4 populiariausi patarimai, kaip pagerinti savo „WordPress“ svetainę

Kai reikia sukurti populiarią (ir pelningą) svetainę, pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas jums visada naudokitės savo patirtimi.


Tai turėtų Savaime suprantama, ir vis dėlto tiek daug žiniatinklio valdytojų ignoruoja tai, ką laikau auksine internetinių svetainių kūrimo taisykle. Su didžiausia pagarba, jei nekeliate pirmenybės savo vartotojams, esate beprotiškas.

Ir tai priveda mane prie šio įrašo temos: daugybė būdų, kaip galite pagerinti vartotojo patirtį savo „WordPress“ svetainėje. Pažvelgsiu į kai kurias specifines daugelio žiniatinklio valdytojų (ir ypač „WordPress“ vartotojų) padarytas klaidas ir parodysiu, ką jūs turėtų darykite siekdami paskatinti žmones vėl ir vėl grįžti į jūsų svetainę.

Pagrindai

Visų pirma, pakalbėkime apie tris dalykus, kuriuos reikia susitvarkyti, norint sukurti gražią vartotojo patirtį:

 1. Dizainas
 2. Naudojamumas
 3. Turinys

Jei turite gražiai atrodančią svetainę, kurioje lengva naršyti ir kurios turinys yra puikus, esate auksinis. Viskas, ką reikia padaryti tada daugiausia dėmesio skiriama žvaigždžių rinkodaros kampanijai (bet tai jau visai kita tema). Nors išvardyti aukščiau išvardintus tris reikalavimus yra pakankamai paprasta, jų įgyvendinimas praktikoje yra visai kita istorija.

Šie patarimai, kuriuos galima pritaikyti, yra skirti dizainui, pritaikomumui ir turiniui. Jei nesiimsite nieko kito iš šio įrašo, pripažinkite, kad dėmesys turėtų būti jums visada būkite tikri dėl šių trijų dalykų, kai reikia kurti, prižiūrėti, optimizuoti ir atnaujinti „WordPress“ svetainę.

Gerai – nugrimzkime į tai!

1. Padarykite savo dizainą švarų ir paprastą

Blogi žiniatinklio dizaineriai dažnai labiau linkę sukurti tai, kas gražu, o ne funktyvu. Šis požiūris klaidingas ir gilus – lankytojas beveik visada teikia pirmenybę funkcijai, o ne formai. Kuriant svetainę pagrindinis klausimas, į kurį visada turėtumėte grįžti, yra: „Ar mano svetainė supainios lankytojus?“

Unikalūs ir intriguojantys dizainai gali laimėti apdovanojimus, tačiau dėl savo prigimties jie paprastai yra košmaro naudojimo dalykai. Kodėl? Nes žmonės Kaip nuspėjamumas. Jie tikisi pamatyti tam tikrus elementus tam tikrose vietose, o kai to nedaro, jie susipainioja ir nusivilia. Tada jie išeina.

Standartiniame dienoraščio išdėstyme nėra nieko blogo (antraštė, pagrindinė turinio dalis ir šoninė juosta, po apačia). Ir iš tikrųjų daug ką galite padaryti su standartiniais maketais, kad jie taptų ryškūs. Pagalvokite, kad eismas yra vienas iš mano mėgstamiausių pavyzdžių:

Pagalvokite apie eismą

Viso pločio dizainas su paryškintomis spalvomis ir gražia tipografija. Švarus ir paprastas, tačiau ryškus ir gražus. Tai atspindi puikią formos ir funkcijos pusiausvyrą. Tai yra būtent tai, ko turėtumėte ieškoti.

2. Padarykite navigaciją lengvą ir aiškią

Galutinis vartotojas turėtų be jokių pastangų naršyti po savo svetainę. Jie turėtų būti pateikiami su vienu ar daugiau navigacijos elementų, kad būtų lengva rasti tai, ko jie ieško. Aš rekomenduoju vieną ar kelis iš šių būdų:

 • Naršymo juosta (praktiškai būtina)
 • Kategorijų sąrašas šoninėje juostoje
 • Paieškos laukelis šoninėje juostoje
 • Archyvų puslapis
 • Duonos trupiniai

Naudokite galingą „WordPress“ pasirinktinių meniu funkciją (Išvaizda> Meniu jūsų šoninėje juostoje), kad sutvarkytumėte ir pavadintumėte pagrindinius puslapius, kaip ir Padas tai daro Išmaniosios pasyviosios pajamos:

Išmaniosios pasyviosios pajamos

Aš rekomenduoju nemokamą „Relevanssi“ papildinį paieškai. Archyvų puslapyje siūlau vadovautis tokiu formatu, kokį turiu savo tinklaraštyje „Palikdamas darbą“:

Palikus darbą

Aš vartotojui suteikiu galimybę naršyti mano svetainę pagal datą, kategoriją ir žymą. Žinoma, pateikti tokias parinktis galutiniam vartotojui yra naudinga tik tuo atveju, jei efektyviai suskirstote į kategorijas ir žymite savo etiketes.

Galiausiai, džiūvėsėliai yra puikus būdas lankytojams pamatyti, kur jie yra jūsų svetainėje, ir iškart rasti savo guolį. „P90X Journal“ tinklaraštyje naudoju džiūvėsėlius:

P90X žurnalas

Integruoti bandelę į savo svetainę yra paprasta – tereikia naudotis vidinių nuorodų, įtrauktų į svetainę, funkcija „Yoast“ „WordPress SEO“ (mano mėgstamiausias SEO papildinys per atstumą).

Visa aukščiau išvardytuose pavyzdžiuose naudojama tema yra lengva naršyti. Pamačius tik vieną puslapį, daugybė žmonių paliks svetainę. Jūsų darbas yra suteikti jiems lengvą galimybę tęsti tyrinėjimą. Veiksminga navigacija padeda tai padaryti.

3. Suteikite jiems vietą pradėti

Jei neturite labai virusinio pobūdžio pranešimo (ir net tada), greičiausiai pastebėsite, kad jūsų pagrindinis puslapis yra bene lankomiausias jūsų svetainės puslapis. To priežastis yra dvejos:

 • Tai akivaizdus įėjimo taškas ir bus susietas su kitomis svetainėmis dažniau nei bet kuriame kitame puslapyje.
 • Tai yra akivaizdus kitas žingsnis, kurį žmonės turi spustelėti, pirmą kartą apsilankę jūsų svetainėje bet kokia puslapis.

Todėl jūs galite drastiškai padidinti vartotojo patirtį, suteikdami pagalbos naujiems lankytojams pademonstruoti, kokia jūsų svetainė gali būti jiems naudinga. Aš rekomenduoju tai padaryti dviem būdais.

Pirmasis yra funkcijų laukas. Tai turėtų būti gerai matoma jūsų svetainės viršuje ir lankytojui akimirksniu parodyti, ką turite pasiūlyti. Tai taip pat gali būti naudojama kaip labai konvertuojanti pasirenkama forma, kaip tai daro Derekas Halpernas Socialiniai trigeriai:

Socialiniai trigeriai

Tinkamai sudėjus funkcijų langelį, joks lankytojas nebus painus dėl to, ką gali pasiūlyti jūsų svetainė. Palyginus su linijiniu pagrindiniu puslapiu, kuriame pateikiami tik naujausi tinklaraščio įrašai ir panašūs elementai, tai yra didelis vartotojo patirties patobulinimas.

Antras dalykas, kurį rekomenduočiau, yra pradžios puslapis. Šio puslapio tikslas yra paprastas – aiškiai išdėstyti savo svetainės pranašumus ir suteikti žmonėms kitus veiksmus, kurių būtų galima imtis, kad padarytumėte pažangą. Aš naudoju „Pradėti čia“ puslapį palikdamas darbą:

Jei paliekate darbą, pradėkite čia puslapį

Kaip ir funkcijų laukelį, galite naudoti puslapį Pradėti čia, kad pasiektumėte dvigubą nepatogumą: pritraukite žmones labiau įsitraukti į jūsų tinklaraštį ir nusiųskite juos į jūsų svetainės puslapius, kuriuose greičiausiai įvyks konversija ir (arba) pardavimas.

4. Padarykite, kad jūsų turinys atrodytų gerai

Mūsų internetiniai žmonės yra gana keblus būrys – dažnai turinį vertiname aukščiau, kai jis atrodė geriau. Aš asmeniškai supratau to poveikį visai neseniai, kai „iOS“ žurnale buvo paskelbtas senas mano straipsnis. Tai atrodė taip:

Palikti darbą už pašto

Šiam:

Žurnalo straipsnis

Jaučiausi priverstas perskaityti straipsnį, kurį parašiau vien remdamasis tuo pažiūrėjo įdomiau.

Yra du būdai, kuriais galite padaryti savo turinį patrauklesnį vartotojui (ne tik rašyti geresnį turinį):

 1. Dizainas, tipografija ir kt.
 2. Formavimas

„WPExplorer“ yra puikus pavyzdys, kaip spausdinant galima naudoti tipografiją, kad būtų galima įvairinti ir domėtis paprastu tekstu, naudojant oranžines antraštes ir lengvai skaitomus „sans“ serifo šriftus. Formatavimo atžvilgiu tai priklauso nuo jūsų el. Pašto. Apsvarstykite šiuos dalykus:

 • Trumpi žodžiai, trumpi sakiniai ir trumpos pastraipos: palengvina skaitytoją.
 • Paantraštės: naudokite laisvai ir padarykite jas apibūdinančiomis.
 • Paryškintas: paryškinkite pagrindines ištraukas.
 • Kursyvas: pabrėžkite tam tikrus žodžius.
 • Vaizdai: naudokite laisvai, kad pridėtumėte spalvų ir įvairovės.
 • Kiti grafiniai elementai: naudokite sąrašus, lenteles, citatas ir visa kita, kas jūsų turiniui suteiks šiek tiek prieskonio.

Sukurti įtikinamą turinį reikia ne tik pačiam turiniui – jis susijęs su tuo, kaip jūs tą turinį pateikiate ir kuriate atrodo įtikinamesni.

Kas toliau?

Jei pasirinksite aukščiau pateiktas sąvokas, jums bus geras kelias į kruopščiai įtraukiančią svetainę. Bet nors aš aukščiau įtraukiau tai, ką laikau svarbiausiais teigiamos vartotojo patirties sumetimais, turiu daugybę dalykų, kuriuos turiu ne uždengtas.

Turėdamas tai omenyje, norėčiau perskaityti tavo pasiūlymus komentarų skiltyje žemiau. Kokių dar priemonių, jūsų manymu, žiniatinklio valdytojai turėtų imtis, kad lankytojai galėtų sukurti kuo geresnę vartotojo patirtį? Leisk man žinoti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map