5 geriausios „WooCommerce“ alternatyvos

Geriausios „WooCommerce“ alternatyvos

Parduodant bet ką internete, nėra abejonių, kad „WooCommerce“ yra populiariausias mėgstamas produktas. Beveik 60 milijonų atsisiuntimų beveik 30% įmonių pasirenka jį norėdami sukurti internetinę parduotuvę. Nelengva išsiaiškinti kodėl – „WooCommerce“ lengva įdiegti, naudoti ir pritaikyti. Be to, šimtai plėtinių leidžia vartotojams pridėti funkcijas taip, kaip jiems patinka. Atsižvelgiant į tai, „WooCommerce“ gali būti ne pats tinkamiausias visoms svetainėms. Gali trūkti tik vienos ypatybės, kuri yra labai svarbi jūsų svetainei. Taigi, tai kliudo jus tikrinti varžybas ir ieškoti geriausių „WooCommerce“ alternatyvų?


Skirtingai nuo „WooCommerce“, kai kurie iš šių alternatyvių sprendimų yra priglobti el. Prekybos programinės įrangos, tokios kaip „Shopify“ ir „BigCommerce“. Tačiau yra ir kitų, kurie yra savarankiškos el. Prekybos sprendimai, panašūs į „WooCommerce“. Tarp jų yra „Magento“ ir „OpenCart“.

Priglobta el. Prekybos programinė įranga yra paruoštas naudoti paketas, kur nereikia nerimauti dėl prieglobos ar saugumo. Palaikymo lygis taip pat yra didesnis. Kita vertus, savaiminė el. Prekybos programinė įranga yra šiek tiek daugiau D-I-Y. Jiems reikia, kad pradėtumėte nuo didelio „WordPress“ prieglobos, atsisiųstumėte ir įdiegtumėte tokią programinę įrangą kaip „WordPress“ ir „WooCommerce“ ir pritaikytumėte ją jūsų internetinės parduotuvės reikalavimams. Didelis pranašumas yra tas, kad jūs visiškai kontroliuojate tinkinimą ir savo parduotuvės duomenis.

Pradėkime ieškoti geriausių „WooCommerce“ alternatyvų.

1. Lengvas skaitmeninis parsisiuntimas

Pradėsime nuo „Easy Digital Downloads“ – papildinio, skirto skaitmeninėms prekėms internetu parduoti. Beveik iškart „WordPress“ svetainę pakeis internetine skaitmenine parduotuve, nes visos svarbios šiam tikslui reikalingos funkcijos yra įmontuotos į papildinį. Nesunkiai galėsite parduoti savo temas, el. Knygas, muzikos albumus, papildinius ar PDF failus ir be vargo rinkti mokėjimus už juos naudodami tik pagrindinį papildinį..

Geriausios „WooCommerce“ alternatyvos - papildomi skaitmeniniai atsisiuntimai

Bet kurioms papildomoms funkcijoms lengvai prieinami nemokami ir mokami plėtiniai (įskaitant trečiųjų šalių plėtinius). Galite juos naudoti norėdami pridėti mokėjimo šliuzus, sąskaitų faktūrų išrašymą, pranešimų siuntimą, atsiliepimų, iššokančiųjų langų pridėjimą ir dar daugiau.

Tai, kas daro jį patrauklesnį, yra tai, kad pagrindinis papildinys yra nemokamas, o plėtinius galima įsigyti atskirai (kaip ir „WooCommerce“). Taip pat galite įsigyti plėtinių paketuose, kurių kaina prasideda nuo 99 USD per metus.

„Extra Digital Downloads“ sukuria skaitmeninių gaminių puslapius intuityviai. Kartu pateikiamas paprastas kasų puslapis, kuriame „PayPal“ ir „Amazon Payments“ yra prieinami iškart. Naudojant 40 ir daugiau mokėjimų plėtinių, papildinys suderinamas su dauguma „WordPress“ temų ir papildinių. Tai taip pat apima įmontuotą filialų sistemą, analizę, nuolaidų ir grąžinimo sistemas ir dar daugiau.

Jei jums įdomu, ar „WooCommerce“ leidžia parduoti skaitmeninius produktus, įsitikinkite, kad tai daro. Bet jūs turite šiek tiek atlikti nustatymus ir pasirinkimo parinktis. Naudodamas papildomus skaitmeninius atsisiuntimus, pagrindinis papildinys rūpinasi daugybe funkcijų, susijusių su skaitmeninių produktų pardavimu. Tai apima rinkodarą, klientų sąskaitų tvarkymą, failų atsisiuntimus, nuolaidų kodus, filialų integraciją ir pirkinių krepšelį. Daugelis iš šių funkcijų yra mokamos plėtiniai, kai kalbama apie „WooCommerce“. Be to, jei neparduodate fizinių prekių, „WooCommerce“ funkcijos, susijusios su fizinių prekių pardavimu, be reikalo išstums jūsų pagrindinę programą.

Ar tai reiškia, kad negalite parduoti fizinių prekių naudodami „Extra Digital Downloads“? Ne visai, tai padės jums priedai.

Paaiškinkime taip – jei daugiausia prekiaujate fizinėmis prekėmis, „WooCommerce“ yra tinkamesnė. Bet jei filmai, muzika, programinė įranga, skaitmeniniai dokumentai, nuotraukos ar licencijos yra jūsų internetinė duona ir sviestas, papildomi skaitmeniniai atsisiuntimai turėtų būti jūsų geriausias pasirinkimas.

2. Parduotuvė

„Shopify“ yra priglobtas sprendimas, pritraukiantis daugiau nei pusę milijono internetinių parduotuvių savininkų – tiek didelių, tiek mažų. Kiekvienas gali išbandyti šią keičiamą programinę įrangą 14 dienų nemokamai, nepateikdamas kreditinės kortelės informacijos. Per kelias minutes galėsite nustatyti savo internetinę parduotuvę ir būti pasirengę priimti užsakymus ir mokėjimus iš viso pasaulio.

Shopify

Bandomojo laikotarpio pabaigoje galite pasirinkti planus, kurie prasideda nuo 9 USD per mėnesį (Lite) iki 299 USD per mėnesį (Advanced). O jei esate įmonės lygio operatorius, „Shopify“ komanda pritaikys jums planus. Daugeliui pradedančiųjų turėtų pakakti pagrindinio paketo – 29 USD per mėnesį. Lengvai galėsite pridėti naujų pardavimo kanalų, tvarkyti produktus ir atsargas. Be to, vienu žingsniu galėsite įvykdyti užsakymus ir stebėti pardavimus bei augimo tendencijas.

„Shopify“ tiekiama su prietaisų skydeliu, kuriame yra visas elektroninės komercijos kūrėjas, su priegloba, domenų vardais, dizainu, temomis ir rinkodara. Kai naudojate „Shopify Payments“, nėra atskirų operacijų mokesčių.

Jei norite parduotuvės, kuri atspindėtų jūsų prekės ženklą, galite eiti į priekį ir lengvai susikurti parduotuvę. Galima įsigyti daugiau nei 100 mobiliesiems paruoštų temų, kad jūsų parduotuvė atrodytų puikiai, o šimtai programų yra patobulintos parduotuvės funkcijos. Jei užstrigote dėl kokių nors priežasčių, džiaugsitės iš anksto patvirtintų ekspertų, kurie gali padėti pritaikyti dizainą ir funkcijas, palaikymu. Esant prastovai, palaikymas visą parą yra minimalus.

Jei esate pradedantysis, kuris nenori rūpintis priegloba ar apsauga ar mokėjimų tvarkymu, tačiau nori visapusiškai veikiančios, gerai atrodančios parduotuvės, „Shopify“ yra saugus statymas.

„WP Shopify WordPress“ papildinys

„Shopify“ taip pat suderinama su „WordPress“. Galite naudoti „Shopify Buy“ mygtuką arba palengvinti gyvenimą, įdiegdami „WPShopify“. Šis patogus įskiepis sinchronizuojamas su jūsų „Shopify“ parduotuve, importuojamas jūsų produktas ir jame yra galimybė įterpti mygtuką „Pirkti“.

3. Gumroad

Gumroad padeda internetu parduoti beveik viską, ko norite – skaitmenines ar fizines prekes, prenumeratas ir net iš anksto užsakytas prekes. Tai puiki vieta parduoti, jei jumyse pasirodo kūrybinė juosta, kurią norite panaudoti komerciniam naudojimui. Taigi menininkai, fotografai, dizaineriai ir rašytojai – daugiau dėmesio skiria šiai elektroninės komercijos platformai. „WordPress“ vartotojai gali padėti Prijunkite įterpti „Gumroad“ į jų svetaines.

Gumroad

Jei skaitmeninės prekės yra jūsų forte, džiaugsitės, kad galite pasiūlyti kelias savo produkto versijas, sugeneruoti licencijos raktus ir pasiūlyti nuolaidų kodus. Tiesiog pridėdami „+“ ženklą prie produktų, galite paprašyti klientų sumokėti tai, ko jie nori. Norėdami įsitikinti, kad jūsų produktas nėra bendrinamas, įmontuota piktnaudžiavimo prevencija, PDF antspaudas arba išjungiami atsisiuntimai.

Turėdami prieigą prie turinio bibliotekų ir programinės įrangos licencijų raktų, jums bus lengva parduoti bet kokio tipo pasikartojančias prenumeratas ir narystės planus. Pirkėjai taip pat bus patenkinti mokėjimo galimybėmis ir lengva kasa. Jie galės susikurti paskyrą ir laikyti visą turinį vienoje vietoje arba nukreipti į „Dropbox“, „Kindle“ ar bet kurią kitą standartinę paskirties vietą.

„Gumroad“ turi funkcijas, kurios siūlo visišką palaikymą parduodant ir fizinius produktus. „Gumroad“ turi viską, pradedant produktų variantais ir išimtiniais pardavimo apribojimais, siuntimo įkainių, nuolaidų ir vykdomų pardavimo pasiūlymų nustatymu.

Čia viskas nesibaigia – „Gumroad“ padaro jūsų produktus matomus auditorijai, kad ir kur jie būtų. Tinkintos socialinių kanalų, tokių kaip „Facebook“ ir „Twitter“, peržiūros ir tinkinti jūsų produkto URL, reklamuojantys prekės ženklą, yra keli iš jų būdų. Derindami su galinga analitika, jūs suprasite, kas jums tinka, o kas ne. Automatinės darbo eigos padeda palaikyti ryšį su savo klientais, padėkoti už pažymas, atnaujinimus ir dar daugiau.

„Gumroad“ galite pradėti nemokamai, bet kaip jūs patobulinti atsižvelgiant į profesionalias funkcijas, mokama 10 USD per mėnesį. Už pardavimą, kuris vykdomas per jų programą „Discover“, taikomas papildomas 10% mokestis.

„Gumroad WordPress“ papildinys

„Gumroad“ taip pat labai lengva naudoti naudojant „WordPress“. Jei nenorite naudoti kodo, tiesiog įdiekite nemokamą papildinį. Į papildinį įeina lengvas trumpasis kodas, kuriuo galite pridėti „Gumroad“ perdangą ir įterpti savo produktų valdiklius.

4. „MemberPress“

Jei norite parduoti prenumeratas ar narystę, jums tikrai nereikia ieškoti „MemberPress“. Su šiuo įskiepiu galima įsigyti beveik visas reikalingas funkcijas – skaitmeninius atsisiuntimus, kainų nustatymo puslapius, prenumeratos valdymą, lašinamojo turinio ir kupono kodo generavimą. Be to, papildinys leidžia lengvai integruoti savo pasirinktinį kodą su juo. Taigi galite pereiti prie norimo pritaikymo.

„MemberPress“

Atsižvelgiant į narių prenumeratas, „MemberPress“ leidžia jums kontroliuoti prieigą prie jūsų įrašų, vaizdo įrašų, informacijos santraukų ir kitokio pobūdžio turinio. Tai visiškai integruota su „WordPress“, norint valdyti turinį, forumus ir bendruomenes. Be to, be papildomų mokesčių, jis integruojamas su kitais trečiųjų šalių mokėjimų apdorojimo, dukterinės įmonės rinkodaros ir dar daugiau sprendimų.

Norėdami parduoti narystę ar prenumeratas naudodami „WooCommerce“, turėsite nusipirkti kelis atskirus plėtinius. Visa tai gali pasirodyti brangesnė nei „MemberPress“. Nors „MemberPress“ išsiskiria puikiu klientų aptarnavimu, „WooCommerce“ siūlo daugiau mokėjimų šliuzų.

Paslaugos pateikiamos 3 planuose: pagrindinis planas – 129 USD per metus, „Plus Plan“ – 249 USD per metus ir „Pro Plan“ – 349 USD per metus. Taip pat suteikiama 14 dienų pinigų grąžinimo garantija. „MemberPress“ yra tikras sprendimas visiems, norintiems parduoti narystę, prenumeratas, kursus ar skaitmeninius produktus.

5. Magento

Magento yra visa atskira platforma, apimanti kiekvieną pageidaujamą el. prekybos funkciją ir siūlanti aukštą pritaikymo laipsnį. Tikėtina, kad niekada neieškosite plėtinio naudodamiesi „Magento“. Skirtingai nei „WooCommerce“, tai nėra lengva nustatyti ar pritaikyti, todėl daugeliui iš mūsų gali prireikti profesionalų.

Magento

„Magento“ tinka didelėms įmonėms, kurių veikla sparčiai auga. Tai gali lengvai patenkinti išplėstinius elektroninės prekybos poreikius, susijusius su tarptautinėmis rinkomis. Svarbiausia, kad tai leidžia jums pasirinkti principą „pirmiausia mobiliesiems“, kad būtų galima sužinoti apie augančią mobiliųjų pirkinių rinką.

„Magento 2 WordPress“ integracija

Galite lengvai integruoti „Magento“ parduotuvę su „WordPress“ naudodami papildinį. „Magento2WordPress“ yra dar viena galimybė Produktų integracija, kuriame pateikiamas paprastas produktų sąrašas.

Deja, „Magento“ nėra pigus, o kainos iš karto nėra matomos. Greičiausiai turėsite naudotis diegimo partnerių paslaugomis, o kaina priklausys nuo to, kurį pasirinksite. Saugiau eiti su „Magento“ sertifikuotu partneriu, nes platforma yra sudėtinga, reguliariai atnaujinama ir keičiama. Taip pat yra nemokama atvirojo kodo parinktis, tačiau jos funkcijos yra gana ribotos.

Kuri yra geriausia jums „WooCommerce“ alternatyva?

„WooCommerce“ yra puikus sprendimas daugumai parduotuvių. Bet, kaip jau sakiau anksčiau, gali būti, kad viena iš šių „WooCommerce“ alternatyvų labiau tiktų. Tai ypač svarbu tuo atveju, kai pagrindinis papildinys geriau suderinamas su jūsų parduotuvės pagrindiniais produktais. Tada sprendimas tampa lengvesnis – lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai skaitmeniniams gaminiams, „Gumroad“ skelbimams, „MemberPress“ norint parduoti narystę, „Magento“ didelėms / greitai augančioms įmonėms ir „Shopify“ tiems, kuriems reikia visko, kuo pasirūpinta..

Kokios tavo mintys? Ar rekomenduotumėte kitokį el. Prekybos variantą? Mes norėtume žinoti, ką jūs galvojate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map