4 pataisos, susijusios su baltu mirties ekranu „WordPress“

Ar kada nors atsidarėte tuščią ekraną, atidarę savo „WordPress“ svetainę? Viskas akimirksniu pavyko gerai, ir staiga svetainė pasisuko tuščias! Taip pat gali būti, kad „WordPress“ svetainė įkeliama gerai, tačiau informacijos suvestinė nėra. Tokias situacijas, kokias „WordPress“ bendruomenė mėgsta vadinti liūdnai pagarsėjusiomis Baltas mirties ekranas – ir tai yra vienas iš labiausiai nerimą keliančių dalykų apie „WordPress“.


Jei dar nesusitaikėte su šia sąvoka dar – tada tu esi vienas iš laimingųjų. Šiandien kalbėsime apie įvairius baltojo mirties ekrano simptomus (vadinkime tai WSOD) ir sužinokime apie kiekvieno negalavimo išgydymą..

Visų pirmą. WSOD yra anomalija, atsirandanti dėl daugybės skirtingų priežasčių. Jei jums pasiseks, jūsų konkretus atvejis patektų į dažni simptomai – kuriems yra paruoštų pataisų. Tačiau jei negalite nustatyti problemos priežasties, geriau būkite „WordPress“ eksperto rankose.

4 „WordPress“ baltojo mirties ekrano priežastys (ir sprendimai)

Tačiau gera žinia yra ta, kad jūsų WSOD incidentas patenka į nežinomą kategoriją. Dažniausiai WSOD priežastis yra trys bendros kategorijos. Šioje instrukcijoje aprašomi paprasti ir lengvai atliekami veiksmai, skirti pašalinti kiekvieną iš „WordPress“ baltojo mirties ekrano priežasčių.

1 priežastis: su papildiniu susijusios problemos

wp-wsod-r2

Įdiegėte naują papildinį, atnaujinote seną arba bandėte modifikuoti aktyvųjį.

Pataisyti: Išjunkite vieną ar visus papildinius

Daugeliu atvejų gali kilti konfliktas tarp dabartinės aktyvios temos ir ką tik įdiegto papildinio. Tokiu atveju galite tiesiog išjungti tą papildinį ir viskas turėtų veikti tik gerai. Tačiau iškyla problema. Kaip ketinate išjungti papildinį, kai neveikia „WordPress“ informacijos suvestinė?

Jei „WordPress“ naudojate jau daugiau nei pusę metų, neskaitykite kitos eilutės. Pabandykite sugalvoti sprendimą. Pateiksiu jums užuominą – ar tai kažkas bendro su prieiga prie „WordPress“ papildinių katalogo per FTP? Ar supratai? Taip? Kudos! Ne? Jokių problemų – skaitykite toliau, tačiau pažadu, kad perskaitydami sprendimą, jums kabo jūsų kakta. Štai mes einame.

Kaip išjungti „WordPress“ papildinį per FTP?

„WordPress“ papildinio išjungimas per FTP yra tikrai paprasta užduotis. Kaip išankstinę sąlygą turite turėti FTP prieigą su teisingais „WordPress“ katalogo leidimais.

PASTABA: Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų suteikia jums FTP prieigą. Tačiau, jei įdiegėte „WordPress“ VPS arba debesies serveryje, yra tikimybė, kad VPS neįdiegėte FTP serverio. Tokioje situacijoje turėsite įdiegti atvirojo kodo FTP klientą, pvz., proftpd arba vsftp. Internete yra keletas vadovėlių, ir aš siūlau perskaityti tą, kuris naudoja jūsų serverio operacinę sistemą. Pvz., Jei mes naudojame VPS, pagrįstą Ubuntu, mūsų paieškos terminas būtų toks „Kaip įdiegti„ proftpd “Ubuntu“.

Kai atliksite šį veiksmą, laikas išjungti papildinį.

 1. Prisijunkite prie savo FTP serverio tinkamos sąskaitos
 2. Eikite į savo „WordPress“ diegimo katalogą
 3. Įveskite wp_content / plugins aplankas
 4. Papildinių aplanke rasite kelis aplankus su pažįstamais vardais. Kiekvienas aplankas žymi papildinį.
 5. Raskite ir pasirinkite aplanką su tinkamu papildinio pavadinimu
 6. Pervardykite jį kitu, tačiau atpažįstamu vardu. Pvz., Jei papildinio (t. Y. Aplanko) pavadinimas yra akismet, tada turėtumėte tai pervadinti į kažką panašaus _akismet arba akismet_disabled.
 7. Galite laisvai pasirinkti bet kurį vardą. Tiesiog įsitikinkite, kad jis nesikiša į kito papildinio pavadinimą ir yra vėliau atpažįstamas.
 8. Pervardiję aplanką visam laikui išjungsite papildinį.

Atlikę šiuos veiksmus, suaktyvinkite naršyklę ir pažiūrėkite, ar svetainė įkeliama. Jei problema išspręsta – kudos!

Kaip išjungti visus “WordPress” papildinius vienu metu?

Jei norite išjungti tiek norimų įskiepių, galite atlikti aukščiau aprašytą procesą. Tačiau jei norite išjungti visus papildinius vienu metu, tai užtruktų daug laiko. Yra daug lengvesnis būdas – pervardyti papildinių aplanką (į kažką panašaus plugins_old) ir sukurkite naują tuščią aplanką su etikete įskiepiai. Iš esmės tai leis vienu metu išjungti visus senus papildinius. Galite perkelti papildinius po vieną iš plugins_old aplankas į įskiepiai, ir suaktyvinkite juos atskirai.

Kai modifikavote tam tikrą papildinio failą, kuris sukėlė WSOD, tada tiesiog išjunkite papildinį naudodamiesi FTP ir svetainė turėtų vėl veikti. Visada gera praktika išbandyti modifikuotus papildinius atsarginėje svetainėje. (Pereikite prie išvados dėl sprendimo).

2 priežastis: su tema susijusios problemos

wp-wsod-r1

Panašūs kaip papildiniai, su tema susijusios WSOD problemos yra panašios kilmės.

Pataisyti: Išjungti temą

Pažvelkime į keletą paprasčiausių priežasčių:

Naujos temos instaliacijos

Įdiegus naują temą gali kilti konfliktas su esamu papildiniu – klasikiniu temos ir papildinio konfliktu. Tokiu atveju jums tiesiog reikia išjungti naujai suaktyvintą temą, o „WordPress“ automatiškai grįš į numatytąją temą. Įsitikinkite, kad neištrynėte numatytosios temos ( dvidešimt kažkas tema). Jei turite, įkelkite temą į temos aplanką wp_turinys.

Kaip išjungti temą naudojant FTP programoje WordPress?

Šis procesas yra beveik panašus į papildinio išjungimo procesą, vienintelis skirtumas yra tas, kad jums reikia atidaryti wp_turinys / temos aplanką, o ne įskiepiai aplankas. Eikite į temos aplanką ir pervardykite konkrečios temos aplanką, kad jį išjungtumėte.

Prastai užkoduotos temos

Daugybę kartų pagrindiniai „WordPress“ atnaujinimai galėjo nukreipti blogai užkoduotas temas upe. Prastai koduota ir pasenusi tema gali neveikti su naujausiu „WordPress“ atnaujinimu. „WPExplorer“ didžiuojasi gražiai parengtomis kokybiškomis temomis – jos jau yra daug klientų, esančių „Themeforest“ (tiesiog peržiūrėkite jų aplanką), ir jie yra vieni iš nedaugelio žmonių, kurių temomis aš pasitikiu.

Jei jūsų tema nustojo veikti iškart po to, kai atnaujinote „WordPress“, didelė tikimybė, kad tema yra kaltininkė. Išjunkite temą ir viskas turėtų grįžti įprasta tvarka.

Temos keitimas

„WordPress“ nemėgsta klaidingo kodo. Tai remiasi gerai sukonstruotu rinkiniu daiktai kodo, dirbant harmoningai. Jei viena iš tų dalių (nereikia painioti su OOP objektu), pasakykite, kad tema yra funkcijos.php failas, gedimai, tada „WordPress“ neveiks. Tai veda prie WSOD.

Paprastai „WordPress“ saugyklos ar žinomų kūrėjų temos yra kruopščiai tikrinamos, ar nėra tokių trūkumų. Temoje, esančioje tiesiai iš dėžutės, neturėtumėte veikimo sutrikimo failo function.php. Jei įdiegdami tokią temą gausite WSOD, greičiausiai tai yra papildinio ir temos konfliktas.

Kai modifikuojate ar atnaujinate temą, tai gali sukelti netinkamą kodą, kuris pritraukia mus prie problemos esmės, t. Y. WSOD. Norėdami tai išspręsti, pakeistą failą galėtumėte pakeisti sena kopija (manau, kad turite atsarginę kopiją). Bet kokiu kitu atveju galėtumėte įkelti originalius temos failus.

3 priežastis: viršijama atminties riba

wp-wsod-r3

Ši situacija yra klasikinis rodiklis, kad jūs pralenkėte dabartinį prieglobos paslaugų teikėją. Didelis srautas jūsų svetainėje reikalauja daugiau išteklių – kurių jūsų dabartinis kompiuteris negali suteikti. Laikas atnaujinti. Tai gera žinia – jūsų svetainė auga

Pataisyti: Padidinkite savo atminties limitą

Galite pabandyti padidinti savo PHP atminties limitą pakeisdami wp-config.php byla. Tiesiog pridėkite šią eilutę:

apibrėžti ('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

Bendruose pagrindiniuose kompiuteriuose turėtų pakakti 64 MB atminties. Jei problema vis tiek išlieka, turėtumėte pasikonsultuoti su savo prieglobos paslaugų teikėju.

Pigūs internetiniai kompiuteriai

Ši problema būdinga ir pigiems žiniatinklio vaizdams, kurie aukoja kokybę. Siekdami pasipelnyti, šie kompiuteriai sutraukia kuo daugiau klientų viename serveryje. Dėl to žymiai sumažėja išteklių (pavyzdžiui, RAM) kiekis vienam klientui. Tai veda prie WSOD. Taigi, jei esate sudarę biudžeto prieglobos planą, dėl kurio daugiau nebegalėsite padidinti atminties apribojimų, turėsite atnaujinti savo planą.

4 priežastis: nežinomos priežastys

wp-wsod-r4 - nežinomos priežastys

Kartais WSOD priežastis negali būti tiksliai nustatyta, o tai mus priveda prie taisymo. Tokiais laikais turėsite nustatyti problemos šaltinį.

Pataisyti: Įgalinti WP_DEBUG režimą

Tiesiog pridėkite šias eilutes apačioje wp-config.php failas:

error_reporting (E_ALL);
ini_set ('ekrano klaidos', 1);
apibrėžti ('WP_DEBUG', tiesa);

Tai nurodo „WordPress“ parodyti visas klaidas, atsirandančias išvesties ekrane. Galite naudoti šią informaciją norėdami nustatyti WSOD priežastį.

Išvada

Baltas mirties ekranas yra viena iš tų neišvengiamų problemų, su kuriomis turi susidurti kiekvienas „WordPress“ vartotojas. Žinoma, jei naudojate „WordPress.com“, niekada nebus tokios problemos, tačiau ji turi savo apribojimų rinkinį.

valdomas „WordPress“ talpinimas

Jei norite, kad jums nereikėtų jaudintis dėl tokių prieglobos problemų, yra pataisymas – Tvarko „WordPress“ priegloba. Valdomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai specializuojasi su „WordPress“ ir „WordPress“ susijusiose problemose. Mes, „WPExplorer“, naudojamės „WPEngine“ ir tuo esame labai patenkinti – tiesiog pažiūrėkite, kaip greitai įkeliama mūsų svetainė. ��

Jei jūsų biudžetas leidžia ir norite, kad nebūtų jokių su priegloba susijusių problemų, jums patiks valdomas priegloba iš „WPEngine“ ar „Media“ šventyklos ar vieno iš ar kitų rekomenduojamų prieglobos paslaugų teikėjų.. Kaip visada, mes norėtume išgirsti jūsų mintis! Kokia jūsų WSOD istorija?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map