12 geriausių „Chrome“ programų ir plėtinių, kuriuos galite naudoti „WordPress“

Daugelio „WordPress“ atliekamų patobulinimų tikslas yra padaryti svetainę funkcionalią ir patrauklią lankytojui. Pabrėžiame nemažą skaitytojų vartotojo patirtį. Bet ar žinote, kad yra keletas madingų įrankių, kuriuos tinklaraštininkai ir svetainių savininkai gali naudoti norėdami „WordPress“ užduotis padaryti sau lengvesnes? Šių įrankių nerandama temose ar papildiniuose. Tai greičiau programos ir plėtiniai, kuriuos galite pridėti prie „Chrome“ naršyklės.


Kai kurios iš šių „Chrome“ programų ir plėtinių padės atlikti įprastas „WordPress“ užduotis neprisijungiant. Galite greitai atlikti pakeitimus naršyklėje ir išsaugoti juos „WordPress“. Norint atlikti „WordPress“ prisijungimo kredencialų vienkartinę registraciją „Google“, reikia kelių plėtinių. Vėlesnius pakeitimus galite atlikti spustelėję plėtinius, dirbdami naršyklėje ir įrašydami į „WordPress“.

Šios programos ir plėtiniai gali padaryti malonų darbą su „WordPress“. Jie gali būti naudojami rašant ar dienoraščius. Jie yra lengvi ir lengvai įdiegiami – tiesiog pridėkite juos prie „Chrome“ naršyklės. Ir jei jums jų nebereikia, galite juos pašalinti iš savo naršyklės.

Kai kurie iš šių įrankių yra skirti ne tik naudoti vien „WordPress“ ir paprastai gali būti naudojami dirbant internete. Ar jie reikalingi „WordPress“? Ne, bet jie daro internetinių dienoraščių rašymą malonesne patirtimi. Pažvelkime atidžiau į kai kuriuos iš jų.

„WordPress“ administratoriaus juostos valdymas

Galbūt „WordPress“ naudojate atlikdami įvairius veiksmus – ir dažnai jums patinka, kad administratoriaus juosta yra lengvesnė. Tačiau taip pat bus atvejų, kai pajusite, kad tai tik kelyje. Tai užima vietos ekrane ir daro puslapį šiek tiek netvarkingą.

Norėdami pašalinti šią juostą iš ekrano, galite pridėti „WordPress“ administratoriaus juostos valdymas į „Chrome“. „Chrome“ juostoje pasirodys „WordPress“ piktograma. Spustelėkite jį ir administratoriaus juosta išnyks iš jūsų „WordPress“ puslapio. Spustelėkite dar kartą, ir juosta vėl pasirodys. Taigi galite laikyti arba atsisakyti juostos, kaip norite.

„WordPress“ administratoriaus juostos valdymas, skirtas „Chrome“

Ši juosta bus pridėta prie „Chrome“ tik tuo atveju, jei norite paslėpti administratoriaus juostą. Tai neprivers juostos visiškai išnykti.

WPSNIFFERIS

WPSNIFFERIS yra madingas „Chrome“ plėtinys. Jei kada nors susimąstėte, kurią temą naudoja „WordPress“ svetainė, šis plėtinys jums padės. Tiesiog spustelėkite naršyklės plėtinį ir tame puslapyje naudojama „WordPress“ tema bus rodoma lange.

WP „Sniffer“

Tada plėtinys nukreips jus į wpsniffer.com, kur rasite daug statistinės informacijos apie temą. Galite pamatyti aukščiau pateiktoje svetainėje, kurios „WPSNIFFER“ aptinkama tema yra „WPExplorer“ pavyzdinė „WordPress“ tema, iš viso.

„WordPress“ stiliaus redaktorius

„WordPress“ stiliaus redaktorius padės formuoti „WordPress“ temą. Paprastai naudodamiesi kūrėjo įrankiais „Chrome“, galite pasiekti savo temų stiliaus lentelę ir atlikti visus jums patinkančius pakeitimus. Bet šie pakeitimai bus prarasti, kai atnaujinsite savo puslapį.

WP_Style_Editor

Šis plėtinys išsaugos pakeitimus tiesiai į temos stiliaus lentelę, nereikalaujant jokio FTP. Šie pakeitimai vyksta realiu laiku, todėl dirbkite su CSS ypač atsargiai.

Be to, jis gali modifikuoti tik tuos stiliaus lapus, kurie yra temos šakniniame aplanke. Šis plėtinys yra puikus, norint atlikti nedidelius temos pakeitimus nereikia prisijungti.

„BuiltWith“ technologijos profiliatorius

Pastatytas yra naudingas įrankis kūrėjams ir dizaineriams. Pridėkite šį plėtinį prie „Chrome“ naršyklės ir spustelėkite jį, kad pamatytumėte, kokie įrankiai naudojami kuriant tinklalapį, kurį šiuo metu žiūrite. Tinklalapio technologinis profilis rodomas išskleidžiamajame lange iš naršyklės piktogramos.

„BuiltWith_Technology_Profiler“

Kūrėjai gali tai naudoti norėdami peržiūrėti tinklalapiuose naudojamus įrankius ir nuspręsti, ar jie nori juos įgyvendinti savo projektuose. „BuiltWith“ gali aptikti turinio valdymo sistemas, analizės įrankius, sistemas, valdiklius, prieglobos programinę įrangą ir turinio pateikimo tinklus.

„ExpressCurate“

Rašytojo blokas? Negalite sugalvoti kito jūsų straipsnio temos? Pasukite į „ExpressCurate“, aukštos kokybės turinio kūrimo įrankis. Tai padeda jums galvoti, kurti, optimizuoti paieškos variklius ir skelbti įrašus – visa tai galite rasti „Chrome“ naršyklėje.

Išsakykite tikslią

Bus siūlomos temos pagal raktinius žodžius, kuriuos įtraukiate, ir puslapius, kuriuose naršote. Patekę į įdomų tinklalapį, įrankių juostoje spustelėkite mygtuką Tikslus, pasirinkite vaizdus ir tekstą. Jie bus įtraukti į cituojamų komentarų lauką iššokančiame lange.

Galite pridėti, redaguoti ir komentuoti, tada spustelėkite „Tikrinti dabar“. Įrašo juodraštis bus sugeneruotas jūsų „WordPress“. Galite prisijungti prie „WordPress“, atlikti pakeitimus, kaip jums patinka, ir tada paskelbti straipsnį. Puikus pratęsimas jūsų kūrybiškumui skatinti.

„Google Chrome“ skirta „Shareaholic“

„Sharehaholic“, skirta „Google Chrome“ yra ne tik „WordPress“ svetainėms. Tai šaunus plėtinys, leidžiantis vartotojams akimirksniu pasidalyti daugeliu socialinių platformų, tokių kaip „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“ ir apie 250 papildomų paslaugų. Taip pat galite žymėti tinklalapius.

„Shareaholic“, skirta „Google Chrome ™“

Plėtinys nepablogina jūsų naršyklės ir archyvuose. Galite peržiūrėti visas jūsų bendrintas nuorodas ir draugų, kuriuos stebite „Shareaholic“, nuorodas..

Akių lašintuvas

Akių lašintuvas yra puiki pagalba kūrėjams. Pridėkite plėtinį prie savo naršyklės ir, susidūrę su bet kokia spalva, kuri patraukia jūsų dėmesį, tiesiog spustelėkite spalvą. Plėtinys suteiks jums tikslų naudojamos spalvos kodą. Istorijoje galite išsaugoti tiek spalvų, kiek norite, ir tada prieiti prie jo, kai dirbate svetainėje.

Akių lašintuvas

Jei jus domina mėlynas atspalvis, naudojamas „WpExplorer“, galite perskaityti jį išskleidžiamajame laukelyje, kur aš pasirinkau spalvą naudodamas akių lašintuvą. Įtraukite jį į istoriją ir prisiminkite, kada tik norite.

WP Rašyti

Kažkas dirbate ir galvojate apie savo kitą tinklaraščio įrašą? Jei norite įrašyti žodžius į savo dienoraščio įrašą neprisijungę prie „WordPress“, tai galite padaryti tiesiai iš savo naršyklės naudodami WP rašymo plėtinį.

„WriteWP“

Pridėję plėtinį prie savo naršyklės, spustelėkite jį ir pradėkite rašyti skirtuke, kuris atidaromas jūsų naršyklėje. Taip pat galite skelbti tiesiogiai iš „Chrome“, nesilankę „WordPress“. Dirbkite pažįstamoje „WordPress“ aplinkoje neprisijungdami !

„WordPress“ svetainės tvarkyklė

Šis plėtinys reikalauja, kad jūs įvestumėte visų norimų tvarkyti „WordPress“ svetainių prisijungimo duomenis. „WordPress“ svetainės tvarkyklė kaups informaciją ir leis pasiekti naršyklės pagrindinius svetainių puslapius.

Svetainės vadovas

Galite perjungti svetaines, pridėti ir redaguoti svetaines ir greitai redaguoti savo temą, naudodamiesi temos redaktoriumi per šį plėtinį.

Gramatika

Gramatika yra vienas „Chrome“ plėtinys, kurio neturėtų praleisti nė vienas tinklaraštininkas. Pridėjęs naršyklę, jis patikrins jūsų įrašą ir išrinks visas jūsų padarytas kalbos klaidas – rašybos, skyrybos, kontekstinės klaidas ir klaidų skaičių pateiks apačioje. Tai panašu į tai, kad kompiuteryje yra redaktorius !

Klaidos yra paryškintos ir, kai pelė užveskite pelės žymeklį virš jos, parodomos visos įmanomos alternatyvos. Spustelėjus teisingą pasirinkimą, jis automatiškai pakeičia paryškintą žodį.

Gramatika

Šiuo plėtiniu gali naudotis visi beveik visur, kur rašo žiniatinklyje. Galite būti labiau tikri dėl savo rašymo. Aukščiausios kokybės versija užtikrina, kad jūsų rašymas būtų be klaidų, siūlo patarimus, kaip patobulinti žodyną, tikrina, ar nėra plagiato, ir siūlo rašymo stilius.

„MultiPress“

Jei kuriate įrašus ieškodami internete, rasite „MultiPress“ tikrai patogu. Šis plėtinys padeda bendrinti nuorodas iš bet kurios vietos ir lengvai kurti naujus pranešimus.

Prieš naudodamiesi šiuo plėtiniu, turite įdiegti Paspauskite šį mygtuką žymių juostoje (pasiekiama iš „WordPress“ prietaisų skydelio). Eiti į Įrankiai prietaisų skydelyje ir tada Galimi įrankiai. Jūs rasite įrankį „Press This“. Vilkite žymelės piktogramą į savo žymių juostą. Turėsite tai padaryti kiekviename naujame tinklaraštyje, kurį norite sukurti.

„MultiPress“

Prisijungę prie „WordPress“, jei internete aptikote norimų nukopijuoti fragmentų, paprasčiausiai pažymėkite fragmentą ir savo naršyklėje paspauskite „Paspauskite šią žymę“. Vaizdus galima pridėti naudojant mygtuką „Pridėti laikmeną“. Priskyrimas pridedamas automatiškai pabaigoje.

Kai prie jūsų naršyklės pridedamas „MultiPress“ plėtinys, tuo pačiu metu galite pridėti kelis tinklaraščius. Tai gali padėti jums dirbti 5 pranešimus vienu metu. Tai yra geresnė alternatyva, jei savo žymių juostoje yra keli žymeliai.

Ir, galiausiai

Tai yra plėtinių, kurios man atrodo naudingos „WordPress“, sąrašas. Ar jūs ką nors bandėte? Ar žinote apie bet kurį „Chrome“ plėtinį, kuris tinklaraštininkams gali būti lengvesnis? Praneškite man žemiau esančiuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me