13 ir daugiau būdų, kaip galite prarasti pinigus be „Jetpack“, skirto „WordPress“

„Jetpack“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ papildinių, turintis daugiau nei 1 milijoną aktyvių diegimų. Tai yra visa produktų (ir paslaugų) šeima nuo socialinių prisijungimų iki nemokamų CDN. Jis sukurtas taip, kad visais įmanomais būdais optimizuotų jūsų „WordPress“ svetainę – be jokių išlaidų.


Šiame straipsnyje apžvelgsime daugybę „Jetpack“ siūlomų laiko (ir pinigų) taupymo funkcijų. Mes taip pat pasidalinome galimomis mokamomis ir nemokamomis kiekvienos funkcijos alternatyvomis. Tai suteiks jums supratimą apie daugybę privalumų, kuriais galėtumėte mėgautis naudodamiesi „Jetpack“.

1. Nenaudojate nemokamo „Jetpack“ turinio pateikimo tinklo (CDN)

„Jetpack“ fotono modulis paima visus vaizdus iš jūsų svetainės ir saugo juos „WordPress.com“ pasauliniame turinio paskirstymo tinkle. Šis tinklas yra paskirstomas keliose vietose visame pasaulyje ir yra optimizuotas atsižvelgiant į aukštą prieinamumą, perteklių. Įdiegus CDN, lankytojui nusileidus į jūsų svetainę, vaizdai pateikiami iš serverio, esančio arčiausiai fizinės lankytojo vietos. Tai turi daug privalumų:

 • Vaizdai yra optimizuoti, kad būtų sumažintas dydis, išlaikant kokybę.
 • Vaizdai pateikiami greitai – dėka „WordPress“ paskirstyto tinklo – prisidedant prie greitos svetainės.
 • Greitai įkeliamos svetainės geriau konvertuoja. Geresnės konversijos reiškia didesnes pajamas.
 • Neįkėlę vaizdų į „Jetpack“ „Photon“ modulį, sutaupysite serverio pralaidumą ir skaičiavimo išteklius. Sutaupote pinigų ir sumažinate anglies pėdsaką.
 • „Photon“ taupo lankytojo pralaidumą teikdamas jiems nuostolingus suglaudintus vaizdus, ​​naudodamas garsųjį „Google“ „WebP“ vaizdo formatą. Tačiau nedaug naršyklių palaiko šį formatą.

Naudokite „Photon“ kaip internetinę vaizdų redagavimo paslaugą

Kartais mums reikia atlikti paprastas užduotis, tokias kaip vaizdo dydžio keitimas, sudėtingas, tokias kaip filtrų įdėjimas, juodų juostų pašalinimo iš vaizdo kontrastas. „Photon Developer“ API leidžia kūrėjams pasinaudoti „WordPress“ debesų infrastruktūros pranašumais ir atlikti įvairius triukus jų atvaizduose.

Pvz., Dėl šio skambučio į API sumažėja pradinio JPG vaizdo kokybė iki 75%, nurodant visus jo metaduomenis. Dėl to dydis sumažėjo 81%, išlaikant beveik nuostolingą vaizdų glaudinimą.

Optimizuotas vaizdas naudojant „Photon“ API (448 KB)

http://i0.wp.com/ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg?&quality=75&strip=all

Originalus vaizdas (2,61 MB)

http://ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg

Vienas API skambutis į „Photon“ API sumažino vaizdo dydį 83%

Visa tai daroma skrydžio metu vienu skambučiu į API. Jūsų serverio ištekliai nepaliekami!

2. Neskelbiate įrašų savo socialiniuose tinkluose naudodamiesi automatinio leidimo moduliu

Įvairūs socialiniai tinklai skirtingai reaguoja į tą pačią kopiją – todėl antraštes reikia optimizuoti kiekvienai. Jūsų „Facebook“ puslapio kopija neturėtų būti tokia pati kaip jūsų „Twitter“ ar „Pinterest“ puslapių.

Automatinis leidyba funkcija leidžia vartotojams automatiškai paskelbti turinį savo „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Google+“ puslapiuose, sujungus atitinkamas paskyras. Paskelbę įrašą svetainėje, vartotojai gali konfigūruoti „Facebook“ ir „Twitter“ vaizdus ir suplanuoti jų paskelbimą socialiniuose tinkluose.

Galite nusipirkti brangių socialinio pašto planavimo įrankių arba tiesiog naudoti „Jetpack“ viešinimo modulį. Tavo skambutis!

3. Jūs nenaudojate susijusių įrašų

Susijusios žinutės yra viena didžiausių pagalbininkų, mažinančių svetainės atmetimo rodiklį. Kai tik lankytojas nuslinka į straipsnio apačią, jam parodomi susiję įrašai, kurie patenka į tą pačią kategoriją, žymą ar pasirinktinį įrašo tipą..

Rodydami susijusius įrašus kiekvieno straipsnio pabaigoje, galite padidinti lankytojo „laiką svetainėje“ ir padidinti vartotojų įsitraukimą, o tai galiausiai padidina konversijas. Pagalvokite apie tai – kuo daugiau laiko lankytojai praleis jūsų svetainėje, tuo geriau jūsų prekės ženklas bus įsimenamas jų galvoje. Todėl tuo metu, kai jiems reikia jūsų siūlomo produkto ar paslaugos, turite konkurencinį pranašumą buvimas geriausiu protu.

Susiję „Jetpack“ įrašai modulis rodo susijusius įrašus po kiekvienu straipsniu. Čia yra įdomioji dalis – skirtingai nuo daugelio kitų susijusių įrašų papildinių, „Jetpack“ analizuoja, apdoroja ir aptarnauja susijusius įrašus naudodama savo debesies infrastruktūrą, kad būtų nereikia papildomos apkrovos jūsų serveryje. Tai daro didžiulį pranašumą mažinant serverio apkrovą ir gerinant mūsų svetainės našumą tuo pat metu rodant susijusius įrašus!

4. Jūs nenaudojate „Jetpack“ saugos funkcijų

„Jetpack’s Protect“ modulis siūlo daugybę saugos funkcijų, kurios yra būtinos bet kurioje svetainėje. Aukščiausio lygio saugos papildiniai, tokie kaip „Securi“ ir „iThemes Security“, kainuoja daugiau nei 100 USD per metus. Tačiau jei pradedate ir jums reikia Gerai saugos papildinys, kuris leidžia atlikti darbą, „Jetpack“ yra jūsų atsakymas. Štai kodėl:

 • Pradedantiesiems ji suteikia nemokamą apsaugą nuo brutaliosios jėgos išpuolių.
 • Vėliau galite naudoti saugų autentifikavimą per „WordPress.com“, kad prisijungti galėtų tik tie žmonės, kurie turi galiojančią „WordPress.com“ paskyrą..
 • Taip pat galite įjungti dviejų veiksnių autentifikavimą, kad padidintumėte saugumą.
 • Galiausiai IP baltojo sąrašo funkcija leidžia jums leisti tik IP rinkiniui pasiekti administratoriaus prietaisų skydelį. Tai daro ją puikia prevencine priemone nuo kenkėjiškų prisijungimo bandymų.

Be papildomų pranašumų, „Jetpack Protect“ modulis automatiškai atnaujina įdiegtas temas ir papildinius jūsų „WordPress“ svetainėje. Galų gale sutaupysite daug laiko, mėgaudamiesi ramybe.

5. Nenaudojate svetainės stebėjimo funkcijos

Prastovos yra blogos. Tai ne tik sumažina konversijų skaičių, bet ir neigiamai veikia jūsų paieškos sistemos reitingą. Pvz., Apsvarstykite atvejį, kai „Google“ siunčia lankytoją į jūsų svetainę. Vienintelė problema – lankytojas nustato, kad puslapis neįkeliamas. Lankytojas grįžta į paieškos puslapį ir spustelėja kitą paieškos rezultatą. Tai geltona vėliava – jūsų SEO balai šiek tiek sumažėja.

„Jetpack“ Prastovos stebėjimas funkcija įspėja jus, kai jūsų svetainė nyksta – el. paštu ir SMS. Taip pat el. Paštu jums atsiųskite savo svetainės atsarginę kopiją ir visą prastovos trukmę. Ši tarnyba tikrina jūsų svetainę kas penkias minutes iš skirtingų pasaulio kraštų, užtikrindama, kad nesvarbu, iš kur lankytojai ateina – jie mato veikiančią svetainę.

6. Galėtumėte panaudoti skelbimą el. Paštu – bet jūs ne

Būti tinkamoje vietoje tinkamu laiku yra pagrindinis mūsų sėkmės veiksnys. Tie patys principai galioja ir jūsų tinklaraščio sėkmei. Pirmasis, kuris aprašo besivystančią istoriją savo tinklaraščio domene, gali paskatinti naują lankytojų srautą iš socialinės žiniasklaidos.

Štai tada Skelbti el. Paštu funkcija yra naudinga. Tiesiog parašykite laišką el. Laiške ir nusiųskite nurodytu el. Pašto adresu. Įrašas bus paskelbtas jūsų svetainėje. Savo el. Laiške galite pridėti paveikslėlius ir galerijas, jie taip pat bus paskelbti. Taip pat galite nurodyti žymas ir kategorijas arba nurodyti vėlavimą. Dar daugiau, jei turite Automatinis leidyba modulis įjungtas, įrašas bus paskelbtas ir jūsų socialiniuose tinkluose! Kalbėkite apie grandinines reakcijas.

7. Ar įjungėte „Prenumeratų“ modulį?

El. Pašto rinkodaros programinė įranga sukurta ištisos pramonės šakos. Nors dauguma jų yra mokami, kai kurie yra nemokami, tačiau jiems taikomi apribojimai. Bent jau net geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos reikalauja, kad jūs prisijungtumėte prie paskyros, kuri gali būti šiek tiek užduoties.

„Jetpack“ prenumeratos modulis laikomasi nesąžiningo metodo, kai jums tiesiog reikia pridėti valdiklį, kuriame lankytojai prašomi prisiregistruoti naujiems įrašams arba „užsiprenumeruoti atnaujinimus“ iš jūsų tinklaraščio.

Kai modulis suaktyvinamas, kai tik paskelbiate naują įrašą, visi jūsų abonentai gauna el. Laišką su jūsų naujausiu įrašu. Nepaisant neigiamos pusės, jūs negalite turėti išplėstinio stebėjimo, įdėtų į šiuos el. Laiškus.

8. Jūs nesinaudojate „Social įrodymu“

Vienas iš būdų pritraukti lankytojus laikytis jūsų tinklaraščio yra „socialinio įrodymo“ nustatymas. Esame psichologiškai nusiteikę sekti, ką visi daro. Vaizduojate, kaip esate pakeliui į darbą, kaip ir kas antrą dieną. Jūs ketinate patekti į metro, kai staiga visi pradeda bėgti iš stoties. Ar vis tiek įeitum?

Kažkas panašaus nutinka, kai matome tokius simbolius, kaip „Įskiepis atsiųstas daugiau nei 100 000 kartų“ ar „Šiuo metu veikia 75 000 aktyvių„ WordPress “svetainių“ ar net „5 metų patirtis, distiliuojama gaminiu“. Tam tikras bevardis užtikrintumas mus žadina.

Papildomi šoninės juostos valdikliai iš „Jetpack“ padės jums svetainėje pateikti panašią „orientacinę“ informaciją. Galite apibūdinti savo tinklaraščio statistiką ir bendradarbius, kurie gali būti gerai žinomi pramonėje. Taip pat galite pateikti papildomos informacijos, tokios kaip „Twitter“ sklaidos kanalas, kontaktinė informacija, žinomi pranešimai ir kt.

Šių valdiklių derinys ne tik padės nustatyti socialinius įrodymus, bet ir prisidės prie to vartotojo įsitraukimas. Kaip tu, klausi?

Prisiminkite, kaip mes kalbėjome apie demonstravimą susijusios žinutės kiekvieno įrašo pabaigoje gali paveikti vartotoją ilgiau laikytis? Panaši logika galioja ir tada, kai šoninėse juostose ir / arba poraštėse rodote „matomus įrašus“ arba „išskirtinius pasiūlymus“.

9. Galite sutaupyti laiko naudodami svetainės patikrinimo modulį

Kalbant apie SEO, ypač svarbu užregistruoti savo svetainę „Google Search Console“ arba „Bing Webmaster Center“. Tačiau domeno nuosavybės patikrinimo procesas užima daug laiko ir reikalauja HTML failų, kuriuos reikia įkelti į šakninį katalogą.

Jūs galite to išvengti ir naudoti Reaktyvinė skraidyklė’ Svetainės patikrinimas modulis. Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite patvirtinimo kodus iš „Google“ / „Bing“ konsolės ir įklijuokite juos modulio nustatymuose. Jūsų svetainė bus iškart patvirtinta.

Svetainių patvirtinimo modulis taip pat palaiko „Pinterest“, kuris, aktyvavus, jūsų „Pinterest“ profilio nuotrauką pridės prie bet kurio jūsų svetainės kilpelio.

10. „Jetpack“ komentarai pašalina vargo iš socialinių komentarų

Komentarų modulis suteikia lankytojams galimybę prisijungti prie savo socialinių profilių prieš paliekant komentarą jūsų svetainėje. Tai reiškia, kad jei kas nors yra prisijungęs prie savo „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ar „WordPress.com“ paskyros, jis gali naudoti bet kurią iš tų paskyrų komentarui palikti.

Visi komentarai pateikiami atskira, supaprastinta gija. Štai kaip tai naudinga:

Geriau susiejame su komentarais, kai jie yra susieti su tikruoju vardu ir nuotrauka. Suaktyvinę socialinių komentarų funkciją, jūs skatinate žmones komentuojant naudoti savo socialinius profilius.

Dėl šios priežasties ši funkcija ne tik padidina jūsų įrašų socialinę galią, bet ir labai lengva komentuoti. Vienu paspaudimu visa informacija (vardas, nuotrauka, svetainės URL ir kt.) Išgaunama iš mano pageidaujamo socialinio profilio ir užpildoma „WordPress“ komentarų skiltyje..

11. Jei prarasite potencialius klientus, nenaudosite komentarų modulio

Jums gali būti įdomu, kaip tai įmanoma. Atidžiai išnagrinėsime šį vaizdą:

Apatiniame kairiajame kampe matote dvi parinktis:

Praneškite man apie būsimus komentarus per elektroninį paštą

Kai įjungta, visi tolesni šio įrašo komentarai bus nusiųsti tam konkrečiam lankytojui. Tolesni komentarai skatina žmones dalyvauti pokalbyje. Aktyviai bendraudami su savo tinklaraščio komentatoriais, kuriate aktyvią bendruomenę – vienas komentaras vienu metu! Dabar įdomi dalis.

Praneškite man apie naujus pranešimus el. Paštu

Kai lankytojas patikrina šią parinktį, jis iš esmės prenumeruoja atnaujintą jūsų tinklaraštį. Kitaip tariant – jūs ką tik įgijote pranašumą! Mano nuomone, tai yra tikras objekto perlas ir gražiai veikia, kai turite aktyvią bendruomenę.

12. Jūs iššvaistote per daug laiko bandydamas sukonfigūruoti „Google Analytics“

„Google Analytics“ – įrankis, kurį naudoja ir patyrę veteranai, ir naujokai. Visi galvoja apie tai, visi nori tuo naudotis, bet atrodo, kad tik nedaugelis tai supranta. Jei norite sukonfigūruoti „Google Analytics“ net iki pusės savo galimybių, reikia rimtų žinių.

Gal nenorite šiuo metu susitelkti į tai. Jei esate panašus į mane, galite tiesiog įgalinti „Jetpack“ Svetainių statistika bruožas. Tam reikalinga visiškai nulinė konfigūracija ir jis veikia tiesiai iš dėžutės.

Duomenims surinkti svetainės statistikos modulis užtrunka kelias valandas. Paruošęs jis pateikia aiškius ir glaustus numerius apie bendrą srautą per skirtingus laikotarpius, taip pat apie atskirus įrašus ir puslapius. Čia taip pat pateikiama pagrindinė įžvalga apie populiariausius laikus, geografines vietas ir paieškos terminus. Ko dar reikia? ��

13. Jūs (tikriausiai) nevaldote kelių svetainių naudodamas „Jetpack“

Ar žinojai, kad „Jetpack“ teikia centralizuotas prietaisų skydelis , kuriame galite valdyti visas savo „WordPress“ svetaines? Taip, tai tiesa. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „Jetpack“ papildinį visose savo svetainėse, prisijungti ta pačia „WordPress.com“ paskyra ir atsisėsti.

„Jetpack“ rinks duomenis iš visų jūsų „WordPress“ diegimų ir parodys juos centralizuotoje WordPress.com informacijos suvestinėje. Iš prietaisų skydelio galite atnaujinti „WordPress“ temas, papildinius ir pagrindines versijas. Tame pačiame prietaisų skydelyje taip pat galite skelbti įrašus ir keisti skirtingų svetainių meniu.

Žmonėms, kuriems reikalingas nemokamas sprendimas tvarkyti kelias svetaines, „Jetpack“ centralizuotas valdymo prietaisų skydas yra gelbėjimo priemonė.

14. Premijos patarimas: „WordAds“ („Premium“)

Neseniai „Jetpack“ paleido „WordAds“ – dienoraščių pajamų gavimo platforma, padedanti užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. „WordAds“ rodo tinkamus, aukštos kokybės skelbimus jūsų svetainės lankytojams. Šie skelbimai rodomi iš patvirtintų reklamuotojų, kurie yra „WordPress.com“ reklamuotojų programos dalis.

Vaizdo užmokestis iš programos „Jetpack Ads“

Tačiau tai yra „premium“ funkcija ir pateikiama tik su „Jetpack Pro“ planu, kurio kaina prasideda nuo 9 USD / mėn. Arba 99 USD per metus. Aptarsime keletą kitų „Premium“ „Jetpack“ modulių, įtrauktų į „Pro“ planą.

Aukščiausiosios „Jetpack“ savybės

Greitai apžvelkime „Jetpack“ siūlomas aukščiausios kokybės funkcijas. Šios funkcijos yra Asmeninis planas po 3,5 USD per mėnesį (arba 39 USD per metus).

 • Dienos automatinės atsarginės kopijos, atkūrimas vienu paspaudimu ir 30 dienų archyvas
 • Išplėstinis šlamšto filtravimas
 • Prioritetinė parama

Be aukščiau išvardytų funkcijų, „Premium“ planas mažmeninė kaina siekia 9 USD / mėn. ir turi šias savybes:

 • Kasdien skenuojamos kenkėjiškos programos
 • „Jetpack Ads“, dar vadinama „WordAds“ programa
 • Vaizdo įrašų talpinimas su 13 GB atminties

Išsamų funkcijų sąrašą ir palyginimų lentelę galite rasti „Jetpack“ išsamus kainų puslapis.

Išvada

„Jetpack“ nuėjo ilgą kelią nuo paprasto naudingumo papildinio su daugybe funkcijų – iki visiškai integruotos paslaugų platformos. „Jetpack“ siūlo daugybę nemokamų paslaugų ir daugybę papildomų funkcijų, o išsamiausias įrankių rinkinys yra supakuotas į vieną papildinį. Jis skirtas pradedantiesiems ir patyrusiems veteranams.

Perskaitę šį straipsnį, suprantate, kas yra Jetpack bruožai. Tačiau tai nereiškia, kad suaktyvinsite juos visus vienu metu. Išanalizuokite savo dabartinius reikalavimus ir supraskite, kaip „Jetpack“ moduliai gali padėti juos pasiekti. Pateikiame trumpą funkcijų, kurias, mano manymu, galima suaktyvinti daugumoje svetainių, sąrašą:

 1. Nemokamas CDN
 2. Susiję įrašai (tik tada, kai savo turinį susitvarkote su tinkamomis žymomis ir kategorijomis, o kiekvienoje kategorijoje yra pakankamai turinio)
 3. Aikštelės stebėjimas
 4. Apsaugos modulio „Protect“ funkcijos
 5. Komentarų modulis
 6. Svetainės statistika

Dešimtys „Jetpack“ naudingų funkcijų, į kurias įdėtas paprastumas ir „WordPress.com“ debesies galia, daro ją galingu ginklu bet kurio rinkodaros arsenale. Duok tai nugara šiandien. Be to, ar mes praleidome jūsų mėgstamą „Jetpack“ funkciją? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me