10 „WordPress“ socialinės žiniasklaidos stebėjimo įrankių

„WordPress“ socialinės žiniasklaidos stebėjimo įrankiai

Ar esate atsakingas už savo prekės ženklo socialinės žiniasklaidos analizę?


Jei esate, tada turite atlikti daug eksperimentų, kad sugalvotumėte geriausias įmanomas strategijas savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros kampanijoms. Tiesą sakant, stebėti savo auditorijos elgesį stebint ir atitinkamai elgiantis yra vienintelis svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti, kad socialinė žiniasklaida tikrai jums padėtų..

Kai kalbama apie pasiekti maksimalų vartotojo įsitraukimą tai padeda sugeneruoti daugiau pardavimų, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, turite turėti tinkamus duomenis priešais jus.

Pvz., Kuris socialinis tinklas labiausiai vertas jūsų laiko ir investicijų? Koks ten jūsų našiausias turinys? Kokia yra jūsų prekės ženklo socialinės išvaizdos įtaka jūsų verslui?

Tai tik kelios metrikos, būtinos tvirtam sprendimui priimti, jei ne neperšaunamos. Ir jums reikia beveik tobulų socialinių tinklų strategijų. Socialiniai tinklai nėra vien tik vieta, kurioje paaugliai gali praktiškai praleisti laiką, arba ten, kur po metų vėl susirenka seni draugai. Šios nepaprastai įtakingos ir labai interaktyvios platformos per porą valandų gali sukurti arba suardyti seną verslą!

Taigi, jei norite, kad socialinė žiniasklaida dirbtų jums, turite naudoti keletą tikrai gerų įrankių, kad galėtumėte stebėti šiuos kanalus. Šie specializuoti įrankiai atliks viską, įskaitant raktinių žodžių stebėjimą arba vartotojų elgsenos, žymų, URL ir dar daugiau analizę.

Tačiau rinkoje yra tiek daug įrankių. Ir nėra neįprasta, jei jūs galite supainioti rinkdamiesi tinkamus savo tikslams ar net griebdamiesi įrankio, kurio vertė mažesnė už parą. Štai kodėl, kad jums būtų lengviau, mes parodysime geriausius socialinės žiniasklaidos įrankius, specialiai sukurtus stebėti jūsų socialinės žiniasklaidos veiklą ir padėti jums sukurti patikimas ir veiksmingas savo socialinio tinklo informavimo strategijas..

1. „Sprout Social“

„Sprout Social“

Jei ieškote kelių kanalų socialinės žiniasklaidos analizės, galite lengvai apsilankyti „Sprout Social“. Pasirinkimas yra jūsų, galite įsigilinti į išsamų vienos įmonės socialinės žiniasklaidos našumą arba palyginti rezultatus keliuose socialinės žiniasklaidos kanaluose vienu metu. Abiem atvejais, „Sprout Social“ gali būti jums tinkamas sprendimas.

Galite stebėti visas savo socialinės žiniasklaidos kanalų analizes iš vienos vietos, įskaitant „Facebook“ puslapio parodymus, „Twitter“ nuorodų paspaudimus, „LinkedIn“ įsitraukimą, „Instagram“ stebėtojų augimą, „Pinterest“ vertinimą ir dar daugiau..

Ne tik tai, kad gausite organizuotas, lengvai suprantamas ir pateikiamas ataskaitas, paruoštas diegti per kelis paspaudimus. Naudodamiesi „Sprout Social“, galite generuoti šablonines ataskaitas, kurios sutaupys jūsų laiką, taip pat tinkintas ataskaitas, kurios gali patenkinti jūsų išsamios analizės reikalavimus. Galų gale iš tikrųjų suprasti savo auditoriją per trumpiausią įmanomą laiką yra mūsų tikslas čia, tiesa?

Tai tik keletas pažangių funkcijų, kurias „Sprout Social“ turi pasiūlyti, kad išgautų vertingus socialinius lobius. Taigi, jei jus kas nors domina veiksmais, susijusiais su jūsų tikslinės auditorijos demografija, pramonės įtakos veiksniais, kampanijų atlikimais, balso dalijimusi ir vartotojų nuomonės analize; „Sprout Social“ yra įrankis, kurį galite pasirinkti be jokių abejonių!

2. Hootsuite

„Hootsuite Media“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Tik socialinės žiniasklaidos vadybininkas supras skausmą, kai visą dieną prisijungiama prie įmonės socialinės žiniasklaidos paskyrų ir skelbia kiekvieną iš jų atskirai..

O kas, jei yra sprendimas, leidžiantis suplanuoti savo socialinės žiniasklaidos įrašus visai dienai ar savaitei ar net mėnesiams?

Na, jums yra Hootsuite. Tai lengvas socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, skirtas planuoti įrašus visose socialinių tinklų platformose, apie kurias galite galvoti. Naudodamiesi šiuo įtraukiamuoju įrankiu, galite pridėti daugybę srautų į kiekvieną socialinių duomenų informacijos suvestinę. Be to, galite pridėti stulpelius, pagrindinį puslapį, laiko juostą, sąrašą ir taip pat planuoti srautus, pagrįstus filtravimu.

Pagrindinis „Hootsuite“ komponentas yra jos srautai. Tai gali būti naudingiau analizuojant „Twitter“ ir „Facebook“, sukuriant srautą, kurį filtruoja paminėjimai. Tokiu atveju tiesiog nustatykite tikslinės socialinės žiniasklaidos tinklo skirtuką srautų puslapyje ir automatizuokite jį per kelias minutes.

Apskritai, naudodamiesi šiuo puikiu įrankiu, gausite patikimą socialinių valdymo galimybių rinkinį, lengvai naudojamą ir aiškią sąsają.

3. Buferis

Socialinis buferis

Buferis yra viena iš labiausiai besivystančių socialinės žiniasklaidos planavimo priemonių, kurią matėme per daugelį metų. Galite planuoti „Twitter“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Facebook“ ir „Pinterest“ turinį. Geroji „Buffer“ dalis yra nemokama paskyra, galite susikurti nemokamą paskyrą, kuri leidžia skelbti trijose socialinės žiniasklaidos paskyrose ir suplanuoti iki dešimt pranešimų.

Už buferio veikia trys atskiri įrankiai. Vienas iš jų yra „Buffer Publish“, socialinės žiniasklaidos planavimo įrankis. Tada ateina buferinis atsakymas, socialinės žiniasklaidos stebėjimo ir pranešimų įrankis. Galiausiai – „Buffer Analyze“ – socialinės žiniasklaidos analizės įrankis.

Taip pat yra keletas kitų funkcijų, tokių kaip RSS sklaidos vaizdas, naršyklės plėtinio diegimas, kad būtų galima išsaugoti turinį vėlesniam laikui, naudojant „Pablo“ vaizdo kuratorių. Be to, gausite išsamų analizės rinkinį apie sąveiką ir našumą.

4. Awario

„Awario“ stebėjimas

„Awario“ yra internetinės rinkodaros įrankis, sukurtas padėti rūpintis savimi prekės ženklo vertė. Šis puikus įrankis sukurtas stebėti ir identifikuoti jūsų prekės ženklo mastelį internete. Galite sužinoti daugiau apie tai, kaip žmonės galvoja apie jūsų produktus ir paslaugas. „Awario“ analizuoja turinį iš viso interneto, nes jo kasdien gali būti daugiau nei trylika milijardų puslapių.

Ne tik tai, kad yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti su Awario. Analizuodami atitinkamas nuorodas galite rasti naujų jūsų būsimo svečio skelbimo temų. Gaukite svarbiausias socialines įžvalgas, susijusias su jūsų prekės ženklo našumu, surasdami socialinės žiniasklaidos veikėjus naudojant šį puikų įrankį.

5. „BuzzSumo“

„BuzzSumo“

„BuzzSumo“ yra „Brandwatch“ dukterinė įmonė, veikianti kiek kitaip nei kitos šiame sąraše esančios socialinės žiniasklaidos klausymo priemonės. Puiki „BuzzSumo“ dalis yra jos gebėjimas nustatyti populiariausią turinį visoje socialinėje žiniasklaidoje, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“, „Reddit“ ir kt..

Naudodamiesi „BuzzSumo“, galite analizuoti savo socialinės medijos turinį keliais būdais. Galingi paieškos parametrai ir filtravimo priemonės viską palengvina. Kartu su duomenimis apie influencerį, šis įrankis suteikia jums ir svarbius socialinius ryšius, kad būtų galima priimti pagrįstą sprendimą.

6. „Google Analytics“

Google analizė

Iki šiol „Google Analytics“ gali būti laikomas vienu iš labiausiai neįvertintų socialinės žiniasklaidos stebėjimo įrankių, kuriais naudojasi dauguma svetainių savininkų. Daugelis svetainių savininkų naudoja šį įrankį tik srauto srautui stebėti, tačiau šis įrankis nėra sukurtas tik srauto srautui stebėti.

Techniškai „Google Analytics“ nėra socialinės žiniasklaidos įrankis, tačiau vis tiek jis gali būti naudojamas stebėti įvairias socialinės žiniasklaidos kampanijas ir netgi padėti įvertinti socialinės IG. Galite kurti ataskaitas, skirtas specialiai socialinės žiniasklaidos stebėjimui, pvz., Kiek lankytojų nukreipia į jūsų svetainę iš kurio socialinio tinklo kanalo. Taip pat galite naudoti UTM parametrus, kad galėtumėte stebėti ir įvertinti konkrečias socialinės žiniasklaidos kampanijas.

7. Rakto skylė

Rakto skylės stebėjimas

„Keyhole“ yra viena iš geriausių socialinės žiniasklaidos stebėjimo priemonių, ypač „Twitter“ ir „Instagram“ vartotojams. Naudodami šį išmanųjį įrankį galite ieškoti raktinių žodžių, žymų, URL ir naudotojų vardų, kad išanalizuotumėte vartotojo elgesį. Taip pat labai tiksliai galite pamatyti tiek realiojo laiko, tiek istorinius duomenis.

Speciali „Keyhole“ šilumos žemėlapių funkcija leidžia parodyti aktyvumo lygį tam tikrose pasaulio vietose. Geroji šio nuostabaus įrankio dalis yra jo galimybė prašyti istorinių duomenų naudojant „Twitter“ ir „Instagram“, kuriuose yra informacijos apie įrašų skaičių, vartotojus, įsitraukimą ir influencerius..

8. Snaplytikai

Snaplytikai

Jei norite sutelkti dėmesį į „Snapchat“ ir „Instagram“ istorijas, „Snaplytics“ pasirinkimas gali būti puikus pasirinkimas. Šis puikus įrankis susijęs su skirtinga metrika, pavyzdžiui, atidarymo ir uždarymo rodikliais, leidžiant prekės ženklams pamatyti, kur įtraukimo istorija viršūnės, taip pat galite žinoti apie kritimo procentus..

Matyt, atrodo, kad „Snapchat“ galėjo prarasti kai kurių prekės ženklų palankumą, tačiau neturėtumėte pamiršti, kad šis tinklas vis dar gali pasigirti šimtais milijonų aktyvių vartotojų, kurie yra tūkstantmečiai ir Genas Z. Be to, istorijos yra pati reikliausia „Instagram“ dalis. skatinimas. Štai kodėl galite naudoti šį įrankį stebėdami savo socialinės žiniasklaidos išvaizdą, ypač „Snapchat“ ir „Instagram“.

9. Kuralatas

Kuralatas

Kadangi dauguma prekės ženklų bando savo jėgas tiesioginiame socialiniame pardavime, galbūt tą patį galvojate ir apie savo prekės ženklą. Tokiu atveju „Curalate“ gali geriausiai pasitarnauti jūsų tikslui per „Instagram“. Tai pasitarnaus kaip hibridinė parduotuvė ir maksimaliai padidins jūsų pardavimus naudojant „Instagram“.

„Curalate“ padeda verslo savininkams suprasti, kurie produktai sulaukia daugiausia paspaudimų ir pardavimo. Tai taip pat leis jums sekti produktų žymas ir paminėjimus, kad būtų galima analizuoti vartotojo sukurto turinio našumą vykdant konkrečias kampanijas.

10. Brand24

Brand24

„Brand24“ yra mokama socialinės žiniasklaidos stebėjimo priemonė rinkodaros specialistams, atsakingiems už įvairių socialinės žiniasklaidos kampanijų vykdymą. Tai suteiks intelektualų būdą analizuoti socialinės žiniasklaidos duomenis ir sutaupyti daugybę valandų.

Naudodamiesi šiuo galingu įrankiu galite stebėti raktinius žodžius, susijusius su prekės ženklo verte. Tai „Custom Alerts“ funkcija leis jums sužinoti apie jūsų konkurentus ir padėti jums pereiti į teisingą tašką.

Galite gauti daugybę metrikų, įskaitant raktinių žodžių našumą „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, pasiekiamumą socialinėje žiniasklaidoje, įtraukimą, sentimentų analizę, „YouTube“ gali būti vertinamas paminint apimtį ir pan. Be to, keletas pagrindinių „Brand24“ bruožų yra įtraukimo, įtakos, tendencingų žymų ir kitų analizių rodikliai.

Apvyniokite

Nors rinkoje yra daugybė socialinės žiniasklaidos stebėjimo įrankių, jūs negalite turėti visiems tinkančių įrankių. Be šio trečiosios šalies įrankio, galite naudoti ir integruotą paieškos analizės įrankį. Dėl įmontuoto įrankio gali prireikti laiko dirbti; Štai kodėl šis straipsnis yra scenarijus, kad jums viskas būtų lengva.

Galite atidžiai pažvelgti į aukščiau paminėtą sąrašą ir išsiaiškinti jums tinkamiausią įrankį. Kiekvienas čia nurodytas įrankis turi standartą, kuris padės stebėti jūsų buvimą socialinėje žiniasklaidoje. Tikiuosi, kad šis straipsnis jums labai padėjo suprasti, kaip pasirinkti tinkamą įrankį, skirtą stebėti socialinę žiniasklaidą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map