8 būdai, kaip įsitraukti į „WordPress“ bendruomenę

Tinklo kūrimas

Yra daugybė būdų, kaip įsitraukti ir atsiduoti „WordPress“ bendruomenei.


„WordPress“ yra atvirojo kodo projektas, reiškiantis, kad pagrindinę programinę įrangą ir daugybę priemonių ją išplėsti galima visiškai laisvai naudoti ir modifikuoti. Šis etiudas apima visus programinės įrangos ir papildomos informacijos aspektus.

Bendruomenės grupės kartu kuria „WordPress“ papildymus, verčia ją į skirtingas kalbas ir padeda tobulinti kiekvieną pagrindinės programinės įrangos aspektą..

Tačiau bendruomenės indėlis nėra vien tik turimų kūrėjų. Kiekvienas norintis įsitraukti gali rasti būdą, kaip padėti. Viskas, ko jums tikrai reikia, yra „WordPress.org“ paskyra ir noras įstrigti.

Yra daugybė būdų, kaip įsitraukti, ir pateiksime keletą iš jų jums.

1. Sukurkite nemokamą papildinį ar temą

Tai yra labiausiai paplitęs būdas susigrąžinti pinigus „WordPress“ bendruomenei. „WordPress“ saugykloje yra tūkstančiai nemokamų temų ir papildinių, kuriuos gali naudoti bendruomenė. Norėdami parodyti jums didžiulę įvairovę, kuri kuriama, peržiūriu juos visus ir kiekvieną mėnesį paryškinu savo mėgstamiausius papildinius ir temas.

Tai nėra pasirinkimas tiems, kurie nenori išlikti įsipareigoję ilgą laiką. Bet kurią sukurtą temą ar papildinį reikės nuolat atnaujinti, kad įsitikintumėte, jog jie nėra klaidų ir suderinami su kiekviena nauja pagrindinės programinės įrangos versija..

Beje, jūs neturite būti kūrėjas, kad galėtumėte kurti papildinius ir temas. Aš dirbau su kūrėju kuriant du papildinius (dar du pakeliui).

Aišku – man tai šiek tiek kainuoja, bet aš sukūriau papildinius, kurių turėjau asmeniškai ir jie padeda kitiems žmonėms. Tai taip pat nepakenkia mano reputacijai „WordPress“ bendruomenėje.

Papildinių ir temų kūrimas yra dažnas pradinis žingsnis daugeliui bendraautorių kuriant savo įmonę, parduodančią „WordPress“ aukščiausios kokybės produktus. Tai yra pats sudėtingiausias indėlio lygis, tačiau galiausiai, jei žmonės nepagailėtų laiko kurti temas ir papildinius, „WordPress“ nebūtų tokia įvairi, kaip dabar..

2. Atsakykite į palaikymo klausimus forumuose

Paramos forumai yra puikus būdas įsitraukti į bendruomenę. Visada yra naujų „WordPress“ vartotojų, ieškančių pagalbos ir patarimų, o ten, kur trūksta moderatorių, tai gali būti viena geriausių vietų pradėti nuo grąžinimo. Jūs negalite galvoti esate „WordPress“ ekspertas, tačiau jei turite bet kokios patirties, bus klausimų, į kuriuos galėsite atsakyti (atsižvelgiant į tai, kad didžiąją dalį klausimų užduoda absoliučiai pradedantieji).

Šiuo metu yra daugybė atvirų gijų, kurios gali šiek tiek nuginčyti, kur pradėti. Geras būdas tai išspręsti yra mintis apie neseniai iškilusią „WordPress“ problemą, kurią jums pavyko išspręsti. Naudokite paieškos funkciją forumuose, kad surastumėte žmonių, kurie klausia apie tą pačią problemą, ir parašykite taip, kaip jūs ją išsprendėte.

Norėdami sužinoti daugiau apie įsitraukimą į palaikymo forumus, šitas puslapis paaiškina viską, ką reikia žinoti.

3. Prižiūrėkite dokumentus

Failai

Kodeksas yra viskas, ką reikia žinoti apie „WordPress“. Jis nuolat atnaujinamas ir reikalauja, kad savanoriai ištaisytų klaidas, peržiūrėtų puslapius ir pridėtų naujų straipsnių, kad išplėstų „WordPress“ dokumentaciją, ypač kai išleidžiamos naujos versijos..

Visada yra reikalavimas padėti atnaujinti kodeksą. Jei manote, kad tai galėtų būti kažkas, kas jus vilioja, pažiūrėkite į Kodekso bendradarbių gairės ir įsitraukti.

4. „WordPress“ vertimo darbas

„WordPress“ GUI pagal nutylėjimą veikia JAV anglų kalba, tačiau ji gali naudoti kitas kalbas.

Jei kalbate daugiau nei viena kalba, idealus būdas susigrąžinti „WordPress“ gali padėti išversti pagrindinę programinę įrangą į jūsų kalbą. Tai ypač svarbu, jei „WordPress“ dar nėra jūsų kalba. Ne tik dirbdami su programine įranga, galite padėti ir išversdami daugybę „Codex“ puslapių į kitą kalbą.

Jei norite padėti su „WordPress“ vertimu, daugiau informacijos apie tai galite rasti tinklalapyje Poliglotų komandos puslapis.

5. Sukurkite „WordPress“ vartotojo sąsają

Jei jūsų įgūdžiai labiau slypi projektavimo srityje, tada Vartotojo sąsajos komanda gali būti ideali vieta jūsų talentams. Ši komanda daugiausia dėmesio skiria „WordPress“ vartotojo sąsajos kūrimui ir dizainui.

UI grupėje nuolat diskutuojama apie dizainą ir vartotojo testavimą su žmonėmis, tiekiančiais jų idėjų pavyzdžius. Jei dabartinėje vartotojo sąsajoje yra kažkas, su kuo nesutinkate ir norėtumėte pakeisti, ši grupė yra vieta, kur pateikti šį argumentą..

6. Pagerinkite „WordPress“ prieinamumą

Jei jūs ar jūsų pažįstamas asmuo naudojasi pagalbinėmis technologijomis, tada pagalba neįgaliųjų komandai gali būti puiki vieta įsitraukti..

Ši komanda dirba pagalbinėse „WordPress“ šerdies technologijose ir visada ieško atsiliepimų. Praneškite jiems apie visas iškilusias problemas ir bet kokias idėjas, kurių jums gali prireikti, norint patobulinti programinę įrangą.

Jei tai jums patinka, vykdykite Padarykite „WordPress“ prieinamą tinklaraštį ir palikite komentarus apie jų diskusijas.

7. Padėkite augti bendruomenei

„WordCamp“

Yra keli „WordCamps“ ir šimtai „WordPress“ susitikimų, kurie kiekvienais metais vyksta visame pasaulyje. Šie renginiai yra ideali vieta bendruomenės nariams susiburti vienoje vietoje ir pasidalyti informacija apie plėtrą, dizainą ir kiekvieną „WordPress“ aspektą (patikrinkite, ar Carrie primena savo patirtį „WordCamp San Francisco 2013“, ar sužinokite, kodėl draugas Pippin lankosi „WordCamps“ ).

Jei jūsų rajone šiuo metu vyksta susitikimas ar „WordCamp“, galite susisiekti su organizatoriais ir pasiūlyti padėti.

Jei jūsų rajone nėra dabartinio susitikimo ar „WordCamp“, kodėl gi nepabandžius jo pradėti?

Vykdyti susitikimą ar „WordCamp“ nėra lengva užduotis, todėl reikia daug nuveikti tiek prieš renginį, tiek jo metu. Jei tai yra kažkas, apie ką galvojate, tada būtų labai gera idėja susisiekti su kitais „Make WordPress“ bendruomenės svetainės nariais ir paprašyti patarimo bei palaikymo..

Bendruomenės renginiai nėra vien tik fizinės vietos. Yra daugybė forumų, IRC pokalbių ir internetinių seminarų, skirtų atsižvelgiant į bendruomenės informavimo savanorius.

8. Paaukokite „WordPress“ fondui

Jei nerimaujate, kad nė viena iš aukščiau išvardytų variantų nėra jums – nesvarbu, ar neturite laiko ar įgūdžių padėti bet kuriuo iš šių būdų – yra dar viena galimybė. „WordPress“ fondas yra labdaros organizacija, kuriai pavesta tęsti „WordPress“ kaip atvirojo kodo projektą.

Tai yra ne pelno organizacija, turinti „WordPress“ prekės ženklą, finansuojanti įvairius atvirojo kodo projektus, ir „WordPress“ bei atvirojo kodo plėtros švietimo organizacija..


Mes kalbėjome apie keletą galimybių, kuriomis galite įsitraukti į „WordPress“ bendruomenę, tačiau yra daugybė kitų būdų prisidėti. Norėdami įsitraukti į bendruomenę visi jūs tikrai poreikis yra noras atiduoti. Tuomet jums tiesiog reikia išsiaiškinti, kaip tai padaryti geriausiai jūsų gabumus atitinkančiu būdu.

Jūsų indėlis į bendruomenę gali būti temų ir papildinių peržiūra arba darbas su projektavimo ir vartotojo sąsajos komandomis, siekiant pagerinti „WordPress“ išvaizdą ir pojūtį. Jūsų indėlis gali būti grindžiamas jūsų noru užkariauti „WordPress“ naujiems vartotojams ir padėti jiems pradėti. Jums prieinamų galimybių tikrai nėra.

Ar jūs tam tikru būdu atidavote „WordPress“ bendruomenei? Mes norėtume apie tai išgirsti komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map