12 patikrintų būdų užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“

Įrodyti būdai užsidirbti pinigų naudojant

Dabar dienomis daugelis žmonių rado būdų, kaip užsidirbti daugybę pinigų naudojant „WordPress“. Yra daugybė skirtingų būdų, kuriais naudodamiesi galite užsidirbti pragyvenimui.


Ar kada galvojai užsidirbti pinigų naudodamas „WordPress“? Jei taip, šis išsamus įrašas yra jūsų gydymas! Aš aptarsiu 12 patikrintų būdų, kaip galite užsidirbti pinigų su WordPress. Žemiau išvardytiems metodams reikia skirtingų įgūdžių rinkinių, taigi, net jei nesate kūrėjas, galite būti tikri, kad „WordPress“ siūlo daugybę galimybių jums!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Laisvai samdomų vertėjų rašymas (dar žinomas kaip turinio kūrimas)

pinigų rašymas

Pradėti paprasta – jei turite įrenginį, į kurį norite įvesti, ir interneto ryšį kurti turinį kitoms svetainėms. Yra milijonai svetainių ir joms visoms reikia naujo turinio.

Nors šiame sąraše yra daugybė būdų, kaip galite užsidirbti pinigų naudodamiesi „WordPress“, turinio kūrimas apima beveik kiekvieną nišą. Tiesiog apsilankykite mėgstamiausiuose internetiniuose tinklaraščiuose. Daugelis turi paraiškų teikėjų puslapius, kuriuose galite pateikti savo straipsnius ir už juos sumokėti. Taigi ne tik gausite nuostabių nuorodų iš aukščiausio rango svetainių, bet ir galėsite gauti atlyginimą už savo sunkų darbą.

Taip pat darbo skelbimų svetainėse galite rasti „WordPress“ turinio rašymo darbų. Pora, kurią verta patikrinti, apima Upwork ir „ProBlogger“ darbai – abiejų šiuo metu yra daugybė rašymo darbų.

Prieš pradedant taikyti, gali būti gera idėja turėti internetinę aplanko sąranką, kad būtų parodytas jūsų ankstesnis darbas. Konkrečiai turėtumėte būtinai įtraukti trumpą biografiją, aktyvius socialinius profilius ir nuorodas į neseniai paskelbtus įrašus (arba jei tik pradedate kurti keletą įrašų savo tinklaraštyje, kuriuos galite naudoti kaip pavyzdžius). Tokiu būdu potencialūs darbdaviai gali pažvelgti į jūsų rašymo stilių, taip pat susipažinti su jūsų straipsniais tinklaraščiuose ir socialinėje žiniasklaidoje.

2. Sukurkite ir gaukite pinigų tinklaraštį

„WordPress“ svetainė

Internetiniame pasaulyje visada rekomenduojama įkurti savo verslo svetainę. Taigi, ko jūs laukiate? Paleiskite savo „WordPress“ tinklaraštį ir pradėk uždirbti pinigus!

Nežinote, kaip pradėti naudotis savo „WordPress“ svetaine? Peržiūrėkite mūsų paprastą vadovą, kaip sukurti tinklaraštį, kuriame pateikiame visas žinutes apie svetainės kūrimą. Pagrindiniai veiksmai yra domeno ir prieglobos pasirinkimas, „WordPress“ diegimas, temos pasirinkimas, papildinių diegimas ir įrašų bei puslapių pridėjimas.

Internetinis dienoraštis yra puikus būdas gauti pasyvių pajamų. Galite užsidirbti pinigų naudodami filialų rinkodarą, pardavinėdami skelbimus, remiamas apžvalgas ir pan. Iš savo tinklaraščio. Tam nereikia jokių papildomų pastangų – tai tiesiog būdas visiškai išnaudoti turinį ir srautą, kurį jau turite.

Daugelis rinkų ir paslaugų teikėjų siūlo partnerių programos. Kai kurie iš mūsų asmeninių mėgstamiausių, su kuriais lengva dirbti, yra „Themeforest“, „Shareasale“, CJ filialas ir kūrybinė rinka. Tiesiog užsiregistruokite NEMOKAMAI paskyrai ir pridėkite nuorodų į savo žinutes ten, kur tai atrodo natūralu.

Kam parduoti skelbimus galite pasiūlyti savo skelbimų paketus arba dirbti tokioje įmonėje kaip „BuySellAds“. Arba užsiregistruokite „Google Adsense“ paskyrą ir įdėkite savo kodą, kad „Google“ tinklas galėtų tvarkyti skelbimus, kai kiekvieną mėnesį gausite gražų patikrinimą.

Jūs taip pat galite pasiūlyti remiamos žinutės savo dienoraštyje. Prie savo svetainės pridėkite puslapį arba kontaktinę formą, kad prekės ženklai galėtų susisiekti, kad sumokėtumėte už apžvalgas, vadovus, sąrašų stiliaus įrašus ar dar ką nors. Tiesiog nepamirškite savo remiamoje pašto sutartyje nurodyti, kad visos nuomonės bus sąžiningos, ir įsitikinkite, kad prie galutinio paskelbto įrašo pridėjote atsisakymą, kad ji buvo remiama..

Taip pat galite panaudoti savo svetainę reklamuodami kitą pinigų generavimo veiklą (kurią apžvelgiame žemiau), pavyzdžiui, kursus, produktus ar priemokas.

3. „WordPress“ kursai

Geriausi „WordPress“ kursai pradedantiesiems

Gana pasitiki savo sugebėjimais? Susikurk kursą! Milijonai žmonių naudojasi internetu, kad išmoktų naujų įgūdžių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti (ir užsidirbti) kursus, kad jiems būtų lengviau. Mokykite žmones, kaip pasidaryti sodą, pasidalykite maisto gaminimo patarimais ar net pasidalykite savo žiniomis, kaip sukurti tinklaraštį. Kai susiaurinsite dalyką, yra keletas variantų, kaip iš tikrųjų sukurti ir gauti pajamų iš internetinių kursų.

Pirmasis yra naudoti savo svetainę tiesiog kaip rinkodaros platformą su jūsų rengiamais kursais trečiųjų šalių mokymosi svetainė. Tarp populiarių variantų yra tokios svetainės kaip „Udemy“, kur galite įkelti savo kursus ir nustatyti savo kainas, arba „Lynda“, kur jūsų kursai yra bendros narystės dalis. Abi jos siūlo paprastus būdus greitai pradėti. Tiesiog atminkite, kad naudojant šias platformas neišsaugojate visos už savo kursą sumokėtos sumos („Udemy“ sumažina jūsų kurso kainą 3–50%, o „Lynda“ išmoka pagal jūsų nuomones per mėnesį).

Antrasis variantas yra prisijungti ir naudotis „WordPress“ kuriant savo svetainę ir priimant kursus. Tokiu būdu galite valdyti savo kursus, nustatyti savo kainas ir naudotis visais privalumais. Ir jums pasisekė – yra daugybė papildinių, kurie palengvina kursų kūrimą naudojant „WordPress“. Tiesiog naudokite mūsų vadovą norėdami sukurti internetinį kursą su „WordPress“ ir sužinoti daugiau. Arba galite naudoti narystės papildinį, kad sukurtumėte mokamą, tik nariams skirtą savo svetainės skyrių, kuriame yra išskirtinio turinio. Tai gali būti kursai, tinklaraščio įrašai, vaizdo įrašai, atsisiunčiami įrankiai ar turinys – tikrai viskas, ką norite pasiūlyti.

4. El. Prekyba ir pristatymas

Paprasti „WooCommerce“ patarimai, kaip padidinti pardavimus

Be žinių, su savo skaitytojais taip pat galite pasidalyti atsisiųstomis ar apčiuopiamomis prekėmis. Norint pradėti, reikia šiek tiek pastangų, tačiau „WordPress“ yra fantastiška platforma kuriant el. Prekybos svetainę.

Kodėl elektroninė komercija? Dabar labiau nei bet kada žmonės apsipirkinėja internete. O norint sukurti „WordPress“, norint sukurti internetinę parduotuvę, jums tiesiog reikia įdiegti papildinį, pvz., „WooCommerce“. Palyginti su kitomis el. Prekybos galimybėmis, „WooCommerce“ yra visiškai nemokama ir siūlo daug naudingų funkcijų, kurias galite naudoti kurdami savo parduotuvę..

Be įprastos savo prekių parduotuvės, „WordPress“ taip pat gali būti naudojama kuriant laivo gabenimas parduotuvėje. Tokiu atveju jūs parduodate prekes tiesiogiai klientams, tačiau trečioji šalis jas išsiunčia (panašiai kaip „Amazon“ dažnai tvarko pristatymą mažesniems pardavėjams naudodamasi jų platforma). Nesvarbu, ar naudojate „WooCommerce“, ar „Shopify“, šis metodas paprastai apima įskiepio naudojimą arba nustatymų naudojimą, siekiant užtikrinti, kad gabenimo informacija būtų siunčiama tiesiogiai tiekėjui. Jei tai jums atrodo tinkamas verslo planas, yra daugybė įskiepių, kuriuos galite naudoti kurdami „WordPress“ verslo pristatymo verslą..

5. Dienoraščio sąrankos paslauga

„WordPress“ yra daugiau nei internetinių dienoraščių platforma

Esate pradedantysis ar ne visą darbo dieną dirbantis tinklaraštininkas, kuris neturi daug tobulėjimo patirties, net jei norite užsidirbti pinigų naudodamas „WordPress“? Jei taip, tinklaraščių nustatymo paslauga yra puikus pasirinkimas. Net pradedantieji gali pasiūlyti tokio tipo paslaugas! Bet kaip?

Daugelis žmonių nori naudoti „WordPress“ savo tinklaraščiuose, tačiau jie tiesiog neturi techninių žinių, kad galėtų pradėti. Taigi jie pasirenka tinklaraščio nustatymo paslaugą. Jūsų, kaip tinklaraščio sąrankos paslaugų teikėjo, užduotis bus įdiegti „WordPress“, įkelti „WordPress“ temą, pridėti rekomenduojamus papildinius ir kt..

Norėdami gauti klientų, galite pradėti nuo paprasto tinklaraščio sąrankos paslaugų puslapio savo svetainėje. Norėdami pritraukti potencialių klientų arba tam skirto srauto į tą puslapį, pridėkite reklamjuostes už savo paslaugą savo svetainėje, pabandykite susisiekti su kitais tinklaraščiais, norėdami paskelbti svečius, palikite komentarus forumuose su nuoroda į jūsų svetainę, apsilankykite socialinėje žiniasklaidoje ir investuokite į mokamą reklamą. jei sugebi. Jei taikote pagal mažesnę ar vietinę auditoriją (pvz., „Tinklaraščių nustatymo paslauga sodininkams“ arba „tinklaraščių nustatymo paslauga Savannah Georgia“), tai dažnai yra daug labiau prieinama kaina, nei jūs manėte. Jei žmones domina jūsų pasiūlymas, jie susisieks su jumis.

Kai kuriate savo paslaugų puslapį, apsvarstykite galimybę įtraukti keli kainų taškai didėjant aptarnavimo lygiui. Pvz., Galėtumėte turėti pagrindinę tinklaraščio sąrankos paslaugą už 100 USD, kuri apima „WordPress“ įdiegimą, temos įkėlimą ir temos demonstracinio turinio pridėjimą. Tada galite pasiūlyti SEO įskiepio sąranką kaip 20 USD parduoti, arba kaip aukščiausios kokybės sąrankos paslaugos, sujungtos su keliomis kitomis funkcijomis (pvz., bandelės, pagrindinio puslapio nustatymas ir tt), dalis.

Arba galite suteikti jums tinklaraščių sąrankos paslaugos nemokamai, bet turėsite pasikliauti filialų nuorodomis savo paslaugų puslapyje. Pavyzdžiui, galite pasiūlyti nemokamą tinklaraščio sąranką įsigydami „Bluehost“ prieglobą, kai klientas naudojasi jūsų konkrečia dukterine įmone. „Bluehost“ siūlo konkurencingomis kainomis prieglobos planus, kuriuos gali sau leisti nauji tinklaraštininkai, taip pat dosnius filialų komisinius, kurių kiekviena siekia 65 USD už kiekvieną sėkmingą registraciją. Panašiai galite pasiūlyti temas, papildinius, saugos paslaugas ir kitus susijusius produktus vartotojams, kai jie prisiregistruoja per jūsų paslaugų puslapį. Tik nepamirškite rekomenduoti tik tų produktų, kuriuos išbandėte ir kurie yra geri.

6. Svetainių priežiūra

Svetainių priežiūra

Mes minėjome tinklaraščio sąranką, tačiau yra didžiulė galimybė gauti nuolatines pajamas naudojant priežiūros paslaugos. Daugelis svetainių savininkų nenori užsiimti kasdienėmis interneto svetainės tvarkymo užduotimis – jie tiesiog nori, kad žmonės galėtų jas rasti internete. Čia galite atvykti. Priežiūra gali apimti „WordPress“ atnaujinimus, saugos stebėjimą, temų ir įskiepių atnaujinimus, prieglobos valdymą, CDN sąranką ir tt. Beveik už viską, ką jau darote savo svetainėje, galite gauti mėnesinį mokestį. daryti dėl kitų.

Svarbu atminti, kad eidami šiuo keliu norėsite naudoti svetainės tvarkymo papildinį, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis. Keletas populiariausių variantų yra šie:

 • „InfiniteWP“
 • „MainWP“
 • „ManageWP“

Visi šie įskiepiai suteikia galimybę valdyti pagrindinius, temų ir papildinių atnaujinimus, taip pat stebėti SEO, svetainės greitį, komentarus ir net atsargines kopijas iš vienos informacijos suvestinės. Tokiu būdu klientams galite suteikti išsamią priežiūros paslaugą, neprižiūrėdami kiekvienos svetainės atskirai.

7. SEO ir rinkodaros paslaugos

„WordPress SEO“ geriausia praktika

Jei praleidote laiko išmokti optimizuoti savo svetainę, šiuos įgūdžius tikrai galėsite panaudoti. SEO yra didžiulė svetainės kūrimo dalis ir kai kuriems žmonėms tai gali sukelti didžiulį įspūdį. Dėl ko taip SEO paslaugos paprastai gaunamos priemokų kainos. Nesvarbu, ar jūs prisidedate prie turinio optimizavimo, nuorodų kūrimo, svetainės greičio ar kitų SEO aspektų, tai tikrai yra sritis, už kurią turės mokėti daugelis svetainių savininkų..

Rinkodaros paslaugos eikite kartu su SEO. Skelbimų tvarkymas užima daug laiko, nes tam reikia sukurti grafiką, tyrinėti raktinius žodžius, siūlymo strategiją, vietą ir dar daugiau. Be to, gerą rinkodaros kampaniją sudaro keli formatai – „Google“ skelbimai, informaciniai biuleteniai, socialinė žiniasklaida ir tt. Apsiginklavę žiniomis ir ryšiais, kuriuos jau sukūrėte savo svetainei, tikrai galite suteikti klientams pagalbos ranką. Daugeliu atvejų rinkodaros paslaugos apima pagrįstą mokestį, pridedant procentą, pagrįstą srautu ar konversijų skaičiaus padidėjimu.

8. Saugumo konsultacijos ir sprendimai

„WordPress“ sauga

Tiems, kurie pasitiki savo saugumo gebėjimais, o ypač kodavimo įgūdžiais, konsultacijos saugumo klausimais gali būti labai naudingos. Saugumas yra nepaprastai svarbus kiekvienam svetainės savininkui. Kai kurios sritys, kurias galite apsvarstyti, yra:

 • Saugumo auditas: Galimos aukščiausios kokybės audito programinės įrangos paslaugos, tačiau jas galite atlikti ir rankomis. Nepriklausomai nuo to, kurį maršrutą pasirinksite, būtinai atsižvelkite į pagrindinius saugumo aspektus, tokius kaip numatytieji „WordPress“ nustatymai, slaptažodžiai, prieiga prie vartotojo vaidmens, failų leidimai, atnaujinimai, saugos papildinio nustatymai, atsarginės kopijos nustatymai (per papildinį ar prieglobą), serverio konfigūracija, SSL sertifikatas ir kt..
 • Bendrojo saugumo grūdinimas: Tai gali būti taip paprasta, kaip profesionalios sąrankos paslaugos teikimas patikimam saugos papildiniui, tokiam kaip „iThemes Security Pro“, „Wordfence“ arba Viskas viename WP sauga ir ugniasienė.
 • SSL sąranka: SSL yra sudėtingas, kodėl gi nepadedant svetainių savininkams teisingai sukurti ir įdiegti savo SSL sertifikatą.
 • Kenkėjiškų programų pašalinimas: Jei žinote „WordPress“ failus, tokius kaip jūsų rankos užpakalis, tada kenkėjiškų programų pašalinimas yra tinkamas jūsų kelias. Jei nuspręsite pašalinti įtariamąjį kodą patys rankiniu būdu arba naudodami papildinį, tai tikrai galite pridėti prie savo bendrųjų saugos tarnybų..

Žinoma, yra ir kitų „WordPress“ saugumo aspektų, tačiau tai yra puiki vieta pradėti, jei interneto sauga yra jūsų aistra.

9. „WordPress“ papildinio kūrimas

10 geriausių „Gutenberg“ papildinių, priedų ir plėtinių

Jei naudojote „WordPress“, turite žinoti vieną dalyką – negalite paleisti savo tinklaraščio nenaudodami bent kelių papildinių, tiesa? Visi naudoja papildinius, kad pridėtų papildomų funkcijų, kurios padeda sėkmingai paleisti „WordPress“ tinklaraštį. „WordPress“ yra tūkstančiai papildinių – vieni yra visiškai nemokami, kiti siūlo mokamus atnaujinimus, o kiti yra priemokos.

Jei randate problemos sprendimą ir sukuriate jos papildinį (kad jūsų auditorija galėtų būti suinteresuota pirkti), nėra nieko, kas gali užkirsti kelią uždirbti iš to. Išanalizuokite kelis esamus papildinius (pageidautina panašioje nišoje), kurie uždirba tinkamus pinigus. Sužinokite, ar jie naudoja „premium“ (mokamą papildinį) ar „freemium“ (nemokamą papildinį su mokamu atnaujinimu). Ar jie naudojasi „WordPress.org“, prekyvietėje, ar pasikliauja savo internetine svetaine? Taip pat galbūt norėsite patikrinti komentarus / apžvalgas, kad sugalvotumėte, kokia pagalba jums gali būti. Tada sugalvok, kaip tu gali padaryti tą patį, kad sukurtum nuolatinį pinigų srautą!

Jei galvojate užsidirbti pinigų parduodami „WordPress“ papildinius, būtinai sukurkite juos sutelkdami dėmesį į konkretų poreikį. Vienas geriausių pavyzdžių šioje kategorijoje yra „Elementor“ puslapio kūrėjas. Šis milžiniškų puslapių kūrimo papildinys yra skirtas palengvinti pasirinktinių puslapių maketų kūrimą ir tapo naudingas daugiau nei 4 milijonams „WordPress“ svetainių. Be to, įskiepių kūrėjas uždirbo pinigus iš savo kūrimo išleisdamas premium klasės „Elementor Pro“ su modernesnėmis funkcijomis.

Galite parduoti savo „WordPress“ papildinius „CodeCanyon“. Taip pat galite jį parduoti iš savo tinklaraščio arba sukurdami atskirą svetainę. Taip pat galite užsidirbti dirbdami prie pasirinktinių papildinių projektų.

10. „WordPress“ temos kūrimas

plėtoti „WordPress“ temas

Ar esate žiniatinklio dizaineris ar kūrėjas? Taip? Tada galite užsidirbti pinigų kurdami „WordPress“ temas. Norėdami sukurti puikiai atrodančią „WordPress“ temą, neprivalote būti aukščiausios klasės dizaineriu ar programuotoju, tačiau būtinai turėtumėte žinoti, ką sukursite savo tikslinei auditorijai. Dienos pabaigoje turėtumėte žinoti, kam jūs kuriate savo temą, nes kitaip jūsų temos auditorija bus nulinė.

Yra tiek daug kompanijų, kurios kuria fantastiškas „WordPress“ svetainių temas, kad gautų pasyvius pajamų srautus. Pavyzdžiui, tokie žmonės kaip „Brain Clark“ įkūrė „StudioPress“ (ir laiškai pardavė ją „WP Engine“, kurioje dabar NEMOKAMAI yra visos „StudioPress“ temos su jų prieglobos planais), o mūsų pačių AJ Clarke’as sukūrė „WPExplorer“ temas (įskaitant mūsų „WordPress“ temą Nr. 1) kurti kokybiškas ir patrauklias „WordPress“ svetainių temas. Jau daugelį metų jiems sekasi puikiai, pasamdžius keletą dizainerių ir parduodant patrauklias temas.

Jei dar tik pradedate kurti „WordPress“ temas ir nepakankamai pasitikite savimi, galite suburti komandą. Arba galite prisijungti prie įmonės, jau užsiimančios temų kūrimu kitiems. Tokiu būdu jums nebus taip sunku uždirbti pinigų užbaigiant darbą.

Galite parduoti savo „WordPress“ temas šiuo adresu: Šablono pabaisa, „Themeforest“, „Creative Market“ arba galite juos parduoti iš savo svetainės. Kaip ir papildiniai, jūs taip pat galite dirbti su individualiais „WordPress“ teminiais projektais, kad klientams uždirbtų papildomų pinigų.

11. Temos pritaikymas

„WordPress“ temos pritaikymai

Ar esate pažangus kūrėjas, turintis šiek tiek daugiau laiko ant savo rankų? Pabandykite pasiūlyti pritaikymo paslaugas. Daugelis kūrėjų gauna tinkamas pašalpas, siūlančias svetainių, temų ir (arba) papildinių tinkinimo paslaugas „WordPress“ darbo svetainėse.

Bet kokiu atveju yra daug „WordPress“ vartotojų, kurie gali įdiegti temą (o gal jų prieglobos paslaugų teikėjas tai pasiūlė kartu su „WordPress“ diegimo sąranka), tačiau jie neturi techninių galimybių atlikti pakeitimus. Pavyzdžiui:

 • Pasirinktiniai puslapių išdėstymai
 • Individualizuotos žinučių rūšys
 • Logotipo / prekės ženklo kūrimas
 • Socialinės medijos integracija
 • Naujienlaiškio sąranka
 • el. prekybos parduotuvės sąranka
 • Įskiepio konfigūracija

Tai, be abejo, labai mažas pavyzdys, nes „WordPress“ yra tiek daug aspektų. Galite pasiūlyti savo paslaugas už nustatytą kainą už užduotį arba leisti laiką naudotis kintama valandos kaina.

12. „WordPress“ projektavimo paslaugos

konsultacijos dėl pinigų

Vienas iš paskutinių būdų, apie kuriuos norime kalbėti, kaip užsidirbti pinigų naudojantis „WordPress“, yra pasiūlyti išsamios projektavimo paslaugos. Tai galima lengvai padaryti tik tuo atveju, jei gerai naudojatės „WordPress“ – kuriate klientams tinkintus dizainus ir nuo pat pradžių sukuriate visą svetainę. Kūrėjai, tiesiogiai dirbantys su klientais pasirinktinėse svetainėse, už savo darbą imasi tūkstančių mokesčių. Taigi, nors ši galimybė gali pareikalauti daugiau žinių ir pastangų, ji yra labai verta. Jei norite sukurti bendrą paslaugų paketą (pasirinktinę temą, tinklaraščio sąranką, saugos sąranką, nuolatinę priežiūrą ir tt), iš esmės galite susieti keletą kitų šiame sąraše minimų pajamų gavimo būdų..

Tinklalapiai patinka KoduojamaUpwork ir Toptalis yra puiki vieta reklamuoti jūsų prieinamumą klientams. Jūs taip pat galite pasiūlyti savo paslaugas per savo svetainę, jei norite praleisti vidutinį vyrą. Jei galvojate apie pasyvų pajamų srautą naudodamiesi šiuo metodu, įsitikinkite, kad turite puikų portfelį. Visų pirma, nepamirškite paprašyti klientų pateikti atsiliepimų, jei jie patenkinti jūsų darbu, arba pasidalyti jūsų paslaugų, kurias galite paskelbti savo svetainėje ar pasidalyti socialine žiniasklaida, apžvalgą. Tai tikrai gali padidinti jūsų pardavimą internete, nes populiariausių tinklaraštininkų atsiliepimai yra puikus socialinis įrodymas.

Pabaigos pastaba

Norėdami užsidirbti, jūs neprivalote būti „WordPress“ genijus. Jei galite padaryti bet kurį iš aukščiau išvardytų dalykų ir žinote, kaip parduoti save ar savo produktą, turėsite daugybę galimybių uždirbti tikrai gerų pinigų naudodamiesi „WordPress“. Taip pat išsiaiškinkite, ko iš tikrųjų nori jūsų tikslinė auditorija; tokiu būdu jūs eisite teisingu keliu.

Ar turite daugiau strategijų, kaip užsidirbti pinigų internetu naudodamiesi „WordPress“? Prašome pasidalinti jomis komentarų skiltyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map