13 priežasčių, kodėl „WordPress“ yra ideali pradedantiesiems ir verslininkams

Kodėl „WordPress“ yra idealus pradedantiesiems ir verslininkams

Pradedantieji verslininkai ir verslininkai paprastai turi daug idėjų, o pinigų neturi. Paprastai tariant, dauguma pradedančiųjų įmonių supranta, kad buvimas internete yra neatsiejama jų idėjos plėtra į pelningą įmonę. Svetainė yra patogi ir ekonomiškai efektyvi vieta jiems paaiškinti savo idėjas, išdėstyti gaires, kaip jas įgyvendinti, ir informuoti visas suinteresuotąsias šalis apie jų pažangą. Tai suteikia įmonės patikimumą nurodant pavadinimą, adresą ir kontaktinius telefono numerius.


Ši svetainė taip pat yra vieta, kur ankstyvajame etape galima susisiekti su ieškančiais darbo, investuotojais, tiekėjais ir potencialiais klientais, taip pat norint sukurti „buzz“ iki paskelbimo dienos. O pradėjus verslą, svetainė gali būti paversta 24 x 7 vieta, kurioje galima parduoti produktą ar paslaugą ir palaikyti ryšį su visomis suinteresuotosiomis šalimis. Turint tiek daug turinio valdymo sistemų, gali būti sunku išsirinkti sau tinkančią. Šiame įraše pamatysime 13 priežasčių, kodėl „WordPress“ pradedantiesiems ir verslininkams yra gera idėja.

1. „WordPress“ yra patikimas

„WordPress“ yra išbandyta atvirojo kodo platforma, kurią palaiko tūkstančių profesionalių programuotojų, testuotojų ir kūrėjų bendruomenė. Šiuo metu tai yra pirmaujanti turinio valdymo tarnyba internete. Tai buvo daugiau nei 10 metų, juo naudojosi milijonai svetainių ir jis buvo labai patobulintas. Ne tik tai, kad „WordPress“ remiasi garso technologijomis, tokiomis kaip PHP, SQL ir „JavaScript“, kurios laikosi „Google“ ir kitų paieškos sistemų nustatytų praktikų..

Ką visa tai reiškia? Galite padaryti išvadą, kad skirtingai nuo daugelio konkurentų, „WordPress“ veiks daug ilgiau ir augs kaip platforma.

2. „WordPress“ yra nemokama

Kas gali skambėti saldžiau paleidžiant grynuosius pinigus, nei tai, kad „WordPress“ yra nemokama? Tuo pačiu metu kyla klausimas – koks laimikis? Panašiai kaip „Wikipedia“ ir „Ubuntu“, „WordPress“ yra nemokama, nes ji yra atvira, ty reiškia, kad ji niekam nepriklauso. Ją palaiko ir milijardo dolerių įmonė Automattic, taip pat tūkstančiai savanorių iš viso pasaulio, kurie nuolat tobulina savo veiklą.

„WordPress“ yra licencijuota pagal GNU bendrąją viešąją licenciją. Tai daro nemokamai naudoti bet kam tai sukurs „WordPress“ tiek svetainių, kiek nori. Be to, „WordPress“ vartotojai taip pat gauna prieigą prie nemokamų atnaujinimų, tūkstančių nemokamų temų, taip pat 50 000 ir daugiau papildinių „WordPress“ kataloge. Neįprastos nemokamos temos ir papildiniai užtikrina, kad vartotojai gali pradėti naudotis galva, tokiu būdu taupydami laiką ir pinigus.

„WordPress“ pradedantiesiems - „Plugin“ biblioteka

Tačiau supraskime vieną dalyką – „WordPress“ programinė įranga yra nemokama, taip pat tūkstančiai temų ir papildinių. Bet tai nereiškia, kad galite paleisti svetainę už nulinę kainą. Yra ir kitų su svetainės valdymu susijusių išlaidų, tokių kaip domeno vardas, priegloba, pasirinktiniai pritaikymai, o viską apie „WordPress“ svetainės kūrimą galite sužinoti mūsų tinklaraštyje. Šios išlaidos nėra būdingos tik „WordPress“, bet taip pat taikomos ir kitoms turinio valdymo sistemoms.

3. „WordPress“ nėra užrakinama

Pradžioje daugelis įmonių nėra įsitikinusios savo tinklalapiui reikalingomis technologijomis ir programine įranga bei nelinkusios išleisti programinės įrangos, dėl kurios nėra tikros. Be to, jie bus susieti su programinės įrangos paslaugų teikėju, kad galėtų nuolat atnaujinti ir prižiūrėti. Vėliau pereinant į kitą platformą gali būti nepatogu, nes daugeliu atvejų visi duomenys užrakinami senąja programine įranga..

Laimei, taip nėra „WordPress“ atveju – jūsų duomenys yra patys jūsų įdiegtame „WordPress“ diegime. Taigi galite pasirinkti perkelti iš „WordPress“ į bet kurią kitą platformą su visais savo duomenimis nepažeistais. Be to, yra daugybė „WordPress“ talentų, kurie padės jums susitvarkyti.

4. Kad ir koks būtų jūsų verslas, „WordPress“ gali tvarkyti interneto svetainę

Paleiskime šiam kartui pailsėti kartą ir visiems laikams, „WordPress“ yra ne tik tinklaraščiai. Taip, ji pradėjo veikti kaip internetinių dienoraščių platforma, tačiau nuo to laiko ji tapo bet kurios interneto svetainės platforma. Galite tai naudoti,

 • Įmonių ar verslo svetainės
 • Portfelio svetainės
 • Internetinės parduotuvės
 • Naujienų svetainės
 • Narystės svetainės
 • Viešbučių svetainės

Šis sąrašas yra tik iliustratyvus. Taip pat galite kurti NVO svetaines, forumus, programas ir netgi užsidirbti pinigų naudodami „WordPress“ svetainę. Jūs turite papildomą pranašumą, kad „WordPress“ turi tinklaraščio funkciją, kurią galite naudoti kartu su savo svetaine.

5. „WordPress“ yra internetinės prekybos profesionalas

Populiariausias „WooCommerce“ papildinys yra pirmaujanti internetinės elektroninės komercijos technologija, ir gali valdyti bet kokią el. prekybos įmonę. Jei jums reikia dar daugiau savo parduotuvės funkcionalumo, džiaugsitės daugybe nemokamų ir „premium“ plėtinių, kurie gali išplėsti jūsų internetinę parduotuvę. „WooCommerce“ gali lengvai pradėti pardavinėti bet kurį produktą ar paslaugą. Jei jūsų atsisiunčiami produktai yra jūsų parduodami produktai, padės „Easy Digital Downloads“ papildinys.

6. „WordPress“ yra draugiškas mobiliesiems

Žmonių, naudojančių internetą, skaičius mobilieji įrenginiai aplenkė numerį, kuriuo galima naudotis per stalinius kompiuterius. Be to, turėtumėte žinoti, kad kalbant apie mobiliuosius telefonus, „Google“ neprašo maloniai žiūrėti į svetaines, kurios nėra draugiškos mobiliesiems.

Nesijaudinkite, „WordPress“ jus aprėpė. Nors pati „WordPress“ naudojama technologija yra suderinama kuriant tinklalapius mobiliesiems, „WordPress“ taip pat turi daugybę nemokamų ir „premium“ temų, kurios automatiškai pritaikomos prie vartotojo ekrano dydžio. Yra oficialios „iOS“ ir „Android“ programos mobiliesiems, kurios gali paversti „WordPress“ puslapius mobiliesiems. Jei dėl kokios nors priežasties nepadarėte savo svetainės atsakymo, tai galite padaryti ir vėliau.

7. „WordPress“ yra parengta SEO

„WordPress“ yra patogi paieškos sistemoms. Ir tam pritaria ne mažiau kaip žmogus Mattas Cuttsas, anksčiau dirbęs su „Google“. „WordPress“ rūpinasi geresne paieškos sistemų optimizavimo dalimi.

Ne tik tai, kad yra daugybė įskiepių, kurie padeda tinkamai panaudoti jūsų SEO. Tačiau svarbu atsiminti, kad paieškos sistemų reitingai priklauso ne tik nuo TVS, bet ir nuo kitų. Ir jūs galite būti gana tikri, kad jei slenkate reitingą, tai nėra „WordPress“ sąskaita, kaip jūsų CMS.

8. „WordPress“ galima išplėsti naudojant papildinius

Skirtingos svetainės turi skirtingus poreikius. Kai kurie gali norėti parduoti produktus, kiti – interaktyvių bendruomenių, kiti – tobulą nukreipimo puslapį. „WordPress“ siūlo pagrindinę visų rūšių svetainių platformą, leidžiančią joms pridėti reikiamas funkcijas. Šios funkcijos pridedamos naudojant atskirus papildinius. Jei norite, funkcijas taip pat galite įtraukti naudodami pasirinktinį kodavimą.

Viduje konors „WordPress“ papildinių saugykla, gausite iš daugiau nei 50000 nemokamų papildinių, kad atliktumėte daugumą jums reikalingų funkcijų. Be nemokamų papildinių, yra ir trečiųjų šalių premijų planų, į kuriuos galite pasimėgauti. Tai daro „WordPress“ labai išplėsta platforma.

„CodeCanyon“

Asmeniui, pradedančiam naują verslą, nemokami papildiniai yra ne tik puikus papildymas jų svetainėje, jie gali pridėti funkcijas, kai tik atsiranda poreikis, neplanuodami kiekvieno reikalavimo pradžioje. Pvz., Pradžioje jums gali nereikėti tiesioginių pokalbių jūsų svetainėje, bet jei vėliau kyla poreikis, vėliau galite tiesiog pridėti šios funkcijos papildinį..

9. „WordPress“ gali būti pritaikytas jūsų verslui

Daugelis pradedančių įmonių pradžioje nėra tikri dėl savo augimo. Jie plaukia sandariu laivu, laikydami daiktus žemai. Bet jiems reikia, kad kambarys padidėtų ir augtų, jei jų idėja įgyvendinama dideliu būdu. „WordPress“ yra idealus variantas, nes leidžia jiems įsteigti mažas įmones ir išplėsti jų skaičių, kad galėtų valdyti net įmonių lygio organizacijas, apimančias daugelį šalių ir žemynų.. Volto Disnėjaus įmonė ir „Mercedes-Benz“ valdo savo svetainę „WordPress“. Galite naudoti „WordPress“ beveik bet kuriame serveryje su pagrindiniu bendrojo prieglobos planu iki aukščiausios klasės dedikuotų serverių. Tai vienodai gerai tinka mažiems tinklaraščiams ir didelėms įmonėms.

10. „WordPress“ yra saugus

Saugumas kelia didžiausią susirūpinimą bet kuriai svetainei, ypač kai kalbama apie pinigines operacijas ar slaptą informaciją. Faktas, kad patinka dideli ir garsūs vardai Obamos fondas, ir NGinx „WordPress“ naudojimas turėtų jus nuraminti, kad „WordPress“ yra saugi platforma.

Ką turėtumėte žinoti apie saugumą, yra tai, kad jokia platforma nėra šimtu procentų saugi, o įsilaužėliai visada slenka. Didėjantis „WordPress“ populiarumas taip pat daro jį mėgstamu taikiniu įsilaužėliams. Tačiau naudodami „WordPress“ esate gana saugūs. Taip yra todėl, kad „WordPress“ komanda nuolat stebi grėsmes saugumui. Plačiai paplitusi ir aktyvi „WordPress“ bendruomenė taip pat greitai praneša apie saugumo problemas. Saugumo atnaujinimai nedelsiant išleidžiami, be to, pagal nutylėjimą nedideli atnaujinimai atliekami automatiškai.

Svarbu ir tai, kad, būdami vartotoju, turite atlikti daugybę dalykų, kuriuos turite padaryti, kad jūsų svetainė būtų saugi, pavyzdžiui, pasirinkti patikimą pagrindinį kompiuterį, naudoti tvirtus vartotojo vardus ir slaptažodžius, pasirinkti kokybiškas temas ir papildinius bei reguliariai atnaujinti „WordPress“. Norėdami būti ypač saugūs, galite įdiegti saugos papildinius ir reguliariai kurti savo svetainės atsargines kopijas. Todėl atsakingo vartotojo rankose „WordPress“ yra saugi platforma.

11. „WordPress“ yra patogus vartotojui

Jei paprašytumėte manęs pasirinkti savo mėgstamą funkciją apie „WordPress“, aš pasirinksčiau jos patogumą vartotojui. Nežinodami jokio kodo, galite sukurti tinklalapius iš patogios vartotojo sąsajos. Darbas su „WordPress“ yra toks pat lengvas, kaip ir darbas su bet kokiu teksto redaktoriumi. Žinoma, tai padeda, jei žinote kai kuriuos pagrindinius kodavimo būdus, ypač kai turite pašalinti triktis. Bet net ir tokiose situacijose pastebėsite, kad yra vadovėlių, kursų, mokymo vaizdo įrašų, internetinių transliacijų ir tinklaraščių, kurie jums padės. „WordPress“ puikiai tinka „pasidaryk pats“. Net naujokai gali lengvai sukurti turinį. Be to, „WordPress“ palaiko vaizdus, ​​garso įrašus ir vaizdo įrašus bei veiksmingai valdo daugialypės terpės failus. Taip pat galite įterpti trečiųjų šalių turinį, pvz., „YouTube“ ir „Vimeo“.

12. „WordPress“ įgalina sklandų darbo procesą

„WordPress“ turi daug įmontuotų vartotojų vaidmenų, kiekvienas iš jų turi savo galimybes. Kiekvienam komandos nariui gali būti suteikta įvairių lygių prieiga, paskiriant tinkamą vartotojo vaidmenį. Ir jei įmontuoti vartotojo vaidmenys netinka jūsų komandai, galite lygiai taip pat lengvai sukurti naują vartotoją ir suteikti jam norimas privilegijas. Jei tai yra kelių autorių tinklaraštis, su kuriuo dirbate, redaguoti redakcijos darbo eigą naudojant „WordPress“ yra lengva.

Taip pat galite aprūpinti savo „WordPress“ svetainę patobulinta elgsena ir sukurti daugybę programų. Naudodami pasirinktinius laukus ir sąlyginę logiką, galite automatizuoti daugybę „WordPress“ užduočių.

13. „WordPress“ padeda kurti prekės ženklą

Nors numatytasis „WordPress“ puslapis gali atrodyti šiek tiek standartinis, daugumoje galimų temų siūloma daugybė tinkinimo parinkčių, leidžiančių suderinti tinklalapius su prekės ženklu. Spalvas, logotipus, šriftus beveik kiekvieną elementą galima pritaikyti muitinės parinkčių skydelyje. Prieš įrašydami pakeitimus, juos galite peržiūrėti tiesioginės peržiūros režimu. „WordPress“ padeda atspindėti jūsų prekės ženklą internete.

Apvyniokite

Visos aukščiau išvardytos priežastys turėtų suteikti jums pakankamai priežasčių pasirinkti „WordPress“ savo svetainei. Tai ideali galimybė greitai nustatyti svetainę su minimaliomis išlaidomis.

Be to, „WordPress“ yra pasirengusi ir ateityje augti. Įdiegus REST API, bus geresnė integracija su trečiųjų šalių programomis ir atsiras naujų galimybių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map