15 „Jetpack“ naudojimo „WordPress“ priežasčių 2020 m

Ar man reikia „JetPack“, skirto „WordPress“? 15 priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti „Jetpack“ 2018 m

Kas nutinka, kai žmonės, esantys už WordPress.com, susiburia ir sukuria „WordPress“ papildinį? Jūs gaunate Reaktyvinė skraidyklė.


Turėdama daugiau nei 5 milijonus aktyvių diegimų, „Jetpack“ yra sukurta kaip universalus įskiepis žmonėms, naudojantiems „WordPress“, nepaisant jų patirties. Pagalvokite apie tai kaip apie „viskas viename“ papildinį, kurio funkcijos svyruoja nuo našumo patobulinimų, saugos protokolų, temos pritaikymo ir daugelio kitų..

Žmonės, pradedantys „WordPress“, gali naudoti „Jetpack“ svetainės statistiką, kontaktinę formą ir kitus naudingus modulius – neįdiegdami atskiro kiekvienos funkcijos papildinio. Apskritai, energijos vartotojai gali naudotis tokiomis funkcijomis kaip susiję įrašai, tingus įkėlimas ir CDN – visa tai nemokamai! Nors naujovinimas į „Jetpack premium“ prideda dar daugiau naudingų „Google Analytics“ funkcijų, reklamavimo, prioritetinių palaikymo funkcijų ir dar daugiau.

Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 2013 m., Pavadinimu 10 priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti „Jetpack“, skirtą „WordPress“. Po penkerių metų mes atnaujiname šį vadovą su 15 geriausių „Jetpack“ siūlomų funkcijų – ir kodėl jūs turėtumėte jas naudoti savo „WordPress“ svetainėje.

Prieš pradedant darbą, būtų naudinga žinoti kai kuriuos sinonimus, naudojamus Jetpack „funkcijoms“. Jie svyruoja nuo „modulių“ iki „nustatymų“ ir tiesiog „funkcijų“. Mes apribosime sinonimus „moduliais“ ir „savybėmis“ likusioje šio straipsnio dalyje.

Tęskime tai!

Contents

1. Nemokamas „WordPress“ turinio pristatymo tinklas (CDN) naudojant „Photon“

nemokamo turinio pristatymo tinklas „jetpack“

Pats pirmasis bruožas, kuris ateina į galvą, yra nemokamas „Jetpack“ teikiamas turinio pristatymo tinklas. Priešingai nei kiti CDN teikėjai, „Jetpack Photon CDN“ nereikalauja jokios registracijos, suteikia neribotą CDN pralaidumą ir yra visiškai nemokama visą gyvenimą!

Kas turėtų naudoti fotoną?

Žodžiu, visi. Nesvarbu, ar esate energijos vartotojas, ar pradedantysis vartotojas, ar kažkas, kas tik pradeda veiklą; CDN naudojimas žymiai pagreitina jūsų svetainės įkėlimo laiką. Tai suteikia jums trigubą pranašumą:

 1. „Google“ apdovanoja greitesnes svetaines geresniais SEO balais. Greičiau reitinguojate tikslinius raktinius žodžius.
 2. Taupote serverio pralaidumo išteklius; nes vaizdai pateikiami iš fotono turinio pateikimo tinklo.
 3. Greitesnė svetainė sukuria malonią lankytojų patirtį. Tai, savo ruožtu, padidina konversijos tikimybę – nesvarbu, ar tai el. Pašto prisiregistravimas, el. Knygos atsisiuntimas, ar kažkas tokio paprasto, kaip socialinė dalis.!

Kaip įgalinti „Jetpack Photon“?

„jetpack-cdn-tingus-load-images“

„Photon CDN“ ir „Lazy“ įkelia vaizdų modulį iš „Jetpack“

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įgalinti fotono modulį iš Paspartinkite savo svetainę parametrai, rasti „WordPress“ informacijos suvestinė> „Jetpack“> Nustatymai> Rašymas skirtukas.

2. tingus vaizdų įkėlimas į „WordPress“

tingus vaizdų įkėlimas naudojant kiaulę

„Lazy Loading“ yra funkcija, kuri buvo paminėta kiekviename patikimame „WordPress“ veiklos optimizavimo įraše. Matote, tingus krovimas idėja yra paprasta. Įkelkite vaizdą tik tada, kai lankytojas jį mato.

Tai turi dvigubą naudą.

 1. Viena, svetainė įkeliama greičiau, nes sumažėja svetainės puslapis. Tai, savo ruožtu, suteikia mums geresnį SEO ir mažesnį pralaidumą serverio svetainėje.
 2. ThAntrasis pranašumas tiesiogiai naudingas galutiniam vartotojui, nes taupomas pralaidumas.

Kaip tingus pakrovimas taupo mobiliojo ryšio pralaidumą?

Tarkime, Samantha savo telefone naršo straipsnį apie „geriausios mados„ WordPress “temas. Kai Samantha atidaro svetainę, puslapis pradeda krauti visus 25 vaizdus vienu metu.

Tačiau įjungus tingų krovimą, įkeliami tik vaizdai, matomi peržiūros srityje. Kiti vaizdai įkeliami tik tada, kai Samantha slenka žemyn, kad juos peržiūrėtumėte. Taigi Samantha galų gale taupo savo brangų mobiliojo ryšio pralaidumą, mėgaudamasi ypač šmaikščia svetaine.

Kas turėtų naudoti tingų krovinį?

Vėl visi!

Kaip įgalinti „Jetpack“ tingų krovinį?

Šis modulis yra šiek tiek žemiau fotono modulio. Tiesiog įjunkite, kad įgalintumėte!

3. Prenumeruokite naujus pranešimus el. Paštu naudodami „WordPress“

užsiprenumeruokite ir laikykitės „WordPress“ tinklaraščio „jetpack“

Tai yra asmeninis mėgstamiausias dalykas. „Jetpack“ turi daugybę nuostabių savybių, kai reikia įtraukti lankytojus. Mes padengsime juos po vieną, pradedant nuo šio.

„Jetpack“ el. Pašto prenumeratos funkcija leidžia lankytojams užsiprenumeruoti jūsų tinklaraščio įrašus el. Paštu. Jis rodomas kaip Sekite dienoraštį mygtuką. Žmonės, kurie ją spustelėja, yra paprašomi pasidalyti savo el. Pašto adresu, kad galėtų užsiprenumeruoti ar „sekti“ jūsų tinklaraščio įrašus.

Be to, galite naudoti Sekite komentarus funkcija, suteikianti skaitytojams galimybę prenumeruoti jūsų tinklaraščio komentarus el. paštu.

Kai skelbiamas naujas įrašas arba paskelbiamas naujas komentaras, jūsų stebėtojai gauna el. Laišką su nuoroda į jūsų įrašą / komentarą.

Kokie yra „Jetpack“ prenumeratų pranašumai?

Na, pradedantiesiems nereikia naudoti tokio el. Pašto paslaugų teikėjo (ESP), kaip „MailChimp“. Net kai jūsų el. Pašto sąrašas auga, jums nereikia mokėti už el. Laiškus. Atminkite, kad amžinai nemokamą planą teikiantys ESP dažniausiai apriboja abonentų skaičių arba per mėnesį siunčiamų el. Laiškų skaičių – kaip turėtų! (Jie turi valgyti, ar ne?)

Tačiau, naudodamiesi šiuo „Jetpack“ moduliu, abonentams negalėsite siųsti atskirų el. Laiškų (t. Y. Neskelbdami įrašo) savo abonentams. Tada jūs turite prisiregistruoti gauti ESP.

Kas turėtų naudotis prenumeratomis?

Priklauso, tikrai. Žmonės, kurie nori daugiau dėmesio skirti savo rašymui, o ne plėsti savo el. Pašto adresus, gali pasirinkti šį modulį. Tačiau jei nuo pirmosios dienos rimtai žiūrite į savo el. Pašto adresus (puiku, jei esate!), Tuomet pradėsite naudoti nemokamą ESP, pvz., „MailChimp“..

Kaip įgalinti „Jetpack“ tinklaraščio prenumeratą?

Prenumeruokite „Jetpack“ tinklaraščio ir komentarų modulį

Prenumeruokite „Jetpack“ tinklaraščio ir komentarų modulį

Eikite į prenumeratų modulį, esantį „WordPress“ informacijos suvestinė> „Jetpack“> Nustatymai> Diskusija skirtukas.

4. „WordPress“ svetainės Uptime ir prastovų stebėjimas

„WordPress“ svetainės veiksnumo ir prastovų stebėjimas naudojant „jetpack“

„Jetpack“ prastovų stebėjimo funkcija periodiškai stebi jūsų svetainę ir praneša jums el. Paštu, kai yra prastova..

Ne tik tai, kad jis nuolat stebi ir siunčia jums el. Laiškus, primenančius, kad jūsų svetainė vis dar neveikia. Galiausiai, kai jūsų svetainė vėl prisijungia, „Jetpack“ atsiunčia dar vieną patvirtinimo el. Laišką, informuodama, kad jūsų svetainė vėl prisijungusi.!

Aš be galo mėgstu šią funkciją – ypač todėl, kad ji padėjo man laimėti argumentus ir gauti visą kompensaciją iš savo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo. Viskas, ką turėjau padaryti, buvo pasidalyti gautųjų ekrano kopija ir, bam, jie turėjo apdoroti mano grąžinamą sumą!

Kas turėtų naudoti stebėjimą?

Visi! Jei, žinoma, nenaudojate aukščiausios kokybės svetainių stebėjimo įrankio ir nenorite įdiegti papildinio.

Kaip įgalinti „Jetpack“ prastovų stebėjimą?

„jetpack“ prastovų stebėjimas

„Jetpack“ prastovų stebėjimo modulis

Tiesiog perjunkite prastovos stebėjimo parinktį „WordPress“ informacijos suvestinė> „Jetpack“> Nustatymai> Sauga skirtukas.

5. Susiję „WordPress“ įrašai

susijusius pranešimus

Funkcija Susiję įrašai automatiškai siūlo susijusį turinį po kiekvieno jūsų „WordPress“ tinklalapio įrašo. Tai puikus būdas pritraukti lankytojus, pagerinti laiką svetainėje ir (tam tikru mastu) sumažinti atmetimo rodiklį..

Bet palaukite, iškilo problema:

Tačiau apskaičiuoti šias susijusias pareigas yra daug išteklių reikalaujanti užduotis. Problema padaugėja, kai yra kelios kategorijos ir žymos, o po kiekviena iš jų yra keli įrašai. Skaičiuojant susijusias žinutes, CPU tampa vis intensyvesnė. Sujunkite visa tai į bendro naudojimo prieglobos aplinką ir gaukite sau „išteklių pažeidimo“ el. Laišką, o dar blogiau – sustabdykite savo sąskaitą.

Taigi, kas yra taisymas? „Jetpack“, žinoma!

„Jetpack“ iškrauna visą šį sudėtingą, daug procesorių reikalaujantį skaičiavimą į debesį, o galutinius rezultatus, t. Y. Susijusius įrašus, grąžina į mūsų „WordPress“ svetainę. Visa tai nemokamai !. Galite toliau tinkinti susijusių įrašų (su vaizdu ar be jo, ištrauka ar kt.) Išvaizdą naudodami „WordPress Customizer“.

Kas turėtų naudoti susijusius pranešimus?

Tinklaraščiai su tvarkingai išdėstyta taksonomija ir pakankama žinute bei puslapiais po kiekviena žyma ir kategorija. Jūs neturėtumėte naudoti susijusių pranešimų, kai savo svetainėje yra tik keli įrašai. Tokiu atveju rekomenduočiau rankiniu būdu susieti jūsų turinį.

Kaip įgalinti su Jetpack susijusius įrašus?

Paprasta! Tiesiog perjunkite parinktį Susiję pranešimai „WordPress“ informacijos suvestinė> „Jetpack“> Nustatymai> Eismas skirtukas.

6. Begalinis slinktis „WordPress“

begalinis slinkties WordPress pranešimų

Begalinis slinktis yra funkcija, kuri automatiškai įkelia naujus įrašus neatnaujindama puslapio, lankytojui slenkant žemyn iki dabartinio įrašo apačios. Panašus į Susijusios žinutės, ši funkcija skirta padidinti lankytojų įsitraukimą ir laiką svetainėje.

Be to, „Jetpack“ suteikia jums galimybę konfigūruoti, kaip įkeliami kiti įrašai. Pavyzdžiui, galite sukonfigūruoti juos automatiškai įkelti – atsižvelgiant į temą / vartotojo elgesį. Taip pat lankytojams galite pateikti mygtuką „skaityti / įkelti daugiau“, kurį spustelėjus įkeliamas kitas pranešimų rinkinys.

Kas turėtų naudoti begalinį slinktį?

Šia funkcija gali naudotis kiekvienas, turintis keletą „WordPress“ svetainėje paskelbtų įrašų. Tai labai rekomenduojama naujienoms ir žiniasklaidos tinklaraščiams.

Kaip įgalinti „Jetpack“ begalinį slinktį?

Begalinis „Jetpack“ slinkties modulis

Begalinis „Jetpack“ slinkties modulis

Galite įjungti šią nustatymo formą Temos patobulinimai nustatymas rastas „WordPress“ informacijos suvestinė> „Jetpack“> Nustatymai> Rašymas skirtukas.

7. Sukurkite „WordPress“ kontaktinę formą

kontaktinės formos iliustracija „jetpack“

Šis „Jetpack“ modulis leidžia kurti kontaktų formas su pasirinktiniais laukais tiesiai iš numatytojo „WordPress“ redaktoriaus. Vienu paspaudimu galėsite įterpti ir tinkinti kontaktų formas tiesiogiai iš „WordPress“ rengyklės.

Kas turėtų naudoti kontaktinę formą?

Daugelyje tinklalapių turėtų būti lengva naudoti kontaktinę formą, ypač jei turite reikalų su klientais. Taigi visi, kurie dar nenaudoja kontaktinės formos papildinio savo „WordPress“ svetainėje.

Kaip įgalinti „Jetpack“ kontaktų formas?

„Jetpack“ kontaktinė forma įterpiama tiesiai iš „WordPress“ redaktoriaus

Geros naujienos – šis modulis „Jetpack“ įgalintas pagal numatytuosius nustatymus.

8. Skelbkite pranešimus el. Paštu „WordPress“

paskelbti „WordPress“ žinutes el. paštu „jetpack“

Įsivaizduokite, kad esate atokioje vietoje ir jūs turėti publikuoti straipsnį savo „WordPress“ svetainėje. Svetainės, kuriose gausu daugialypės terpės, pavyzdžiui, „WordPress“ redaktorius, nebus įkeltos dėl lėto interneto ryšio. Netoliese nėra „WiFi“ kavinių. Vienintelis dalykas, kuris, atrodo, veikia, yra el. Paštas. Jums vos užtenka interneto greičio, kad galėtumėte išsiųsti el. Laišką.

Štai kur yra „Jetpack“ žinutes el. paštu funkcija yra naudinga. Tai suteikia jums specialų el. Pašto adresą, kurį galite paskelbti savo „WordPress“ tinklaraštyje. Suaktyvinę galite išsiųsti savo el. Laišką šiuo adresu, ir jis bus paskelbtas jūsų tinklaraštyje.

Kaip tai veiktų? Paprasta. Jūsų el. Pašto temos eilutė būtų įrašo pavadinimas, o el. Laiško turinys būtų tinklaraščio įrašo turinys. Naudodamiesi jomis taip pat galite atsiųsti papildomos informacijos, pvz., Kategorijas, žymas ir dar daugiau iš anksto nustatyti trumpieji kodai.

Kas turėtų naudoti „Jetpack“ paštą el. Paštu?

Žinių publikavimas „WordPress“ el. Paštu, naudojant „Jetpack“!

Kiekvienas, kuriam reikalinga greita aprėptis, neinvestuojant per daug laiko į sričių su ribotu interneto ryšiu formatavimą ar tvarkymą.

 • Kelionių tinklaraštininkai, norintys pasidalinti savo patirtimi iš atokių vietų, kuriose yra ribotas interneto ryšys.
 • Ataskaitos, norinčios pasidalyti greita aprėptimi, kiekvieną kartą neatidarant „WordPress“ programos.

Kartais paprasčiau paskelbti įrašą el. Paštu.

9. Automatizuotas socialinis dalijimasis „WordPress“ naudojant viešinimo modulį

socialinės žiniasklaidos automatizavimas naudojant „jetpack“

„Jetpack“ viešinimo modulis suteikia galimybę automatiškai paskelbti ką tik paskelbtą turinį savo socialinės žiniasklaidos svetainėse. Tai taupo jums nereikalingą rankinį skelbimą kiekviename socialinės žiniasklaidos tinkle.

Kas turėtų naudotis viešinimu?

Na, visi, kurie reklamuoja savo turinį socialinėje žiniasklaidoje, kviečiame išbandyti šį modulį. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą socialinės medijos tinklą, atsižvelgiant į jūsų svetainės nišą, ir tada sukurti kiekvieno tinklo turinį.

Kaip galiu įgalinti „Jetpack“ socialinį bendrinimą?

„Jetpack“ socialinės medijos dalijimosi nustatymai

Turėtumėte užmegzti vienkartinį ryšį su savo socialinės žiniasklaidos tinklais iš viešinimo nustatymų, esančių apačioje „WordPress“ informacijos suvestinė> „Jetpack“> Nustatymai> Bendrinimas skirtukas.

10. Saugus autentifikavimas ir prisijungimas prie WordPress.com

„jetpack“ saugumas

„Jetpack“ saugaus atpažinimo modulis suteikia jums (arba jūsų vartotojams) galimybę prisijungti prie „WordPress“ svetainės naudojant „WordPress.com“ paskyrą..

Taip pat galite sukonfigūruoti modulį, kad vartotojai galėtų prisijungti tik tuo atveju, jei jų „WordPress.com“ paskyros el. Pašto adresas sutampa su el. Pašto ID, naudojamu kuriant vartotojo abonementą jūsų „WordPress.site“. Be to, galite reikalauti, kad svetainės vartotojai prisijungtų naudodamiesi dviejų faktorių autentifikavimu naudodami „WordPress.com“.

Kas turėtų naudoti prisijungimo tapatybės nustatymą?

Prisijunkite naudodami WordPress.com

Prisijunkite naudodami WordPress.com

Jei esate vienintelis asmuo, valdantis jūsų „WordPress“ tinklaraštį, tuomet galite praleisti šio modulio aktyvavimą. Tačiau, jei jūsų „WordPress“ svetainėje yra keli bendraautoriai, tai gali būti naudinga savybė!

11. Laikmenos įdėjimas į „WordPress“

turinys, įdėtas į „WordPress“ naudojant „jetpack“

Tai yra viena iš tų funkcijų, kurios „Jetpack“ įgalintos pagal numatytuosius nustatymus. Tai iš esmės padeda įklijuoti daugialypės terpės turinį, pvz., „YouTube“ vaizdo įrašus ir „SoundCloud“ garso failus, gimtąja forma, nerašydami vienos eilutės kodo / trumpojo kodo.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nukopijuokite ir įklijuokite nuorodą savo įraše „WordPress“ redaktoriuje, o „Jetpack“ pasirūpins visa kita.

„Jetpack“ vystėsi palaikydama kelias svetaines, kuriose yra daug žiniasklaidos priemonių, įskaitant „Instagram“, „Slideshare“, „Twitter“, „Google“ dokumentus, TED, „DailyMotion“, „CodePen“, „Medium“, „Pinterest“ ir dar daugiau. Norėdami gauti išsamų, naujausią sąrašą, skaitykite jų oficiali turinio įdėjimo dokumentacija.

Kas turėtų naudoti žiniasklaidos turtingą turinį?

Visi! ��

12. Svetainės tikrinimas ir svetainės schemos „WordPress“

svetainės patikrinimas naudojant „jetpack“

Aš eisiu tiesiai su jumis – „Jetpack“ nėra geriausias SEO papildinys. Pradedantiesiems, pats SEO modulis yra mokama „Jetpack“ funkcija. „Yoast“ „WordPress SEO“ yra daug geresnis, nemokamas įskiepis su daugybe funkcijų ir vadovėliai, pasitiki daugiau nei penki milijonai „WordPress“ svetainių.

Atsižvelgiant į tai, vartotojai, kurie nėra pasirengę praleisti laiką su tam skirtu SEO papildiniu, gali naudoti „Jetpack“ svetainės patvirtinimo modulius, kad patikrintų savo svetainę keliais paieškos varikliais, įskaitant „Google“, „Bing“, „Pinterest“ ir „Yandex“..

Svetainės schema ir svetainės patvirtinimo nustatymai iš „Jetpack“

Be to, „Jetpack“ taip pat sukuria svetainės schemą, kuri palengvina paieškos variklius aptikti jūsų svetainę.

Kas turėtų naudoti „Jetpack“ svetainių schemas?

Žmonės, kurie nenori investuoti laiko į tam skirtą „WordPress“ SEO papildinį, turėtų naudoti „Jetpack“ svetainės schemą. Tačiau labai rekomenduojame naudoti atskirą papildinį. Vos per kelias valandas kiekvieną savaitę galite sutvarkyti „Yoast SEO“ pagrindus. Tokiu būdu jau nuo pirmosios dienos tinkamai įdiegsite puslapio SEO. Tai labai padidina jūsų ilgalaikės paieškos reitingą!

13. Valdikliai, valdikliai ir daugiau „WordPress“ valdiklių

papildoma valdiklio pakuotė „jetpack“

Valdikliai yra viena iš populiariausių „Jetpack“ papildinio siūlomų funkcijų. Tai gausybė unikaliai naudingų valdiklių, kuriuos galima naudoti keliais būdais. Jie svyruoja nuo socialinės žiniasklaidos kanalų, „GDPR“ slapukų pranešimų ir dar daugiau. Eik prie savo „WordPress“ informacijos suvestinė> Išvaizda> Valdikliai norėdami pasiekti šiuos papildomus valdiklius.

Kita jaudinanti „Jetpack“ siūloma valdiklio funkcija yra sąlyginiai valdikliai. Iš esmės tai leidžia sukonfigūruoti valdiklių matomumą pagal puslapį, pranešimą, žymą ar kategoriją.

Galite apibrėžti sąlygą ir tik tada, kai ši sąlyga išpildoma, rodomas valdiklis.

„Jetpack“ pasirinktiniai valdikliai

Pvz., Galite sukonfigūruoti informacinio biuletenio prenumeratos valdiklį, kad jis būtų matomas tik „Finansų“ kategorijos įrašuose. Tokiu būdu galite sukurti ypač tikslinius adresų sąrašus.

Kas turėtų naudoti „Jetpack“ valdiklius?

Tai daugiausia priklauso nuo vartotojo. Jei jūsų „WordPress“ tema pateikiama su tinkintais valdikliais, tokiais kaip socialinės akcijos ar informacinio biuletenio prenumeratos, turėtumėte naudoti juos, o ne „Jetpack“, nes jie sukurti ir užkoduoti, kad gerai veiktų su jūsų tema.

Tačiau visada galite naudoti „Jetpack“ sąlyginius valdiklius, kad sukurtumėte patrauklų turinį savo svetainės svetainėje.

14. Kelios svetainės iš vienos informacijos suvestinės WordPress.com svetainėje

valdyti kelis WordPress svetainės jetpack

Prisimenate, kaip mes kalbėjome apie WordPress.com naudojimąsi visais Jetpack pranašumais? Na, jums patiks ši funkcija.

Kai sujungsite savo svetaines su „Jetpack“, galėsite jas valdyti naudodami savo „WordPress.com“ prietaisų skydelį. Tai apima tokius dalykus kaip svetainės statistikos peržiūra, įrašų publikavimas, atsakymas į komentarus, papildinių atnaujinimas ir daug daugiau.

Kas turėtų tuo naudotis?

Žmonės, valdantys daugybę „WordPress“ svetainių, galėtų pasisemti naudos iš šios funkcijos. Pavyzdžiui, galite tvarkyti savo tinklaraštį (-us) ir asmeninę svetainę po vienu stogu – „WordPress.com“.

Tačiau nerekomenduočiau naudoti šios funkcijos, jei tvarkote kelias „WordPress“ svetaines klientams. Įrankiai, tokie kaip „ManageWP“ ir „InfiniteWP“, yra sukurti tam, kad būtų galima valdyti kelias „WordPress“ svetaines mastu, su daug daugiau integruotų funkcijų ir aukščiausios kokybės palaikymo..

15. („Premium“) „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas naudojant „Jetpack“

„WordPress“ debesies atsarginė kopija ir atkūrimas naudojant „jetpack“

„WordPress“ atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas yra rimtas dalykas. Bėgant metams mes matėme daugybę „WordPress“ atsarginių papildinių ir paslaugų, kurių specializacija yra valandinės atsarginės, papildomos atsarginės ir dar daugiau..

„Jetpack“ atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas yra „premium“ modulis, kurio kaina prasideda nuo 39 USD per metus. Tai užima automatines atsargines kopijas ir palaiko atkūrimą vienu paspaudimu. Kas yra įdomu kaip padaryta atsarginė kopija.

„Jetpack“ iš esmės imasi atsarginių kopijų, kai įvyksta įvykis. Įvykį gali sudaryti puslapių ir įrašų kūrimas / modifikavimas, komentarų pateikimas / modifikavimas, įskiepių ir temų įdiegimas, modifikacijos ar atnaujinimai bei vartotojo abonementų papildymai ar pakeitimai.

„Jetpack“ taip pat palaiko veiklos žurnalas visų įvykių, išvardytų chronologine tvarka. Kiekvienas šio veiklos žurnalo įrašas yra kaip atkurti tašką. Tiesiog spustelėkite įvykį ir pasirinkite atsisiųsti atsarginę kopiją arba atkurti savo svetainę.

Kas turėtų naudoti „JetPack“ atsargines kopijas, kurias teikia „VaultPress“?

Atsarginė kopija yra svarbus „WordPress“ svetainės priežiūros komponentas. Aš rekomenduočiau pasirinkti mokamą atsarginį papildinį, jei jums labiau patinka saugumas ir ramybė, o ne sutaupykite keletą dolerių kiekvieną mėnesį. (Linksmas faktas – atsarginio įskiepio kaina paprastai yra kavos puodelio kaina). Tačiau šiek tiek paaštrinę turėtumėte turėti galimybę nemokamai gauti tas pačias funkcijas.

Kaip aš tai gaunu?

Tai yra mokama funkcija, pradedant nuo 39 USD per metus. Turite įsigyti „Jetpack“ planą, sukonfigūruoti papildinį su prieglobos serverio kredencialais ir atsipalaiduoti. „Jetpack“ automatiškai pradės kurti atsargines kopijas.

Ar yra geresnė atsarginės alternatyva?

Jei norite šiek tiek papildomai išleisti savo „WordPress“ prieglobai, apsvarstykite galimybę valdyti prieglobos paslaugų teikėją, pvz., „WPEngine“. Jūs ne tik gausite žaibišką greitį, geresnį patikimumą ir greitą klientų aptarnavimą, bet ir gausite tam skirtą pastatymo aplinką bei atsarginę kopiją vienu mygtuko paspaudimu ir atkūrimą. Planai prasideda nuo 35 USD per mėnesį iki 25 000 apsilankymų per mėnesį ir 2 mėnesius nemokami, jei pasirinksite metinį planą. Jau neminint 60 dienų bandymo be rizikos!

„Jetpack“ kainodara

„Jetpack“ kainų nustatymo galimybės nuo 2018 m. Liepos mėn

„Jetpack“ kainų nustatymo galimybės nuo 2018 m. Liepos mėn

Nors dauguma „Jetpack“ funkcijų yra siūlomos nemokamai, yra tam tikrų „premium“ modulių, tokių kaip atsarginis kopijavimas ir atkūrimas, elastinga paieška, pažangi apsauga nuo kenkėjiškų programų, kurie galimi tik pagal mokamą planą..

Asmeninio plano kainos prasideda nuo 39 USD per metus, o kartu su atsargine kopija ir atkūrimu (su 30 dienų atsarginiu archyvu) kartu su prioritetine pagalba.

Gaukite „Jetpack Premium“

Ar verta gauti mokamą „Jetpack“ planą?

Jei esate retkarčiais besiplečiantis tinklaraštininkas, pasirinkdamas asmeninį „Jetpack“ planą, gali būti verta pinigų. Jums nereikės nerimauti dėl atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo, o jei viskas klostysis blogai, visada galite susisiekti su prioritetine klientų sėkmės komanda.

Tačiau, jei dienoraščiai dieniniai, rekomenduojamas „Jetpack Professional“ planas. Naudodamiesi šiuo planu gausite patobulintą apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir galimybę priimti mokėjimus per „PayPal“.

Pastaba „Jetpack“ ir „WordPress.com“

Svarbu pažymėti, kad „Jetpack“ yra papildinys, veikiantis kartu su „WordPress.com“, net jei jį galite įdiegti ir naudoti su „WordPress.org“ svetainėmis. Tai reiškia, kad turėsite sukurti „WordPress.com“ paskyrą, kad galėtumėte išnaudoti visus „Jetpack“ pranašumus (tačiau nesijaudinkite – jums nereikia priglobti savo svetainės „WordPress.com“). Pažangias kelių „Jetpack“ modulių tinkinimo parinktis galima sukonfigūruoti tik naudojant „WordPress.com“.

Žmonėms, kurie tik pradeda naudotis „WordPress“, verta žinoti skirtumus tarp „WordPress.com“ ir „WordPress.org“. Pradedantiesiems, „WordPress.com“ yra komercinė „WordPress.org“ alternatyva – atvirojo kodo CMS platforma. Pirmiau minėtame straipsnyje apžvelgėme kitus svarbius dviejų sprendimų skirtumus.

Apvyniokite

jetpack ateityje

Iš pradžių šį straipsnį rašiau 2013 m. Ir džiaugiuosi matydamas naujas „Jetpack“ papildinio funkcijas ir patobulinimus. Nors jie pristatė mokamą planą, aš be galo mėgau tai, kad jie išsaugojo nemokamas geriausias funkcijas, tokias kaip „Photon“ ir „Downtime Monitoring“. Be to, jie nebenaudojo nė vieno iš ankstesnių modulių, tokių kaip Graži matematika, Rašyba ir gramatika, ir WP.me ​​nuorodos.

Kaip visada – kokie yra jūsų mėgstamiausi „Jetpack“ moduliai? Ar naudojate (ar planuojate naudoti „Jetpack“)? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Ar patinka „WordPress“ papildiniai? Peržiūrėkite mūsų rekomenduojamų „WordPress“ papildinių sąrašą, kad sužinotumėte, ar rasite ką nors naujo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map