5 palaikymo rūšys, kurių reikia kiekvienam interneto dizaineriui

5 palaikymo rūšys, kurių reikia kiekvienam interneto dizaineriui

Tvarkyti svetainę nėra lengva, juo labiau, kai jūs vadovaujate savo laisvai samdomų dizainų verslui. Tikimasi, kad kartu su savo kūryba žongliruojate ir savo svetainėje, ir klientų poreikiuose.


Nesvarbu, ar esate vienas, ar už jūsų yra komanda, ji gali priblokšti. Dėl nuolatinių techninių sutrikimų, mažėjančio lankytojų srauto ar kenkėjiškos programinės įrangos, su kuria jūs neturite galimybės susidoroti, galite pasijusti beviltiškai ir nusivylę..

Tačiau yra ir kitų vietų, kur pasukti; jei stengiatės neatsilikti nuo visų šių problemų, pasinaudoję specializuota palaikymo komanda yra puikus būdas atsistoti ant kojų – todėl galite pamiršti šias problemas ir grįžti prie projektavimo!

1. Žiniatinklio prieglobos palaikymas

Žiniatinklio prieglobos palaikymas

Žiniatinklio dizaineris yra niekas be svetainių, o visas svetaines reikia talpinti. Jei iškyla techninių problemų, dažniausiai pirmiausia pasikonsultuojama su prieglobos teikėju. Paprastai tai nemokama, o dauguma siūlo palaikymą visą parą.

Atminkite, kad svarbiausio prioriteto turėtų būti tvirto kompiuterio pasirinkimas. Tai, kas turi naudingą palaikymą, nemokamas atsargines kopijas, pagrindines saugos ir SEO funkcijas, bei „WordPress“ optimizavimas yra dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį. Nereikia šimtai išnaikinti nereikalingų funkcijų. Daugiausia, jums tai reikės sustiprinti naudojant saugos programinę įrangą ar papildomą SEO optimizavimą.

Trumpai tariant: ieškokite žiniatinklio prieglobos, kuris siūlo daugiausiai ar visą tai, ko jums reikia. Reikia palaikymo, kuris nori bendradarbiauti su jumis, be to, puiku yra ir bet kokių priedų, kurie pašalina trečiųjų šalių atsarginių kopijų ar saugos rinkinių poreikį..

Galite kreiptis į didesnes įmones, tokias kaip „Siteground“ ar „Bluehost“, tačiau kartais geriau pasirinkti mažesnį verslą, nes jis gali pasiūlyti specializuotą palaikymą.

Paprastai rekomenduojame valdyti „WordPress“ prieglobą, nes daugeliu atvejų jūs gaunate tai, už ką mokate. Mūsų populiariausias pasirinkimas yra „WP Engine“ (būtent tai ir suteikia „WPExplorer“), kuris siūlo puikius tiesioginius pokalbius ir bilietų palaikymą. Priklausomai nuo pasirinkto plano, jie taip pat siūlo augimo ir masto planų palaikymo telefonu palaikymą. Kitos puikios parinktys yra „Kinsta“ ir „smagratis“ (nors jei norite pamatyti daugiau, galite patikrinti mūsų geriausią „WordPress“ prieglobos sąrašą).

Stebėkite įmonę, kurioje yra draugiška komanda, siūlanti palaikymą el. Paštu ir telefonu. Peržiūrėkite internetinius atsiliepimus apie geras įmones, kurios teikia pirmenybę klientų aptarnavimui, ir jūs neklysite.

2. Tema ir papildinių palaikymas

Tema ir papildinių palaikymas

Jei naudojate trečiųjų šalių kūrėjų sukurtas temas ar papildinius, tam tikru momentu gali kilti problemų ar konfliktų. Iškirpti vaizdai, dingę tinklaraščių įrašai ir pan. Galite tai išspręsti kartu su kūrėju, ir dažnai jie mielai apsižiūri ir siūlo pasiūlymų. Daugelyje „premium“ temų ar papildinių svetainių yra forumas ar bent komentarai, kuriuose galite rašyti apie savo problemą. Tiesiog nepamirškite būti sąžiningi, kai prašau pagalbos. Jei patys atlikote pakeitimus ar tinkinimus, įsitikinkite, kad kūrėjas žino, kad jie galėtų jums geriau padėti.

Jei problema iškyla giliau, nei jie gali padėti, arba tiesiog norite specialios komandos, tipiška „WordPress“ palaikymo tarnyba veiks gerai. Tiesiog įsitikinkite, kad jie siūlo temą ir papildinius. Dvi bendrovės, kurios tai daro, yra „WPFixIt“, greito pataisymo paslauga su vienkartiniu mokesčiu ir „WPMaintainer“, su savo įmantriausia, bet labai profesionalia dizaino komanda.

3. „WordPress“ naujiniai ir techninis palaikymas

„WordPress“ naujiniai ir bendroji techninė pagalba

Jei naudojate „WordPress“, tikriausiai jau dabar žinote, kad tai ne visada lengva valdyti. Kiekvieną dieną papildinys turi būti atnaujinamas, svetainė turi būti pataisyta ir kiekvieną kartą kažkas sprogsta. Tai taikoma tiek jūsų, tiek jūsų klientų svetainėms. Jūs esate dizaineris! Turėtumėte dirbti kurdami naują svetainę ar temą, o ne spręsdami smulkius techninius klausimus.

Laimei, yra daugybė „WordPress“ priežiūros paslaugų, kurios daro šias rankines užduotis mažiau apsunkinančias ir leidžia grįžti prie linksmų dalykų. Pavyzdžiai yra „Maintainn“, „WP Curve“, „WP Butler“ ir dar daugiau (tiesiog spustelėkite nuorodą, jei norite pamatyti daugiau). Pasirinkite tą, kuris visų pirma teikia jums reikalingas paslaugas, išlaikydamas pagrįstą biudžetą. Kiek tau brangus tavo laikas?

Kaip papildoma pastaba: nors ji gali nesugebėti automatizuoti jūsų įskiepio atnaujinimų jums, jūsų prieglobos įmonė vis tiek gali padėti. Ieškokite pagrindinio kompiuterio, palaikančio „WordPress“ ir siūlančio pagalbą iškilus problemoms, kurios gali kilti naudojant. Ne visi pagrindiniai kompiuteriai teikia WP palaikymą, todėl prieš kreipdamiesi į juos patikrinkite, ar ji yra susipažinusi su platforma.

Bendra techninė pagalba

Nenaudojate „WordPress“? Techninė pagalba gali būti ne tokia pigi. Beveik kiekvienas žiniatinklio dizaineris žino šiek tiek HTML, CSS ar „Javascript“, tačiau iškilus svarbiausioms problemoms gali būti, kad nežinote, ką daryti.

Prieš priimdami sprendimą dėl IT konsultanto, paieškokite apžvalgų ne svetainėje ir sužinokite, ką vartotojai turi pasakyti. Tai gali reikšti skirtumą tarp tokios įmonės pasirinkimo, kuri nėra verta daug vertės, net tiesioginės apgaulės ar kokybiškos investicijos.

4. Svetainės sauga ir atsarginės kopijos

Svetainės sauga ir atsarginės kopijos

Išleidę savo svetainę, jūs atsiversite galimai puolimui. Nekaltas svetaines galima paversti kenkėjiškų programų platinimo vektoriais, arba išpirkos programos gali užimti svarbius failus ir reikalauti sumokėti. Šios situacijos, nors ir retos, yra blaivus priminimas apie internetinio saugumo svarbą.

Laimei, saugos priemonės dažniausiai būna komplektuojamos su kitomis IT paslaugomis. Tačiau jei jūs apsvarstėte pirmąją mintį apie saugumą arba nusprendėte praleisti bendrąją techninę paramą, jums gali reikėti įrankio, kuris užblokuoja jūsų svetainę..

Saugumo sumetimais labai rekomenduojame „Sucuri“ – palaikymo rinkinį, kuris yra išskirtinai prieinamas visiems siūlomiems. Taip pat galite įsigyti užkardą, apsaugotą nuo DDoS. Nors yra daugybė papildinių ir būdų pagerinti savo „WordPress“ saugumą, profesionali paslauga, tokia kaip „Sucuri“, yra geriausia gynyba (jums ir jūsų klientams)..

Kaip ir IT įmonėse, prieš investuodami į saugos ar atsargines paslaugas, patikrinkite apžvalgas.

Atsarginės kopijos

Tvarkydami savo svetainę kurkite atsargines kopijas, nors jos dažnai nepastebimos, tačiau tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos turėtų daryti kiekvienas svetainės savininkas. Nežinote, kiek praleidote tų nuotraukų, tinklaraščio įrašų ar duomenų bazės failų, kol jų nebeliks – juos sunaikino virusas, stichinė nelaimė ar kita nelaimė. Mes labai rekomenduojame išmokti kurti atsarginę „WordPress“ atsarginę kopiją, nesvarbu, ar tai rankiniu būdu, ar naudojant tokią paslaugą kaip „VaultPress“.

Daugelyje techninių paslaugų komplektų yra atsarginių kopijų, todėl gali nereikėti tam išleisti papildomų lėšų. Šeimininkai, saugos tarnybos, techninės pagalbos paketai – daugiau nei tikėtina, kad vienas iš jų turi šią svarbią funkciją. Jei atsitiksite nesėkmingai, ieškokite tokios paslaugos kaip WP svetainės priežiūra. Dienos atsarginės kopijos, daugybė prieinamų planų, daug erdvės … Tai viskas, ko jums reikia ieškoti.

5. SEO palaikymas

SEO palaikymas

Norint patobulinti savo „WordPress“ SEO, reikia įdėti daug darbo; geriausia tai padaryti, kai pradedate nuo nulio, o ne per vidurį. Tačiau SEO optimizavimo paslaugos gali būti neįkainojamos norint padidinti lankytojų skaičių.

Ieškodami SEO specialisto, svarbu nepamiršti apgaulingo elgesio, kuris galėtų sugadinti paieškos reitingą ar visiškai jus pašalinti iš variklių. Šis vadovas „Google“ apibūdina tik keletą šešėlinių praktikų, su kuriomis galite susidurti.

Tačiau neleiskite, kad tai jus atgrasytų. Tiesiog įsitikinkite, kad visada iš anksto tyrinėjate įmonę. Norime, kad galėtume rekomenduoti tam tikrą įmonę, tačiau nuoširdžiai tai priklauso nuo jūsų verslo ir vietovės. Jei esate picerija, geriau susisiekite su vietiniais SEO specialistais – tikriausiai turite biurą jūsų mieste. Jie turėtų žinoti sritį ir padėti nukreipti raktinius žodžius, pavyzdžiui, „geriausia Toronto pica“ arba „Toronto miesto pica“, jei ten esate. Internetinės įmonės (pvz., „WPExplorer“) greičiausiai gali gerai dirbti su nutolusiomis įmonėmis, bet geriausia, kai specializuojasi jų pramonėje. Jei norite „WPExplorer“, mes ieškotume kažko, kas suprastų „WordPress“ nišą. Jūs gaunate idėją.

Ne daugiau nelaimių

Nesvarbu, ar nusistovėjęs verslas, ar vienas asmuo, pirmą kartą pasinerdamas į laisvai samdomų vertybinių popierių pardavimą, svarbu, kad būtų palaikymo tinklo, kuris jus sukrėstų ištikus krizei..

Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas internetinis kompiuteris yra naudingas ir atsidavęs klientams, gali padaryti stebuklus. Bet jei jums atrodo, kad jums reikia šiek tiek papildomos paramos, ten yra daugybė kompanijų, kurios daugiau nei nori atsikratyti darbo krūvio. Kaip minėta anksčiau, patikrinkite apžvalgas (ar net susisiekite tiesiogiai su įmone), kad įsitikintumėte, jog jūsų pasirinktas variantas jums tinka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map