18 geriausių „iPhone iOS“ programų, skirtų „WordPress“

Mano telefonas yra vienas iš svarbiausių mano daiktų mano gyvenime. Aš naudoju „Android“ išmanųjį telefoną ir kaip ir dauguma „Android“ vartotojų – būtų tik teisinga sakyti, kad kažkuriuo metu aš buvau šališkas prieš „iPhone“. Kas pakeitė mano mintis? Na, tai nebuvo puikus tinklainės ekranas, prekės ženklas ar „Siri“. Bet tik „iOS“ paprastas kaulų paprastumas ir minimalistinis dizainas pavertė mane tikinčiuoju. Po kelių mėnesių turėjau patirti savo brolio „iPhone 4S“ naudojimą kartu su savo „iPad 2“, kuris mane paskatino gana intensyvioms diskusijoms su savo technikos išmanančiais bendraamžiais..


Mobilus dominavimas

Tiesą sakant, mūsų telefonuose yra mūsų pasaulis – nuo „Facebook“ iki „Twitter“ iki svarbių el. Laiškų – naudojant telefoną viskas įmanoma! Taigi kodėl „WordPress“ vartotojai turėtų jaustis palikti nuošalyje? Nesunku suvokti, kad tinkamu laiku pasirinktas straipsnis naujienų ar produktų atnaujinimo svetainėje gali padaryti stebuklų jūsų verslui. Žmonėms, turintiems mokymo svetaines ir intensyviai diskutuojantiems, ypač svarbu sutvarkyti komentarus. Šiandienos straipsnyje aš pasidalinsiu keliomis „iPhone“ / „iOS“ programomis, skirtomis „WordPress“ ir tinklaraščiams, visiems mūsų „Apple“ gerbėjų skaitytojams.

„IOS“ skirtas „WordPress“

„WordPress“ „iOS“ programa

Tiksliai pritaikyta namuose sukurta programa sukuria revoliucingos CMS kūrėjus – „WordPress“, skirta „iOS“, pritraukia jus vienu žingsniu arčiau visiško jūsų svetainės valdymo be kompiuterio. Neseniai atnaujinus v3.7, programa gauna puikią šviežią vartotojo sąsają, šoninę juostą, užpildytą naudingais klavišais ir galimybę peržiūrėti HTML kodo vaizdo įkėlimus. Įsigykite visas funkcijas čia.

Atsisiųskite „WordPress“, skirtą „iOS“

„BlogPress“

„BlogPress“ yra labiau universali tinklaraščių valdymo platforma, leidžianti valdyti „WordPress“, „TypePad“, „Tumblr“ ir įvairias kitas internetinių tinklaraščių platformas. Jis turi integruotą komentarų valdymo sistemą („WordPress“ ir „Blogger“), palaiko pagrindines tinklaraščių rašymo operacijas ir nuotraukų bei vaizdo įrašų įkėlimą. Jis taip pat integruojamas su „Facebook“ ir „Twitter“, kad užtikrintų visišką internetinių dienoraščių įtraukimą.

Atsisiųsti „BlogPress“ (4,99 USD)

Programų skaitymas

Skaitymas

Atnaujinti savo naujienų kanalą gali būti sudėtingas verslas. Jūs ne visada turite laiko atsisėsti ir skaityti. Kai tik įmanoma, stengiamės tyliai skaityti. Būk pakeliui į darbą, mėgaudamasis vidurdienio maistu, o gal laukdamas, kol pasimatymą pasieks (tikriausiai nėra geras ženklas, jei baigėte skyrių). Toliau pateikiamos kelios programos, kurios galėtų jums padėti.

„Byline“ „iOS“ programa

„ByLine“

„ByLine“ yra populiarus RSS skaitytuvas jūsų „iPhone“ ar „iPad“. Tai jungiasi su jūsų Pagarbiai paskyrą ir sinchronizuoja naujausius prenumeruotų svetainių teikinius skaitymui neprisijungus.

Atsisiųskite „ByLine“

„Instapaper iOS“ programa

„Instapaper“

„Instapaper“ yra kritikos vertinamas „iPhone“ / „iPad“ skaitymo klientas, kuris išsaugo tinklalapius skaitymui neprisijungus. Jis buvo parodytas mano prestižinėse svetainėse, tokiose kaip „Time“, „Wired“ ir „NYTimes“.

Atsisiųsti „Instapaper“ (3,99 USD)

„Pocket iOS“ programa

Kišenė

„Kišenė“ yra dar viena programa, kuri išsaugo jūsų svetaines skaityti neprisijungus. Tai nemokama ir pateikiama su tvarkingu „Google Chrome“ plėtiniu ir daugybe kitų kitos puikios programos.

Parsisiųsti kišenę

„Twitter“ „iOS“ programa

„Twitter“

Tikriausiai jums įdomu, kodėl aš čia įtraukiau „Twitter“ skaitydamas. Taip yra todėl, kad sukūrę savo „Twitter“ sąrašą su žmonėmis / tinklaraščiais, kuriuos stebite, didžiąją dalį savo skaitymo galite atlikti čia! Tai yra nepaprastai naudinga ir labai taupo laiką.

Atsisiųskite „Twitter“

Jį nugramzdinęs

Rašymo rašiklis

Kūrybiškumas yra viena iš subtiliausių entropijos formų. Tai mus užklumpa, kai mažiausiai to tikimės. Nėra konkretaus laiko, kada jūs kūrybingai (nebent tada, kai esate girtas: P). Tai tiesiog atsitinka. Galbūt vidury nakties ar skrydžio metu žvelgdamas į slidžius debesis iš savo lango – jis tiesiog tave užklupo, laikinai sunaudoja, o paskui aplenkia. Štai kodėl jums reikia šių programų:

„Evernote“ „iOS“ programa

Evernote

„Evernote“, viena iš geriausių įvairių platformų programų, į kurią įtrauktos pastabos, kerta kiekvieną programų parduotuvę su daugiau nei 10 mln. Jame yra daugybė funkcijų programoje ir verslas gali redaguoti torto gabalą.

Atsisiųskite „Evernote“

„53 iOS“ programos „popierius“

Popierius 53

„Paper by 53“ yra įdomus būdas sukurti idėjų lentą, kurioje telpa jūsų užrašai ar sąrašai su nuotraukomis ir eskizais telefone. Tiesiog sukurkite savo užrašus ir tvarkykite temą jums suprantama prasme.

Atsisiųskite knygą „53“

„Writeroom iOS“ programa

„WriteRoom“

Kaip rodo pavadinimas, „WriteRoom“ yra puiki programa, padedanti jums sutelkti dėmesį į savo rašymą, suteikianti galimybę nesiblaškyti, – kaip ir viso ekrano „WordPress“ redaktorius.

Atsisiųsti „WriteRoom“ (9,99 USD)

„Photobucket“ „iOS“ programa

Photobucket

Neseniai parašiau straipsnį apie geriausius „WordPress“ vaizdo šaltinius. Aš straipsnyje aptariau svarbių vaizdų svarbą. Surasti tinkamus vaizdus iš savo „iPhone“ gali būti šiek tiek nuobodu. Čia labai patogu naudoti „iOS“ skirtą „Photobucket“.

Atsisiųskite „Photobucket“

„Audio Memos“ „iOS“ programa

Garso įrašai nemokami

Balso užrašų darymas yra puikus būdas sekti idėjas. Sąžiningai kalbant, beveik niekas daugiau nesinaudoja tikruoju diktofonu (išskyrus teisininkus, gydytojus ir CSI pareigūnus). „Audio Memos“ yra nemokama programa, kuri įrašo jūsų balso atmintines ir palaiko garsumo normalizavimą ir balso optimizavimą. Įrašus galite išsaugoti AAC arba WAV – AAC užima daug mažiau vietos, palyginti su WAV, nes pastarasis yra nesuspaustas garso įrašas.

Atsisiųskite garso įrašus nemokamai

„RecUp“ „iOS“ programa

RecUp

Įsivaizduokite balso įrašymo programą, kuri išsaugo jūsų balso įrašus M4A formatu ir įkelia juos į „Dropbox“. Gaunate „DropVox“. Jame nėra tiek daug funkcijų, kaip garso atmintinėse, tačiau automatinis įkėlimas į „Dropbox“ tampa mano mėgstamiausiu!

Atsisiųsti „DropVox“ (1,99 USD)

„Dropbox“ „iOS“ programa

„Dropbox“

Asmeniškai kalbant, aš nemanau, kad straipsnis apie programas yra pilnas be „Dropbox“. Nesvarbu, koks sąrašas – aš visada galėjau įtraukti „Dropbox“ į vieną ar kitą pusę. Būdama populiariausia nemokamos debesų saugyklos įmonė, „Dropbox“ yra būtina jūsų telefone programa. Tai užtikrina jūsų duomenų tvarkymą ir leidžia jums prieiti prie bet kur, kur norite – naudodamiesi paprasta, tačiau labai efektyvia saugos spyna.

Atsisiųskite „Dropbox“

Stebėti

Kontrolinis sąrašas

Privaloma turėti darbų sąrašus. Daugelyje naujesnių išmaniųjų telefonų yra integruota užduočių sąrašo tvarkyklė, tačiau vieną iš šių dviejų programų privalote turėti savo „iPhone“.

„Any.DO iOS“ programa

Bet.DO

Ši programa užklupo pasaulį audra įvesdama nuspėjamąjį AI, suprantantį jūsų užduoties reikalavimus. Pridėkite užduotį apie „rašyti dienoraščio įrašą“ ir joje bus pasiūlyta keletas tinklaraščių programų savo telefone. Be to, „Any.DO“ turi nuostabų funkcijų sąrašą – mano mėgstamiausia yra dienos planuotoja. Kiekvieną dieną 8:00 ryto planuoju savo dieną pagal laukiančias užduotis.

Atsisiųskite „Any.DO“

„Wunderlist“ „iOS“ programa

„Wunderlist“

„Wunderlist“ yra puiki užduočių sąrašo valdymo programinė įranga, kuri gali pasigirti funkcijomis užpildyta interneto sąsaja, kartu su „iPhone“ ir „Android“ programomis. Esu gerbėjas dėl savo dailių naršymo funkcijų ir jo sugebėjimo kiekvienai užduočiai priskirti papildomas užduotis ir užrašus bei dalintis jomis su draugais.

Atsisiųskite „Wunderlist“

Socialinės medijos valdymas

Socialinė žiniasklaida

Socialinė žiniasklaida yra vienas iš svarbiausių veiksnių, turinčių didelę reikšmę bet kurios svetainės sėkmei. Tai yra vienas aspektas, kurio negalima pamiršti. Tai būtų ilgas paaiškinimas arba „ačiū, kad sustojote“, vartotojų įtraukimas daro didžiulį skirtumą. Čia yra keletas programų, kurios, manau, jums bus naudingos:

„Facebook Pages Manager“, „iOS“ programa

„Facebook“ puslapių tvarkytojas

„Facebook Pages Manager“ leidžia jums valdyti ir tvarkyti „Facebook“ puslapį kelyje. Ši programa yra būtina, pradedant nuo komentarų moderavimo, kuriant naujus įvykius ir pateikiant išsamią analizę, jei jūsų svetainė priklauso nuo „Facebook“ sulčių.

Atsisiųskite „Facebook Pages Manager“

„Hootsuite“ „iOS“ programa

„HootSuite“

„HootSuite“ yra profesionali socialinės žiniasklaidos valdymo platforma, palaikanti daugiau nei 130 skirtingų socialinės žiniasklaidos tinklų, naudojama daugiau nei 7 000 000 vartotojų ir keletas populiariausių prekės ženklų, tokių kaip „Vigin“, „WWF“ ir „Segate“.

Atsisiųskite „HootSuite“

„WordPress“ pasaulio lipdukų programa

Premija: „WordPress World“ (lipdukai)

Ši premijų programa yra lipdukų rinkinys su „Wapuu“ ir „Drake“ monstrais, kuriuos norite naudoti savo pranešimuose. Jokio tikro tikslo, išskyrus palaikyti „WordPress“ bendruomenę.

Atsisiųskite „WordPress World“

Išvada

Yra programa, vadinama (neoficialia) „Google Analytics“, skirta „iOS“, kurią norėjau įtraukti į šį sąrašą, bet negalėjau, nes pastaruoju metu apie šią programą buvo pateikta nemažai neigiamų atsiliepimų. Matyt, programa daugiau neveikia (tikriausiai dėl „Google Analytics“ svetainės pakeitimo), bet kūrėjas neatsakė į palaikymo bilietus – tada nusprendžiau nubrėžti liniją.

Aš rekomenduočiau nekeisti dabartinės užduočių valdymo programos, nes jei ja pasitikėsite taip stipriai, kaip aš, jums gali pritrūkti sriubos. Jei ieškote kasdienio tinklaraščio rašymo, tada standartinė „iOS“ skirta „WordPress“ programa daro stebuklus. Be to, išbandykite „RecUp“, nes tai skamba kaip daug žadanti programa. Jei naudojate / rekomenduojate kitas tinklaraščių programas – mielai jas išgirstume – tiesiog praneškite mums komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map