30 laiko taupymo patarimų „WordPress“ vartotojams

Tai oficialu – mes esame nekantriausi žmonės istorijoje.


Anot „Statistic Brain“, nuo 2000 m. Vidutinis mūsų dėmesio dėmesys sumažėjo nuo dvylikos sekundžių iki vos aštuonių. Jei tai pasakytume kontekste (ir suteiktume šiek tiek pasilinksminimo), vidutinė auksinės žuvelės dėmesio trukmė yra didžiulės devynios sekundės. Tai yra teisingi žmonės – mes negalime susikaupti tol, kol žuvis.

Aš neketinu apsimesti, kad esu kažkaip apsaugotas nuo nekantrumo, kurį užklupo interneto vartotojų karta – esu kaip apsėstas, kad viskas būtų padaryta (ir padaryta) greitai) kaip kitas vaikinas arba gal. Aš pirmiausia paspaudžiu, pagalvoju vėliau, koks vaikinas.

Turėdamas tai omenyje, pastaruosius porą metų praleidau ieškodamas būdų, kaip padaryti „WordPress“ patirtį kuo racionalesnę ir efektyvesnę. Manau, kad išbandžiau beveik viską (nors labai norėčiau, kad žemiau esančioje komentarų skiltyje įrodyčiau, kad klydau) ir dabar noriu jums pateikti savo laiko taupymo patarimus. Mėgautis!

30 laiko taupymo patarimų „WordPress“ vartotojams

 1. Sulėtėjo visa ta netvarka prietaisų skydelyje? Puslapio viršuje spustelėkite skirtuką „Ekrano parinktys“ ir pasirinkite, kuriuos meta langelius norėtumėte pamatyti (ar ne).
 2. Ta pati problema naujo pranešimo / puslapio ekrane? Sprendimas yra tas pats.
 3. Jei vis dar moderavote komentarus rankiniu būdu, sustabdykite tai – gyvenimas per trumpas. Įdiekite ir suaktyvinkite Akismet Jei norite užtikrinti geriausią šlamšto apsaugą, pažymėkite žymės langelius „El. laiškas, kai kas nors paskelbia komentarą“, „Administratorius visada turi patvirtinti komentarą“ ir „Komentaro autorius privalo turėti anksčiau patvirtintą komentarą“, esančius „Nustatymai“> „Diskusijos“ ekrane..
 4. Atsikratėte tų nemalonių el. Laiškų? Tiesiog patikrinkite naujus komentarus, kai tik prisijungiate prie „WordPress“ per šoninės juostos skirtuką Komentarai. Arba dar geriau – palengvinkite komentarų tvarkymą sau, pridėdami metmenų laukelį „Naujausi komentarai“ informacijos suvestinėje. Dabar galite atsakyti į komentarus, kai tik prisijungiate.
 5. Ar naudojate populiarią „Spustelėkite Tweet“ programą norėdami įterpti iš anksto užpildytus tviterius savo žinutėse ir puslapiuose? Sutaupykite visą laiką naudodami „Easy Tweet Embed“ papildinį:
 6. Užuot spustelėję išskleidžiamąjį meniu teksto rengyklėje, kad kiekvieną kartą pasirinktumėte antraštes, naudokite šiuos paprastus sparčiuosius klavišus: „Ctrl“ + „Num“ (1-6) (PC) arba „Cmd + Num“ (1-6) „Mac“..
 7. Kalbant apie sparčiuosius klavišus, sukurti nuorodą yra taip paprasta, kaip paspausti „Ctrl“ + „Shift“ + A (kompiuteris) arba „Opt“ + „Shift“ + A („Mac“)..
 8. Norite ir toliau reklamuoti savo senus įrašus „Twitter“, bet nenorite skirti laiko kasdien tviteriui? Įdiekite ir suaktyvinkite „Evergreen Post Tweeter“ papildinį ir jis atliks darbą už jus.
 9. Ar keliose žinutėse reikia pakeisti nuorodą ar konkretų žodį ar frazę? Tai padaryti rankiniu būdu gali užtrukti ilgai, arba galite naudoti Ieškokite ir pakeiskite įskiepį ir atlikite tai per kelias sekundes.
 10. Susieti iš vidaus? Užuot įvedę visą URL ekrane „Įterpti / redaguoti saitą“, tiesiog įveskite adresą po domeno vardo pasvirasis brūkšnys:

Trumpesni URL

 1. Ar jums trūksta naujų idėjų apie turinį? Įdiekite „Relevanssi“ ieškokite papildinio ir patikrinkite naudotojų paieškų žurnalą, kad sužinotumėte, ką jūsų lankytojai nori perskaityti.
 2. Nerimaujate, kad jūsų svetainė yra užtemdyta neveikiančiomis nuorodomis, bet nežinote, kaip jas rasti? Įdiekite ir suaktyvinkite Sugedusių nuorodų tikrintuvas ir automatizuoti procesą.
 3. Ar nuolat domitės savo temos PHP failais? Greitai sužinokite, kokie PHP failai yra naudojami jūsų svetainės puslapiams su Kas yra failas Prijunkite.
 4. Ar jums patinka tvarkyti namus? Automatizuoti visišką įrašų ir puslapių pašalinimą iš aplanko „Šiukšliadėžė“ įterpiant apibrėžti ('EMPTY_TRASH_DAYS', 10); į savo wp-config.php failą (kur 10 yra dienų skaičius tarp kiekvieno tuščio)
 5. Jei norite padidinti savo svetainės įkėlimo greitį, patikrinkite W3 bendra talpykla.
 6. Ar dažnai kuriate naujas „WordPress“ svetaines su tais pačiais numatytaisiais parametrais ir papildiniais? Užuot kiekvieną kartą nustatę tą pačią svetainę, naudokite „ManageWP“ svetainės klonavimo funkciją ir darykite tai tik vieną kartą.
 7. Kalbant apie „ManageWP“, jei turite kelias „WordPress“ svetaines, turėtumėte pasisavinti sau sąskaitą, kad galėtumėte naudoti jos atnaujinimo vienu paspaudimu funkciją (t. y. atnaujinti visas temas ir papildinius visose jūsų turimose svetainėse vienu paspaudimu).
 8. Jei „ManageWP“ ne jums (arba jei turite tik vieną svetainę), galite pasirinkti „Plugin Central“ – tai leidžia daug greičiau įdiegti ir atnaujinti papildinius..
 9. O gal norite atsisakyti viso „WordPress“ valdymo pusės. Tokiu atveju patikrinkite „WPEngine“ (mums tai patinka).
 10. Ar jums patinka stebėti savo analizę, bet žinote, kad tai atima daug laiko? Diegti Reaktyvinė skraidyklė suaktyvinkite „WordPress.com“ statistikos modulį ir galite sekti pagrindinius analizės duomenis iš „WordPress“ prietaisų skydelio:

„WordPress.com“ statistika

 1. Kalbėdami apie „Jetpack“, naudokite jo viešinimo modulį, kad automatizuotumėte naujų pranešimų reklamą per „Facebook“ ir „Twitter“.
 2. Ar esate „Twitter“ bufetas? Sutaupykite laiko ir leiskite „WordPress“ automatiškai kurti nuorodas į „Twitter“ vartotojo vardus savo žinutėse ir puslapiuose su šiuo kodu.
 3. Ar praleidžiate daug laiko, norėdami atsisiųsti vaizdus iš mėgstamų „Google“ ir „Compfight“, tik norėdami juos įkelti į savo svetainę? Drastiškai supaprastinkite procesą importuodami vaizdus į „WordPress“ tiesiai iš pradinio URL naudodami papildinį „Grab & Save“.
 4. Panašiomis temomis kur kas lengviau įdėkite naujus vaizdus į žinutes ir puslapius naudodamiesi greitesnio vaizdo įterpimo papildiniu.
 5. Tu reikia atsargines atsargines kopijas, tačiau jums nereikia skausmo dėl papildinio nemokamo papildinio, dėl kurio procesas gali būti sudėtingas ir nepatikimas. Įsigykite tik 5 USD per mėnesį už nepriekaištingą atsarginių kopijų kūrimą ir atstatymą naudodami „VaultPress“:

„VaultPress“

 1. Kiekviename įkeltame paveikslėlyje įvesti ALT ir pavadinimo žymas yra skausmas. Automatizuokite procesą naudodami SEO draugiškus vaizdus.
 2. Ar reikia sukurti peradresavimo nuorodas iš „WordPress“ (pvz., Norint uždengti filialų nuorodas)? Diegti Pretty Link Lite ir darykite tai tiesiai iš prietaisų skydelio.
 3. Sukurkite XML svetainės schemą spustelėdami mygtuką su „Google XML“ svetainės schemos papildinys (taip pat galėtumėte naudoti Mielių SEO Svetainės schemos funkcija).
 4. Norite greičiau įkelti vaizdus? Naudoti WP Smush Prijunkite.
 5. Nori net greitesnis vaizdų įkėlimas, bet mėgstate nesuspaustą PNG failų kokybę? Naudoti „TinyPNG“ įrankis mažiems vaizdams kurti su sumaniu vaizdų glaudinimu, kuris nematomas plika akimi.

„TinyPNG“

Tavo eilė!

Gerai, aš tai pripažįstu – visiškai niekaip neįtraukiau visų galimų laiko taupymo „WordPress“ patarimų. Bet štai kur jūs atvykstate. Aš noriu lažintis, kad padarote bent vieną dalyką, taupantį jūsų laiką „WordPress“, kurio aš neminėjau aukščiau.

Na, dabar laikas dalintis – nebūk drovus! Leiskite mums žinoti ką tu padarykite, kad greičiau dirbtumėte „WordPress“, žemiau esančiame komentarų skyriuje. Tikiuosi sužinoti keletą naujų patarimų!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map