10 savaitgalio projektų, kad iki pirmadienio jūsų „WordPress“ svetainė būtų patogesnė vartotojui

Padarykite savo „WordPress“ svetainę patogesnę iki pirmadienio

Kai kuriems savaitgaliai yra skirti vakarėliui. Verslininkams savaitgaliai yra tie, kurie išsiskiria iš varžybų.


Savaitgalio projektai yra visiškai prasmingi smulkaus verslo savininkams, nes yra daug mažesnis spaudimas laikytis nustatyto termino. Trumpai tariant, savaitgaliai labiau jaučiasi kaip smagus darbas.

Savaitgaliai yra puikus būdas susitelkti į jūsų svetainės patogumą vartotojui. Nesvarbu, ar turite autoriteto tinklaraštį, ar tūkstančio produktų el. Prekybos svetainę, patogumas vartotojui dažnai yra vėlesnis dėmesys, kai tik pradedate verslą..

Štai kodėl savaitgalis yra toks puikus, nes galite skirti šiek tiek laiko savaitgalio projektui, kad iki pirmadienio svetainė būtų patogesnė vartotojui. Pažvelkime į kai kuriuos iš galimų projektų.

1. Gaukite savo vartotojų atsiliepimų apie savo svetainę

Pirmasis žingsnis keičiant savo vartotojo patirtį yra suprasti, ką galėtumėte patobulinti. Galų gale, jūs nenorite pakeisti nieko nepažeisto.

Kai kuriems iš jų reikia mokėti, o kitiems – nemokamai. Be to, „Google“ galite ieškoti daugiau naudotojo patirties testavimo įrankių. Esmė yra pamatyti, ką žmonės sako apie jūsų svetainę, leidžiančią jums priimti išsilavinusius sprendimus, kai reikia pakeisti UX. Taip pat nėra bloga idėja išsiųsti apklausą dabartiniams jūsų vartotojams, nes jie naudojasi jūsų svetaine.

2. Padarykite kiekvieną puslapį ir įrašą „skaitomą“

Skaitmeniniame pasaulyje žmonės nebėra tokie įdomūs skaityti. Gaila, bet tai reiškia, kad svetainių valdytojai turi sukurti skaitomą turinį. Todėl turime sudaryti visą savaitgalio planą, kaip apsižvalgyti jūsų svetainėje ir pritaikyti viską, kas gali neatitikti „skaitomumo“ testo..

Čia yra keletas patarimų, kaip pradėti:

 • Raskite nutrūkusias nuorodas ir nukreipkite juos į kitus puslapius arba įdėkite turinį į tuos puslapius. Norėdami pašalinti išorines nuorodas, jas galite tiesiog pašalinti. Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę sukurti gražius 404 puslapius žmonėms, kurie baigiasi netinkamais jūsų svetainės puslapiais.
 • Padarykite savo šriftus gražius konvertuodami didžiąją dalį internetinio teksto į „San Serif“ šriftus. Perskaitytumas sumažėja, kai pereinate nuo vieno šrifto prie kito, todėl laikykitės vienodų šriftų visame. Ne tik tai, bet ir pradėkite naudoti trumpas antraštes, kad patrauktumėte dėmesį ir nukreiptumėte vartotojo veiklą.
 • Įvertinkite visus puslapius pažiūrėkite, ar naudojama pakankamai laisvos vietos. Kartais jums reikia daugiau tarpų, o kartais – atsikratyti šoninės juostos.
 • Įsitikinkite, kad turite keletą kontrastingų spalvų schemų dedant tekstą ant vaizdų ar spalvų. Priešingu atveju žmonės negalės skaityti teksto.
 • Naudokite nuskaitytinus metodus pvz., antraštes, trumpas pastraipas, įterpimo taškus, kad būtų galima suskaidyti tekstą ir dar daugiau.

3. Išbandykite ir sureguliuokite naršymo ir paieškos juostą

Jei trūksta naršymo meniu ar paieškos juostos, dabar laikas įtraukti juos abu. Dažniausiai jau turite tai. Tačiau meniu ir paieškos juostos retai turi reikiamą optimizavimą.

Savaitgalį galite įgyvendinti A / B testų programa arba a šilumos žemėlapių sistema. Tokiu būdu galite atlikti keletą testų, kad įvertintumėte, kur jūsų klientai spustelėja, kai reikia naršymo meniu ir paieškos juostos.

Galbūt pastebėsite, kad ne vienas asmuo palietė jūsų paieškos juostą. Ar tai reiškia, kad jis per toli jūsų pagrindiniame puslapyje? Ar tai padėtų, jei įdėtumėte į antraštę, o ne į šoninę juostą? Iškėlę tokių klausimų, kitą savaitgalį atlikite daugiau testų, kad pamatytumėte, ar kas nors pasikeis.

4. Jei neparduodate internetu, pradėkite priimti internetinius užsakymus

Tai taikoma fiziniams gaminiams, skaitmeniniams gaminiams ir paslaugoms. Vienas svarbiausių interneto svetainės turinio taškų yra nereikalingų procesų iškirpimas.

Pavyzdžiui, masažo terapijos specialistas anksčiau ir vėl rinkdavosi telefoną, norėdamas klientams rezervuoti savo tvarkaraštį. Bet paprastas užsakymo papildinys pašalintų visus tuos telefoninius skambučius.

Tas pats pasakytina apie fizinius produktus. Nors gali būti bauginta parduoti internetu mažoje plytų ir skiedinio parduotuvėje, pradėkite nuo penkių geriausiai parduodamų produktų, tada sužinokite, kaip tai veikia.

5. Jei prekiaujate internetu, pasiūlykite papildomų mokėjimo būdų

Internetinė parduotuvė turėtų absoliučiai priimti kiekvieną pagrindinę kredito kortelę. Tai yra duotas dalykas. Tačiau keli kiti mokėjimo būdai gali padidinti jūsų pardavimą, nes galite patekti į mažesnes žmonių, turinčių neaiškių mokėjimo būdų, bendruomenes.

„PayPal“ yra vienas geriausių pavyzdžių, nes daugelis vartotojų jaučiasi saugesni mokėdami internetu naudodamiesi savo „PayPal“ sąskaitomis. Kitas pavyzdys yra „Bitcoin“, decentralizuota, anoniminė skaitmeninė valiuta. Tai ne tik gali konvertuoti „Bitcoin“ į įprastas valiutas, bet ir sumažina sukčiavimą, nes klientai negali prašyti lėšų grąžinimo.

Bet kuriuos vartai (-us), kuriuos norite pridėti, yra taip paprasta, kaip įdiegti papildinį. „WooCommerce“ ir Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas abu siūlo daugybę papildomų priedų, skirtų populiariems vartams, ir dar daugiau galimybių yra iš trečiųjų šalių.

6. Sukurkite lengvai prieinamą ir išsamią paramos sritį

Ne visoms svetainėms reikalingos žinių bazės, tačiau kiekviena interneto svetainė turėtų turėti tam tikrą palaikymo sritį arba įtikinamą kontaktinį puslapį..

DUK puslapiai yra tinkami mažiems tinklaraščiams, o visuose palaikymo puslapiuose turėtų būti tiesioginės nuorodos naršymo srityje. Kaip savaitgalio projektą aš raginu sudaryti dešimties didžiausių konkurentų sąrašą (arba panašias svetaines). Pažvelkite į tai, kaip jie teikia palaikymą ir kurie puslapiai yra naudojami dalijantis kontaktine informacija, socialinės žiniasklaidos puslapiais, svarbia informacija klausimams ir dar daugiau. Tada naudokitės tuo kaip vadovu kurdami savo svetainės puslapius.

7. Padarykite ir užpildykite socialines paskyras (tada nurodykite juos pagrindiniame puslapyje).

Tai paprasta, bet tai daugiau apie laiką praleisti kuriant turinio planą.

Pirmasis savaitgalis gali būti „Facebook“ ir „Twitter“ puslapių užpildymas. Po to galite paklausti, kaip dažnai ketinate rašyti. Kokio tipo turinys gaus daugiausiai akcijų? Daiktai tokie.

Kai tai nustatysite, galėsite pereiti prie savo socialinio srauto pridėjimo prie „WordPress“, sulaukti daugiau socialinių stebėtojų ir net automatizuoti savo socialinį bendrinimą..

8. Eikite žingsniais, kurių reikia jūsų svetainei pagreitinti

Išmokimas pagreitinti savo svetainę ne tik daro įspūdį „Google“, bet ir padeda vartotojams būti ilgesniam laikui. Aš siūlau jums perskaityti daugybę skirtingų patarimų, kaip pagreitinti „WordPress“ svetaines:

 • Kaip paspartinti WordPress
 • Kaip paspartinti savo “WordPress” svetainę naudojant CDN77
 • 10 būdų, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę

9. Norėdami išskaidyti teksto dalis, naudokite atitinkamas piktogramas

Tai susiję su skaitomumu, bet tai yra daugiau apie jūsų produktų ir paslaugų pateikimą pagrindiniame puslapyje. Pernelyg dažnai matome gerai parašytą kopiją, kurioje kūrybiškai paaiškinamos jūsų paslaugos. Tačiau pastraipos susimaišo ir trūksta vieno dalyko: pramonei svarbių piktogramų.

Tai yra patys paprasčiausi vaizdai, tačiau jie daro tokį didelį skirtumą kalbant apie UX. WP SVG piktogramų papildinys yra nuostabi vieta pradėti, tačiau paprastai galite apsižvalgyti „Google“, kad rastumėte visų rūšių nemokamų ir „premium“ piktogramų paketus.

10: Padarykite savo svetainę reaguojančią

Jei dar negirdėjote, mobiliųjų įrenginių vartotojai mėgsta mobiliesiems skirtas svetaines. Be to, „Google“ jums už tai atsilygins.

Siūlau rasti „WordPress“ temą, kuri būtų visiškai atsakinga. Daugelis kūrėjų, kuriančių gerai užkoduotas temas, verčia jas reaguoti iš karto (pvz., „Mūsų bendra tema“). Bet jei esate patenkintas dabartine tema, kad ji dar nėra parengta mobiliesiems, pagalvokite kad jūsų dabartinė svetainė būtų reaguojama naudojant „Jetpack“.

Smagiai praleiskite šį savaitgalį!

Ten tu tai turi! Dabar turite keletą savaitgalio projektų, kad iki pirmadienio svetainė būtų patogesnė vartotojui. Jei turite klausimų dėl šių projektų, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map