20 ir daugiau pagrindinių „WordPress“ techninės priežiūros kontrolinio sąrašo žingsnių

20 ir daugiau pagrindinių „WordPress“ techninės priežiūros kontrolinio sąrašo žingsnių

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs žiniatinklio valdytojas, „WordPress“ priežiūra yra viena sričių, į kurias turite atkreipti dėmesį norėdami pagerinti savo svetainę.


Jūs tiesiog negalite sukurti „WordPress“ svetainės ir tiesiog leisti jai sėdėti; jums reikalingas iniciatyvus požiūris į savo svetainę (-es) ir kitas internetines ypatybes. Ir nors „WordPress“ valdymo įrankis, toks kaip „ManageWP“ ar „InfiniteWP“, padės atlikti daugumą užduočių, yra sričių, kurios nepastebimos.

Būtent todėl jums reikia „WordPress“ priežiūros kontrolinio sąrašo, kad būtų užtikrinta kiekviena jūsų „WordPress“ dalis mašinų svetainė yra sutepta. Priešingu atveju viskas susitvarkys ir jūs prarasite daug laiko, ypač jei šis dirželis yra jūsų pragyvenimo šaltinis.

Bet pirmiausia, kodėl „WordPress“ priežiūra?

Kodėl „WordPress“ priežiūra?

„WordPress“ tinklalapio valdymas yra darbas visu etatu, o ne populiari nuomonė, kad jums tiesiog reikia jį nustatyti ir sėdėti. Reikalai nutrūksta netikėtu metu, ir jūs esate atsakingi už remonto darbus. Turite sukurti atsargines kopijas, atnaujinti savo svetainę ir tiesiog palaikyti verslą.

Jei jūsų „WordPress“ svetainė yra jūsų pragyvenimo šaltinis, jūs negalite sau leisti leisti daiktų be priežiūros ilgą laiką. Čia pateikiamas „WordPress“ techninės priežiūros kontrolinis sąrašas. Jūs tikrai nenorite prarasti svetainės įsilaužėliams ar prarasti verslą, nes jūsų dizainas atbaido perspektyvas.

„WordPress“ techninės priežiūros kontrolinis sąrašas

Jei jūs tai padarėte iki šiol, puiku. Dabar atraskime keletą svarbių elementų kitame „WordPress“ techninės priežiūros kontroliniame sąraše.

1. Apsilankykite savo svetainėje

Rekomenduoja Mitzas, apsilankymas jūsų svetainėje kaip lankytojas leidžia pastebėti klaidas, kai jos pasitaiko. Gaila, kad dauguma iš mūsų užstringa administratoriaus prietaisų skydelyje ir retai kada turi laiko priekinei įrangai. Na, atspėk ką? Jūsų lankytojai nemato jūsų administratoriaus prietaisų skydelio.

Idealiu atveju apsilankykite savo svetainėje kasdien, o geriausia – skirtinguose įrenginiuose, kad greitai pastebėtumėte problemas, susijusias su dizaino išdėstymu, turiniu ir dar daugiau. Tai turėtumėte padaryti ilgai, kol negalvojate apie kitus „WordPress“ priežiūros aspektus. Nagi, tai užtruks vos minutę.

2. Sukurkite „WordPress“ vaiko temą

Jei norite atlikti reikšmingus „WordPress“ temos pakeitimus, svarbu sukurti savo svetainę naudojant vaikų temą. Jei to dar nepadarėte, sukurkite vaiko temą kaip įmanoma greičiau. Dėl paprastos priežasties galite išsaugoti pasirinktinius pakeitimus, kai atnaujinate pagrindinę temą.

Vykdydamas įprastus turus, radau šį vaikiną, manau, kad jo vardas yra Pilkas ar Gary. Neįsimenu, atsimenu, nes jis bijojo atnaujinti savo tėvystės temą. Matyt, jis padarė didžiulį, turiu omenyje didžiulį jo pagrindinės temos pritaikymą, tačiau bijojo atnaujinti tą patį, bijodamas prarasti stilių..

Dabar lažinuosi, kad jo svetainė yra pažeidžiami išpuolių ir jam dėl to skauda galvą. Taigi, tiesiog pradėkite nuo vaiko temos. Čia yra išsamus „WordPress“ vaiko temos vadovas, skirtas jūsų malonumui.

3. Atnaujinkite „WordPress“ pagrindą

Matydami, kaip ką tik palietėme jautrų svetainės saugumo temą, kaip įsitikinti, ar blogi vaikinai ypač sunkiai įsiveržia į jūsų svetainę? Atminkite, kad „WordPress“ priežiūra apima viską – nuo saugumo iki dizaino, SEO ir daug daugiau.

Kad jūsų „WordPress“ svetainė išliktų sveika, svarbiausias prioritetas yra atnaujinimas į naujausią „WordPress“ versiją. Jums pasisekė, kad beveik visi jie yra automatiniai. Kiekvieną kartą atlikdami svarbų atnaujinimą, prietaisų skydelyje gaunate pranešimą. Tiesiog atnaujinkite į naujausią „WordPress“ versiją jau.

4. Atnaujinkite temas ir papildinius

Jei turite vaiko temą, atnaujinti savo temą nėra jokių sąlygų. Tiesiog paspauskite atnaujinimo nuorodą ir viskas. Tas pats pasakytina apie jūsų papildinius; nuolat viską atnaujinkite. Tai padidina jūsų svetainės saugumą ir našumą.

Be to, atsikratykite visų nenaudingų savo svetainės temų ir papildinių. Nepaisant to, nepakanka ištrinti temas ir papildinius, turite optimizuoti duomenų bazę naudodami WP Optimizuokite papildinį paskui. Pastaba, duomenų bazių optimizavimas yra jūsų „WordPress“ priežiūros kontrolinio sąrašo elementas.

Be: „WordPress“ valdymo įrankis, toks kaip „ManageWP vs InfiniteWP“, vienu mygtuko paspaudimu padeda atnaujinti viską keliose svetainėse. Duomenų bazės optimizavimas yra viskas, ko jums reikia, todėl pasistenkite ir imkitės veiksmų.

5. Optimizuokite puslapio įkėlimo greitį

Kadangi mes kalbame apie turinio optimizavimą, ar galite skirti kelių minučių savo puslapio įkėlimo greičiui? Yra vienas dalykas, kuriam žmonės neturi laiko, ir tai lėtas svetainių įkėlimas. Reguliariai tikrinkite, kaip veikia jūsų svetainė, naudodamiesi tokiais įrankiais kaip GTmetrix, „Pingdom“ įrankiai ir „Google“ puslapio greičio įžvalgos.

Šie įrankiai paprastai siūlo jums pasiūlymų, kaip ištaisyti tai, kas lėtina jūsų svetainę. Tačiau kai kurie sprendimai skirti tik išmaniesiems. Kitiems mums įprastiems žmonėms, sumažinkime savo vaizdų dydį naudodami WP Smush.it, pasirinkti nuostabų „WPEngine“ prieglobą ir naudoti turinio pateikimo tinklus (CDN), pvz., „StackPath“ (anksčiau „MaxCDN“).

Norite pagerinti savo „WordPress“ svetainės greitį? Jei taip, sužinokite daugiau naudodamiesi šiuo puslapio įkėlimo greičio vadovu, kuriame pateikiami praktiški patarimai, kaip sutrumpinti turinio įkėlimo laiką. Greitis yra geras, o „Google“ nori greičio kaip niekad.

6. Sukurkite įprastas atsargines kopijas

Kadangi aš neturėjau „WordPress“ techninės priežiūros kontrolinio sąrašo, kai pradėjau, aš palikau porą pavyzdžių svetainių be priežiūros ir dėl to buvau nulaužtas. Ir kadangi liūdna velėna turėjo visišką prieigą, jie lengvai perėjo iš mėginių svetainių į mano profesionalias svetaines.

Aš sakiau, kad palikau dalykus be priežiūros, tai reiškia, kad turiu nepatikimą atsarginės kopijos strategiją. Visos mano atsarginės kopijos buvo mano prieglobos serveryje, o įsilaužėliams pasibaigus, šūdas pataikė į gerbėją. Trumpai tariant, aš turėjau kurti savo svetaines nuo nulio. Kaip aš tada norėjau patikimo atsarginio sprendimo.

Šiais laikais yra keletas patikimų atsarginių kopijų sprendimų, įskaitant „blogVault“, „VaultPress“ ir „BackupBuddy“. Atsargines kopijas saugokite, nes jums nereikia įsilaužėlio pagalbos, jei norite sunaikinti savo svetainę. Jei žinote, kad atsitinka, tada žinote, kaip nelinksma viską prarasti.

7. Patikrinkite, ar nėra brokuotų nuorodų

Tikriausiai praėjote šimtmetį, netikrindami, ar „WordPress“ svetainėje nėra pažeistų nuorodų. Jei esate kaltas, nesijaudinkite, nesate vienas. Nepaisant to, nutrūkę saitai yra tikra ir neveiksni problema. Sugadintos nuorodos reiškia nuorodų puvimą, o nuorodų puvimas reiškia prarastus SEO ir UX taškus. Neinicijuotam UX reiškia vartotojo patirtį.

Jei rankiniu būdu patikrinsite, ar nėra nutrūkusių nuorodų, jūsų smegenys išblės, todėl jums reikia tokių įrankių kaip „Broken Link Checker“ papildinys ir „W3C“ nuorodų tikrintuvas tarp kitų. Aš taip pat naudoju papildinį, žinomą kaip Aksominis bliuzas, kuris „… atnaujina visus URL jūsų svetainėje, pakeisdamas senus URL naujais“.

8. Sukurkite / modifikuokite savo 404 puslapį

Su neveikiančiomis nuorodomis pateikiami 404 klaidų puslapiai, tai yra puslapiai, skirti pranešti skaitytojams, ko jie ieškojo. Vis dėlto neįsivaizduojama, kad paleisite šį vartotoją. Nagi, vartotojas demonstravo rimtus ketinimus čia berniukams ir mergaitėms, todėl gaukite juos, kol jie vis dar karšti.

Kaip? Jei naudojate numatytąjį 404 puslapį, pateiktą kartu su „WordPress“ tema, tikriausiai dirbate su šlykščiu puslapiu, kuris pašalina skaitytojus. Įtraukus tokias parinktis, kaip nuorodos į kitus puslapius, svetainės schemą ar paieškos laukelį, skaitytojas gali būti skatinamas imtis papildomų pastangų.

404 klaidų puslapiai nebūtinai turi būti ten, kur baigėsi pokalbis. Tai puikus būdas užfiksuoti skaitytoją, kuriam kilo problemų naršant jūsų svetainėje. Apsižvalgydami „Google“ pasitelksite visą įkvėpimą, reikalingą kuriant 404 klaidų puslapius, kurie laimi didelius.

9. Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)

Mano mėgstamiausia šio „WordPress“ priežiūros kontrolinio sąrašo dalis, puiki paieškos sistemų optimizavimo strategija padės jums sužibėti „Google“ paieškos rezultatuose. SEO yra daugybė dalykų, turbūt todėl dauguma internetinių svetainių valdytojų vengia. Tačiau jūs galite lengvai pasirūpinti pagrindiniu SEO naudodami papildinį, pvz., Mielių SEO.

Mes išdrįsome toli ir aptikome daugybę SEO lobių. Šiuos nuotykius aprašome tokiuose pranešimuose kaip:

 • Kaip išlaikyti SEO sultis perkeliant “WordPress” turinį į naują domeną
 • Vaizdo SEO patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti „WordPress“ vaizdo įrašus 2017 m
 • Geriausi „WordPress“ SEO įrankiai 2017 m., Siekiant pagerinti paieškos sistemų reitingą
 • „WordPress SEO“ pradedančiųjų vadovas: įvadas, paruošimas ir žargonas („Post Series“)
 • „WordPress SEO“ geriausia praktika 2015 m. Ir vėliau

Tiesiog atsiminkite, kad SEO yra nesunku, nepaisant to, kas labiausiai guru ar patikėsite. Naudodami optimizuotą SEO turinį, galite lengvai suskirstyti pagal raktinius žodžius. Čia kokybė viršija kiekį ir mes negalime to pakankamai pabrėžti.

10. Žinutės reguliariai

Aktyvumas geras, ar nemanote? Sudarykite įprastą paskelbimo tvarkaraštį, tačiau susikoncentruokite į kokybę, nes nenaudinga užpildyti jūsų tinklaraščio nenaudingu šlamštu. Rašymo metu, Brianas dekanas iš Backlinko nuo mėnesio, kai pradėjo, sukūrė įrašą per mėnesį ir reguliariai atnaujina savo įrašus.

Norėdami pridėti šiek tiek svorio apie ką tik paminėtą kokybės dalyką, jis (rašymo metu) iš viso turi 34 tinklaraščio įrašus, tačiau jis vertina puikų SEO reitingą pagal kai kuriuos konkurencinius raktinius žodžius. Jei jūsų internetinis dienoraštis užstrigo, galite tikėtis, kad jūsų reitingai susitrauks, o klientų užklausos sumažės.

11. Pasirinkite puikų šeimininką

Jei dėl labai pigių pasiūlymų ir pažado neribotai visko pažadėjote į bendro naudojimo prieglobos paketą, viskas gerai, vis tiek galite perkelti savo svetainę į naują pagrindinį kompiuterį. Tačiau atminkite, kad valdoma „WordPress“ priegloba ne visiems, bet jei rimtai žiūrite į savo verslą, tai būtina sąlyga.

Mes naudojame ir labai mylime „WPEngine“ už jų efektyvų ir ekonomiškai efektyvų valdomą „WordPress“ prieglobą. Jie rūpinasi dauguma techninių dalykų, įskaitant atsargines kopijas ir saugumą, todėl galime sutelkti dėmesį į „WPExplorer“ paleidimą ir nuostabių temų kūrimą..

Jei ieškote asmeninio tinklaraščio prieglobos, galbūt tiesiog bandote išbandyti vandenis, rekomenduojame „SiteGround“ arba „Cloudways“. Abu siūlo didelės galios ir saugius paketus, kurie yra tiesiog palaima.

12. Įdiekite saugumą

Kiekvieną mėnesį vidutiniškai sulaukiu maždaug 60 bandymų prisijungti ir net neįtraukiu tokio srauto. Žiūrėk, mano verslo modelis neveikia traukiant didelius srautus. Vis dėlto mano prisijungimo formos kiekvieną savaitę bombarduojamos kaip niekieno verslas.

Be tokio saugumo sprendimo kaip „iThemes“ sauga (arba Sucuri) vietoje, lažintis, kad turėčiau kovoti su daugeliu įsibrovėlių. Tai dar ne viskas, jie taip pat stebi failų pakeitimus mano svetainėje ir praneša man, kai kas nors pasikeičia. Tai reiškia, kad galite sulaukti kaltininko prieš padarydami didžiulę žalą.

13. Naudokite unikalų vartotojo vardą ir tvirtus slaptažodžius

Blogiausias, tačiau populiariausias slaptažodis ir vartotojo vardas – tokia tvarka – yra „12345“, o jūs gerai atspėjote – „admin“. Yra kažkas, žinomas kaip žiaurios jėgos puolėjai. Kenkėjiški įsilaužėliai jūsų prisijungimo formoje sunaikins didžiulę žinomų vartotojo slaptažodžio derinių duomenų bazę, kol kažkas duos.

Atspėkite, kas nutinka, kai naudojate „admin“ ir silpną asistentą. Teisingai, jūs detronuojate ir kai kuriuos pūkuotas gali parduoti „Viagra“ savo mylimoje svetainėje. „WordPress“ pristatomas su slaptažodžio tvirtumo indikatoriumi, tai reiškia, kad galite kurti karinio lygio slaptažodžius, bet esate tik tingus.

Ir ne, niekada nenaudokite „admin“ kaip savo administratoriaus vartotojo vardo. Jei jau naudojate „admin“, tiesiog prisijunkite prie savo WP prietaisų skydelio ir eikite į „Vartotojai“. Sukurkite naują vartotoją su administratoriaus vaidmenimis. Priskirkite šiam naujam vartotojui visą turinį. Atsisakykite ir vėl prisijunkite naudodami naują vartotoją. Ištrinkite seną „administratorių“.

14. Atsakingumo testas

Reaktyvus internetinis dizainas buvo interneto dizaino ateitis. Šiandien interaktyvus interneto dizainas iš esmės yra tai, ką mes vadiname interneto dizainu. Jums reikia visiškai reaguojančios ir mobiliesiems pritaikytos „WordPress“ temos, kuri atrodo ir puikiai veikia keliuose įrenginiuose.

Žinote, kažkas panašaus į mūsų pačių „Total Responsive“ daugiafunkcinę „WordPress“ temą. Mes tai vadiname Total dėl priežasties; Tai vienintelė tema, kurios jums reikia atsižvelgiant į įvairius poreikius. Nepriekaištinguose kištukuose galite išbandyti reagavimą, naudodami tokį įrankį kaip Ar aš reaguoju? arba „Google“ pritaikytas mobiliesiems testas.

15. Testo formos

Formos yra skirtos darbui, o jei to nepavyksta padaryti, nuo ko pradėti? Jie netiki estetiniu tikslu, greičiausiai, visai ne. Formos yra skirtos lankytojams, norintiems susisiekti. Paprasčiausiai negalite sukurti formos, sulygiuoti ją savo tinklalapyje naudodami trumpąjį kodą ir išeiti. Išbandykite tą dalyką, berniukai ir mergaitės.

Vykdydami procesą galite pastebėti, kad jūsų svetainė neišsiunčia laiškų. Tai yra tokia pati dažna problema, kaip ir šios 15 kitų „WordPress“ klaidų, kurias turite ištaisyti. Įsitikinkite, kad galite gauti el. Laiškus iš savo svetainės, kai tikimasi su jumis susisiekti. Sukurti kontaktinę formą yra taip paprasta, kaip pyragą. Be kitų, naudokitės madingais įskiepiais, tokiais kaip „Ninja Kick“ formos ir „Gravity Forms“.

Be to, atlikę pakeitimus atnaujinkite savo administratoriaus el. Paštą. Kartą aš pakeitiau savo svetainę. Perkėliau savo svetainę į naują domeno vardą, tačiau pamiršau atnaujinti savo administratoriaus el. Paštą. Jau nekalbant apie tai, kad mano senasis administratoriaus el. Paštas nebeveikė, aš iškart panaikinau seną domeną.

Trumpai tariant, negalėjau gauti jokių pranešimų, įskaitant slaptažodžio atkūrimo nuorodą. Turėjau prisijungti prie „phpMyAdmin“, kad galėčiau redaguoti savo duomenų bazę, kuri, turiu pripažinti, nėra tobula pradedantiesiems. Administratoriaus el. Pašto adresą galite lengvai pakeisti savo administratoriaus prietaisų skydelio nustatymų skirtuke.

16. Susiekite savo svetainę su „Google Search Console“

Anksčiau žinomas kaip „Google Webmaster Tools“, „Google“ paieškos pultas yra puikus jūsų svetainės paieškos analizės šaltinis. Priemonė yra gelbėjimo priemonė, kurią sakau jums, nes jūs kaupiate daug informacijos, įskaitant gaunamus saitus, tikrinimo klaidas, populiariausias užklausas, populiariausius puslapius ir saugos problemas..

Susiekite tai su informacija, kurią renkate naudodami „Google Analytics“, ir jūs turite tvirtą pagrindą kitai rinkodaros kampanijai. Iš srauto analizės galite surinkti daug informacijos apie savo tikslinę auditoriją. „Google Search Console“ ir „Google Analytics“.

17. Sukurkite socialinės žiniasklaidos profilius

Nors tai neturi nieko bendro su „WordPress“ svetaine, svarbu socialinius profilius traktuoti kaip jūsų prekės ženklo plėtinį. Parodykite man svetainę, kurioje nėra jokios socialinės žiniasklaidos, ir aš jums parodysiu verslininką, kuris palieka pinigus ant stalo.

Prisijunkite prie kelių socialinių tinklų ir sukurkite savo svetainės profilius. Tada šiose platformose sukursite bendruomenę. Eikite naudodami „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ir „LinkedIn“, nors galite sukurti tiek, kiek galite valdyti. Laikykite dalykus pokalbiais, juokingais ir (arba) įdomiais dalykais – nepirkite.

18. Pridėti socialinio bendrinimo mygtukus

Kartu su socialinės žiniasklaidos profiliais įsitikinkite, kad pridėjote ir bendro naudojimo mygtukus, kad vartotojai galėtų lengvai bendrinti jūsų turinį su draugais ir bendruomenėmis. Aprašėme keletą „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių, kad procesas jums būtų neįtikėtinai lengvas.

Ar žinote, kaip susikurti virusinį įrašą? Aš irgi ne. Štai kodėl jums reikalinga įsitraukusi bendruomenė, nurodanti jūsų turinio kabliuką, liniją ir klinkerį. Būtent ši įsitraukusi bendruomenė jūsų pranešimus siųs virusine forma, nesvarbu, kokia tema. Šiaip ar taip, jūs turite investuoti daug į savo turinį, kad jūsų socialinės žiniasklaidos strategija veiktų.

19. Pridėti naujienlaiškio prenumeratą

Turėtumėte stengtis susikurti adresų sąrašą dar prieš paleidžiant. Jei paleidote be adresų sąrašo, kaip daugelis iš mūsų, supraskite, kad viskas neprarasta. Galite lengvai pridėti naujienlaiškio prenumeratą, naudodamiesi keliais papildiniais. Mano asmeninis mėgstamiausias yra „WordCress“ skirtas „MailChimp“, bet taip yra todėl, kad aš naudojuosi „MailChimp“.

Jūsų žinioje yra daugybė kitų el. Pašto informacinių biuletenių paslaugų. Mes kalbame apie tokius sprendimus kaip MadMimi, „GetAResponse“, „AWeber“ ir Nuolatinis kontaktas tarp kitų. Atminkite, kad efektyviausia strategija yra el. Pašto rinkodara. Iš tikrųjų, kaip senas posakis, pinigai yra sąraše.

Jūs netgi galite užsiprenumeruoti visus su jumis susisiekiančius klientus. Tai galite padaryti automatiškai arba rankiniu būdu, bet viską galite pasirinkti patys, nors automatinis skambėjimas yra geresnis. Taigi pridėkite Naujienlaiškio „WordPress“ papildinys kuris prideda žymimąjį langelį prie jūsų formų, leidžiančius klientams užsiprenumeruoti automatiškai.

20. Patvirtinkite savo svetainę

Sukūrę savo svetainę, labai svarbu įsitikinti, kad viskas veikia taip, kaip tikėtasi. Tai reiškia, kad reikia patvirtinti visus išteklius, kurie sudaro jūsų svetainę. Tai reiškia, kad reikia patikrinti HTML kodą, CSS ir visus kitus scenarijus, vykdančius jūsų svetainę.

Galite lengvai patvirtinti savo svetainę (ir ją taisyti) naudodami tokį įrankį kaip W3C žymėjimo tikrinimo tarnyba. Žymėjimo patvirtinimo įrankis leidžia nustatyti visas žymėjimo klaidas. Tai pabrėžia daug klaidų, kurios gali pakenkti jūsų svetainės dizainui ir funkcionalumui.

21. Sukurkite svetainės schemą

Svetainės struktūra yra vartai į jūsų turinį tiek, kiek reikia paieškos sistemoms. Turi didelę vertę turėti tokią svetainės schemą, kurioje būtų išdėstyti jūsų puslapiai. Svetainės schemos sukūrimas ir pateikimas reiškia, kad jūsų turinys greičiau randamas ir indeksuojamas. Galite pasinaudoti Yoast SEO papildinys arba „Google XML Sitemaps“ papildinys.

Eikite toliau ir sukurkite ir savo vaizdo įrašų turinio svetainės schemą. Tai garantuoja, kad paieškos sistemos gali iššifruoti vaizdo įrašų turinį jūsų svetainėje taip, lyg tai būtų teksto turinys, o tai reiškia visų rūšių nuostabius dalykus jūsų vaizdo įrašų SEO pastangoms. Sukūrę savo svetainės schemą, nepamirškite jų pateikti paieškos sistemose.

Pateikite svetainės schemą:

Be abejo, yra daugybė kitų elementų, nors ir neesminių, kuriuos reikia įtraukti į jūsų „WordPress“ techninės priežiūros kontrolinį sąrašą. Tačiau visi šie patarimai yra puiki vieta pradėti!

Baigiamieji žodžiai

„WordPress“ priežiūra yra neatsiejama darbo dalis. Jei naudojate „WordPress“ svetainę, negalite išvengti atsakomybės palaikyti tvarką. Nors yra daugybė „WordPress“ valdymo įrankių, turite atidžiai stebėti dalykus, kad užtikrintumėte, jog neišleisite gyvybiškai svarbių sričių.

Aukščiau išvardyti elementai primena kai kuriuos dalykus, kurių reikia aktyviai prižiūrėti, norint sėkmingai valdyti svetainę, taigi ir verslą. Turite idėjų, klausimų ar pasiūlymų dėl šio įrašo? Nedvejodami bendrinkite toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Mes visada laukiame jūsų atsiliepimų. Ačiū iš anksto!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map