3 mažiau žinomi vaizdų tvarkymo patarimai „WordPress“

mažiau žinomi „WordPress“ vaizdų tvarkymo patarimai
 1. 1. Pagrindinis „WordPress“ vaizdų tvarkymo vadovas
 2. 2. Dabar skaitau: 3 mažiau žinomi vaizdų tvarkymo patarimai „WordPress“
 3. 3. „WordPress Image SEO“ klaidos ir kaip jas ištaisyti

Sveiki atvykę į antrąjį pranešimą Galutinis vaizdų tvarkymo „WordPress“ vadovas. Pirmasis įrašas buvo apie startą dešine koja. Sužinojome, kada naudoti JPG ar PNG vaizdo formatą (nors ir su griežtais pavyzdžiais), ir keletą patarimų, kaip tinkamai įkelti akcijų vaizdą.


Šiandienos įraše apžvelgsime kai kuriuos labiau techninius vaizdo priežiūros ir tvarkymo aspektus jūsų „WordPress“ svetainėje.

 • Kas atsitiks su jūsų atvaizdais, kai pakeisite svetainės URL ar perkelsite serverius?
 • Ką daryti, jei jūsų svetainėje yra keli autoriai, o kai kurie iš jų nurodo į išorinius vaizdus? Kaip priversti tuos vaizdus priglobti serveryje?
 • Kas nutinka, kai kas nors specialiai susieja jūsų vaizdus? Btw yra karštoji nuoroda?

Tai yra keletas klausimų, į kuriuos atsakysime šiandienos įraše. Kaip visada su mūsų įrašų serija, mes pradedame nuo kodėl ir tada pereiname prie to, kaip. Pradėkime!.

1 patarimas: vaizdų tvarkymas su svetainės URL atnaujinimais

Tai yra viena iš labiausiai paplitusių klaidų, kurias pastebime su „WordPress“ vartotojais.

Kada keičiamas „WordPress“ svetainės URL?

Bet pirmiausia turime suprasti kada tikėtina, kad pasikeis svetainės URL. Toliau pateikiami trys dažniausiai pasitaikantys scenarijai.

1. Pereikite prie naujo domeno vardo

Pakeitus domeno pavadinimą, svetainės URL atnaujinamas. Pavyzdžiui, Moz anksčiau buvo žinomas kaip SEOMoz. Turėdami naują prekės ženklą, jie turėjo atnaujinti visus esamus vaizdų, PDF, partnerių nuorodų ir kt. URL iš seomoz.com į moz.com

2. „WordPress“ diegimo katalogo keitimas

Svetainės URL taip pat keičiasi, kai keičiate vieta jūsų „WordPress“ diegimo. Tiesą sakant, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių atvejų.

„WordPress“ įdiegia save į naują numatytąjį katalogą, vadinamą dienoraštis. Daugelis pirmą kartą naudojamų „WordPress“ vartotojų nesąmoningai baigia įdiegti „WordPress“ programoje pavyzdys.com/blog.

Tik vėliau supranti, kad jie nori perkelti „WordPress“ į šaknies domeną, t. pavyzdys.com. (Jei esate produktų ar paslaugų įmonė, įtraukusi turinio rinkodarą į vėlesnius etapus, jūs būtumėte susieti.)

Kai „WordPress“ perkeliama į šakninį katalogą, svetainės URL pasikeičia iš pavyzdys.com/blog į teisingą pavyzdys.com. Bet koks vaizdas, PDF (ar bet koks tam tikros formos medijos failas) atrodytų maždaug taip:

 • SENAS: example.com/blog/ebook.pdf
 • NAUJIENA: example.com/ebook.pdf

3. Perjungimas tarp pastatymo ir gamybos (tiesioginių) serverių

Tai paplitusi didelio srauto tinklaraščiuose ar el. Prekybos svetainėse, kuriose dėl bet kokių klaidų sumažėja konversijų. Migravimą į pereinamąjį serverį ir iš jo galima padaryti labai paprastai, jei naudojate valdomą pagrindinį kompiuterį, pvz., „WPEngine“ ar „smagratį“. (Bet, mes, „WPExplorer“, jau trejus metus iš eilės naudojame WPEngine ir niekada nesusidūrėme su prastovomis!)

Problema iškyla, kai kas nors įkelia vaizdą arba susieja su kokiu nors įrašu naudodamas inscenizacijos serverio URL. Kai perkeliate savo svetainę atgal į tiesioginį serverį, inscenizacijos nuorodos naudojamos toms nuotraukoms, kurios buvo įkeltos inscenizacijos serverio aplinkoje. Todėl to turėtų būti vengiama. Jei manote, kad kažkas iš jūsų komandos galėjo įkelti turinį sustojimo aplinkoje, galite pritaikyti taisymą, kurį ketiname bendrinti toliau.

Dėl panašios pastabos kai kurie iš jūsų gali suabejoti – Na ir kokia žala yra naudojant nuorodas iš sustojimo serverio? Argi neišsaugosite pralaidumo iš dabartinės / gyvos svetainės?

Jūs neklystate taip galvodami. Tačiau iš tikrųjų tai vyksta retai. Štai kodėl:

 1. Laikinasis serveris paprastai veikia mažesniais ištekliais. Jūs darytumėte kompromisą dėl svetainės greičio, o tai neigiamai paveiktų vartotojo patirtį.
 2. Daugeliu atvejų pradinė / testavimo serverio pagrindinė nuoroda nuolat keičiasi – dėl to gali nutrūkti daugybė nuorodų. Įsivaizduokite 3000 žodžių mokymo programą su neveikiančiomis ekrano kopijomis visur. Kaip tai privers jus jaustis?
 3. Tai taip pat neigiamai paveiktų jūsų įvaizdžio SEO. Atminkite, kad vaizdų paieška „Google“ yra vis tiek organinio srauto šaltinis. Jei vaizdas nepriklauso jūsų domenui – prarasite nemokamą natūralų srautą ir SEO taškai!

Ką mes bandome išspręsti?

Dabar, kai mes žinome kada pakeistas „WordPress“ svetainės URL, pažiūrėkime, kur yra potenciali erdvė klaidoms. Automatiškai sugeneruotos nuorodos (tokios kaip dukterinės įmonės nuorodos) neturi problemų. Tačiau nuorodos, kurios buvo rankiniu būdu įklijuotos žinutėse ir puslapiuose (tokios kaip vidinės nuorodos, paveikslėlių nuorodos ir kt.), Turi būti atnaujintos rankiniu būdu.

Savo žinutėse ir puslapiuose visi naudojame vaizdus. Tipiškas vaizdo nuorodos pavyzdys yra:

http: //mywpsite.tld/wp-content/uploads/year/month/image-name.png

Kai pasikeičia jūsų „WordPress“ svetainės URL, visų vaizdų nuorodos turėtų taip pat pakeisti į:

http: //newwordpressdomain.tld/wp-content/year/month/image-name.png

Turi būti atnaujintos ne tik nuotraukos, bet ir visos nuorodos (įskaitant tarptinklinio ryšio nuorodas, daugialypės terpės failus, PDF rinkmenas ir kt.).

Gerai, atrodo, kad mes išsamiai aptarėme šią problemą. Dabar pažiūrėkime, kaip kartą ir visiems laikams išspręsti problemą. Kaip visada, mes turime „WordPress“ papildinį, kad galėtume gelbėti!

„Velvet Blues“ atnaujinimo URL

 • Pirmiausia atsisiųskite ir įdiekite „Velvet Blues“ atnaujinimo URL
 • Įjungę eikite į „WordPress“ informacijos suvestinės įrankiai> Atnaujinti URL puslapis, skirtas konfigūruoti papildinio nustatymus.

URL pakeitimas „WordPress“ – sutikus su „Velvet Blues Update URL“ papildiniu

Prisiminkite, kaip mes naudojome Rasti ir pakeisti funkcija „Microsoft Word“? Na, tai iš esmės daro tas įskiepis! Tai radiniai senus puslapio URL ar skelbimo turinį ir pakeičia jį su naujais URL. Tokiu būdu vaizdų nuorodos atnaujinamos visuose jūsų įrašuose.

Be to, galite išplėsti papildinio funkcijas, kad rastumėte / pakeistumėte URL nuorodose į svetainių nuorodas, ištraukas, priedus, pasirinktinius laukus ir meta langelius..

Toliau pateikiami keli pavyzdžiai senų URL jūsų svetainėje:

 • Jei judėtumėte iš sustojančio serverio, senasis URL būtų panašus į: hostname.com
 • Jei pakeitėte / atnaujinote domeno vardą, tiesiog naudokite savo naują svetainės pavadinimą.
 • Jei kaip protokolą naudojote „https“, pakeiskite „http“ į „https“.

Mūsų pavyzdyje mes pakeitėme seną URL iš http://seomoz.com į https://moz.com. Įvedę seną ir naują URL, tiesiog spustelėkite Atnaujinkite URL DABAR. Papildinys nuskaitys visi savo žinutes ir puslapius ir pritaikykite jų radimą ir pakeitimą magija. Visi jūsų URL bus atnaujinti į Naujas URL vertės

Atsargiai: Kelių įrašų ir puslapių nuskaitymas ir pakeitimas gali reikalauti daug išteklių, ypač jei jūsų „WordPress“ tinklaraštyje buvo šimtai įrašų. Jei pasirinktumėte visas nuskaitymo parinktis (svetainių nuorodas, ištraukas ir t. T.), Išteklių naudojimas žymiai padidėtų. Dėl daugelio visos URL atnaujinimų jūsų svetainė gali būti laikinai sustabdyta dėl išteklių per didelio naudojimo. Ši problema labiausiai paplitusi pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjams. Todėl paleidus papildinį rekomenduočiau šiek tiek atsargiai.

2 patarimas: išorinių vaizdų importavimas į „WordPress“

Išoriniai vaizdai yra tie, kurie nėra talpinami jūsų serveryje. Šiame vadove išmoksime, kaip greitai ir efektyviai importuoti visus išorinius vaizdus į savo „WordPress“ svetainę.

Aiškumo dėlei tarkime, kad vaizdus naudojame su tinkamos licencijos (kitaip mes galime nusileisti visai kitoms diskusijoms!).

Norėdami greitai susikaupti, pateikiame dvi priežastis, kodėl neturėtume naudoti išorinių vaizdų savo „WordPress“ svetainėje:

 • Jie sunaudoja kitų žmonių pralaidumą, o tai tikrai nėra sąžininga.
 • Pažeistas mūsų įvaizdis – SEO balai.

Pažvelkime į šį įrašą. Gana sunku suprasti, ar įrašas naudoja išorinį vaizdą naudodamas „Visual Editor“.

„WordPress Visual Editor“

Nebent, žinoma, pereisime prie Teksto vaizdas iš „WordPress“ redaktoriaus.

„WordPress“ redaktoriaus teksto vaizdas, atskleidžiantis pranešimo turinio HTML šaltinio kodą.

Matome, kad tas vaizdas iš tikrųjų talpinamas imgur.com – populiarioje įvaizdžių prieglobos svetainėje. Norėdami tai išspręsti, turime:

 • Atsisiųskite vaizdą
 • Įkelkite jį į „WordPress“
 • Atnaujinkite įraše esančią nuorodą

Ar galite įsivaizduoti, kad pakartotumėte visus šiuos veiksmus kiekvienam atvaizdui visuose įrašuose? Tik surasti visus išorinius vaizdus užtruktų kelias dienas! Taigi, turi būti sprendimas, tiesa? Arba aš tai darau tik norėdamas jus nuvilti?

Žinoma ne! Yra sprendimas. Ir kaip visada, tai yra nuostabus nemokamas „WordPress“ papildinys.

Kaip importuoti išorinius vaizdus iš

Vienas pirmųjų dalykų, kurie man patinka dėl šio papildinio, yra pats jo pavadinimas. Jis aiškus, aiškus ir tikslus. Norėdami pradėti, atsisiųskite ir įdiekite Importuoti išorinius vaizdus Prijunkite. Suaktyvinkite papildinį ir eikite į „WordPress“ informacijos suvestinė> Medija> Importuoti vaizdus

Turėtumėte pamatyti tokią parinkčių skydą:

Importuoti išorinius vaizdus „WordPress“ papildinio parinktys

Jei pastebėsite apatiniame dešiniajame kampe, pamatysite, kad papildinys jau atpažino įrašus, kuriuose yra išorinių vaizdų.

Mūsų pavyzdyje mes įdiegėme šį papildinį sustojimo aplinkoje, todėl turime tik vieną įrašą su vienu išoriniu vaizdu.

Viskas, ką jums dabar reikia padaryti, tai spustelėkite Importuoti vaizdus dabar pradėti procesą. Baigę turėtumėte pamatyti panašų visų importuotų vaizdų patvirtinimo pranešimą.

Taip pat galite pasirinkti išskirti vaizdus pagal domeno vardą. Tai naudinga, jei turite specialias vaizdų atsisiuntimo nuorodas (iš mokamų išorinių vaizdų talpinimo svetainių, tokių kaip „Photobucket“), kurių nenorite pakeisti.

Užbaigus vaizdų importavimą, jei patikrintume medijos galeriją, pamatytume visus importuotus vaizdus.

Vaizdai automatiškai importuojami ir saugomi „WordPress Media Library“.

Gerai, kad vaizdai importuojami į „WordPress Media Gallery“. O kaip su pranešimo turiniu? Ar jie vis tiek nurodo seną vaizdo URL? Visiškai ne!

Papildinys taip pat pakeičia vaizdo failo nuorodą nauju URL, t. Y. Jūsų domeno nuoroda!

Po importavimo vaizdo nuorodos taip pat atnaujinamos.

Našumo poveikis: Panašiai kaip išteklių naudojimo problemas, kurias aptarėme URL atnaujinimo papildinyje, importuodami išorinius vaizdus į „WordPress“ taip pat sunaudojame nemažą dalį serverio išteklių. Laimei, kūrėjas įdiegė serverio naudojimo kontrolės priemones. Papildinys nuskaito ne daugiau kaip 50 įrašų per skambutį (t. Y. Kai jūs lankotės ar atnaujinate papildinio nustatymų puslapį). Tai taip pat riboja maksimalų vaizdų skaičių iki 20 per importo skambutį.

3 patarimas: kaip užkirsti kelią karštajam vaizdo susiejimui naudojant

Paprasčiau tariant, karštasis susiejimas reiškia klaidžioti po miestą, naudojantis kito asmens „Uber“ užsakymu. Pagalvok apie tai. Jūs užsisakote „Uber“ savo kelionei į darbą ir nepažįstamam asmeniui kažkaip pavyksta pavogti jūsų užsakymą ir naudoti jį pagal jų valią. Jūs mokate už jų važiavimus. Dabar įsivaizduokite, jei bet kas gali tiesiog pasiimti tavo „Uber“ rezervaciją – naudok ją vis tik norėdami – kiek laiko nori – ir tu negali to padaryti velniškai.

Na, vaizdo karštasis susiejimas yra šiek tiek panašus. Žmonės fotografuoja jūsų vaizdus ir naudoja juos savo svetainėje. Jie įgyja šlovės ir jūs galų gale sumokėsite jų sąskaitas. Ir nieko čia negali padaryti.

Palauk! Paskutinė eilutė netiesa. Tu gali padaryk ką nors dėl to. Juk tai „WordPress“! Tikriausiai galvojate „Ah Sourav ketina pristatyti kitą papildinį“. Bazzinga! Aš ne.

1. Konfigūruokite savo žiniatinklio serverį, kad būtų galima išvengti „Hotlink“ prevencijos („Apache“ arba „NGINX“).

Pakanka jūsų žiniatinklio serverio, kad kiti žmonės negalėtų „karštai pažymėti“ jūsų vaizdų. Du dažniausiai naudojami interneto serveriai yra „Apache“ ir „NIGNX“. Jei naudojate „Apache“ kaip savo žiniatinklio serverį, galite užkirsti kelią vaizdų susiejimui „WordPress“ į savo .htaccess failą pridėdami kelias kodo eilutes. 2013 m. Aš parašiau trumpą vadovėlį apie tai – jis vis dar taikomas ir šiandien.

Tačiau jei kaip „wes“ serverį naudojate NGINX, pridėkite šį kodo fragmentą prie savo NGINX konfigūracijos failo.

vieta ~. (gif | png | jpe? g) $ {
valid_referers nė vienas neužblokuotas .yourwebsite.com;
if ($ invalid_referer) {
grįžti 403;
}
}

Pakeiskite jūsų svetainė.com su jūsų domeno vardu.

Trumpai tariant, šis kodo fragmentas apsaugo GIF, PNG ir JPG / JPEG failus nuo karštųjų linijų. Šiuos failus galės pasiekti tik jūsų domenas ir niekas kitas. Jei kas nors bandytų prisijungti prie šių 3 failų formatų, jie gaus 403 klaidą.

Čia yra trumpas paaiškinimas apie nukirptą kodą eilutėmis po eilutės.

 1. 1 eilutė nurodo vaizdo formatus. Čia taip pat galite pridėti vaizdo formatų, tokių kaip mp4.
 2. 2 eilutė nurodo NGINX, kad jūsų domeno užklausos turi būti leidžiamos. Jei to reikalauja kitas domenas, užblokuokite užklausą.
 3. 3 eilutė nurodo NGINX, ką daryti, jei užklausa yra iš neleidžiamo domeno
 4. 4 eilutėje nurodoma NGINX išmesti HTTP 403 draudžiamą klaidą, jei įvykdoma 3 eilutės sąlyga.
 5. 5 ir 6 eilutės kodas tinkamai uždaromos, kad jis būtų vykdomas!

Panašiai, jei norėjote neleisti, kad visas katalogas būtų tiesiogiai susietas, yra ir kodo fragmentas.

vieta / įkėlimai / {
valid_referers nė vienas neužblokuotas .yourwebsite.com;
if ($ invalid_referer) {
grįžti 403;
}
}

Pakeiskite / įkelkite / katalogą, kuriame norite išvengti karštųjų nuorodų. Savo pavyzdyje pasirinkome numatytąją „WordPress“ įkėlimai katalogą. Jei esate panašus į daugumą iš mūsų, visus vaizdus, ​​PDF failus ir kitus daugialypės terpės failus įkeltumėte naudodami numatytąją „WordPress“ įkėlimo programą, kuri savo ruožtu padėtų failus aplanke / įkėlimai / aplankas. Taigi, apsaugodami pagrindinį aplanką, mes neleidžiame bet kokiam įkėlimui būti susietam iš karštųjų linijų.

2. Naudokite kompaktinį diską, norėdami užkirsti kelią vaizdo karštajam susiejimui „WordPress“

Nustebino? Taip buvo ir aš, kai pirmą kartą apie tai perskaičiau. Visi girdėjome apie „CloudFlare“ kaip vieną iš geriausių nemokamų CDN. Ar žinojai, kad jie taip pat siūlo nemokamą „hotlink“ apsaugą?

Norėdami įgalinti apsaugą nuo karštųjų nuorodų, paprasčiausiai eikite į „CloudFlare“ paskyros informacijos suvestinę, o po to – „Scrape Shield“. Įjunkite mygtuką ir nustatykite.

Jei naudojate „Cloudflare“, galite lengvai įgalinti karštųjų nuorodų apsaugą savo paskyros skiltyje „Scrape Shield“. Kadangi „Cloudflare“ yra visiškai įgaliotoji paslauga, jums nereikia jaudintis įjungiant karštųjų nuorodų apsaugą jūsų kilmės serveryje.

Jei naudojate aukščiausios kokybės CDN paslaugą, tokią kaip „StackPath CDN“ ar „KeyCDN“, viskas, ko jums reikia, yra sukurti atitinkamas zonas nukreipiančių asmenų taisykles ir jas vykdyti. „KeyCDN“ turi nuostabi pamoka šiuo atžvilgiu verta perskaityti.

3. Naudokite papildinį: „Viskas viename“ WP saugos ir ugniasienės papildinys

Jei nenorėtumėte susipainioti su .htaccess kodu ir norėtumėte, kad būtų priedas, kuris galėtų rūpintis verslu – gerai, jums pasisekė.

Patikrinkite Viskas viename WP sauga ir ugniasienė Prijunkite. Turėdamas daugiau nei pusę milijono aktyvių diegimų, šis papildinys turi daugybę būtinų „WordPress“ saugos funkcijų.

Štai ką turite padaryti, kad suaktyvintumėte „Image Hotlinking Prevention“ funkciją.

Kaip užkirsti kelią karšto vaizdo susiejimui naudojant “WordPress” naudojant “Viskas viename” WordPress saugos papildinį

 • Atsisiųskite ir įdiekite Prijunkite.
 • Įjunkite jį ir eikite į „WordPress“ informacijos suvestinė> WP sauga> ugniasienė ir spustelėkite Neleiskite naudoti karštųjų nuorodų
 • Pažymėkite mažą varnelės langelį apačioje ir spustelėkite Išsaugoti nustatymus.

Štai ir viskas. Vaizdų susiejimas nuo šiol neleidžiamas.

Išvada

Norėdami supakuoti šį įrašą, greitai pereikime prie to, ko išmokome iki šiol.

 1. Kaip atnaujinti, o ne pakeisti senus URL naujais. Sprendimas yra madingas papildinys, vadinamas „Velvet Blues“ atnaujinimo URL.
 2. Toliau mes sužinojome, kaip importuoti išorinius vaizdus į „WordPress“. Nemažai kolegų tinklaraštininkų tai padarė bent kartą per savo gyvenimą! Vėlgi, sprendimas buvo įskiepyje, vadinamame Importuoti išorinius vaizdus.
 3. Abu minėtuose dviejuose scenarijuose paminėti papildiniai turi su jais susijusį veikimą. Šiuos papildinius turėtume naudoti atsargiai.
 4. Galiausiai apžvelgėme, koks yra „karštojo vaizdo“ susiejimas, ir pamatėme du būdus, kaip jo išvengti. Viena buvo pridėjus kelias kodo eilutes prie .htaccess įskiepio, o antra – naudojant saugos papildinys.

Klausimas – kokios tavo mintys apie šiuos patarimus? Ar radote ką nors naudingo? Ar turite ką geriau pasiūlyti? Be to, kaip jums iki šiol patinka serialas? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose ir stebėkite kitą serijos dalį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map