25 ir daugiau patarimų „WordPress“ internetinių dienoraščių specialistams

25 ir daugiau patarimų „WordPress“ internetinių dienoraščių specialistams

„WordPress“ tinklaraščių rašymas reiškia daugybę dalykų. Tai yra daugybės skrybėlių žongliravimo mėgėjas. Nors tai didžiąja dalimi yra įdomus, vis dėlto tai yra sunkus darbas. Kaip ir bet kuris kitas darbas, jis gali lengvai tapti nuobodus. Jei naudojatės dūmais tiek, kiek reikia motyvacijai, pateikiame daugiau nei 25 patarimus, kaip sėkmingai užbaigti savo „WordPress“ tinklaraščių kūrimo karjerą. Jei esate pradedantysis, jūs tiesiog atėjote į reikiamą vietą.


Šiame įraše jūs surasite geriausių tinklaraščių patarimų lobį, tai reiškia, kad jūsų „WordPress“ tinklaraščių kūrimo karjera pasikeis į gerąją pusę. Mūsų tikslas – padaryti „WordPress“ tinklaraščių kūrimą lengvesnį ir įdomesnį jums. Taip, mes norime, kad uždirbtumėte pinigų darydami tai, kas jums patinka, užuot vergavę. Daugelis kitų taip pat smagiai leidžia laiką, pavyzdžiui, Devesh Sharma:

Aš esu „WordPress“ tinklaraščio įkūrėjas – „WPKube“. Man patinka tai, ką darau, nes tai padeda užmegzti naujus ryšius su kitais tinklaraštininkais ir leidžia eksperimentuoti su papildiniais, temomis ir kitais su „WordPress“ susijusiais įrankiais. Aš dirbu internete nuo 2009 m. – Kaip matyti „WPEngine“

Kodėl dar šiek tiek palaukti? Nupilkite sau puodelį ir susukite rankoves, nes ji artės žemyn.

1. Rašykite ir dar kai ką parašykite

Jūs visą laiką rašote. Esate tinklaraštininkė, o gyvenimas yra jūsų drobė su internetu arba be jo. Jūs dienoraštį pragyvenimui. Jūs gyvenate tinklaraščiuose. Net jei rašote tinklaraštį iš šono, rašymas yra kiekviena jūsų gyvenimo dalis. Jei norite tapti puikiu tinklaraštininku, turite parašyti.

Turite rašyti dienoraštį 24 valandas per parą, nes rašytojo blokas nėra jūsų mama. Kuo ilgiau lieku nerašydamas, tuo sunkiau rašyti. Kuo daugiau rašau, tuo lengviau tampa. Tikrai tai yra geriausias patarimas, kokį tik gali turėti.

2. Pertraukos yra geros

24/7 yra perdėtas užmušimas. Išdegsite. Galų gale, norint tapti geresniu rašytoju, reikia šiek tiek gyventi. Paimkite pertraukėles nuo savo kompiuterio. Praleisk laiką su draugais ir šeima. Jūsų augintiniui taip pat reikia jūsų, o tas šalutinis projektas, kurį atidėjote amžinybei, pats neprasidės.

Tai gali būti jūsų auksinis bilietas, šis šalutinis projektas arba vienas įspūdingiausių jūsų visų laikų potyrių. Išmokite tą naują kalbą, išbandykite naują restoraną mieste, eikite į zoologijos sodą – atsipūskite ir tiesiog gyvenkite. Ačiū man vėliau.

3. Sužinokite naujų dalykų

Pokytis reiškia išmokti naujų dalykų. Kaip kitaip liksi prieš kreivę? Jums pasisekė, kad visą laiką mokotės naujų dalykų kaip „WordPress“ tinklaraštininkas. Eime, mes visi žinome, kad darbas susijęs su kasimu giliai, o internete niekada netrūksta naujų dalykų. „WordPress“ internetiniai dienoraščiai reikalauja žinoti savo turinį. Jūs turite visą laiką mokytis. Iš tinklaraščių, knygų, kursų ir paties gyvenimo.

4. Sukurkite el. Pašto sąrašą

Nesvarbu, ar siūlote „WordPress“ tinklaraščių paslaugas, ar rašote savo tinklaraštį, el. Pašto rinkodara skatina potencialių klientų generavimą. Užfiksuokite vaikinus, kurie spustelėjo mygtuką „siųsti“ į jūsų formas. Laikykite šiuos vaikinus el. Pašto sąraše ir sukurkite dar vieną vaikinams, einantiems pro šalį. Pinigai yra sąraše ir tai nėra mitas.

Jūsų paslaugose yra Madmimi, „MailChimp“, „AWeber“ ir „GetAResponse“. Yra Taip Taip pat esame atviri jūsų pasiūlymams.

5. Vienas krepšelis, visi kiaušiniai?

Jūs rašote, jums mokama. Tai taip paprasta. Jūs taip pat galėtumėte perduoti paslaugas kitoms įmonėms, tačiau rašymas įvyks, jei jums prireiks monetos. „PayPal“ veikia daugumai žmonių. Taip pat yra „Payoneer“, kurie siūlo jums iki trijų JAV banko sąskaitų su visuotine mokėjimo paslauga. Čekius galite gauti paštu, jei norite. Tiesiog nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšį.

Jei „PayPal“ susitvarkys (kaip tai buvo padaryta mano atveju prieš kurį laiką) ir sunkiai uždirbti doleriai negali patekti į kišenę, prausiesi į juos kelnes. Sutaupykite ar investuokite, tiesiog nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšelį. Atsižvelgiant į tai, paįvairinkite ir savo klientų bazę. Nuolatiniai klientai, mokantys puikias kainas, yra geresni nei vienkartiniai. Tu renkiesi.

6. Užsakomosios paslaugos

Kažkada tai bandžiau, ir iš esmės tai buvo gerai. Pajamos keturgubos, daugiau ar mažiau rašote ir vienu metu valdote komandą. Tai gali būti puikus koncertas, jei turite priežiūros atstovų. Blogas verslas, jei kantrybė jums nepavyksta. Gali būti gyvybės gelbėtoja, jei laikas jūsų vengia. Galite naudoti tokias priemones kaip Trello, Lėtai ir Asana išlikti savo komandos viršuje.

7. SEO

Ohhh ne vėl. Šis SEO dalykas. „Google“ mėgsta gerai parašytą turinį, kuris žaidžia pagal taisykles. „Google SEO“ gairės reikalauja tiek mažai jūsų, turėtumėte įvertinti puikius reitingus naudodami papildinį, pvz., „Yoast“. Aš vis dar gerai vertinu įrašą, kurį dariau 2013 m. Po to naudoju „Yoast“ visuose kituose tinklaraščiuose. Galėtumėte pritaikyti ir kitus SEO triukus, tik nebandykite žaisti sistemos. „Google“ pakabins jus išdžiūti.

8. Įrankiai, įrankiai, įrankiai

Tvarkyti kitus žmones yra smagu. Pagrobiate save? Ne tiek daug. Jums reikia produktyvumo ir darbo eigos įrankių. Turite valdyti projektus, klientus, sąskaitas faktūras ir kitus dalykus. Pagalvokite apie dėmesį, pagalvokite apie „Evernote“. Su įrankiais kuo daugiau, tuo geriau, todėl čia yra „WordPress“ šaltiniai ir įrankiai jūsų malonumui.

9. „WordPress“ tinklaraščių nišų svetainės

Prarasite savo dėmesį ir motyvaciją, jei pasirinksite vieną temą ir ją pamesite po dviejų minučių vėliau. Susikoncentruokite į vieną temą ir dirbkite iš jos. Laikykitės nišos, kad padidintumėte savo poveikį. Yra jėga koncentruotoje valios galioje. Pereikite nuo temos prie kitos, jei norite uždaryti savo tinklaraštį per šešis ar mažiau mėnesių. Neišmeskite savo pranešimo, nagrinėdami daug temų iš karto.

10. Nustatykite savo tikslinę auditoriją

„WordPress“ tinklaraščių rašymas yra įdomus. Smagiau, kai žmonės su jumis susisieks, pasidalys jūsų įrašais ir pakomentuos jūsų įrašus. Pagerėja, kai potencialūs klientai su jumis susisiekia ir aptaria biudžetus. Bet to nepasieksite be tikslinės auditorijos. Jūs tiesiog negalite parodyti viso pasaulio ir išgyventi dėl rinkodaros išlaidų. Susitelkite į savo skaitytojus, susipažinkite su savo auditorija, sukurkite stiprų prekės ženklą ir spindėkite.

11. Gaukite puikų „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

Mes negalime to pabrėžti pakankamai. Puikus kompiuteris reiškia, kad jūsų verslas turi saugius namus. Tai reiškia, kad beveik nėra prastovų, karinio lygio saugumo ir viršgarsinio puslapio greičio. Pradėdami veiklą galite eiti su bendrai naudojamu pagrindiniu kompiuteriu, pvz., „Siteground“ ar „Bluehost“, tačiau, kai jūsų tinklaraštis augs, turėsite atnaujinti valdomą „WordPress“ prieglobą. Pigūs šeimininkai yra tiesiog kaklo skausmas, ir aš tai žinau iš pirmų rankų.

12. Kiti įgūdžiai taip pat svarbūs

„Adobe Photoshop“ įgūdžiai yra puikus „WordPress“ tinklaraštininko pliusas. CSS ir kai kurios HTML žinios reiškia, kad galite atlikti pagrindines žiniatinklio kūrimo užduotis nesamdydami dizainerio. Taip pat turėsite stebėti savo srautą ir SEO našumą. Taip pat pravers kai kurie pagrindiniai verslo valdymo įgūdžiai. „WordPress“ tinklaraščių rašymas yra apmokestinimo darbas, o kuo daugiau įgūdžių, tuo geriau.

13. Sukurkite puslapį Apie

Jums reikia, kad žmonės dirbtų su jumis, bet kas jūs esate? Po pagrindinio puslapio „About“ puslapis yra antras lankomiausias puslapis. Kai kuriais atvejais puslapis Apie peržiūrą gauna daugiau peržiūrų nei pagrindinis puslapis. Ar galėtum užsiimti verslu su nepažįstamu žmogumi? Aš lažinuosi, kad tu to nepadarysi. Sukurkite patrauklų puslapį „Apie“, bet viską suplanuokite apie būsimą klientą.

14. Parašykite amžinai žaliuojantį turinį

Evergreen turinys suteiks jums srauto amžių, kai paspausite paskelbimo mygtuką. Galite tai sumaišyti su naujienomis ir pasiūlymais, tačiau atsiminkite, kokia karšta šiandien nebus karšta per savaitę. Tai internetas, o karštos istorijos yra trumpos. Didžioji jūsų turinio dalis turėtų būti laiko išbandymas, nes tai tarnaus jūsų auditorijai ilgus metus.

15. Puikus dizainas

Taip, mes suprantame, kad „WordPress“ tinklaraščių rašymas yra jūsų dalykas, o ne interneto dizainas. Tačiau niekada neįvertinkite puikaus dizaino, užtikrinančio skaitytojus lengvai pasiekiančio jūsų turinį, galios. Galų gale būtent tai ir yra puiki vartotojo patirtis. Jums reikia puikiai atrodančio ir reaguojančio dizaino, kuris be vargo pateiks turinį skaitytojams. Pasamdykite patyrusį kūrėją arba įsigykite tokią puikią temą kaip „Total“. Galite gauti populiariausių „WordPress“ temų mūsų nuolat plečiančioje kolekcijoje.

16. Tapk asmeniškas

Jūs nesate klaviatūra. Jūs esate žmogus, turintis ambicijų, svajonių, baimių ir skausmų. Jūs nesate žurnalas, esate ne jūsų tema, negyvas – esate pats gyvenimas. Išbandykite savo skaitytojus išnaudodami savo asmenybę. Neslėpkite už kompiuterio ekrano, norime žinoti, kaip gyventi savo gyvenimą.

Dėl tam tikrų nemalonių priežasčių žmonės visada nori žinoti, kaip kiti žmonės mąsto, kaip kiti žmonės elgiasi su savo gyvenimu. Tikriausiai kodėl tinklaraščiai yra tokie populiarūs. Pasinaudokite tuo. Būkite nuolaidūs ir prieštaringi, ypač kai tai nėra norma. Jūs netgi galite naudoti paaiškinimus, jei norite, bet atsargiai elkitės čia, jūreivis.

17. Antraštės

„WordPress“ tinklaraščių rašymas yra daugybė dalykų, apie kuriuos mes jau kalbėjome. Kad ir ką darytumėte, skaitytoją turite patraukti pro duris. Duris į jūsų žinutes yra antraštė. Venkite „clickbait“ antraščių, bet padarykite jas patrauklias ir daug žadančias. Tuomet įvykdyk šį pažadą, kitaip tavo tinklaraštis susitrauks ir mirs. Tiesiog „Google“ kaip rašyti žudikų antraštes ir mokytis.

18. Būk išsilavinęs

Erikas iš „Retire29“ parduos jums tiltą, jei jūsų pagrindinė motyvacija rašyti yra užsidirbti pinigų. Jei jums nepakankamai rūpi jūsų skaitytojai, kodėl skaitytojams turėtų rūpėti jūsų turinys? Jei „WordPress“ tinklaraščių įrašymas reiškia greitą atlyginimo patikrinimą, dirbate netinkamai. Neišmeskite to, jūs turite neteisingą hobį. Būk išsilavinęs, dalinkis idėjomis, padaryk kažkieno gyvenimą geresnį – būk vertingas. Galų gale yra greitesni būdai užsidirbti pinigų, jei tai jums viskas įdomu. „WordPress“ tinklaraščių rašymas yra darbas, kuriuo reikia mėgautis, o ne ištverti.

19. Nuoseklumas

Turime žinoti, kad jūs vis dar gyvas ir spardote. „Google“ taip pat mėgsta nuoseklų tinklaraštį. Reguliariai rašykite tinklaraščius (arba bent jau pagal tvarkaraštį), kad jūsų turinys išliktų šviežias. Esu tikras, kad viršininkas jūsų darbo vietoje nebus patenkintas, jei ilgą laiką dingsite reguliariai. Skaitytojai priklauso jums, ir jūs esate skolingi jiems, kad jie pasirodys jūsų tinklaraštyje, kai sakysite. Susikurkite redakcinį kalendorių ir jo laikykitės. Priešingu atveju jie paliks laivą, o jūs sudužite.

20. Perskaitykite, perskaitykite ir dar šiek tiek perskaitykite

Kaip ir rašymas, norint perskaityti geresnį rašytoją, reikia perskaityti visą medžiagą. „WordPress“ tinklaraščių rašymas yra tik darbo pavadinimas, rašymas yra tikrasis darbas. Skaitykite daug arba kaip sakė Stephenas Kingas (jūs jį pažįstate, ar ne?):

Jei neturite laiko skaityti, neturite laiko rašyti. Paprasta.

Skaitymas taip pat puikiai tinka asmeniniam augimui, taigi, taip, naudinga jums, tinklaraštininke. Perskaitykite viską apie savo nišą, o po to keletą. Taip pat skaitykite grožinę ir pramoninę medžiagą. Tiesiog skaitykite toliau ir nustokite ginčytis.

21. Sukurkite idėjų banką

Geriausios idėjos neateina pas jus, kol jūs sėdite priešais kompiuterį. Jie pasirodo tavo galvoje netikėčiausiose vietose. Dušas tinka daugumai žmonių, nors aš tą laiką leidžiu vienas kitam su Dievu. Nebent mano ponia yra su manimi ir aš esu priversta kalbėti apie tai, kodėl negaliu atrodyti, kad uždedu šampūno dangtį atgal. O gyvenimo džiaugsmai ��

Nešiokite užrašų knygelę (arba išmanųjį telefoną) ir užsirašykite idėjas, kai jos pasirodys. Nekankink savęs; negalite pasikliauti savo atmintimi. Kai turite keletą minučių, priverskite save sugalvoti apie 10 originalių idėjų. Netrukus idėjos ateis bet kur ir bet kada. Išbandykite, jūs nieko neprarandate draugas.

22. Užmegzkite pokalbį

Kodėl nerimauti dienoraščių, jei norite tiesiog pasakyti diktatorišką kalbą? Nenaudokite žodžių, kurių neliečiate su 10 pėdų stulpu. Kalbėkitės su savo skaitytojais rašydami, niekada jų nedarykite. Ir jei ir kai jie kalbės atgal, palaikykite pokalbį gyvą. Neišskirkite savęs ir neslėpkite už prisijungimo puslapio; susisiekite ir užmegzkite pokalbius.

23. Pasaulis sukasi ne apie jus

Taigi nesitikėkite, kad visi kabinsis prie kiekvieno jūsų parašyto žodžio. Aš žinau, kad jūs nešiojate širdį ant rankovės, kai rašote dienoraščio įrašą. Tai yra „WordPress“ tinklaraščių dalis. Jei tai leidžia geriau jaustis, mes visi rašėme, kad vienas įrašas (kartais daugiau), apie kurį niekas nepadarė žiurkės užpakalio, todėl jūsų nėra atskiras atvejis.

Tuomet turime pragaro komentatorių, kurie, pasak Eriko, „… naudojasi ad hominem ir skubotomis pastabomis, kad galėtų išspręsti bet kokią naminių gyvūnėlių problemą“.

Negalima prakaituoti tokių dalykų ir toliau. Geriausia yra motyvuoti iš iššūkio ir geriau padaryti kitą jūsų pranešimą. Dienos pabaigoje gaidys varnos, karvės grįš namo ir gausite pieno.

24. Multimedijos turinys

Rašymas yra puikus ir greitai gali sukelti priklausomybę. „WordPress“ tinklaraščių kūrimo karjera apima ne tik klaviatūros užmušimą. Padarykite prakeiktą daiktą jau pertrauką ir praturtinkite savo turinį vaizdais, vaizdo įrašais, PDF rinkmenomis ir infografijomis.

Jums net nereikia kurti savo. Visada galite gauti kūrybinių bendrų vaizdų, dalijamų vaizdo įrašų „YouTube“ ir nuostabią infografiką visame žiniatinklyje. Galite kurti PDF failus iš savo tinklaraščio turinio ir atiduoti tuos pačius, kuriuos pateikia išsamūs vadovai.

Multimedijos turinys suteikia jūsų tinklaraščiui gyvybės, o tai skatina vartotojų įsitraukimą. Nereikia man pasakyti, kiek motyvacijos galite sulaukti iš aktyvaus atsisiuntimų puslapio. Visi šie paspaudimai sujaudins jus ir jūs žinote, kad norite jų.

25. Paskelbkite raginimo veikti mygtukus ant matomų puslapių

Kai aš pradėjau, buvau įsitikinęs, kad viskas, ko man reikėjo, buvo svetainė ir keletas tinklaraščių įrašų, kad jis taptų didelis „WordPress“ tinklaraščių tinklaraštyje. Aš turiu omenyje, kad tik rašau žinutes ir kai ateis skaitytojai, kai kurie tave pasamdys. Turėjau viską savo vietose – apie puslapį, paslaugų puslapį ir nuomos puslapį, bet berniuk, ar aš klydau, ar kas?

Nieko neįvyko, kol neskaičiau tinklaraščio įrašo apie konversijų rodiklių gerinimą. Net ir visuose puslapiuose aš dar nepaaiškinau, kad mane galima išsinuomoti, todėl niekas nesivargino klausti, nors aš pritraukiau srautą į mano žinutes.

Taigi savo pagrindinio puslapio slankiklį (susigūžęs, kai tai prisimenu) pakeičiau vienu CTA mygtuku, kuris leido suprasti, kad mane galima išsinuomoti. Spėk? Klausimai tęsėsi tol, kol aš neturėjau daugiau tinklaraščių darbo, nei galėjau susitvarkyti. Kelis kartus net galvojau panaikinti savo nuomos puslapį. Viskas, ką padariau, buvo pridėtas vienas CTA mygtukas. Paprašykite, kad darn klientai jus jau samdytų, kvaila.

26. Socialinė žiniasklaida

Atsiprašau, jei jūsų skaitytojai turi stengtis dalytis jūsų turiniu socialinėje žiniasklaidoje. Pamenu, šį kartą buvau viename iš tų didžiųjų tinklaraščių, kuriuos visi mėgstame skaityti. Tai verslo dienoraštis, kuriame yra įvairaus puikaus turinio, aktyvi bendruomenė ir darbai. Ilgas pasakojimas, nebuvo jokių socialinio bendrinimo mygtukų!

Radau nuostabų įrašą, kurį norėjau pasidalyti su savo „Facebook“ sekėjais ir turėjau nukopijuoti bei įklijuoti nuorodą. Negražu. Prisimenu šią nemalonią patirtį, bet net nepamenu tinklaraščio pavadinimo. Aš niekada negrįžau. Savo tinklaraštyje jau pridėkite dalijimąsi socialine žiniasklaida.

Baigiamieji žodžiai

„Word Word“ tinklaraštininkų patarimai

Tai viskas dabar – daugiau nei 25 patarimai „WordPress“ tinklaraštininkams! Yra daugybė kitų „WordPress“ tinklaraščių rašymo patarimų, tačiau, deja, negalime jų visų aprėpti viename įraše. Galbūt grįšiu su antrąja instaliacija, taigi, jei mes palikome jūsų mėgstamiausius patarimus, praleiskite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Svarbiausias atėmimas iš šio įrašo: tik laikykis rašymo draugo. Tiesiog rašau toliau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map