12 patikrintų pasitikėjimo signalų „WordPress“ svetainėse

12 patikrintų pasitikėjimo signalų „WordPress“ svetainėse

Bet koks verslas yra grindžiamas pasitikėjimu, ir vienas iš būdų tai perduoti žiniatinklyje yra pasitikėjimo signalai. Nebent vartotojas gali pasikliauti jumis ir jūsų prekės ženklu, jis vargu ar kada nors kreipsis į jus norėdamas gauti konkrečias paslaugas ir (arba) produktus. Vykdydami patikimą internetinį internetą, galite jaustis įsitikinę, kad nuolat auga pajamos, didėja vartotojų įsitraukimas ir bendra verslo sėkmė.


Galvodami apie interneto projekto paleidimą, galite visiškai patikėti savo buvimą internete „WordPress“. Turinio valdymo sistema išaugo į tikrą milžiną, kuriuo pasitiki daugiau nei 25 proc. visų žiniatinklyje prieinamų išteklių. Dienoraščiai, asmeniniai ir verslo projektai, el. Prekybos svetainės, kūrybiniai aplankai ir daugybė kitų projektų, vykdomų „WordPress“. Jei taip pat pasirinkote šią turinio valdymo sistemą savo būsimajam interneto projektui ar jau paleistos svetainės atnaujinimui, tuomet turėsite žinoti, kokius konkrečius pasitikėjimo signalus turėtų apimti „WordPress“ pagrįsta tema, kad būtumėte paklausūs jūsų tikslinės auditorijos atžvilgiu..

Pasitikėjimo signalų apibrėžimas

Kaip rodo pavadinimas, pasitikėjimo signalai yra svetainės elementas, įkvepiantis pasitikėjimą visais, kurie ją stebi. Pasitikėjimas vaidina iš anksto apibrėžtą vaidmenį, kai vartotojas nusprendžia, ar užsiimti konkrečia įmone, ar turėtų ir toliau ieškoti geresnės alternatyvos. Tiesą sakant, žmogui prireiks kelių sekundžių nuspręsti, ar jis gali pasikliauti jūsų organizacija. Tiesiog nuskaitydami savo svetainės pagrindinį puslapį jie gali susidurti su jūsų prekės ženklu ir padaryti išvadą, ar jūsų svetainė yra perspektyvi, ar ne.

Pasitikėjimas yra būtent tai, dėl ko dažnas jūsų svetainės lankytojas prisijungia prie jūsų ištikimiausių gerbėjų bendruomenės. Yra tūkstančiai pasitikėjimo signalų, kurie gali būti naudingi jūsų svetainei. Kai kurie iš jų yra veiksmingesni nei kiti. Kai kuriuos pastebi paprastas vartotojas, kai jis nusileidžia į jūsų puslapį, o kitų apibrėžimas gali užtrukti.

Įrodyti „WordPress“ pasitikėjimo signalai

Norėdami sutrumpinti ilgą pasakojimą, šiam leidiniui mes patys pasirinkome efektyviausius „WordPress“ paremtų temų pasitikėjimo signalus, kurie pritrauks auditorijos dėmesį, kai tik jie pasieks jūsų internetinį projektą..

1. Klientų atsiliepimai

Net jei jūsų rinkodaros komanda pateikia į lizdą orientuotus tekstus, niekas negali palyginti su sąžininga apžvalga, kurią paliko vienas iš jūsų klientų. Tiesiog prisiminkite paskutinį kartą, kai ieškojote įmonės / agentūros / laisvai samdomo darbuotojo, kad galėtumėte ką nors išsinuomoti ar užsisakyti. Ar prieš priimdami galutinį sprendimą peržiūrėjote klientų atsiliepimus keliose svetainėse? Manau, kad jūsų atsakymas labiau tikėtinas „taip“ nei „ne“. Vieno įmonės kliento atliktas nuoširdus atsiliepimas jūsų potencialių klientų akimis atrodys patikimesnis ir patikimesnis.

Įrodytas pasitikėjimo signalas Nr. 1: apžvalgos

Ieškodami geriausių paruoštų verslo žiniatinklio šablonų, įsitikinkite, kad jie palaiko galimybę vartotojams pasidalinti savo patirtimi apie konkrečių sprendimų naudojimą tiesiai tinklalapyje. Pateikdami naudotojų apžvalgų sąrašus pagrindiniame savo svetainės puslapyje, padidėja tikimybė, kad jūsų pasiūlymai pritraukia platesnę interneto auditoriją, o tai labiau lems teigiamą pirkimo sprendimą..

Kodėl vartotojų atsiliepimai yra tokie veiksmingi? Tyrimai rodo, kad 88 proc. klientų, prieš priimdami galutinį sprendimą, perskaitys vartotojų apžvalgas. Dėl 72 proc. interneto vartotojų, nuoširdi kolegos pirkėjo parašyta apžvalga prilygsta asmeninei rekomendacijai. Tikimasi, kad „WordPress“ tema, palaikanti galimybę pateikti vartotojų apžvalgų sklaidos kanalą, padės sukurti patikimesnį ir patikimesnį interneto egzistavimą. Jums pasisekė, kad jums labiausiai tinkama tema, kaip ir „Total WordPress“ tema, yra įmontuoti atsiliepimai ar atsiliepimai.

Lengvas atsiliepimas Nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei jūsų temoje dar nėra pasirinktinio įrašo tipo atsiliepimų, jį labai lengva pridėti naudojant nemokamą papildinį. Mums patinka Lengvas atsiliepimų papildinys nes ja naudotis tikrai lengva ir joje yra stebėtinai daug variantų, kaip tinkinti atsiliepimų rodymą.

2. Aiškus pasakojimas „Apie mus“

Kai klientas pirmą kartą pasiekia svetainę, jis gali net nežinoti apie organizacijos, esančios už svetainės, kilmę ir pagrindus. Puslapis „Apie“ yra pirmoji vieta, į kurią žmonės kreipiasi norėdami sužinoti daugiau apie prekės ženklą ir jo patirtį. Tinkamai sukurtas puslapis „Apie mus“ gali tapti tvirtu ilgalaikių santykių tarp įmonės ir kliento pagrindu.

Įrodytas pasitikėjimo signalas Nr. 2: skyrius apie mus

Naršydamas apie puslapius, vartotojui bus įdomiau sužinoti daugiau apie asmenybę / prekės ženklą, esantį už svetainės. Vaizdo įrašų, vaizdų, internetinių transliacijų ir kitokio tipo turinio naudojimas padės jums efektyviau perduoti pranešimą tikslinei auditorijai. Be to, pasidalykite savo komandos narių nuotraukomis, kad interneto vartotojų akyse atrodytų patikimiau. Pamirškite naudoti akcijų vaizdus tokiuose puslapiuose. Fotografija, leidžianti interneto bendruomenei susitikti su kiekvienu jūsų komandos nariu asmeniškai, dar labiau paveiks jūsų klientus.

Taigi, kai ieškote optimalios „WordPress“ temos, įsitikinkite, kad ji iš anksto įkelta į išsamų „About“ puslapį. Palaikymas įvairioms vizualinio ir rašytinio turinio formoms bus didelis jūsų pranašumas. Vaizdo įrašais papildyti tekstai sukurs informatyvią, galingą ir patikimą jūsų projekto istoriją.

Apie mus „Widget Free WordPress“ papildinys

Vėlgi, jei jūsų tema neturi apie puslapį, pridėkite ją su papildiniu. Vis dėlto mes tikrai renkamės nemokamą Apie mus Valdiklio įskiepis vietoj to. Tokiu būdu galite pridėti paprastą skyrių prie bet kurios šoninės juostos ar poraštės.

3. Kontaktinė informacija

Kuo lengviau rasti kontaktinę informaciją svetainėje, tuo geriau. Ideali „WordPress“ tema, kuria siekiama sukurti patikimą įmonės buvimą, turėtų apimti aiškiai apibrėžtos kontaktinės informacijos rinkinį tiek pirmame, tiek atskirame „Kontaktai“ puslapyje. Taigi, kai tik asmuo pateks į jūsų svetainę ir ieškos jūsų fizinio adreso informacijos ar telefono numerio, jis be vargo suras jį iš bet kurios jūsų svetainės srities, į kurią jie nusileido. Čia yra puikus protingai sukurto kontaktų puslapio, iš anksto sukurto vienos iš „WordPress“ verslo temų iš „TemplateMonster“, pavyzdys.

Įrodytas pasitikėjimo signalas Nr. 3: Kontaktinė informacija

Pridėti kontaktinę informaciją į savo svetainės puslapius bus naudinga ir vietinio SEO tikslais. Tarkime, kad jūs vadovaujate interneto dizaino agentūrai Teksase. Taigi, kiekvieną kartą, kai asmuo ieškos interneto dizaino agentūros TX, jam / jai bus pateiktas pasiūlymas apsilankyti jūsų svetainėje.
4 pagrindiniai informacijos tipai, kuriuos turėtų pateikti jūsų kontaktinė informacija, yra šie:

 • adresą
 • telefono numeris
 • el
 • darbo valandos

Be to, kontaktinę informaciją galite papildyti naudodami „Google Maps“. Su jo pagalba klientams bus daug lengviau pasiekti jūsų fizinį adresą, o integruotame žemėlapyje rasite trumpiausią kelią.

Kreipkitės į 7 formos nemokamą „WordPress“ papildinį

Jei norite pridėti kontaktinę formą prie bet kurios „WordPress“ temos, jūs negalite suklysti Susisiekite su 7 forma. Turint daugiau nei 3 milijonus įdiegimų, jis tampa pramonės standartu (nors mes taip pat labai rekomenduojame „Gravity Forms“, jei jums reikia kažko labiau pritaikomo).

4. Nuorodos į socialinės žiniasklaidos kanalus

Nereikėtų nuvertinti ir socialinės žiniasklaidos naudojimo. Beveik kiekvienas šiuolaikinis interneto vartotojas turi socialinės medijos paskyrą. Daugybei šiuolaikinių kompanijų socialinės žiniasklaidos platformos tapo pagrindiniu šaltiniu, norint užmegzti naujus klientus, išlaikyti juos įsitraukusius ir net parduoti. Priemonių ir gudrybių, kurias gali pasirinkti šiuolaikiniai prekės ženklai, yra beribė. Pvz., Galite vykdyti mokamas kampanijas, kad pasiektumėte reikiamus demografinius rodiklius ir pateiktumėte savo turinį auditorijoms, kurios jį labiausiai domins..

Svetainės susiejimas su oficialiais socialinės žiniasklaidos profiliais yra įrodytas būdas suvienyti platesnę jūsų svetainės bendruomenę. Kuo daugiau jūsų socialinės žiniasklaidos stebėtojų bazės, tuo patikimesnis jūsų verslas pasirodys potencialių klientų akyse. Naudodamiesi socialinės medijos valdikliais galite atskleisti atitinkamus duomenis savo svetainėje. Kuo didesnė jūsų socialinės žiniasklaidos bendruomenė, tuo patikimesnė pasirodysite.

Jei norite atkreipti lankytojų dėmesį į socialinės žiniasklaidos statistiką, rekomenduojama įdėkite socialinės žiniasklaidos valdiklį į savo svetainės antraštę. Jei ką tik sukūrėte socialinės žiniasklaidos profilį, o auditorijos nėra tiek daug, rekomenduojama palaukti, kol ji padidės.

Dar vienas įsilaužimas, kurį galite pasirinkti, yra įtraukti į savo svetainę socialinės žiniasklaidos kanalus. Pvz., Savo tinklalapio apačioje galite parodyti valdiklį su naujausiais „Instagram“ ar „Facebook“ atnaujinimais.

„JetPack Free WordPress“ papildinio socialinės piktogramos

Yra šimtai socialinės žiniasklaidos papildinių, bet mums tai labai patinka „JetPack Social“. Gali būti, kad jūs jau naudojate „JetPack“, skirtą „WordPress“, vaizdo optimizavimui, galerijoms, apsaugai nuo brutalios jėgos ar bet kurioms kitoms nuostabioms funkcijoms. Bet ar žinojai, kad šį patogų „viskas viename“ papildinį taip pat sudaro socialinės žiniasklaidos piktogramos? Ir jie yra labai gražūs, jei jūsų paprašysite, kodėl gi jiems neišbandžius, o ne įdiegiant kitą papildinį.

5. Dažnai atnaujinamas tinklaraštis

Tinklaraščio tvarkymas padės užmegzti ilgalaikius santykius su savo auditorija. Turinys, kurį dalijatės savo oficialiame tinklaraštyje, turėtų atitikti nišą, su kuria susijusi jūsų įmonė. Tai turėtų būti naudinga jūsų auditorijai. Galite bendrinti jūsų siūlomų sprendimų apžvalgas, vadovus, vadovėlius, linksmą turinį, nemokamas el. Knygas ir dar daug daugiau.

Dienoraštis, užpildytas tinkama ir naudinga informacija, suteiks vertę jūsų auditorijai. Dažnai atnaujinamas tinklaraštis rodo, kad jums rūpi tiek jūsų klientai, tiek esami, tiek potencialūs. Tai atskleidžia, kad jums rūpi būdai, kaip jiems padėti įvairiose įmonėse, o ne tik priversti juos greitai įsigyti. Atnaujindami savo tinklaraštį su puikiu turiniu, jūs pademonstruojate savo kompetenciją savo verslo nišoje ir taip parodote, kad jūsų klientai gali jumis pasitikėti ir jumis pasikliauti..

Taigi, dar viena savybė, kurios jums reikia ieškoti „WordPress“ temose, kad būtų patikimas jūsų verslas, yra internetinių dienoraščių palaikymas. Funkcionalus, patogus naudoti vartotojui ir lengvai naršomas tinklaraštis gali padaryti stebuklų internetinėms įmonėms.

6. Privatumo politika

Daugėjant virtualių išpuolių šiuolaikiniame žiniatinklyje, žmonės tampa labiau apsėstas privatumo. Jei jums rūpi jūsų auditorija ir norite, kad ji pasitikėtų jumis tiek, kiek pasitikite savimi, labai svarbu atskleisti, ką darote su kiekvienu asmens pateiktu duomenų vienetu. Pvz., Jei svetainė naudoja slapukų duomenis, klausia vartotojų išsamesnės informacijos palikdama komentarą, pateikia internetinę apklausą, kurioje renkami vartotojo duomenys ir kt., Turite paaiškinti auditorijai, kokiais būdais tokie duomenys bus naudojami.

Pvz., Svetainėse tapo įprasta žmonėms pranešti apie slapukų naudojimo politiką. Kiekvieną kartą, kai žiniatinklio šaltinis prašo vartotojo vietos duomenų, svetainėje turėtų būti rodomas atitinkamas iššokantis langas.

Kaip galite tvarkyti tokius duomenis savo svetainėje? Skirtingi verslai pasirenka skirtingas strategijas. Nors kai kurie iš jų dalijasi visais duomenimis, susijusiais su privatumo politika viename puslapyje, kiti teikia pirmenybę nuorodoms į puslapius, kuriuose yra informacijos apie tokių duomenų naudojimą, pridėti jų svetainių poraštėje. Taigi, kai vartotojas turi sužinoti daugiau informacijos apie privatumo politiką, komentarų politiką, slapukų politiką ir kt., Atitinkamą informaciją jis gali rasti spustelėjęs dešinę nuorodą..

Automatinės paslaugų teikimo sąlygos ir privatumo politika Nemokamas „WordPress“ papildinys

Nesijaudinkite, jei nežinote, kur pradėti savo privatumo politiką – iš tikrųjų galite naudoti papildinį ir tam! Nemokamas Automatinės paslaugų teikimo sąlygos ir privatumo politika „WordPress“ papildinys daro visą sunkų darbą už jus. Tiesiog pridėkite keletą kintamųjų, tada naudokite trumpąjį kodą, kad pridėtumėte savo politiką prie puslapio. Lengva!

7. Saugus užsakymas

Augant internetinių žaidimų skaičiui, žmonės atsargiau renkasi pirkdami internetu. „WordPress“ nebėra CMS, skirta tik verslo svetainėms ir tinklaraščiams kurti. Daugelį šiuolaikinių „WordPress“ temų, kurias galite rasti šiuolaikiniame internete, teikia „WooCommerce“ palaikymas. Dėl šios priežasties „WordPress“ tema galite sukurti visiškai pritaikytą internetinę parduotuvę.

Įrodytas pasitikėjimo signalas Nr. 7: Saugus užsakymas

Paprastai temos tiekėjai įkelia savo produktus keliais internetiniais mokėjimo būdais. Tam, kad jūsų verslas atrodytų labiau patikimas, čia yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos turite atsižvelgti.

 • Norėdami parodyti, kad jums tikrai rūpi kiekvienas klientas, pateikite jam keletą mokėjimo būdų variantų. Taigi, žmonės gali pasirinkti jiems būdingiausią variantą. Kuo daugiau mokėjimo būdų pateiksite, tuo patikimesni ir patikimesni atrodysite interneto bendruomenės akimis.
 • Naudodami plačiai atpažįstamas piktogramas ir vaizdus savo svetainėje, taip pat padidinsite klientų pasitikėjimą. Visi žinome, kaip atrodo „VISA“, „MasterCARD“, „PayPal“, „AMEX“ ir kitos piktogramos. Taigi, pasiekęs svetainę, kurioje vaizduojami mokėjimo būdų vaizdai, kuriuos vartotojas pažįsta, žiniatinklio projektas automatiškai nustato patikimesnį ir patikimesnį pristatymą, patraukdamas pirmą kartą apsilankančių lankytojų dėmesį..

Atkreipkite dėmesį į tokių elementų prieinamumą / palaikymą „WordPress“ tema, kurią pasirinkote savo verslui. Priverskite kiekvieną klientą pasitikėti savimi. Padėkite jiems jaustis užtikrintiems, nes jie turi daugiau. Tai suteiks daugiau klientų ir padidins pajamas.

„McAfee“ saugus nemokamas „WordPress“ papildinys

Mums patinka „McAfee SECURE“ nemokamas „WordPress“ papildinys prie savo parduotuvių puslapių pridėti saugumo patikros ženklą, tačiau dar galite padaryti dar daug, kad užtikrintumėte griežtą savo parduotuvės saugumą. Nepamirškite naudotis mūsų patarimais, kaip apsaugoti „WooCommerce“ parduotuvę, kad klientams būtų sukurta saugi apsipirkimo internete galimybė.

8. SSL sertifikatas ir indikatorius

SSL sertifikatas suteikia autentifikavimą, kad kai jūsų klientas siunčia jums informaciją, jis žinotų, kad jis eina į reikiamą serverį, o ne apgaulę (todėl tai yra vienas iš svarbiausių pasitikėjimo signalų)..

Tai būtina elektroninės komercijos svetainėms (nes apdorojami operacijų duomenys). Tą turėtų turėti ir daugelis internetinių tinklaraščių ir bendruomenių (kuriose retkarčiais pateikiama asmeninė ar operacijų informacija)..

Yra du SSL elementai. Pirmasis yra tikrasis sertifikatas, kuris apsaugo kliento informaciją ir paprastai jį reikia įsigyti iš trečiosios šalies, ne „WordPress“. Antroji dalis yra ženklelis, nurodantis lankytojams, kad jūsų svetainė yra apsaugota.

SSL pažymėjimą dažnai galite gauti kreipdamiesi į savo prieglobos įmonę. Didžiąją laiko dalį jūs turite mokėti už privatų SSL, tačiau daug kartų pagrindinis kompiuteris siūlo nemokamus, bendrai naudojamus SSL sertifikatus per Užšifruokime. Taip pat galite nustatyti savo SSL naudodamiesi „Let’s Encrypt“ arba „Google“ kai kuriomis iš daugelio kitų nemokamų SSL parinkčių.

Įsigiję SSL sertifikatą, geriausia yra įdiegti Tikrai paprastas SSL įskiepis. Tai suaktyvina SSL funkciją jūsų svetainėje ir peradresuoja visas gaunamas svetainės užklausas į https, o ne į http. Prieš URL taip pat pastebėsite https: //.

Daugelis klientų pastebi šį URL pakeitimą, tačiau dar vienas būdas įsitikinti, kad jie tai mato, yra įterpiant SSL saugos ženklelį į jūsų kasą, šoninę juostą ar poraštę. Kuo dažniau rodote ženklelį, tuo didesnė tikimybė, kad žmonės supras, jog jų asmeninė informacija yra saugi.

9. Tinkintas domeno vardas

Domeno vardas yra URL arba adresas, kuriuo eina jūsų klientai ir svetainės lankytojai. Pavyzdžiui, tai gali atrodyti maždaug taip: www.mygreatwebsite.com. Dažniausiai tai yra jūsų įmonės pavadinimas arba kažkoks raktinis žodis, kurio vartotojai ieškos.

Pasirinkę svetainių kūrėją, galite sukurti konkrečios platformos padomenį, pvz., Mywebsite.weebly.com arba mywebsite.wix.com. Daugelis iš šių visų svetainių kūrėjų teikia šiuos domenus nemokamai, o kai kurios prieglobos įmonės leidžia juos turėti „WordPress“..

Pagrindinė su tokiu domenu susijusių domenų problema yra tai, kad jis neturi unikalumo. Iš esmės jūs reklamuojatės svetainių kūrėjui ir tai daro jūsų domeną ilgesnį nei turėtų būti. Dėl to sunkiau atsiminti, o paieškos varikliai šiems domenams paprastai neteikia tiek daug parodymų.

Be to, jūsų lankytojams tai atrodo neprofesionalu. Tiesą sakant, pirmoji mano galvoje kilusi mintis, kai nematau tinkinto domeno, yra „Jie šioje svetainėje neišleido nei laiko, nei pinigų“.

Todėl geriausia pirkti pasirinktinį domeną iš savo prieglobos įmonės ar domeno pardavėjo. Individualūs domenai yra tokie nebrangūs (paprastai maždaug 10 USD per metus), kad tai nėra nuobodu.

Tokiose svetainėse kaip „GoDaddy“, „Namecheap“ ir „Register.com“ yra paieškos juostos, skirtos rasti galimus pasirinktinius domenus. Bet pirmiausia turėtumėte patikrinti savo prieglobos įmonę, nes lengviau dirbti su ta pačia įmone.

10. Pasitikėjimo logotipai ir simboliai (kaip ir „McAfee Secure“)

Tai siejasi su SSL ženkleliais, apie kuriuos kalbėjome anksčiau, tačiau yra keletas kitų logotipų ir simbolių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, kad palengvintumėte savo klientų patogumą.

Pvz., Daugelis vartotojų nepasitikės svetaine, nebent joje yra tam tikra apsauga nuo virusų ir kenkėjiškų programų, pavyzdžiui, „Norton“ ar „McAfee Secure“. Akivaizdu, kad vartotojas negali eiti į pagrindinę programą, norėdamas pamatyti, ką įdiegėte, todėl logotipai yra būtini.

Dažniausiai matysite daugybę logotipų, e-komercijos svetainių apačioje. Visa tai lemia asmeninės ir operatyvinės informacijos srautas, einantis pirmyn ir atgal.

Pavyzdžiui, žinoma, kad el. Prekybos svetainėse rodomi mokėjimo šliuzų ir procesorių „Patvirtinti“ logotipai. Tai būtų vartai, tokie kaip „PayPal“, „Authorize.net“ ir „Stripe“.

Taip pat nėra bloga idėja atskleisti priimamų mokėjimų rūšis. Ne visos bendrovės leidžia naudoti visas kreditines korteles ar alternatyvius mokėjimo metodus, tokius kaip „Apple Pay“, „Bitcoin“ ir „PayPal“. Taigi, jei pasiūlysite daugiau mokėjimo būdų, tai gali būti strateginis pranašumas.

Paprastai šiuos ženklelius (ir įterpimo kodus) galite rasti iš įmonių, iš kurių jie yra. „PayPal“ turi savo logotipų puslapį. Taip daro ir McAfee.

11. „Google“ verslo profilio sukūrimas

Kiekvienai svetainei reikalingas „Google“ verslo profilis – ypač jei turite vietinę parduotuvę. Taip yra todėl, kad dauguma vietinių paieškų dabar vykdomos per „Google“ ar „Yelp“. Todėl norite, kad „Google“ viršuje būtų kuo daugiau informacijos.

Natūralios paieškos rezultatas yra puikus, tačiau jame trūksta elementų, tokių kaip paveikslėliai, įvertinimai žvaigždutėmis, apžvalgos, išsami verslo informacija, valandos ir kitos funkcijos, dėl kurių verslo profilis tampa vienu iš mūsų pasitikėjimo signalų..

„Google“ verslo įrašas rodo, kad esate aktyvus internete ir norite nuo pat pradžių žmonėms parodyti tiek informacijos, kiek jiems reikia.

Jei jūsų verslas turi aukštus įvertinimus, tai taip pat yra puikus būdas parodyti tą socialinį įrodymą. Galiausiai geriausias būdas pasinaudoti „Google Business“ pranašumais yra atsakymas į vartotojų atsiliepimus. Tai labai galinga, kai kiti klientai mato, kaip jūs bendraujate ir reaguojate į vartotojų užklausas bei rūpesčius.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti „Google“ mano verslas, tada reikalaukite savo verslo ir sukurkite profilį. Yra laukai vaizdams įkelti, dalytis darbo valandomis, kalbėti apie tai, ką parduodate ir dar daugiau.

12. Svetainės, kurioje nėra šlamšto, dizainas

Neapdorotas, greitas svetainės dizainas paprastai priklauso nuo to, ar neradote temos iš patikimo temos pardavėjo. Tačiau jūs galite visiškai kontroliuoti, kiek norite šlamšti savo lankytojus.

Pagalvokite apie šlamštą kaip apie viską, kas gali trukdyti vartotojui skaityti jūsų turinį ar judėti pirmyn visoje svetainėje.

Yra du pagrindiniai šlamšto tipai, kurių reikėtų vengti arba jų riboti: iššokantys langai ir reklama.

Iššokantieji langai yra geri kuriant jūsų el. Pašto adresų sąrašą, tačiau geriausi el. Pašto rinkimo formos suteikia įrankius blokuoti šiuos iššokančius langus, kai vartotojas juos jau yra matęs. Pavyzdžiui, „OptinMonster“ pateikia išplėstines taikymo ir pasirinktines rodymo taisykles. Tai yra būtina norint atskleisti iššokančius langus tik tada, kai jie mažiausiai erzina.

Kalbant apie skelbimus, jie puikiai tinka užsidirbti pinigų, tačiau norite užkirsti kelią netvarka jūsų tikram turiniui.

Laikraščiai garsėja, kad sulaužė šią taisyklę, nes jie dažnai sukabina skelbimus į straipsnius arba tame pačiame puslapyje pamatysite daugybę skelbimų kopijų. Dažniausiai šie daugybė skelbimų tik sulėtina jūsų svetainę ir erzina vartotojus.

Apvyniokite

Štai mes einame. Tai buvo 12 populiarių pasitikėjimo signalų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti kurdami patikimą savo verslo žiniatinklį. Jei norite patys kurti svetainę, apsvarstykite galimybę integruoti šiuos elementus į savo dizainą. Jei jums labiau patinka dirbti su „WordPress“ šablonais, rinkitės paruoštą dizainą, kuriam būdingi minėti kriterijai. Niekada nepamirškite eksperimentuoti. Nebūtinai vienoje svetainėje dirbę piratai bus populiarūs kitoje.

Pasirinkite pasitikėjimo signalus, kurie yra tinkamiausi jūsų verslui, ir leiskite jiems augti savo klientų bazėms. Ar turi ką pridurti? Arba kokių pasitikėjimo signalų ieškote internete? Pasidalykite savo mintimis žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map