5 greiti patarimai, kaip padidinti tinklaraščio konversijas

5 greiti patarimai, kaip padidinti tinklaraščio konversijas

Yra daug puikių dalykų, susijusių su pinigų uždirbimu internete, tačiau vienas iš jų yra tai, kad galite išsikelti kiekybiškai įvertinamus tikslus ir juos tiksliai įvertinti. Pavyzdžiui, jei norite sumažinti atmetimo rodiklį 5%, tiesiog įgyvendinkite priemones, kurios, jūsų manymu, padės. Norėdami stebėti efektą, naudokite tokią paslaugą kaip „Google Analytics“, tada nuplaukite ir pakartokite.


Kai turėsite nusistovėjusią auditoriją ar klientų bazę (net palyginti nedidelę), jūsų tinklaraščio keitimo galimybės padidinti konversijas ir pajamas yra beveik beribės. Dažnai galite pasiekti daugiau, naudodamiesi tokiomis pat pastangomis, pakeisdami tai, ką jau turite, o ne ieškodami naujų lankytojų.

Aš į tai pradėjau rimtai žiūrėti per pastaruosius kelis mėnesius, nes sukūriau savo tinklaraštį, kad padidinčiau konversijų skaičių ir galiausiai savo esmę. Šiame įraše noriu pasidalinti su jumis labai greitais ir lengvais patarimais, kuriuos galite padaryti norėdami padidinti savo tinklaraščių sėkmę..

Stebėjimo svarba

Prieš pradėdami, turiu pasakyti, kaip svarbu, kad turėtumėte tikslias priemones, skirtas sekti visą metriką, susijusią su jūsų atliktais patarimais..

Pvz., Jei ketinate įgyvendinti pataisą, kuri, kaip jūs tikitės, padidins jūsų informacinių biuletenių prenumeratos procentą, jūs norite žinoti periodišką naujų prenumeratorių skaičių. Vis dėlto jūs taip pat norėsite sužinoti savo tinklaraščio lankytojų skaičių per tą patį laikotarpį, kad galėtumėte pateikti savo lankytojų procentinę konversijos normą. Padidėjęs el. Pašto abonentų skaičius nebūtinai reiškia, kad jūsų įgnybimas suveikė – gali būti, kad pritraukėte daugiau lankytojų.

Siekdamas padėti jums šioje srityje, užbaigiu kiekvieną patarimą su rekomendacijomis dėl metrikos, kurią turėtumėte stebėti.

Ženkite tai vienu žingsniu vienu metu

Ir tik dar vienas dalykas, prieš pradėdami naudotis geriausiais dalykais – įsitikinkite, kad vienu metu įgyvendinate ir stebite tik vieną įgnybimą. Jei vienu metu įgyvendinsite kelis pakeitimus, teigiamas (arba neigiamas) poveikis gali „užkrėsti“, ir jūs neturėsite supratimo, kuris įgnybimas pasiekė kokį rezultatą.

Tai, kiek greitai galite pasiekti įtikinamų rezultatų, priklauso nuo to, kiek srauto pritraukiate į savo tinklaraštį. Galite pasirinkti atlikti vieną eksperimentą per savaitę, o galbūt vieną mėnesį, jei nenaudojate daug srauto. Žaisk tai pro ausį ir pamatysi, kaip tavo pirmas įgnybimas vyksta.

Gerai, kad to pakanka iš anksto – pateiksime tuos posūkius!

1. Padidinkite tinklaraščių įrašų skaičių jūsų pagrindiniame puslapyje

Skamba gana nuobodžiai, tiesa? Kokį galimą skirtumą tai turės nuo konversijų ar pajamų? Na, kalbant apie pastangas įgyvendinti šį įgnybimą atsižvelgiant į galimą naudą, iš tikrųjų gana didelis skirtumas.

Visų pirma, nepamirškime, kad padidinti arba sumažinti tinklaraščių įrašų skaičių pagrindiniame puslapyje yra paprasta, jei jūsų tinklaraštis yra jūsų pagrindinis puslapis. Tai galima padaryti per maždaug 5 sekundes, einant į Nustatymai> Bendrieji „WordPress“ informacijos suvestinėje:

Padidinkite tinklaraščių įrašų skaičių jūsų pagrindiniame puslapyje

Jei savo pagrindiniame puslapyje naudojate puslapių kūrimo priemonę, tinklaraščių skaičiaus keitimas priklausys nuo jūsų naudojamo kūrėjo. Pvz., Jei naudojate bendrą temą (į kurią įeina „WPBakery“ vaizdinio puslapio kūrimo priemonė), norėsite redaguoti įrašų skaičių tinklelio skirtuke „Užklausa“:

Padidinkite tinklaraščių įrašų skaičių savo pagrindiniame puslapyje naudodami savo „Builder“

Tai greičiausias jūsų kada nors padarytas įgnybimas. Dabar pakalbėkime apie galimą naudą.

Yra tiek argumentų, kiek reikia rašyti tinklaraščio įrašų pirmame puslapyje. Kai kurie žmonės pasakytų, kad turėtumėte turėti didesnį skaičių (tarkime 10), nes tai suteikia skaitytojams galimybę naršyti daugiau jūsų įrašų nereikia spustelėti kito puslapio. Kiti tvirtintų, kad mažiau tinklaraščių įrašų reiškia mažiau įkėlimo laiko (ir mes visi žinome, kaip svarbu pagreitinti „WordPress“), o tai reiškia, kad lankytojai yra laimingesni. Šiam antrajam argumentui pagrįsti yra nepaprastai daug įtikinamų duomenų.

Kaip ir daugelyje tokio pobūdžio klausimų, svarbiausia yra pripažinti abi argumento puses ir tada išbandyti. Jei pagrindiniame puslapyje turite tik 5 tinklaraščio įrašus, pabandykite 10 ir atvirkščiai. Galbūt išbandykite dar daugiau ar mažiau, priklausomai nuo to, kaip jaučiatės nuotykiai.

Metrika (tik pagrindiniame puslapyje): atmetimo rodiklis, laikas svetainėje, apsilankymo puslapiai ir vidutinė apsilankymo trukmė

2. Naudokite rankines ištraukas

Šis pasiūlymas tiesiogiai išplaukia iš ankstesnio pasiūlymo ir galbūt sumažins bet kokią baimę dėl mamuto įkrovimo. Ypač jei į savo pagrindinį puslapį įtrauksite daug tinklaraščių įrašų.

Pateikiant įrašus archyvo forma (pvz., Jūsų pagrindiniame puslapyje ar kategorijų puslapyje), paprastai tai galima padaryti trimis būdais:

 1. Rodyti visą įrašą
 2. Rodyti automatiškai nustatytą ištrauką (pvz., 100 simbolių)
 3. Rodyti rankiniu būdu sukurtą ištrauką

Aš asmeniškai esu trijų variantų gerbėjas. Tai leidžia lankytojui greitai perskaityti kiekvieno jūsų pagrindinio puslapio įrašo apžvalgą, nereikia gilintis į visą turinį, nebent jie to nori. Manau, kad tai puikus kompromisas.

Dauguma gerų temų leidžia jums pridėti rankines ištraukas vienu iš dviejų būdų.

„WordPress“ skaitymo žyma

Pirmiausia galite pridėti žymą „Skaityti daugiau“ („Alt“ + „Shift“ + T) įrašo taške, kuriame norite, kad baigtųsi ištrauka..

„WordPress“ ištraukų meta dėžutė

Arba įklijuokite pasirinktinę ištrauką į meta laukelį „Ištrauka“ ekrane Redaguoti pranešimą.

Metrika (tik pagrindiniuose / archyvo puslapiuose): atmetimo rodiklis, laikas svetainėje, apsilankymo puslapiai ir vidutinė apsilankymo trukmė

3. Padarykite savo pagrindinį CTA labiau matomą

Jei jums įdomu, CTA reiškia „raginimas veikti“ – elementas, skatinantis lankytojus atlikti jūsų norimą veiksmą. Tai gali būti jūsų biuletenio prenumerata, informacinio produkto pirkimas ar dar kažkas.

Nors jūsų tinklaraštyje gali būti keli CTA (nors, tikiuosi, ne tiek daug, kad priblošktų), turėtumėte tokį, kuris yra svarbesnis už kitus. Daugeliui tai el. Pašto prenumeratos forma. Ta „pirminė“ CTA turėtų būti kuo labiau matoma. Jei jo nėra, susukite jį taip, kad būtų. Pasiūlymai apima:

 • Padaryti spalvingiausiu elementu puslapyje
 • Juda virš raukšlės (o tai gali sukelti milžinišką padidėja paspaudimų skaičius)
 • Padėkite jį šoninės juostos viršuje
 • Padėkite jį virš pagrindinio turinio
 • Perkėlimas į iššokantįjį langą

Taigi pasirinkite vieną iš aukščiau paminėtų dalykų (atminkite – ne daugiau kaip vieną!) Ir patikrinkite rezultatus. Galite sulaukti malonios staigmenos.

Metrika (visuose puslapiuose, kur rodoma CTA): norimą CTA rezultatą (pvz., naują abonentą), bendrą jūsų tinklaraščio lankytojų skaičių, o pirmasis padalytas iš antrojo (kad gautumėte procentinį perskaičiavimo koeficientą)

4. Pridėkite matomą nuorodą į savo pagrindinį „pinigų puslapį“

Tikriausiai yra jūsų tinklaraščio tam tikras puslapis, generuojantis daugiau pajamų (tiesiogiai ar netiesiogiai) nei bet kuris kitas. Tai gali būti kažkas panašaus į „Šaltinių“ puslapį. O galbūt produktas. Kad ir kas tai būtų, turėtumėte padaryti jį lengvai prieinamą savo lankytojams. Kadangi galbūt nėra prasmės pridėti prie pagrindinio meniu, galite pridėti matomą nuorodą į savo šoninę juostą, poraštę ar galbūt antraštę (priklausomai nuo jūsų svetainės išvaizdos). Tokiu būdu jūsų nuoroda bus rodoma kiek įmanoma daugiau puslapių.

Žodžiu aš turiu omenyje grafiką. Tai neturėtų būti tik dar viena teksto nuoroda – ji turėtų išsiskirti taip pat, kaip tai daro jūsų CTA (nes tai iš esmės yra CTA kaip ir bet kuri kita).

Puikus to pavyzdys yra išnašų juosta, kurią „WPExplorer“ naudoja puslapio viršuje:

„WPExplorer“ pagrindinė išnašų juosta

Jis aiškiai išsiskiria iš kitų nuorodų puslapyje ar meniu.

Metrika: apsilankymai pinigų puslapyje, visi jūsų tinklaraščio lankytojai, o pirmasis padalytas iš antrojo (kad suteiktumėte procentinį paspaudimų rodiklį)

5. Padidinkite socialinio pasidalinimo matomumą

Tikiuosi, kad bent jau turite savo tinklaraščio socialinio bendrinimo papildinį. Tačiau iš tikrųjų yra daug daugiau, ką galite nuveikti norėdami nukreipti socialinius persiuntimus į savo tinklaraštį.

Paprastas faktas yra tai, kad daugelis žmonių nesijaudins dėl jūsų turinio pasidalinimo, nebent jūs jiems tai padarysite išties paprastą (ir viliojantį). Turite padaryti, kad verta jų laiko.

Yra įvairių būdų, kaip tai padaryti, tačiau čia yra du lengvi variantai.

„AddThis“ socialinio tinklo papildinys

Pabandykite plūduriuojančius bendrinimo mygtukus. Geras papildinys yra „WordPress“ bendrinimo mygtukai iš „AddThis“. Tai lengva įdiegti ir palaiko daugiau nei 200 socialinės medijos kanalų. Jūsų svetainės lankytojai turės daug dalijimosi parinkčių su „AddThis“.

Tinklaraščio įrašo socialinė dalis

Arba įdėkite bendrinimo mygtukus kiekvieno įrašo viršuje ir (arba) apačioje. Atsižvelgiant į jūsų „WordPress“ temą, ši parinktis gali būti integruota. Pvz., Naudodami bendrą „WordPress“ temą, į kurią naršote Išvaizda> Tinkinti> Dienoraštis> Vienas įrašas ir naudokite „Vieno išdėstymo elementai“, kad įgalintumėte „Social Share“ modulį. Tada tiesiog vilkite ir numeskite ją ten, kur norite. Nesvarbu, ar tai prieš matomą vaizdą, ar po pagrindinio turinio. Arba ši funkcija taip pat įtraukta į „JetPack“ papildinys – jums tiesiog reikia įjungti „Jetpack“> Nustatymai> Bendrinimas.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią taktiką, galite sužinoti neseniai paskelbtame įraše, kuris nukreipė srautą į jūsų tinklaraštį iš „Twitter“. Pradėkite įgyvendinti šiuos patarimus (ir visa kita, ką jūsų vaizduotė gali sužavėti) ir išanalizuokite rezultatus.

Metrika: nukreipimų į jūsų tinklaraštį socialinės žiniasklaidos skaičius, bendras jūsų tinklaraščio lankytojų skaičius, o pirmasis padalytas iš antrojo (t. y. ar dėl jūsų įgnybimo padidėja socialinių tinklų lankytojų procentas jūsų tinklaraštyje?)

Įbrėžimas paviršiaus

Šiame įraše aš pateikiau keletą paprastų patarimų, kuriuos galite padaryti norėdami padidinti tinklaraščio konversijas. Bet faktas yra tas, kad ten yra dar daugiau. Pavyzdžiui, aš net ne minimas padalijimo testavimo įrankiai, kurie, be abejo, yra veiksmingiausia pataisymo forma, kurią galite padaryti. Tinklaraščio optimizavimas turėtų būti nuolatinis procesas, o pirmiau pateikti patarimai turėtų būti tik pradžia.

Turint tai omenyje, norėčiau sužinoti, ar turite kokių nors savo pasiūlymų, kaip įgyvendinti tinklalapio pakeitimus, kurie gali padidinti konversijas ir pajamas. Jei taip, prašome pasidalinti su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map