5 svarbiausi „WooCommerce“ apskaitos patarimai

5 svarbiausi „WooCommerce“ apskaitos patarimai

Apskaita gali būti skausminga, tačiau visi žinome, kad tai būtina. Jei norite, kad jūsų verslas augtų (ar net toliau veiktų), turite turėti savo numerius tvarkingai ir pasiruošti kiekvienam mokesčių sezonui.


Ar mintis apie mokesčių sezoną sukelia jums stresą ir nerimą? Ar jūs ruošiatės rengti tas mokesčių formas internetinei „WooCommerce“ parduotuvei? Ar jaučiate, kad nematote savo verslo įžvalgų taip, kaip turėtumėte, nes apskaitą tvarkote skaičiuoklėje?

Jei atsakymas yra teigiamas, šie 5 esminiai „WooCommerce“ apskaitos patarimai gali būti būtent tai, ko jums reikia! Įgyvendinkite šiuos patarimus ir būsite puikiai pasirengę, kai artės mokesčių sezonas!

Prieš užklupdami, leiskite mums tik pratęsti tai sakydami, kad toliau pateikti patarimai nepridės papildomo darbo jūsų jau užimtam grafikui. Tiesą sakant, jie tikriausiai sumažins jūsų darbo krūvį! Įgyvendinkite mūsų žemiau pateiktus pasiūlymus ir kitą mokestinį sezoną pakelkite kojas su taure su vynu rankoje.

Pasirengęs pasinerti? Pradėsime nuo pagrindų!

1. Nustatykite pardavimo mokesčio taisykles ir „Nexus“

Įkuriant internetinę parduotuvę ir ruošiantis parduoti savo produktus ar paslaugas, vienas pirmųjų dalykų, apie kuriuos reikia galvoti, yra mokesčiai. Nors tai nėra pati patraukliausia tema, ją reikia nagrinėti. Iš pradžių tai gali atrodyti kaip kliūtis, tačiau „WooCommerce“ siūlo daugybę išteklių, kad palaikytų jūsų nustatytą mokestį. Geros žinios yra tai, kad kai tik išsiaiškinsite savo pardavimo mokesčio taisykles, galėsite sukonfigūruoti „WooCommerce“ imti pardavimo mokestį automatiškai!

Nustatykite pardavimo mokesčio taisykles ir „Nexus“

Pastaba – pirmiausia turite pažymėti langelį „įgalinti mokesčių tarifus ir skaičiavimus“, esančius skiltyje „Bendrieji nustatymai“, kad įgalintumėte mokesčių nustatymų skirtuką.

Rekomenduojame susitikti su buhalteriu, kad įsitikintumėte, jog suprantate savo mokestinius įsipareigojimus. Jūsų verslo vieta, parduodami produktai ir mokesčių ryšys nustatys mokesčių tarifus, kuriuos turite apmokestinti. Atminkite, kad tai gali skirtis apskrityje, valstijoje ir šalyje.

Gal jums nereikia rinkti pardavimo mokesčio, o gal esate vienas iš laimingųjų, kuris visiems klientams taiko nustatytą tarifą. Jei ne, gali tekti apskaičiuoti ir surinkti mokesčius pagal kliento pristatymo adresą. Tokiu atveju labai rekomenduojame skirti laiko mokesčių peržiūrai ir nustatymui.

… ir tai mus nukelia į kitą žingsnį!

2. Nustatykite mokesčių taisykles „WooCommerce“ arba naudokitės mokesčių valdymo papildiniu

Kai nustatysite verslo mokesčių įsipareigojimus, laikas konfigūruoti mokesčius internetinėje parduotuvėje. Pati „WooCommerce“ siūlo galimybę automatiškai nuskaičiuoti pardavimo mokestį už kiekvieną užsakymą. Jis gali automatiškai apskaičiuoti ir imti mokesčius pagal kliento produktus, pristatymo adresą ir (arba) jūsų mokesčių zonas. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai ką nors parduodi, „WooCommerce“ gali automatiškai nuskaičiuoti atitinkamą pardavimo mokestį.

Jei jūsų verslas “ mokesčių ryšys reikalaujama, kad jūs imtumėte pardavimo mokestį pagal kliento pristatymo adresą arba keliose valstijose ar šalyse, jums gali tekti nustatyti šimtus mokesčių taisyklių (taip pat užtikrinti, kad jos visos būtų atnaujintos visą laiką). Tokiu atveju automatinis mokesčių apskaičiavimo papildinys gali būti nepaprastai naudingas.

„TaxJar“ papildinio nustatymai

Papildiniai, tokie kaip „TaxJar“ ir „Avalara AvaTax“ automatiškai valdys visus jūsų mokesčių skaičiavimus – ir jie netgi padės teikiant ataskaitas ir pateikiant šiuos mokesčius. Tada jie perduos šią informaciją kartu, kad įsitikintų, jog pardavimo mokestis tinkamai apskaičiuotas pagal jūsų „WooCommerce“ užsakymą.

Taigi kurį mokesčių skaičiavimo papildinį turėtumėte pasirinkti? „TaxJar“ ir „Avalara“ yra populiariausi variantai. Siūlome įvertinti abu variantus pagal kainą ir savybes, kad sužinotumėte, kas jūsų verslui yra geriausia. Galite pastebėti, kad „TaxJar“ kainos yra mažesnės, tačiau „Avalara“ siūlo daugiau funkcijų.

3. Sinchronizuokite „WooCommerce“ duomenis į apskaitos platformą

Dabar, kai esate pasirengę imti pardavimo mokestį, kitas klausimas yra: kaip jūs jį stebėsite? Turėsite pateikti ir įskaityti sumokėtą pardavimo mokestį, taip pat turite būti tikri, kad pateikti skaičiai yra tikslūs. Mūsų svarbiausias patarimas, kaip sekti jūsų pardavimo mokestį, kartu su kitais reikšmingais skaičiais, tokiais kaip pardavimo pajamos, yra sinchronizuoti duomenis į apskaitos platformą..

Sinchronizuokite „WooCommerce“ duomenis į apskaitos platformą

„WooCommerce“ yra el. Prekybos platforma, o ne apskaitos platforma. Tai nepateikia apskaitos duomenų rinkimo lygio, kurį jums reikia paruošti mokesčių sezonui arba peržiūrėti svarbiausias įžvalgas apie jūsų verslo rezultatus. Vis dėlto visus savo „WooCommerce“ duomenis galite įvesti į apskaitos platformą, kad galėtumėte atidžiai sekti savo finansus, taip pat visus duomenis laikyti vienoje vietoje..

Populiariausia apskaitos platforma yra „QuickBooks“. Yra keletas skirtingų „QuickBooks“ versijų, o populiariausias yra „QuickBooks Online“. Šią platformą galite pasiekti iš bet kurio įrenginio, bet kuriuo metu. „QuickBooks“ siūlo neįtikėtinai naudingas funkcijas, tokias kaip lengvas išlaidų stebėjimas (tiesiog užfiksuokite kvito nuotrauką!), Taip pat sąskaitos faktūros išrašymo parinktys.

„QuickBooks“ jums kainuos nuo 40 USD iki 70 USD per mėnesį, ir jūs greitai sumokėsite už laiką ir darbą, kurį sutaupysite. Tiesą sakant, tai gali baigti automatizuoti daugybę darbų, už kuriuos jums reikės sumokėti buhalteriui.

„QuickBooks“ įmonės įkūrimas paprastai užtruks maždaug 30 minučių, todėl siūlome susitikti su buhalteriu, norint nustatyti geriausią patirtį.

Nustatę „QuickBooks“, galite pradėti įvesti „WooCommerce“ pardavimo duomenis į „QuickBooks“. Nors jūs techniškai galėtumėte įvesti „WooCommerce“ pardavimus rankiniu būdu, gali prireikti nemažai laiko, jei turite daugiau nei keletą užsakymų. Laimei, yra būdų automatizuoti šį procesą!

„MyWorks“ „QuickBooks Sync“, skirtas „WooCommerce“

„MyWorks“ „QuickBooks Sync for WooCommerce“ automatiškai sinchronizuos visus „WooCommerce“ duomenis su jūsų „QuickBooks“ apskaitos platforma.

Mūsų pagrindinė rekomendacija yra sinchronizuoti „WooCommerce“ duomenis su „QuickBooks“ automatiškai naudojant „MyWorks“ programinės įrangos „QuickBooks Sync for WooCommerce“. Sinchronizavimas užtruks visus jūsų pardavimus, klientą, produktą, atsargas, mokėjimo duomenis ir dar daugiau, ir sinchronizuos jį su „QuickBooks“. Viskas įvyks automatiškai ir realiu laiku, nereikalaujant papildomo laiko jūsų pastangoms.

Rezultatas? Visi jūsų pardavimo duomenys bus sinchronizuojami su „QuickBooks“ automatiškai ir bus teisingai suskirstyti į kategorijas! Tada galėsite sekti savo pajamas, išlaidas, prekių kainą ir dar daugiau! Atsargų lygiai bus nuolat atnaujinami tarp „WooCommerce“ ir „QuickBooks“!

4. Stebėkite ir pateikite pagrindinius skaičius

Stebėkite ir pateikite pagrindinius skaičius

Sinchronizavę „WooCommerce“ parduotuvę su apskaitos platforma, tokia kaip „QuickBooks“, galėsite atidžiau stebėti savo verslo būklę stebėdami svarbius skaičius. Šie pagrindiniai skaičiai apima jūsų pajamas, išlaidas, parduotų prekių kainą ir pelną.

Apskaitos platformos leidžia neįtikėtinai lengvai valdyti šias ataskaitas, o „QuickBooks“ netgi sukuria apžvalgos prietaisų skydelius, kurie leidžia akimirksniu stebėti jūsų įmonės sveikatą. Kaip jau minėjome anksčiau, sinchronizuodami „WooCommerce“ pardavimų duomenis į apskaitos platformą, turėsite tikslius skaičius ir galėsite bet kuriuo metu stebėti savo verslo būklę.!

Mes rekomenduojame vykdyti ataskaitas ir suderinti savo sąskaitas dažnai. Tai padaryti yra kaip kreiptis į gydytoją – geriausia reguliariai apsilankyti ir atkreipti dėmesį į problemas, prieš jiems išsivysčius!

Vienas iš svarbiausių skaičių, kurį reikia stebėti, yra jūsų pinigų srautai. Jei dar neturite atskiros verslo paskyros, siūlome ją sukurti. Verslo finansus atskirai nuo asmeninių finansų viskas bus daug lengviau. Paprasčiausias būdas įsitikinti, kad jūsų verslas uždirba pinigus, yra stebėti jūsų pinigų srautus. Stebėkite, kas įvyks, ir stebėkite, kas išeis, kad būtumėte tikri, kad laiku įvykdysite visus finansinius įsipareigojimus.

Tada mes taip pat siūlome sekti jūsų atsargų ir parduotų prekių savikaina. Tai yra pagrindinis skaičius norint suprasti, ką iš tikrųjų padarote naudodamiesi kiekvienu parduodamu produktu. Net galite pastebėti, kad prarandate pinigų parduodami tam tikrus produktus! „QuickBooks“ tai gali lengvai apskaičiuoti už jus, todėl jums tereikia atidžiai stebėti figūras.

Kitas svarbus dalykas yra išlaidos! Jūsų apskaitos platforma taip pat galės suskirstyti jūsų išlaidas į kategorijas – todėl atkreipkite dėmesį į ne tik skaičius, bet ir atskirus skaičius. Mes taip pat siūlome suskirstyti jūsų išlaidas į fiksuotas arba kaip kintamas.

Tada būtinai stebėkite savo bendrą sumą pardavimai ir pelnas, net prieš mokesčių sezoną. Turėsite apsvarstyti, ar jūsų mokestinės išlaidos ateina per mokesčių sezoną, ir numatyti pinigus atidėti jų padengimui.

5. Žinokite savo terminus

Kaip suplanuoti „WordPress“ žinutes dideliu mastu

Termino praleidimas yra tarsi gimtadienio praleidimas – išskyrus tai, kad mokesčių inspekcija niekada nepamirš blogo, kurį padarėte! Peržiūrėkite terminus, pridėkite juos prie savo kalendoriaus, nustatykite aliarmus, darykite viską, ko jums reikia atsiminti. Yra net aukščiausios kokybės paslaugos, tokios kaip „LegalZoom“ atitikties kalendorius kuriuos galite naudoti norėdami nuolat atnaujinti savo ataskaitų tvarkaraštį. Tiesiog nepamirškite laiku pateikti dokumentų!

Atminkite, kad gali tekti net pateikti ketvirčio mokesčius. Jei abejojate, pasitarkite su savo buhalteriu. Jie yra tavo geriausias draugas, kai kalbama apie skaičius!

Nors jūs galite perduoti savo buhalteriją, jei pasirinksite iš anksto ir įdiegsite automatines sistemas, kitą kartą, kai ateis mokesčių sezonas, jums nebus ko nerimauti! Dabar galite atsisveikinti su tais apskaitos galvos skausmais ir krepšeliais, kuriuose pilna kvitų, ir atsisveikinti su sklandžia ir be rūpesčių apskaitos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map