5 būdai, kaip surasti naujausius ir geriausius nemokamus „WordPress“ papildinius

Aš nežinau apie tave, bet dienos pabaigoje aš esu įskiepio geikas. Nors yra daugybė priežasčių, kodėl verta mylėti „WordPress“, negalite nugalėti jausmo, kurį patiria įdiegę naują papildinį ir akimirksniu pakeitę, kaip veikia svetainė. Nemažai laiko praeina nuo dienų, kai „Notepad“ sistemoje nuo pat pradžių kuriamos statinės HTML svetainės, tai tikrai.


Vis dėlto, jei turėčiau vieną skundą dėl papildinių, tai turėtume labai apsirikti. Su beveik 25 000 įskiepių „WordPress.org“ saugykla, kaip galima rasti neapdorotų deimantų? Tai nėra taip lengva.

Turėdamas tai omenyje, šiame įraše atskleidžiu penkis skirtingus būdus, kuriais galite neatsilikti nuo naujausių ir geriausių turimų „WordPress“ papildinių. Mėgautis!

1. Alternatyvūs papildinių katalogai

Aš pirmasis pasakyčiau, kad „WordPress.org“ papildinių saugykla toli gražu nėra tobula. Jis turi daug trūkumų, kurie dar turi būti pašalinti.

Dėl to per pastaruosius porą metų pasirodė daugybė alternatyvių įskiepių katalogų. Paprastai jie naudoja „WordPress.org“ pateiktus duomenis, tačiau naudoja patobulintus filtrus ir kitas priemones, kad pateiktų papildinius, kurie suteikia vartotojui daugiau malonumo..

Du geriausi variantai, kurie iškart ateina į galvą, yra „RankWP“:

„RankWP“
Ir WP papildiniai:

WP papildiniai
Nors nė vienas iš šių katalogų nėra tobulas, jie siūlo ką nors, kas skiriasi nuo oficialiosios saugyklos, ir siekia pagerinti jo trūkumus.

Pavyzdžiui, „RankWP“ suteikia galimybę naršyti papildinius pagal kategorijas, kurie yra surūšiuoti pagal pasirinktinį algoritmą. WP įskiepiai leidžia filtruoti papildinius pagal daugybę kintamųjų, įskaitant minimalius atsisiuntimus ir įvertinimus.

Abu yra puikūs alternatyvūs būdai, kaip rasti nemokamus papildinius, pasiekiamus iš WordPress.org, ir suteikti jums galimybę atidengti neapdorotą deimantą..

2. „WPDaily“ papildinys „Roundup“

„WPDaily“ greitai įsitvirtino kaip svarbiausias „WordPress“ naujienų šaltinis internete. Kiekvieną dieną skelbiama po keletą pranešimų.

Tarp tų įrašų rasite „Daily Plugin“ ir „Theme Roundup“, kurie yra beveik tokie, kokių tikėtumėtės: tai naujai išleistų ir atnaujintų papildinių bei temų, pateiktų „WordPress.org“, apimtis. Jei nežinote apie daugybę papildinių ir temų, paskelbtų „WordPress.org“, tada atsikvėpkite – esate šokas.

Kiekviename iš šių įrašų patogiai yra maža kiekvieno įskiepio biografija, kad galėtumėte susidaryti idėją apie funkcionalumą neišeidami iš puslapio..

„WPDaily“ papildiniai.

Jei norite apsvarstyti kiekvieną naują ir atnaujintą papildinį, kai jis pateikiamas „WordPress.org“, tai, be abejo, yra geriausias jūsų pasirinkimas. Arba jūs galite paimti RSS sklaidos kanalą tiesiai iš WordPress.org ir pereiti tiesiai prie šaltinio, tačiau tai nėra skirta silpnaregiams!

3. WPMail.me

Pirmieji du aukščiau išvardyti variantai iš esmės yra automatizuoti sąrašai – papildiniai yra ištraukiami iš „WordPress.org“ saugyklos ir pristatomi jums. Tačiau kiti du variantai labiau priklauso nuo kuravimo, o ne nuo apibendrinimo. Tiems iš jūsų, kuriems labiau patinka žmogaus prisilietimas, jie gali būti tinkamesni.

Pradėsiu nuo WPMail.me – „WordPress“ naujienlaiškių paslaugos, veikiančios jau kurį laiką. Kai prisiregistruosite, gausite nemokamą savaitinį el. Laišką, kuriame pateiktas kuruojamų geriausių „WordPress“ žinučių iš visos tinklaraščio sąrašas. Straipsniai yra lengvai suskirstyti į skirtingas kategorijas, iš kurių vienas yra (jūs spėjote) įskiepiai:

Naujausias WPMail.me leidimas.

Naujausias WPMail.me leidimas.

Galite tikėtis rasti naujausių papildinių naujienų, taip pat funkcijų ir kitų straipsnių. Jei ieškote daugiau nei tik kūrėjo suvestinės apie papildinio funkcionalumą ir vertingumą, kruopščiai kuruojami straipsniai, esantys WPMail.me, turėtų būti tiesiai priešais jus..

4. „ManageWP“ mėnesio papildiniai

Nors aš galiu būti šališkas (rašau pranešimus), mėnesio serijos „ManageWP“ papildiniai yra geriausias būdas neatsilikti nuo naujų puikių papildinių..

Aš naudoju algoritmą, kuris filtruoja įskiepius, remdamasis daugybe veiksnių, tokių kaip sukūrimo / paskutinio atnaujinimo data, atsisiuntimų skaičius (pateikiami tik papildiniai, kurių atsisiuntimas yra 100 000 ar mažiau) ir įvertinimai. Tada aš neautomatiškai peržiūriu kiekvieną iš jų ir kiekvieną mėnesį renkuosi tik dešimt geriausių.

Rezultatas yra sąrašas puikių papildinių, apie kuriuos, ko gero, negirdėjote. Serija buvo pradėta kurti 2012 m. Pradžioje, o metus apipavidalinome savo 100 geriausių įskiepių, kuriuose yra kylančios žvaigždės .

Jei norite neatsilikti nuo mažiau žinomų įskiepių, kurie taip pat gali būti verti dėmesio jūsų svetainėje, būtinai pasižiūrėkite į „ManageWP“ mėnesio papildinių seriją – kiekvienas naujas įrašas skelbiamas maždaug mėnesio viduryje..

5. D.I.Y. metodas

Jei nė vienas iš aukščiau paminėtų metodų neplaukioja jūsų valtyje, tada yra tik vienas dalykas – visiškai pasinerti į „WordPress“ papildinių pasaulį.

Pirmiausia tikriausiai norėsite atkreipti dėmesį į aukščiau išvardintus išteklius, tačiau taip pat norėsite užsiprenumeruoti visus ten esančius „WordPress“ tinklaraščius (jų yra labai daug). Ypatingą dėmesį atkreipkite į tokius kūrėjų tinklaraščius kaip „Pippin“ papildiniai ir mūsų pačių Rémi Corson norėdami įsitikinti, kad esate pažangiausias įskiepių kūrimo bruožas. Taip pat galbūt norėsite užsiregistruoti RSS naujiems ir neseniai atnaujintiems „WordPress.org“ papildiniams, kad galėtumėte pažodžiui pamatyti kiekvieną naują nemokamą papildinį, kai jis yra paskelbtas.

Tiesą sakant, kadangi kažkas tai daro (ir, laimei, už tai moka!), Neverta skirti laiko svarstant turimas alternatyvas. Faktas yra tas, kad yra daugybė šaltinių, kurie suteikia jums informacijos, kuri priešingu atveju surastų jūsų amžių. Nors geras įskiepis retkarčiais gali praslysti pro jūsų tinklą, greičiausiai su juo susidursite.

Mums, kaip bendruomenei, pasisekė, kad turime krūvą žmonių, skirtų palengvinti mūsų gyvenimą, rinkdami ir pateikdami mums geriausius papildinius. Kodėl verta patiems ieškoti papildinių, kai kas nors jau padarė jums sunkų darbą?

Koks yra jūsų mėgstamiausias nežinomas papildinys?

Baigdamas norėčiau paprašyti jūsų prisidėti komentarų skiltyje. Nors visi esame girdėję apie Yoastą, W3 „Total Cache“ ir panašius dalykus, SEO yra daugybė nuostabių papildinių, apie kuriuos tiek daug žmonių negirdėjo. Geresnė vidinių nuorodų paieška (minėta aukščiau) yra vienas iš tokių pavyzdžių – nuostabus papildinys, turintis vos kelis tūkstančius atsisiuntimų.

Turėdamas tai omenyje, norėčiau, kad tu pasidalytum tuo tu laikykite geriausiu „nežinomu“ „WordPress“ įskiepiu – t. y. jūsų naudojamu ir mėgstamu įskiepiu, kurio tik keli tūkstančiai atsisiuntimų. Pasidalykite su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map