lankytojai galėtų naršyti po gražų tinklelį, pavyzdžiui, madą. Tiems, kurie nori suskirstyti savo pavyzdinius darbus ar gaminius į kategorijas, taip pat rekomenduočiau turėti kažkokią „rūšiavimo pagal“ funkciją.

9. Dienoraščio skyrius

Šiomis dienomis labai svarbu tvarkyti savo verslo tinklaraštį. Tai gali labai padėti pritraukti naujų klientų, padidinti lankytojų srautą per paieškos sistemas, parodyti savo kompetenciją šioje srityje ir, žinoma, pagerinti prekės ženklo įvaizdį ir lojalumą. Dėl visų šių ir dar daugiau priežasčių „WordPress“ verslo verslas turi būti įtrauktas į tinklaraščio skyrių. Tai gali būti padaryta sukuriant puslapio šabloną ir naudojant užklausos skelbimo metodą norint gauti bet kokius tinklaraščio įrašus. Tai gali būti padaryta naudojant naują pasirinktinių įrašų funkciją. Bet kuriuo atveju į savo šabloną turite įtraukti tinklaraščio skyrių.

10. Temos palaikymas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus mano sąrašo „10 puikių verslo„ WordPress “ypatybių“ yra PARAMA. Tavo tema gali atrodyti nuostabi ir turėti visokių nuostabių funkcijų, tačiau jei nepateiki net pagrindinio palaikymo, ji praktiškai nieko verta. Daugybė žmonių, perkančių / atsisiunčiančių temas, gali būti „WordPress“ pirmokai ir gali reikėti pagalbos diegiant ir įtraukiant temą taip, kaip jie nori. Jei vykdote verslą, labai išmanysite apie tai, kaip jūsų svetainė atrodo ir veikia – kaip temos kūrėją norėsite būti ten, kai klientams iškils problema ar jie pastebės jūsų temos „trūkumus“..

Premija

Aš tai įvertinau kaip premiją, nes nemanau, kad to reikia, tačiau pridėjus palaikymą kai kuriems svarbiausiems „wp-e-commerce“ papildiniams (pvz., „WooCommerce“) jūsų verslo tema išsiskirs iš kitų. Temų, orientuotų į verslą, nėra daug, o jų tema apima kasų sistemą, todėl, jei galite sukurti, ji tikriausiai parduotų labai gerai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map