6 „WooCommerce“ rinkodaros metodai pardavimams padidinti

„WooCommerce“ rinkodaros metodai pardavimams padidinti

Jaudulys, atidarius internetinę parduotuvę, yra nepralenkiamas. Atidarę metaforiškas savo parduotuvės duris pasauliui, jūs laukiate pirmojo pardavimo. Ir kai tai atsitiks, jūs negalite padėti, bet būti per mėnulį. Greitai užklumpa nekantrumas. Norite pamatyti daugiau lankytojų. Norite pamatyti daugiau klientų, daugiau pardavimų ir stebėti, kaip auga jūsų pelnas.


Kas neturi?!

Kuriant ir valdant internetinę parduotuvę, iššūkis yra ne darbas su technologijomis ar priežiūra. didžiausias iššūkis yra įgyti potencialių klientų ir konvertuoti juos į pardavimus.

Padidėjęs konversija gali padaryti arba sugadinti jūsų verslą. Bet tai nėra kažkas neįprasto. Metai tyrimų buvo praleisti supratimui pirkėjo psichologija, iššifruoti konversijų aktyviklius ir optimizuoti pardavimo ciklą.

Remdamiesi šiuo išsamiu tyrimu, mes sudarėme 6 populiariausius „WooCommerce“ rinkodaros metodus ir taktikas, kuriuos galite naudoti padidindami pardavimus savo internetinėje parduotuvėje..

1. Siūlykite individualizuotą apsipirkimo patirtį

„WooCommerce“ rinkodaros metodai: individualizuota apsipirkimo patirtis

Skirdami laiko suasmeninti „WooCommerce“ galite suteikti klientams palengvėjimo jausmą. Atleidimas nuo ko? Atleidimas nuo nuolatinio informacijos perkrovimo. Geriau jaučiasi išgirdęs specialų jums skirtą balsą interneto triukšmo chaose. Galite naudoti šį psichologinį trigerį norėdami įtakoti daugiau žmonių apsipirkti jūsų internetinėje parduotuvėje.

Personalizavimas gali būti subtilus. Pavyzdžiui, jūsų „WooCommerce“ tinklalapio pagrindinį puslapį galima austi į įdomią pasaką, skirtą skaitytojui. Jei galite suprasti savo pirkėjo asmenybę, ta istorija gali susieti su jūsų potencialiais klientais, tai gali priversti juos jaustis, kad kalbate tik su jais, ir galiausiai priversti juos pirkti jūsų produktą.

Kuo daugiau suprasite pirkėjo psichologiją, tuo daugiau istorijų bus galima susieti su auditorija.

Suasmeninimas yra ir tiesioginis būdas. Prie paprastų pakeitimų priskiriama klientų kreipimasis pagal jų vardus, o ne į bendrą „labas, ten“. Arba siųskite tinkintus el. Laiškus tam tikromis progomis, pavyzdžiui, per jubiliejus ar gimtadienius. Geras triukas yra pasirinkti produktus iš klientų pageidavimų sąrašo, kad jie būtų paskatinti užbaigti pirkimą. Tokios specifikos kaip šie padeda akimirksniu susisiekti su klientais.

Kita efektyvi personalizavimo technika yra kainos pritaikymas klientui. Remdamiesi santykiais su klientu, tarkime, kad jis yra ilgalaikis pirkėjas arba didmeninis partneris, galite nustatyti tinkamas kainas. Suasmeninę kainą klientai jaučiasi ypatingi ir gali nepriekaištingai padidinti jūsų pardavimo strategiją.

2. Pridėkite skubos paleidiklius

„WooCommerce“ rinkodaros metodai: skubios priežastys

Neuromarketingas sako, kad atlikę šį nedidelį pakeitimą savo svetainėje, t. y. įdiegę atgalinės atskaitos laikmatį, galite smarkiai padidinti pardavimus. Negalėjome susitarti daugiau.

Tai pagrįsta įtikinimo psichologija ir principas baimė praleisti. Galite dislokuoti įvairius laikmačius. Kaip laikmatis apie atsargų prieinamumą, galite kalbėti apie nuolaidų laikotarpį (žaibišką kainą!), Kuris greitai baigsis, arba nustatyti laikmatį, kad jūsų klientai galėtų naudotis nemokamu pristatymu.

Pagrindinė koncepcija yra aiški – skubios situacijos verčia mus greitai veikti. Taip pat stygius skatina mus imtis veiksmų. Tai veikia visą laiką. Pvz., Galite nekreipti dėmesio į mobiliojo telefono paleidimą, jei žinote, kad bet kada galite nusipirkti mobilųjį telefoną. Bet jei akcijų galite įsigyti ribotą laiką arba jei jas galėtumėte įsigyti tik tam tikromis dienomis – būsite suintriguoti. Kaip ir magija, dabar nekreipiantis dėmesio pirkėjas atkreipia dėmesį. Štai ko jūs norite ir parduotuvėje, tiesa?!

A planavimo papildinys „WooCommerce“ gali padėti nustatyti tam tikros datos ir laiko laikmatį produktui ar kategorijai, kad bet kurį produktą būtų galima įsigyti ribotą laiką. Kai laikas baigsis, produktas bus paslėptas. Gana patogu, tiesa ?! Mes nejuokavome dėl stebuklingos dalies! ��

3. Siūlykite produktų paketus ir paketus

„WooCommerce“ rinkodaros metodai: produktų paketai ir paketai

Vartotojų psichologijos supratimas yra svarbus „WooCommerce“ rinkodaros būdas, taip pat vienas iš svarbiausių aspektų verslo augimui apskritai.

Įsigykite savo kliento batus ir pagalvokite, kaip jums viskas patiktų? Prisijunkite prie svarbių forumų ir socialinės žiniasklaidos grupių, susijusių su jūsų verslu, kur klientai išreiškia savo mintis. Sužinokite apie jų pomėgius, naujausius „džiaugsmus“, naujus poreikius, autentiškus atsiliepimus ir viską, kas padeda jums prisitaikyti.

Tinkintojams patinka jausmas, kad per vieną pirkinį galima įgyti daugiau vertės.

Vinetas Kumaras iš Jeilio ir Timothy Derdengeris iš Carnegie Mellono atliko 4 metų tyrimą, kurio pabaigoje,

„Mišrusis paketų rinkimas siūlo unikalų ir anksčiau neištirtą metodą, kaip išgauti daugiau naudos iš produkto per produkto gyvavimo ciklą.“

Pradėkite analizuoti galimus produktų rinkinius, pagrįstus ankstesniais pirkimais. Klubuokite produktus, kurie, tikėtina, bus parduodami kartu. Siūlykite nuolaidas ryšuliams.

Sukūrę paketus, pirkėjas mažiau tyrinėja ir stengiasi. Galų gale padėsite savo klientui sutrumpinti pirkimo kelionę. Jūs įdėjote pakankamai pastangų, kad klientui to nereikėtų. Būtent tai klientams patinka.

Pakelius taip pat galima pritaikyti tam, kad galėtumėte pradžiuginti kiekvieną pirkėją iš visų klientų.

4. Užfiksuokite potencialius klientus

„WooCommerce“ rinkodaros metodai: užfiksuoti klientai

Kiekvienas jūsų „WooCommerce“ parduotuvės lankytojas yra pagrindinis asmuo, su kuriuo turėtų būti elgiamasi tokiu būdu. Kai kurie paskatinimai yra akivaizdesni nei kiti. Pavyzdžiui, tie, kurie deda produktus į krepšelį ir tada tiesiog palieka jūsų parduotuvę neparduodami. Tačiau yra tokių, kurie nori pirkti, bet ne. Tylieji, kuriuos norite suvaldyti.

Nors apleisti krepšelio papildiniai gali būti naudojami norint išbandyti ir uždaryti pirkinį, pageidavimų sąrašų ar užklausų papildiniai gali būti naudojami nukreipti į tuos, kurie naršo jūsų svetainėje. Šie potencialūs klientai galėjo nepastebėti, jei nesuteikėte jiems galimybės išsaugoti produktą pirkimui arba užduoti klausimus apie jį prieš priimdami sprendimą pirkti..

Vienas patarimas yra tas, kad patikima el. Pašto rinkodaros strategija turėtų būti suderinta su jūsų potencialių klientų gaudymo papildiniais. Pagalvokite apie asmeniniams poreikiams pritaikytų el. Laiškų, skirtų klientams pagal jų būseną pirkimo metu, kūrimą.

5. Socialinių signalų naudojimas

„WooCommerce“ rinkodaros metodai: socialiniai signalai

Pažvelkime į svarbią statistiką. 57% vartotojų teigia, kad socialinė žiniasklaida daro įtaką jų apsipirkimui, o „Facebook“ vadovauja 44%. Tai daro socialinę žiniasklaidą vienu iš svarbiausių „WooCommerce“ rinkodaros būdų

50 milijonų įmonių naudojasi „Facebook“. Didelė tikimybė, kad turite ir verslo puslapį. Bet ar ji pakankamai įtraukianti??

Įsitikinkite, kad turite leidžiamos rekomendacijos jūsų puslapyje, kad klientai galėtų peržiūrėti jūsų verslą. Kiti neatidėliotini veiksmai gali būti atsakymas į dabartinius gautųjų pranešimus „Facebook“ ir „Twitter“ puslapiuose.

Savo svetainėje galite stengtis padidinti socialinės žiniasklaidos įsitraukimą. Įsitikinkite, kad visuose produktų puslapiuose yra socialinės žiniasklaidos mygtukai, kad klientai galėtų pasidalyti jiems patinkančiais produktais. Be to, kiekvieną kartą įsigydami pirkinį įsitikinkite, kad klientams siunčiami el. Laiškai, kuriuose prašoma peržiūrėti verslą ir produktą socialinėje žiniasklaidoje.

Jei yra neigiamų atsiliepimų, pabandykite jų neištrinti, kol jie nebus įžeidę. Atsakykite į kiekvieną apžvalgą. Tai padidins jūsų patikimumą.

Žmonės dažnai naudojasi „Twitter“ norėdami paminėti savo problemas ar patirtį. Laikykite savo „Twitter“ tvarkyklę aktyvią ir atsakykite į kiekvieną užklausą, pasiūlymą ar atsiliepimus.

Galite žengti vieną žingsnį į priekį, paskirdami socialinės žiniasklaidos vadybininką prižiūrėti rankenas. „Facebook“ suteikia jums neišnaudotą galimybę kurti ir konvertuoti naujus potencialius klientus.

6. Produkto klausimai ir atsakymai

„WooCommerce“ rinkodaros būdai: Q&A

Jūs būsite tai pastebėję „Amazon“ produktų puslapiuose. Populiariausi klientų klausimai, skelbiami šalia produkto, ir pačių klientų atsakymai. Tai yra įdomus būdas sukurti produkto turinį ir atsakyti į klausimus, kuriuos klientas gali turėti prieš pirkdamas.

Mažiau klientų jaus poreikį naudotis tiesioginio pokalbio ar kitomis palaikymo funkcijomis, kai prieš tai paskelbėte atsakymus į populiarias su produktu susijusias užklausas. Tai suteiks šiek tiek atokvėpio jūsų palaikymo komandai.

Patartina įrėminti tikrus klausimus. Ne tik tam tikras techninis žargonas. Kalba turėtų būti paprasta, o sprendimai neturi būti painūs.

Pabandykite įtraukti Susisiekite su palaikymo komanda mygtuką šalia klausimų ir atsakymų rinkinio, tik tuo atveju, jei klientai turi daugiau paklausti. Kiekvienas švinas yra vienodai svarbus. Įsitikinkite, kad nepaliekate maržos, kad ji paslystų.

Prieš pradėdami naikinti „WooCommerce“ rinkodaros metodus, pateikiame dar vieną patarimą

Aukščiau išvardyti „WooCommerce“ rinkodaros būdai duos greitesnius rezultatus. Kitas žingsnis yra daugiau analizuoti jūsų svetainę ir sugalvoti unikalius metodus atsižvelgiant į jūsų verslą.

Pirmiausia galite pradėti užduoti sau klausimus apie savo auditorija. Pradėkite žiūrėti į demografinius rodiklius ir sugalvokite tinkamas rinkodaros strategijas. Išsami analizė padės išsiaiškinti klientų apsipirkimo elgesį „WooCommerce“ svetainėje.

Pabandykite rasti pagrindines priežastis, dėl kurių klientai netampa konversijos. Ar tai turinys, ar nėra konkrečios funkcijos? Ar dėl vartotojo sąsajos klientams sunku naršyti svetainėje? Ar yra techninių trūkumų, kurie lėmė nebaigtus sandorius? Arba silpna palaikymo sistema neleidžia lankytojams pasiekti sprendimo stadijos?

Sužinok vidurkį laikas kurie pakeitė jūsų parduotuvėje išleistus klientus. Pabandykite išanalizuoti klientų apsilankymus svetainėse, nurodydami šį vidutinį laiką. Pradėkite diagnozuoti sėkmingų ir nesėkmingų konversijų priežastis, kad surastumėte tinkamus modelius.

Elkitės kaip klientai ir lankykitės įvairiai konkurentas svetaines. Palyginkite tai su apsipirkimo patirtimi jūsų svetainėje. Atidžiai stebėkite skirtumą ir raskite trūkstamą saitą.

Tokie vertinimai turėtų būti reguliariai atliekami, o norint greitai prieiti, reikia surinkti stebėjimus. Modeliai pradeda ryškėti tik tada, kai pakankamai išanalizuojate teisingai.

Kaip sako Roy T. Bennettas, „Perkelkite savo ribas už įprastų ribų; būk tas „papildomas“ „nepaprastas“.

Jei turite klausimų dėl aukščiau pateiktų patarimų arba turite kokių nors savo, tiesiog palikite komentarą žemiau. Mes norėtume išgirsti jūsų mintis apie „WooCommerce“ rinkodaros metodus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map