8 patikrinimai, kuriuos reikia atlikti, kai jūsų „WordPress“ svetainė neveikia

8 patikrinimai, kuriuos reikia atlikti, kai jūsų „WordPress“ svetainė neveikia

Galbūt negalite pasiekti savo „WordPress“ svetainės informacijos suvestinės arba prisijungimo puslapio. Arba jūsų svetainė veikia ne taip, kaip įprastai. Jei taip nutinka, gali būti, kad jūsų „WordPress“ svetainė neveikia.


Bet nesijaudinkite – gali būti paprastas atsakymas, kodėl jūsų svetainė neveikia. Šis trumpas preliminarių patikrinimų sąrašas gali padėti išlaikyti vėsą galvą, kai jūsų „WordPress“ svetainė neveikia. Geriausia, kad šiuos patikrinimus galite atlikti patys, prieš kreipdamiesi pagalbos.

1. Atmeskite neteisingas jungtis

Pirmiausia įsitikinkite, kad visos jungtys yra tinkamos ir įjungtos į tinkamus lizdus / prievadus. Įsitikinkite, kad esate tinkamai prisijungę prie interneto. Nenorite dvi dienas laužyti galvos ir tada sužinoti, kad laidus sukryžiavote.

2. Ar tai tik tu?

Dažnai atsitinka, kad problema gali būti bendra problema, paveikianti daugelį kitų vartotojų. Gali būti, kad kiti žmonės bandys išsiaiškinti, ar jų „WordPress“ svetainė neveikia

Norėdami sužinoti, ar taip yra, išbandykite kelias internetines paslaugas, pvz Žemyn visiems arba Tiesiog aš. Šis įrankis tikrina jūsų svetainę iš kelių vietų, taigi, jei problema yra jūsų kompiuteryje, apie ją žinosite. Tiesiog įveskite bet kurios svetainės URL ir jūs žinosite, ar ir ši svetainė neveikia. Kitas įrankis, kuris daro beveik tą patį Ar ši svetainė žemyn.

Svetainė neveikia - ar ji neveikia

Jei pastebėsite, kad tik jūs negalite patekti į savo svetainę, kitas jūsų sustojimas turėtų būti Whatsmydns. „Svetainė nerastaAr panaši klaida paprastai reiškia, kad jūsų DNS nebuvo atnaujintas. Šis įrankis padės jums tai sužinoti, ir jūs neturėtumėte praleisti šio patikrinimo, jei neseniai pakeitėte DNS į savo svetainę. Tačiau atminkite, kad DNS pakeitimų atnaujinimas paprastai gali užtrukti nuo 6 iki 72 valandų.

Jei jūsų DNS yra naujausias, kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pabandyti ir priversti puslapį iš naujo įkelti. Norėdami tai padaryti, spustelėkite „Ctrl“ + F5 “Windows” (ir Cmd + R „Mac“). Tai leidžia pasiekti savo tinklalapį tiesiai iš serverio, apeinant talpykloje esančius puslapius.

Tada peržiūrėkite savo svetainę iš skirtingų vietų, naudodami įgaliotąsias svetaines. Jei galite peržiūrėti savo svetainę tokiu būdu, labai tikėtina, kad susidūrėte su tinklo problemomis.

Galiausiai taip pat galite nuolat stebėti savo svetainės darbo laiką. Yra daugybė priemonių, tokių kaip Pingdom prieinamos šiam tikslui. Šie įrankiai tikrina jūsų svetainės būseną, dažnai kartodami iš kelių vietų, ir praneša, jei jūsų svetainė patiria prastovą..

3. Patikrinkite domeno galiojimą

Domeno vardo, kurį įsigijote paleidžiant savo svetainę, galiojimo laikas baigiasi. Ar praleidote pranešimą apie prenumeratos pratęsimą? Nors daugelis registratorių pratęsia galiojimą maždaug 30 dienų pasibaigus galiojimo laikui, jūs jį stumiate, jei turite didesnių lūkesčių.

Daugelis interneto savininkų susieja domenų registravimo paslaugas su priegloba. Bet jei taip nėra su jumis, turite patikrinti, ar jūsų prenumerata yra atnaujinta.

Kas yra

Eik į Kas yra ir pateikite savo svetainės URL. Greitai sužinosite, ar jūsų domeno registracija vis dar netaikoma, taip pat daugybę kitos informacijos apie savo svetainės domeną.

4. Nepasiekiama svetainė

Kartais gali atsitikti taip, kad jūsų svetainė neveikia, tiesiog negalite prie jos prieiti. Taip gali būti dėl automatinių „WordPress“ atnaujinimų, kurie netinkamai vykdomi.

Tokiais atvejais galite pabandyti pasiekti savo svetainę naudodamiesi šiais greitaisiais taisymais:

 • „WordPress“ visiškai neatnaujinama: Kartais, iškart po bandymo atnaujinti „WordPress“, bandant įkelti bet kurį puslapį, galite gauti suplanuotos priežiūros klaidą. Greičiausiai taip yra todėl, kad praeidavo laikas, per kurį jūsų „WordPress“ galėjo išeiti iš priežiūros režimo. „WordPress“ sukuria .priežiūra failą atnaujinimo proceso metu, norėdami nurodyti, kad jūsų svetainė prižiūrima. Turite pašalinti šį failą iš savo svetainės, kad galėtumėte vėl prieiti prie jo. Iki to laiko greičiausiai gausite tik tokius pranešimus kaip „Įdiegimas nepavyko“Arba„Trumpai nepasiekiama dėl suplanuotos „WordPress“ priežiūros klaidos“. Nors visada verta paskaityti daugiau apie tai, kaip saugiai atnaujinti „WordPress“.
 • Neteisingi failo leidimai: Kad automatinis atnaujinimas tinkamai veiktų, svarbu turėti tinkamus failo leidimus. „WordPress“ naudoja htdocs / jūsų svetainė / wp-content / atnaujinimas laikinojo failo, kurį jis sukuria diegimo proceso metu, katalogas ir jis turi būti rašomas. Baigę tai pabandykite dar kartą automatiškai atnaujinti.
 • Išjunkite saugųjį režimą: Pabandykite išjungti saugųjį režimą savo telefone httpd.config failą, tada paleiskite „Apache“ iš naujo.
 • Pasirinkite Neautomatinis atnaujinimas: Jei atsitiks, kad gausite „Lemtinga klaida“, Pasirinkite rankinį atnaujinimą.

Kitos priežastys gali būti, kad PHP atmintis yra išnaudota arba serverio laikas baigėsi, ir čia turėsite atlikti šiek tiek „WordPress“ trikčių šalinimo funkcijų..

5. Laikinai sustabdyta sąskaita

Daugelis prieglobos paslaugų sustabdo jūsų sąskaitos galiojimą, jei tam tikrą laiką nebuvo sumokėta. Paprastai iš savo kompiuterio gausite el. Laišką, kuriame bus pranešta, kai mokėjimas nebuvo atliktas, todėl gali būti, kad jis paslydo. Kad išvengtumėte prieglobos paslaugų teikimo sustabdymo, įsitikinkite, kad jūsų atsiskaitymo informacija yra naujausia.

6. Jūsų serveris neveikia

Jei jūsų serveris patiria prastovą, niekaip negalėsite pasiekti savo svetainės. Nors galite gauti pranešimą, kad jūsų serveris patirs prastovą, kartais būsite tamsoje – tai lengva pamiršti. Bet koks intensyvus serverio išteklių naudojimas, viršijantis pralaidumo ribas, taip pat gali sukelti jūsų svetainės nykimą.

Pradėkite tikrinti tiesiog atnaujindami puslapį ir, jei tai laikina problema, greičiausiai jis išsispręs pats.

Tada pagalvokite, ar jūsų pasirinkta prieglobos paslauga / paketas yra tinkamas jūsų svetainei. Jei pasirinkote pigią žiniatinklio prieglobą, gali būti, kad pagrindiniai serveriai nepateikia pakankamo jūsų palaikymo 100 proc. Prastovos gali įvykti dažniau dėl pigesnio prieglobos, kurios nepalaiko tinkama infrastruktūra, ir jūsų vienintelis sprendimas yra laukti jos arba susisiekti telefonu su savo paslaugų teikėju. Arba galite pasirinkti pereiti prie kokybiškų prieglobos paslaugų, tokių kaip „Bluehost“ (kur „WPExplorer“ skaitytojai gali naudotis 63% nuolaida), arba „WordPress“ valdomų prieglobos sprendimų, tokių kaip „WP Engine“.

„Bluehost“ serverio būsena

Tokios paslaugos kaip „Bluehost“ informuoja jus apie serverio neveikimą, tačiau taip pat galite apsilankyti „cPanel“ ir patikrinti savo paskyros būseną. Vėlgi, gera idėja yra nustatyti automatinį veikimo laiko stebėjimo įrankį ir, kai tik gausite pranešimą apie prastovas, susisiekite su savo prieglobos paslaugų teikėju..

7. Temos ar papildinio konfliktas

Dviprasmiškos temos ir papildiniai, kurie nežais gerai tarpusavyje ar su „WordPress“ šerdimi, taip pat gali jus atskirti nuo „WordPress“. Vienas iš būdų tai išvengti yra įsigyti geros kokybės temų ir papildinių iš žinomų prekyviečių.

Kokybės papildiniai

Tinkama vieta ieškoti „WordPress“ papildinių yra mūsų pačių geriausių „WordPress“ papildinių sąrašas.

Daugeliui autorių kyla sunkumų nurodydami žinomus jų gaminio konfliktus su kitomis temomis ar papildiniais, todėl prieš diegdami juos, turėtumėte skirti laiko juos peržvelgti. Jei kyla abejonių dėl suderinamumo, tiesiog klauskite kūrėjo.

8. Jūs buvote nulaužtas

Jei ilgą laiką valdėte svetainę, tikrai žinosite, kad svetainės saugumas yra nuolatinis pratimas. Visa esmė – likti keliais žingsniais priekyje blogų vaikinų. Dažnai kenkėjiški robotai pakartotinai bando patekti į aukšto dažnio bandymus, o kartais pasiseka (vadinasi, reikia stiprių slaptažodžių ir apsaugoti jūsų administratoriaus sritį). Tokiais atvejais ir DoS atakų atvejais jūsų prieglobos paslaugų teikėjas turėtų imtis aktyvesnių veiksmų, kad padėtų jums apsaugoti. Turėsite glaudžiai bendradarbiauti su jais ir suteikti jiems visą turimą informaciją.

Taip pat gali atsitikti, kad robotams ar įsilaužėliams pavyksta perimti jūsų svetainę. Norėdami patikrinti, ar jūsų svetainėje nebuvo įsilaužimų, paleiskite „Sucuri“ svetainės patikrinimą ir pažiūrėkite į gautus rezultatus.

„Sucuri SiteCheck“

Jei jūsų svetainėje nėra kenksmingos programinės įrangos, turinčios įtakos tai, apžvelkite jas DUK apie „WordPress Codex“ ir pabandykite surinkti daugiau informacijos apie tai, dėl ko ji atsijungia arba keistai veikia.

Apvyniokite

Buvimas užrakintas jūsų svetainėje gali būti varginantis potyris. Tačiau yra daugybė būdų išsiaiškinti priežastį, kodėl jūsų „WordPress“ svetainė neveikia. Apsiginklavę šia informacija, galėsite pabandyti patys susitvarkyti reikalus. Be to, yra keletas kokybiškų įrašų, kurie padeda pašalinti „WordPress“ triktis, įskaitant „WordPress“ kodeką. Ir jei pastebite, kad negalite savarankiškai su tuo susitvarkyti, visada galite paprašyti išorės pagalbos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map