8 patarimai, kaip sukurti ilgos formos turinį naudojant „WordPress“

Patarimai, kaip sukurti ilgos formos turinį naudojant „WordPress“

Ilgos formos „WordPress“ straipsniai yra puikus būdas pateikti savo skaitytojams išsamią informaciją tam tikra tema. Paprastai jūs turite tik sekundę, kad patrauktumėte savo skaitytojo dėmesį. Priešingu atveju jie pereis pas ką nors, kas gali jiems duoti tai, ko jie nori. Jei juos domina tam tikra tema, tai, ko jie nori, yra vertinga, suprantama ir lengva naršyti informaciją.


Paaiškinta ilgos formos turinio svarba

Kalbant apie „WordPress“, ilgos formos straipsniai paprastai nurodo tuos, kurių ilgis viršija 1000 žodžių. Kodėl turėtumėte skirti laiko taip ilgai kurti turinį? Na, yra keletas priežasčių.

Pirmiausia, tai padidina laiką svetainėje. Kuo ilgesnė kopija, tuo ilgiau vartotojas praleis aktyviai skaitydamas jūsų svetainės puslapį (ar kelis puslapius).

Paieškos sistemos taip pat linkusios rinktis ilgos formos turinį. Pagal Backlinko, įrašai, užimantys pirmąjį „Google“ paieškos rezultatų puslapį, turi 2890 žodžių. Taigi, jei norite gauti aukštesnį reitingą, susitelkimas į ilgesnį turinį yra tvirta strategija.

Plius ilgos formos turinys yra labiau bendrinamas. Patobulinę savo straipsnių ilgį, jūs taip pat galite paskatinti savo socialinės žiniasklaidos paskyras (ir srautą).

Nors pirmosios priežastys yra labiau pagrįstos SEO, taip pat yra priežasčių sukurti ilgesnį turinį savo auditorijai. Pavyzdžiui, bendra vartotojo patirtis jūsų svetainėje. Lengvai naršydami ilgos formos turinį, vartotojai gali lengvai rasti ieškomą informaciją. Tai sukuria teigiamą patirtį, dažnai suaktyvinančią grįžti tiesiai į jūsų svetainę kitą kartą ieškant atsakymo.

Taigi kaip sukurti „WordPress“ ilgos formos turinį? Žemiau mes siūlome 8 patarimus, kuriuos galite naudoti, norėdami pasinaudoti pranašumais ir sukurti didžiausią įspūdį savo „WordPress“ svetainei naudodami ilgesnius straipsnius.

1. Pasirinkite tinkamą temą

Rašote savo skaitytojams, todėl įsitikinkite, kad nurodote jiems aktualias temas. Pažiūrėkite, kokių dalykų jie ieško, arba peržiūrėkite dažniausiai užduodamus klausimus. Pateikdami šią vertingą informaciją skaitytojai gali pasikliauti jumis ir pamatyti jus kaip autoritetą šia tema.

Vienas iš būdų tai padaryti yra nuvykti į „Quora“ ir pamatyti, kurie klausimai yra užduodami jūsų nišoje. Tai gali pasakyti, kuo jus domina auditorija. Tada galite naudoti savo socialinės žiniasklaidos analizę, kad padarytumėte tą patį ir patikrintumėte, kurios temos yra tendencingos. Forumai ir panašios internetinės erdvės dažnai daro apgaulę, jei tyrimams skirtas biudžetas yra mažas.

„Moz Pro“ SEO įrankių rinkinys

Taip pat galite naudoti „Google Trends“ ir „Google News“ norėdami pamatyti, ko žmonės ieško ir skaito labiausiai. Tačiau jei turite daugiau pinigų atsargai, naudokite keletą geriausių temų ir tendencijų tyrimo įrankių. „Moz“ yra puikus pasirinkimas, kuris gali padėti perkelti turinio rinkodarą ir SEO į kitą lygį.

2. Siekis visžalio turinio

Žinoma, bus keletas temų, kurių galiojimo laikas natūraliai pasibaigs arba bus labai paklausus tik trumpą laiką. Šio tipo turinys paprastai yra pranešimai spaudai, bendri įvykių ar bet kokio kito su prekės ženklu susiję įvykiai, pranešimai ir pan. Taip pat yra komentarų apie dabartinius įvykius ar dienoraščio įrašus, susijusius su praeinančiomis tendencijomis – tereikia atsiminti diskusijas „Lauras vs Janis“ arba „Balta ir auksinė vs juoda ir mėlyna suknelė“. Daugelis prekės ženklų šoktelėjo dėl tendencijos ir paskelbė apie ją, tačiau šie tinklaraščių įrašai nebuvo ilgi, nes jie nėra visžaliai. Galite pasirinkti rašyti apie šiuos dalykus, tačiau geriausia yra skirti temoms, kurios gali išbandyti laiką. Kurdami šį turinį skirsite daug laiko ir pastangų, todėl norėsite išnaudoti kuo daugiau laiko ir naudos iš jo, kaip įmanoma.

„CoSchedule Free WordPress“ papildinys

Yra daugybė įrankių, kuriais galite naudotis, ir vienas geriausių pavyzdžių yra „CoSchedule“ įskiepis, kuris gali padėti planuoti turinį ir įvairius atnaujinimus, kad jūsų turinys visada išliktų šviežias ir įdomus jūsų skaitytojams. Šis patogus įrankis leidžia bendradarbiauti su komanda ir paskirti užduotis, gauti visos rinkodaros strategijos apžvalgą, žinoti, koks laikas yra geriausias paskelbimo laikas ir pan..

3. Redaguoti ir koreguoti naudokite įrankius

Rašyti ne visada lengva, ypač kai reikia redaguoti ir taisyti turinį, kai tik tai padarai. Gali būti daug gramatikos klaidų ar rašybos klaidų, ir jos niekada nepakenks jūsų reputacijai. Bet, laimei, yra įrankių, kurie gali padėti jums tobulėti šioje srityje.

Gramatikos rašymo asistentas

Gramatika yra įrankis, su kuriuo tikriausiai esate susipažinęs, nes juo naudojasi milijardai žmonių, ir tai yra vienas iš svarbiausių įrankių kiekvienam rašytojui. Galite pasikliauti gramatika, kad intuityviai patikrintumėte visas gramatikos ir rašybos klaidas, skyrybos klaidas ir stiliaus klaidas. Jo naudojimas viršija bet kurį numatytąjį korektorių, tokį, kokį galite rasti „Word“ ar „Google“ dokumentuose. Tai nemokama, tačiau jei gausite mokamą versiją, galėsite lengvai patikrinti, ar nėra plagiato, ir dar geriau analizuoti turinį.

Tikrinti nemokamą „WordPress“ papildinį

„Scribit“ nemokamas korektūros papildinys yra įskiepis, kurį galite naudoti tiesiogiai „WordPress“. Galite jį nustatyti taip, kad jis pabrėžtų visas jūsų klaidas rašant, kitaip tos klaidos gali atsirasti atskirame lange. Galite pridėti specialią terminiją, kad ji būtų pritaikyta ir parengta naudoti.

„Style Guide Checker“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Galiausiai, stiliaus vadovo tikrintuvas yra papildinys, padedantis sukurti taisyklių rinkinį, kurio turinio kūrėjai turėtų laikytis, ir tai leidžia užtikrinti nuoseklią turinio kokybę visoje turinio rinkodaros strategijoje. Jis gali apimti viską nuo skyrybos ženklų iki formato.

4. Padarykite turinį dalytiną

Žmonės mėgsta dalytis turiniu, kuris jiems atrodo įdomus ir, jų manymu, kad kiti būtų vienodai suinteresuoti. Palengvinkite turinio pasidalinimą, kad padidintumėte savo pasiekiamumą ir savo ilgos formos straipsnių poveikį. Kaip ir visuose „WordPress“ dalykuose, turite daugybę socialinių dalinimosi papildinių, iš kurių galite rinktis.

Integruokite socialinę mediją su „AddThis“

„AddThis“ siūlo kelis papildinius, kuriuos galite naudoti norėdami padaryti turinį labiau bendrinamą. Tai puiki platforma, leidžianti greitai ir lengvai pridėti slankiojančius bendrinimo mygtukus, socialinio profilio stebėjimo mygtukus ir net susijusius įrašus. Turėsite prisiregistruoti gauti nemokamą „AddThis“ paskyrą, kad galėtumėte naudoti papildinius ir peržiūrėti savo populiariausio bendro turinio, persiuntimo tinklų, puslapių peržiūrų ir dar daugiau analizę..

Saldainių socialinis valdiklis

Arba, jei ieškote paprastesnio varianto, apsvarstykite „Social Candy“ valdiklio papildinį. Tai prideda intuityvų socialinių valdiklių kūriklį, kurį galite naudoti norimoms socialinio profilio nuorodoms pridėti prie bet kurios valdikliui paruoštos srities. Pasirinkite iš 25 socialinių tinklų, 3 mygtukų stilių ir pritaikomų matmenų.

5. Formatuokite savo turinį

Skaitytojai nori, kad būtų lengvai sudedamas turinys, kuriame jie galėtų greitai rasti tikslią ieškomą informaciją. Puikus būdas padėti jiems yra suformatuoti savo turinį, kad būtų aiškios antraštės, subtitrai ir sąrašai, kad jie galėtų pereiti per ilgos formos straipsnį ir greitai rasti tikslią temą, kurios ieško..

Atsisiųskite paprastą turinį

Taip pat galbūt norėsite pridėti turinį. Ilgalaikio turinio skaitytojams tai dažnai yra labai naudinga. Jei jūsų „WordPress“ temoje nėra šios funkcijos, įskiepis, pvz., „Paprasta turinio lentelė“, bus sudėtingas. Šis papildinys yra tiksliai toks, koks reklamuojamas – paprastas būdas pridėti turinį prie savo žinučių ar puslapių. Papildinys veikia automatiškai, sugriebdamas antraštes. Naudokite pridėtas parinktis, kad pasirinktumėte Turinio lentelės stilių, ženklelio formatavimą, hierarchinę paramą, sklandų slinktį ir dar daugiau..

6. Pridėkite vaizdų

Puikus būdas perduoti informaciją skaitytojams yra vaizdai, tokie kaip infografika, diagramos ar kiti vaizdai. Jie puikiai tinka sutraukti informaciją į paprastą formatą. Ir net kai atvaizdų nereikia, vis tiek verta juos pridėti, kad būtų suskaidytas ilgas tekstas.

Infografijos kūrimo priemonė - „iList“

„iList Infographic Maker“ yra „WordPress“ papildinys, kuris gali padėti sukurti duomenų ir informacijos vizualizaciją, kuri atrodo gerai ir iškart patraukia skaitytojo dėmesį. Galite sudaryti gražius sąrašus, infografijas, diagramas ir grafikus. Tai gali pakeisti jūsų turinio rinkodaros strategiją.

„Vision Interactive“ - „WordPress“ vaizdų žemėlapių kūrimo priemonė

„Vision Interactive Image Builder“ suteikia galimybę nuveikti daugiau su savo atvaizdais – pridėti teksto, užrašų, nuorodų, formų, linijų ir kitų dalykų, kurie gali padėti išsiaiškinti jūsų mintis ir įkvėpti žmones. Galite sukurti interaktyvius vaizdus, ​​brošiūras ir per kelias sekundes papasakoti istoriją.

Vizualizatorius: „WordPress“ lentelių ir diagramų tvarkyklė

Galiausiai naudokite vizualizatoriaus lenteles ir diagramas, kad sukurtumėte interaktyvius diagramas, diagramas ir kitus vizualizacijos įrankius, kurie auditorijai gali padėti suprasti jūsų pateiktus duomenis. Tai tikrai paprasta naudoti ir yra daugiau nei 9 diagramų tipai, kuriuos galite naudoti. Visos diagramos yra interaktyvios ir greitai reaguojančios, o tai dar geriau tiks jūsų lankytojams.

7. Gaukite reklamą

Jei atkreipėte skaitytojų dėmesį ir jie laiko jus žinančiu ir patikimu informacijos šaltiniu, galite pradėti reklamuoti jūsų siūlomus produktus ir paslaugas. Gavę jiems vertingos informacijos tema, galbūt norėsite pasiūlyti savo paslaugas, padėsiančias rasti klausimą, iš kurio jie iš pradžių kreipėsi į jus..

Viena iš galimybių yra pridėti raginimą veikti (arba CTA). Galite pasirinkti daugybę „WordPress“ raginimo veikti papildinių. Naudodamiesi jais galite nukreipti skaitytojus į savo informacinio biuletenio formą, kainų puslapį, kontaktinę formą susisiekti ir kt.

Arba, jei jūsų svetainėje taip pat yra el. Prekybos parduotuvė, galbūt galėsite naudoti trumpąjį kodą, kad pridėtumėte susijusius produktus į savo tekstą. Pvz., Jei naudojate „WooCommerce“, galite naudoti ir pritaikyti trumpąjį kodą [produktai], kad būtų rodomi atitinkami elementai pagal kategoriją, SKU, populiarumą ir tt (žr. Visą sąrašą „WooCommerce“ trumpųjų kodų kintamieji sužinoti daugiau).

8. Kurkite atsižvelgdami į SEO

Žinoma, norint pasiekti daugiausiai skaitytojų, turite turėti aukštus paieškos sistemų reitingus. Ir norint tai pasiekti, turite turėti SEO optimizuotą turinį.

Pirmiausia norėsite pradėti nuo raktinių žodžių tyrimų. „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė yra puiki priemonė raktiniams žodžiams atrasti ir tyrinėti, taip pat įvertinti jūsų konkurenciją.

Yoast SEO papildinys

Tačiau apsisprendę dėl tikslinių raktinių žodžių nenorėsite įklijuoti savo teksto. Tai dažnai būna nepatogu ir nenatūralu (skaitytojams ir paieškos varikliams). „Yoast“ yra puikus papildinys, leidžiantis įtraukti tuos raktinius žodžius, tada patikrinti, ar jie nėra skaitomi. Tai garantuoja, kad niekas neskamba nenatūraliai, ir padeda optimizuoti jūsų turinį skaitytojams (ir paieškos sistemų robotams). Be to, papildinys yra patogus, jei norite pridėti svarbių SEO funkcijų į savo svetainę, įskaitant svetainės schemą ir bandeles. Tai paverčia jūsų „WordPress SEO“ pastangomis gauti jūsų ilgos formos straipsnių vertę.


Kai norite sukurti didelės įtakos turinčius „WordPress“ straipsnius, nepamirškite atsižvelgti į šiuos patarimus viso kūrimo proceso metu. Ilgos formos dirbiniai tikrai turi savo vietą ir tarnauja savo tikslams; Kai jie bus tinkamai atlikti, pamatysite puikių rezultatų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map