10 „WordPress“ atsarginių kopijų pasakų, kurios gali nužudyti jūsų svetainę

Tinklalapio atsarginė kopija yra viena iš labiausiai svarbios pareigos žiniatinklio administratoriaus. Kai kurie iš jūsų, skaitantys šį straipsnį, gali būti naujokai, kaip tvarkyti svetaines. Galite vieną dieną įkurti savo interneto svetainių kūrimo įmonę. Šiame straipsnyje aptartos idėjos bus keletas svarbiausių dalykų, kurių turėsite laikytis – visoje savo profesijoje.


Patyrusiems veteranams – žmonėms, kurie pusę dešimtmečio valdo įmones, prašau pasidalinti atsarginėmis nelaimių istorijomis (jei tokių turite) arba keletu asmeninių patarimų visiems mūsų skaitytojams! Kažko, ko norėtum, žinojai jau pradėjęs! Taigi, nesistengdami pradėkime.

Šiame straipsnyje kalbėsiu apie 10 įprastų mitų, kurie per pastaruosius kelerius metus susiformavo tam tikrose internetinių dienoraščių bendruomenėse. Keletas neinformuotų žmonių skleidžia žodį, pavyzdžiui, gaisrą, ir žmonės, kurie yra naujokai versle, tiki jais kaip Evangelija. Aš čia, kad tai pakeičiau. Pasakyti tau kas yra kas, pagrįstos pagrįstomis samprotavimais.

1 pamoka: Vienkartinis atsarginis kopijavimas

matematikos lygtis

Prisimeni vidurinės mokyklos algebrą? Kiek kartų jūs turėjote tai padaryti, kad teisingai suprastumėte? Atsarginės kopijos yra kažkas panašaus. Jei manote, kad pasirinksite vienkartinę savo svetainės atsarginę kopiją – esate pasiruošę gydyti. Jūs turite imtis a visos atsarginės kopijos bent kartą per mėnesį, atsižvelgiant į jūsų svetainę:

 • Jei kuriate ar atnaujinate svetainę nuo nulio, darykite atsarginę kopiją kas šešias – dvylika valandų.
 • Jei turite aktyvų tinklaraštį, kuriame kasdien rasite daug komentarų, darykite atsarginę atsarginę kopiją kasdien.
 • Jei turite portfelio svetainę, tada pakanka savaitės ar dviejų savaičių atsarginės kopijos.

2 pamoka: Dalinės atsarginės kopijos

pusiau suvalgyta spurga

Dalinės atsarginės kopijos, dar žinomos kaip Nebaigta atsarginė kopija, imasi tik „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją ir pamiršta wp_turinys aplanką, arba atvirkščiai. Dalinės atsarginės kopijos turi savo privalumų ir trūkumų. Jo pranašumas yra tai, kad jie yra palyginti maži, palyginti su visa atsargine kopija. Blogos žinios yra tai, kad jie vieni negali atkurti sugadintos svetainės. Jums reikia likusių duomenų (mūsų atveju – „WordPress“ diegimo katalogo turinio), kurių yra tik visa atsarginė kopija.

Pilną atsarginę kopiją sudaro „WordPress“ duomenų bazė ir diegimo aplankas. Jei įkeliate daug vaizdų / laikmenų, atsarginės kopijos dydis bus natūraliai didelis. Taigi, jūs turite būti išrankūs atsarginės kopijos tipas tu renkiesi. Štai keletas patarimų, kurie jums padės:

 1. Jei kiekvieną dieną įkeliate naujus pranešimus, turite imtis a visos atsarginės kopijos
 2. Jei skelbiate naujus straipsnius kartą per savaitę, tada a savaitinė pilna atsarginė kopija ir a kasdien dalinis atsarginis kopijavimas (iš duomenų bazės) padarytų apgaulę.
 3. Jei jūsų svetainėje dirba keli bendraautoriai, tada a dienos atsarginę kopiją vėl yra būtina.

Patarimas yra rasti geriausią derinį, kuris jums tinka. Jūsų tikslas turėtų būti efektyvumas – sunaudokite kuo mažiau vietos maksimaliam duomenų kiekiui išsaugoti.

3 pamoka: Pasikliavimas bendrais interneto prieglobos įrankiais, kad jie galėtų pasidaryti atsarginę kopiją

nerūpestingas žmogus, dedantis žolėje-iStock-2x3

Aš nesakau, kad žiniatinklio prieglobos dalyviai nesiima atsarginių kopijų. Bet atsarginės kopijos tipas priklauso nuo jūsų naudojamos žiniatinklio prieglobos. Pvz., Bendrojo prieglobos įmonė gali pasiūlyti 30 dienų perteklinio atsarginio kopijavimo parinktį, kuri gali neapimti jūsų paskyroje esančių duomenų bazių..

Tarkime, kad priglobiate savo svetainę tokiame pagrindiniame kompiuteryje. Vieną puikią dieną jūsų svetainė netikėtai sugenda ir jūs pradedate valyti atsarginius žurnalus. Laimei, jūs jį rasite, bet palaukite! Tai tik public_html aplankas! Kur yra jūsų duomenų bazė? Tu nežinai!

Taigi jums liko dalinė atsarginė kopija. Kuris nėra geras be faktinė „WordPress“ duomenų bazė. Įsivaizduokite, kad turite visus 30 paveikslėlių iš 3000 žodžių, neturėdami paties 3000 žodžių straipsnio. Jūs praradote SEO ir patiriate didžiulį srautą.

4 pamoka: Vietinės atsarginės kopijos

kietasis diskas

Kas iš tikrųjų yra vietinė atsarginė kopija? Tai paprasta – saugokite savo svetainės atsarginę kopiją tik jūsų kompiuteryje. Tai reiškia, kad vienintelė jūsų svetainės kopija yra kietajame diske – nenuspėjamame įrenginyje, kuris, kaip žinoma, kažkur sugenda.

Tai mano draugas, nėra protingas dalykas, kurį reikia padaryti. Mes gyvename amžiuje, priklausančiame debesiui. Netrukus viskas bus debesyje. Kodėl nepradėjus anksti? Idealiu atveju turėtumėte saugoti savo svetainės atsarginę kopiją saugyklų debesyje įmonėje, tokioje kaip „Dropbox“, „Google“ diskas, „Amazon S3“ ar „RackSpace Cloud Files“..

5 pamoka: „WordPress“ automatinio atsarginių kopijų kūrimo mitas

Nuo 3.5 versijos „WordPress“ turėjo įmontuotą automatinio atnaujinimo parinktį. Tai leido kiekvienam be pastangų automatiškai atnaujinti „WordPress“ į naujausią versiją. Tai taip pat privedė prie klaidingos informacijos. Žmonės pradėjo galvoti: „Gerai, jei„ WordPress “automatiškai atnaujina save, tada jis taip pat turi automatiškai kurti atsargines mano failų atsargines kopijas“..

Mieli skaitytojai, tai netiesa. „WordPress“ jokiu būdu neautomatiškai sukuria jūsų failų atsarginių kopijų. Pagalvok apie tai. Kur būtų saugomi atsarginiai archyvai? Pagrindiniame serveryje? „Amazon S3“? Tokiu atveju jums reikės jūsų įgaliojimų. Bet net nereikia iš jūsų jokios informacijos! Konfigūruoti ir pasidaryti atsarginę kopiją per tam tikrą laiko tarpą yra žiniatinklio valdytojo pareiga.

ne, ačiū

Gerai, kad iki šiol mes aptarėme kelis mitus, kurie kilo dėl informacijos trūkumo. Dabar, kai jūs visa tai žinote, esu įsitikinęs, kad kitą kartą būsite atsargūs. Laikas antrai pranešimo daliai: per didelis pasitikėjimas savimi. Kai kurie iš mūsų yra per daug įsitikinę savimi ir nelabai laikosi taisyklės „prevencija yra geriau nei gydymas“ – taip dažnai, kaip manoma..

Tai gali arba negali sukelti problemų. Kalbėdamas iš asmeninės patirties, sakyčiau, kad daugybė žmonių tapo per didelio pasitikėjimo savimi auka. Aš aprašysiu keturis tokius klaidingus žmones, pradedant nuo „Man nereikia atsarginės kopijos, nes _____“. Prašau perskaityti ją ir tuo pačiu pasidalyti savo mintimis.

6 pamoka: Man nereikia atsarginės kopijos

Kaip arogantiška ir pernelyg pasitikinti savimi, gali būti stulbinamai aukštai žmonių, kurie pasirašo šią taisyklę, skaičius. Jie galvoja, kad jie paprasčiausiai nereikia atsarginės kopijos. Kodėl? Galbūt todėl, kad jie mažiausiai jaudinasi su svetaine, arba nori gyventi gyvenimą pakraštyje. Arba todėl, kad jie mano, jog nėra tokie nelaimingi, kad jiems nutiks blogų dalykų! Tikiuosi, kad nesate iš jų.

7 pamoka: Man nereikia atsarginės kopijos, nes nesu pakankamai kvaila, kad išnaikinčiau savo svetainę

Niekas nesako, kad esi kvailas. Tai yra jūsų pasididžiavimas, kalbantis čia pat. Mano drauge, niekada negali žinoti, kas nutiks.

 • Tu nesi čiulptukas. (Ar tu?)
 • Neišsprendėte visų sunkių „NP“ ir neišsamių „NP“ problemų. (Ar turite?) Ne!
 • Taigi tiek tikinčiojo, tiek mokslininko požiūriu jūs neturite numatomo būdo numatyti ateities.

Aš būsiu sąžiningas su tavimi. Aš galvojau taip. Kai kuriems tai yra visiškai natūralu. Tačiau protingiausia būtų elgtis atsargiai ir atsisakyti šios kategorijos prenumeratos. Niekada negali žinoti, kada papildinio naujinimas, nauja tema ar kitas atnaujinimas gali sugadinti jūsų svetainę – todėl geriausia visada klysti atsargiai.

8 pamoka: Man nereikia atsarginės kopijos, nes aš tik pradedu

„WordPress 4.0“ Benny leidimas

Berniuk, linkiu, kad kas nors mane anksčiau būtų perspėjęs! Kiek laiko ir pastangų būčiau sutaupęs! Kai buvau naujokas „WordPress“, eksperimentavau su kiekvienu dalyku, kurį galėjau rasti. Nežinomi įskiepiai, temos nustatymai, nauji valdikliai, CSS modifikacijos – pavadink tai. Bet aš neatsiėmiau atsarginės kopijos! Aš net nežinojau, kas yra atsarginė kopija.

Ir tai buvo mano mirtis. Pirmojoje svetainėje daugiau nei 11 valandų praleidau tik norėdamas sužinoti, ar nepavyko surasti kompiuterio standžiojo disko, o jo atsarginės atsargos buvo saugomos kasdien Paskutinės dienos duomenys.

Kaip jau minėjau šiame straipsnyje, aktyviai modifikuodami savo svetainę turite atsarginę atsarginę kopiją kurti kas 10–12 valandų. Idealiu atveju turėtumėte tai padaryti sustojimo vietoje (neprisijungę arba neprisijungę) ir pakeisti ją į pagrindinę svetainę. Žmonėms, neturintiems kompetencijos tai spręsti, geriau naudoti padidintą atsarginių kopijų darymo dažnį.

9 pamoka: Aš nereikalauju atsarginės kopijos, nes piratai nesivargins su mano mažąja svetaine

Man nepatinka skambėti klišiškai, bet –

Visų didžių dalykų pradžia yra maža

 • Visatą sudaro entropija. Taigi galbūt mėgėjams įsilaužėliams jūsų svetainę bus galima naudoti tikslinei praktikai. Jūs nenorite, kad dabar tai būtų „hack boy“ tikslinė praktika?
 • Taip pat atsargiai darykite atsarginę kopiją. Jei kuriate jau užkrėstų failų atsargines kopijas, kaip tai naudoti? Turėtumėte įdiegti „WordPress“ saugos papildinį, kad patikrintumėte, ar svetainėje nėra kenkėjiškų programų ir kad ji būtų švari.
 • Jei buvote įsilaužęs anksčiau, tuomet turėtumėte išsigryninti papildomus grynuosius pinigus – jei reikia, sulaužykite nedidelį pigių banką ir gaukite tinkamą „Sucuri“ saugumo auditą..

10 pamoka: atsarginių kopijų kūrimas yra per didelis darbas!

bėgiojimas

Na, ši taisyklė yra šiek tiek teisinga. Dienos atsarginių kopijų darymas yra per daug darbo – ypač jei didžiąją laiko dalį esate užimtas. Mano rekomendacija – naudokitės atsarginio įskiepio paslauga, pvz „VaultPress“. Tai kainuoja apie 5 USD per mėnesį ir saugo neribotą atsarginę kopiją!

Tačiau tikrai yra daugybė puikių „WordPress“ išteklių, kurie padės jums lengviau pasidaryti atsargines kopijas. Kitame mūsų pranešime bus geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių kolekcija, pradedant nemokamais papildiniais ir baigiant aukščiausios kokybės paslaugomis. Naudokite tai norėdami pasirinkti savo mėgstamą „WordPress“ atsarginės kopijos sprendimą.

Daliniai žodžiai

Kai jūsų svetainė gauna daug srauto, daugiausia laiko turėtumėte skirti jos tobulinimui, pridėdami daugiau turinio ir aktyviai reklamuodami. Kartą su tweetu parašytas straipsnis nekels daug džiaugsmo.

Svarbu tai, kad paskirstote užduotį. Jei manote, kad atsarginių kopijų kūrimas ir tvarkymas užima per daug laiko, tuomet turėtumėte apsvarstyti paprastesnę alternatyvą – Tvarkomą „WordPress“ prieglobą. Beveik visi teikėjai teikia reguliarias neribotas atsargines kopijas su 30 dienų saugojimo laikotarpiu ir daugybe kitų nuostabių funkcijų. Iki kito karto!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map