6 patarimai, kaip valdyti kelių autorių „WordPress“ tinklaraštį

Daugelis tinklaraščių prasideda kaip vieno asmens operacija. Turite temą, kuri jus tikrai domina, ir atidarote svetainę, kur apie ją kalbėti. Po kurio laiko svetainė pradeda augti ir tiesiog nėra pakankamai laiko sukurti jai tiek turinio, kiek iš tikrųjų norėtumėte, arba galite pajusti, kad jai reikia naujo balso, kad atnaujintumėte reikalus. Norėdami tęsti augimą, jūs priimate sprendimą, kad turite pritraukti dar keletą rašytojų.


Prieš pertvarkydami savo tinklaraštį į daugelio autorių svetainę, turėtumėte įdiegti kelis pagrindinius procesus. Jums prireiks tokių dalykų, kaip bendraautorių gairės ir redakcinis kalendorius, kad ateityje palengvintumėte savo gyvenimą.

Kai svetainė yra sukurta ir veikia su keliais bendraautoriais, viską tvarkyti tampa šiek tiek sunkiau. Yra įvairių redakcinių pareigų, tokių kaip kelių rašytojų palaikymas ir visų paskyrimo terminų laikymasis, taip pat užtikrinimas, kad parašytas turinys atitiktų jūsų svetainės viziją ir būtų reguliariai skelbiamas..

Pažvelkime į keletą patarimų, kurie padės jums tvarkyti daugiaautorį tinklaraštį ir padės jums išlikti sveikiems, augant jūsų svetainei..

1. Visada dirbkite priešais

Tai yra glaudžiai susiję su jūsų redakcijos kalendoriumi, kurį sukūrėte prieš atidarant svetainę (jūs sukūrėte redakcijos kalendorių, ar ne?). Jei turite daugiau nei vieną svetainės rašytoją, pravartu iš anksto priskirti temas, kiekviena jų turėtų būti apibrėžta ne vėliau kaip prieš savaitę iki pranešimo paskelbimo..

Tokiu būdu dirbdami galite suteikti laiko redaguoti įrašą, duoti grįžtamąjį ryšį rašytojui ir užtikrinsite, kad kelioms savaitėms jūsų svetainėje bus paruoštas turinys. Turėdami daug iš anksto suplanuoto turinio, galėsite laisvai skelbti žinutes skelbimo tvarkaraštyje, kad galėtumėte išspręsti bet kokias jūsų rašytojų problemas.

Dirbdami į priekį sutaupysite daugiau nei bet kuris kitas šio sąrašo patarimas.

2. Sukurkite puslapį „Rašykite mums“

„WriteForUs“

Jei esate ramus rašytojų žvilgsnis, turėtumėte turėti savo tinklaraščio puslapį, kuriame jiems būtų lengva kreiptis į jus.

Šiame puslapyje turėtų būti visa informacija, kurios rašytojui prireiks norint teisingai parodyti tave. Tai gali būti nuoroda į jūsų bendraautorių gaires, tikslus metodas, kuriuo norite būti pažymėti, arba tiesiog kai kur jie gali įvesti savo informaciją, kad galėtumėte prie jų kreiptis.

Šis puslapis yra įrankis, palengvinsiantis jūsų gyvenimą ateityje. Kuo didesnė jūsų svetainė, tuo daugiau rašytojų norės už jus parašyti. Jei nėra aiškių procesų, didžiąją laiko dalį praleisite klaidžiodami per rašytojų įvairius stilius, iš kurių nė vienas gali būti netinkamas jūsų svetainei..

3. Paskirkite vieną redaktorių

Tinklaraščio pradžioje turėtų būti tik vienas redakcijos balsas. Nesvarbu, ar tai esate jūs, ar kas nors, kurį pasamdote atlikti šį darbą, jie turėtų būti atsakingi už kiekvieną jūsų svetainėje skelbiamą įrašą. Turėdami vieną redaktorių, kartu su savo autorių gairėmis, visoje svetainėje galite naudoti nuoseklų stilių, kuris bus naudingas tiek jūsų rašytojams, tiek skaitytojams..

Augant svetainei, gali tekti pridėti papildomų skyrių redaktorių arba tiesiog todėl, kad vienam asmeniui yra per daug darbo. Jei nuo pat pradžių kalbėsite apie svetainę aiškiai, tada vienas iš būdų užpildyti šias redaktoriaus pozicijas būtų reklamuoti savo nuolatinius bendradarbius, kurie parodė savo kokybę. Jie jau yra įpratę dirbti su vyresniojo redaktoriaus nustatytu stiliumi ir galės užtikrinti, kad ateityje tai bus rašoma visiems naujiems rašytojams..

4. Sukurkite „Writer“ duomenų bazę

Į jus kreipsis daugybė rašytojų, norinčių parašyti jūsų svetainei. Kai kurie bus puikūs, kiti – ne. Bet kokiu atveju jūs turėtumėte turėti šią informaciją, taip pat jų kontaktinę informaciją, kokias užduotis jie įvykdė ar liko neapmokėti ir kaip jas sumokėti, kai bus perduota užduotis..

Rašytojų duomenų bazė yra idealus būdas tai padaryti. Tai nebūtinai turi būti išgalvota, o jūs galite tiesiog sukurti skaičiuoklę su visa šia informacija arba naudoti internetinį CRM įrankį.

Nepaisant to, jūs kreipiatės į duomenų bazę, tai turėtų būti kažkas, ką nuolat atnaujinate su kiekvienu nauju rašytoju ir kiekviena užduotimi, kurią suteikiate savo dabartiniams rašytojams.

5. Bendraukite su savo rašytojais

Tu privalo reguliariai bendraukite su savo rašytojais. Ryšys gali būti įvairus: nuo išsaugoto atsakymo el. Laiško gavimo naujiems rašytojams, norintiems parašyti jums, iki atsiliepimų apie juodraščius, kuriuos išsiuntė jūsų dabartiniai rašytojai. Kuo daugiau bendraujate su savo rašytojais, ypač kai jie pirmą kartą pradeda dirbti jums, tuo daugiau jūs iš jų išeisite.

Vis dėlto nenorite bombarduoti savo rašytojų el. Laiškais, kol jie bando parašyti jums pranešimą. Turėtumėte galėti atsakyti į jų klausimus ir pateikti atsiliepimų, jei jiems to reikia.

Taip pat visada turėtumėte nedelsdami su jais susisiekti, kai užduotis bus atlikta ir laikas juos sumokėti. Nėra nieko, kas galėtų užmegzti darbinius santykius greičiau, nei tuo atveju, jei rašytojai turi persekioti jus už pažadėtą ​​mokėjimą.

Būkite draugiškas ir profesionalus, ir tai matys jus daugelyje situacijų. Šie pranešimai yra geras būdas įvertinti tikrąją rašytojo asmenybę. Jei jie nebendrauja su jumis, kodėl norėtumėte su jais dirbti ateityje? Visada lengviau dirbti su geru rašytoju, kuris yra profesionalus, palyginti su puikiu rašytoju, kuriam nerūpi.

Profesionalus abiejų pusių bendravimas yra nepaprastai svarbu.

6. Parodykite savo rašytojus

Aš jau kalbėjau apie tai anksčiau, tačiau norėdami parodyti visus savo rašytojus, naudokite papildinį, pvz., „Fanciest Author Box“. Rašytojai mėgsta matyti savo vardą eilutėje arba autoriaus langelį svetainėje. Jei jie turi kokių nors būdų susieti su savo darbu jūsų svetainėje, tada jūs dalijatės savo darbais socialinėje žiniasklaidoje iš nemokamos rinkodaros..

Kiekvienam autoriui suteiksite savo pašto archyvą – tai atsitiks tada, kai pateiksite jiems atskirus prisijungimus, o ne naudosite svečių autorių prisijungimus – taip pat galite sukurti bendradarbių puslapį, kuriame išvardyti visi jūsų rašytojai ir suteikiama pasididžiavimo nuosavybės teise tuo, ką jie rašo. . Tai privers juos sunkiau dirbti ir suteiks jiems papildomo pastangų, kad kiekvienas jūsų svetainėje parašytas straipsnis būtų aukščiausios kokybės, kokiai jie geba.

Kitas būdas parodyti savo rašytojus, kurie reguliariai prisideda, yra jiems paskatinti. Skirkite jiems pavadinimą savo autoriaus laukelyje, kuris atspindėtų jų indėlį į jūsų svetainę ir atitrauktų juos nuo bendrų bendraautorių. Tai gali būti kažkas tokio paprasto, kaip vadinti juos „vyresniuoju rašytoju“ arba paversti juos pagrindiniu rašytoju tam tikra tema. Tai padidins jų profilį ir privers juos sunkiau dirbti, kad išsiskirtų iš minios, kad pateisintų savo pakilimą virš kitų rašytojų.

Ar turite daugiau patarimų?

Tikiuosi, kad šie patarimai padės jums sudėtingai valdyti kelių autorių svetainę. Tai jokiu būdu nėra platus patarimų sąrašas, tačiau šie patarimai turėtų padėti jums žinoti apie daugybę iškilusių problemų.

Ar tvarkote kelių autorių svetainę? Ar turite patarimų, kurių čia neaptarėme? Mes norėtume išgirsti iš jūsų toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map