8 priežastys, kodėl reikia vengti pigių savo „WordPress“ tinklaraščių teikėjų

Mes visi buvome ten, rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą. Mes visi uždavėme sau tą patį klausimą – ar galiu dirbti su šiuo šeimininku? Vienu mūsų „WordPress“ gyvenimo momentu – ypač rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą, mes visi uždavėme sau tą patį klausimą – ar aš galiu padaryti ryšį su šiuo kompiuteriu?


Internetas šeimininkas, pažodžiui, yra jūsų „WordPress“ svetainės namai. O augant jūsų svetainės lankomumui turime atnaujinti pagrindinius kompiuterius. Tačiau reikia atsižvelgti ne tik į eismą, bet ir mūsų pasirinkimą lemia daugybė veiksnių. Vidutinis pagrindinio kompiuterio veikimo laikas, paslaugos kokybė, įskaitant našumą, greitį ir palaikomą programinę įrangą, techniniai palaikymo įgūdžiai ir dauguma svarbiausia, kaina.

Išlaidų faktorius

„WordPress“ priegloba: išlaidų faktorius

Beveik visi pradedantieji užduoda tą patį klausimą, rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą:

Kiek viskas kainuos?

Aš jau tai padariau ir esu tikra, kad ir tu tai padarei! Pasinerdami į nuostabų „WordPress“ pasaulį, pamažu suprasite, kad žiniatinklio prieglobos kaina, nors ir yra žmogiškosios logikos pagrindinis veiksnys, nėra pati svarbiausia..

Kodėl? Priežastis paprasta – sužinoję daugiau apie „WordPress“, pastebėsite, kad yra daug veiksnių, tokių kaip automatiniai pagrindiniai atnaujinimai, DDoS apsauga, valdomas priegloba, integruotas CDN, ir daugybė kitų, kurie ateina į žaidimą, kai tik pateksite į didžiąją lygą.

Leisk man išsirinkti pigiausią ir pradėk.

Tai čia yra vienas iš tų neteisingi (bet būtini) posūkiai gyvenime, kurį vėliau apmąsto dauguma iš mūsų. Bet ei – mes mokomės iš savo klaidų, tiesa? Jei stebuklingai atsidūrėte šiame straipsnyje ieškodami savo naujojo žiniatinklio prieglobos, jums pasisekė! Paprasčiau tariant, venkite pigių žiniatinklio prieglobos (pamatysite, kodėl netrukus).

Problemos su pigiais interneto teikėjais

Daugelis veiksnių, aptartų tolesniuose punktuose, yra susiję vienas su kitu. Tai daugiau iš grandininė reakcija – vienas deficitas lemia kitą problemą. Jei pagalvosite apie tai iš verslo perspektyvos – pagrindines pelno ir nuostolių lygtis -, pamatysite, kad priežastys yra gana akivaizdžios. Pradėkime.

1. Griežti išteklių apribojimai

„WordPress“ priegloba: pigūs prieglobos išteklių apribojimai

Pigūs žiniatinklio prieglobos įrenginiai paprastai naudoja prastus ar naudotus serverius ir (arba) įtrauks į juos kuo daugiau vartotojų. Dėl to smarkiai sumažėja kiekvienam vartotojui paskirstomų išteklių kiekis.

Pavyzdžiui, apsvarstykite serverį su 8 GB RAM. Jei mes įdėsime į 100 žmonių tame serveryje, kiekvienas asmuo gaus maždaug 80 MB RAM. (8 x 1000/100). Tai gana padoru. Padidinkite šį skaičių ir jums kiltų problemų.

Kokia problema?

 • Žemas PHP atminties limitas: Pradedantiesiems yra be galo mažas PHP atminties limitas. Mes tai nustatėme „WordPress“ veikia PHP, tiesa? Esant mažai PHP atminties, „WordPress“ rankos yra surištos. Įdiegę naują temą arba paleidę daug išteklių reikalaujantį papildinį (pvz., A suplanuotas debesies atsarginis kopijavimas), „WordPress“ nepavyks ir jūs susidursite su baltas mirties ekranas.
 • Perkrauta duomenų bazė: Tikėtina, kad būsite apribotas vienu duomenų bazės egzemplioriumi (tai reiškia tik vieną „WordPress“ diegimą), o duomenų bazės serveris bus labai apkrautas. Todėl užklausos rezultatų (t. Y. Delsos) generavimas užtruks, o tai galiausiai pablogins svetainės našumą.

2. Standžiojo disko pamėgdžiojimas

„WordPress“ priegloba: pigus hostingo kietojo disko talpinimas

Standieji serverio diskai paprastai yra brangesni nei jų staliniai kompiuteriai. Taip yra dėl padidėjusio jų patikimumo, greitesnio našumo ir ilgesnio vidutinio tarnavimo laiko. Bet kuris standusis diskas yra skaidomas išteklius taigi turi reiškia gyvenimą. Tai reiškia, kad po nurodyto eksploatavimo laiko standžiojo disko gedimo tikimybė žymiai padidėja, o našumas blogėja žemiau priimtino lygio.. Trumpai tariant, kai baigėsi nurodytas kietojo disko naudojimo laikas – jis turėtų būti išmestam.

Tačiau pigių žiniatinklio vaizdų atveju taip nėra. Jie ir toliau naudos tuos sustingusius standžiuosius diskus (ar net staliniams kompiuteriams skirtus standžius diskus), kurie ilgainiui sugenda … ir visi jūsų duomenys!

3. Mažas arba visai nėra atsarginių kopijų

„WordPress“ atsarginės kopijos

Dažniausiai nauji vartotojai nežino atsarginių kopijų svarbos, todėl tai yra a atsakomybe geros prieglobos įmonės įprastos atsarginės kopijos. Kiekvienas geras kompiuteris, pvz., „BlueHost“ ar „WPEngine“, reguliariai darytų atsargines jūsų svetainės atsargines kopijas ir saugotų jas iki 30 dienų!

Pigios žiniatinklio prieglaudos galimybės reguliariai kurti atsargines kopijas yra gana menkos. Net jei jie tai padarys, bus nepriimtini dydžio apribojimai ir trumpi atsarginiai saugojimo laikotarpiai. Kaip premiją, jie netgi gali jus apmokestinti už atsarginės kopijos atkūrimą!

4. Nepatyręs palaikymas

„WordPress“ priegloba: pigus hostingas - nepatyręs palaikymas

Visų pirma, atsakymas į bilietą bus lėtas. Gal net nėra tinkamos palaikymo programinės įrangos. Jei jums pavyks įveikti šias dvi kliūtis, štai kitas – palaikymas gali nepadėti jums padėti net gana paprastomis prieglobos problemomis. Nemanau, kad sudėtingais klausimais net kyla abejonių – jūs visi vieni.

5. Nekvalifikuoti specialistai = ilgesni prastovos

„WordPress“ hostingas: pigus hostingas ilgesnėms prastovoms

„Backend“ technikai yra žmonės, prižiūrintys serverius – viskas, nuo laidų prijungimo iki OS atnaujinimo įdiegimo ir saugumo. Kvalifikuoti serverių administratoriai yra labai brangūs – tokios koncepcijos pigūs kompiuteriai mėgsta vengti maro.

Tačiau prastovos yra būtina bendro hostingo verslo dalis. Geriausi dalykai turi pažangią programinę įrangą, kad galėtų apeiti jos poveikį. Tačiau turėdami pigių žiniatinklio vaizdų, susidursite su nepakankamais ir mažesniais nei serverio ištekliais – kaip kietajame diske anksčiau aptarta problema. Susiekite tai su nepatyrusiais specialistais, o jūs esate už dažni ir užsitęsę prastovos.

6. Dažni pranešimai apie per didelį naudojimą

„WordPress“ priegloba: Pigūs prieglobos pranešimai apie per didelį naudojimą

Kartais jūsų svetainėje bus srauto tendencijų. Pvz., Jei jūsų nuorodą retransliuoja kažkas garsus arba ji tampa populiari „Reddit“. Bet kokia normalus bendrinamasis kompiuteris ketina registruoti tai kaip išteklių perteklių.

Tačiau negalvokime apie tai. Pigūs žiniatinklio savininkai apriboja jūsų išteklius taip, kad net nepilnametis padidėjęs srautas pateiks pranešimą apie per didelį naudojimą. Pakartokite tai keletą kartų, ir jie gali net užblokuoti jūsų sąskaitą ir sulaikyti tavo duomenis, kol nesumokėsite didelės baudos!

7. Prastas saugumas

„WordPress“ priegloba: pigus hostingo prastas saugumas

Saugumas yra vienas aspektas, kurį naujokai deja sumenkina. Bet tai neturėtų atleisti prieglobos kompanijos. Jie turėtų būti patyrę, tiesa? Pigūs interneto prieglobos įrankiai turi tikrai prastas saugumo priemones. Pagrindinės ugniasienės, trūksta apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir beveik nėra apsaugos nuo DDoS atakų, todėl jūsų svetainė gali būti pažeidžiama daugybės atakų.

Jūsų svetainė tampa vaikų įsilaužėlių žaidimų aikštele.

Laimei, jūs naudojate „WordPress“, kurioje yra daug integruotų saugos mechanizmų. Jei savo svetainėje, pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje, daug jodinėjate, apsvarstykite galimybę atnaujinti „premium“ saugos papildinį, pvz., „IThemes Security Pro“ ir „VaultPress“ už papildomą saugumo lygį.

Kenkėjiškų programų problema

Ryškus pavyzdys galėtų būti kenksmingo kodo injekcija. Piratai gali greitai rasti saugos spragas duomenų bazėje ir tyliai paslėpti kenkėjišką kodą – procesą, vadinamą „MySQL“ injekcija. Todėl jums to nežinant, jūsų svetainė tampa kenkėjiškų programų užkrėstu domenu. „Google“ pažymi jūsų domeną kaip kenkėjiškų programų platinimo taškas, o jūsų SEO reitingai sumažėja.

Vienas gedimo taškas

Jei serveris naudoja vieną duomenų bazės serverį, kuriame nėra atsarginių kopijų, viena kenkėjiškų programų ataka gali užkrėsti visus serverio duomenų bazės egzempliorius. Tai reiškia, kad bus paveiktos visos duomenų bazės serveryje esančios svetainės (kiekviena)! Todėl, jei bus užpultas kažkieno domenas, jūs taip pat galite patirti pasekmes.

8. Paslėptos išlaidos

„WordPress“ priegloba: pigus hostingas - paslėptos išlaidos

Kai įmonė imasi mokesčių už produktus ar paslaugas, kurie turėtų būti nemokami, mes jas priskiriame prie paslėptų išlaidų. Pigūs internetiniai vaizdai užpildyti tokiais posūkiais. Jie gali jus apmokestinti už:

 1. Atsarginių kopijų atkūrimas
 2. Domeno perkėlimas (labai didelė suma)
 3. Padidinto palaikymo bilieto iškėlimas
 4. Išteklių pertekliaus atvejai

Vieną kartą aš pasidaviau godumui ir nusipirkau pigų vieno dolerio VPS. Galvojau, kodėl gi neišbandžius? Kaip ir tikėtasi, niekas neveikė. Dienos pabaigoje aš turėjau pakelti paramos bilietą tik tam, kad sužinočiau, kad jie jau išrašė man sąskaitą 5 USD už palaikymo bilieto atidarymą, jau nekalbant apie tai atsakyti!

Išvada

„WordPress“ priegloba: geriausias priegloba

Pigūs žiniatinklio prieglobos dalykai nieko kito, išskyrus katastrofą. Pasirinkdami mūsų poreikius tenkinantį žiniatinklio prieglobą, turime būti ypač atsargūs. Geriausia pasirinkti patyrusius ir žinomus žiniatinklio vaizdus, ​​tokius kaip „WPEngine“, „Media Temple“, „SiteGround“, „Cloudways“ ar „BlueHost“, kurie apsaugo jūsų svetainę. Galite sužinoti daugiau apie geriausios interneto prieglobos „VentureHarbour“ prieglobos vadove. Kai aplenksite bendrą kompiuterį, galėsite pereiti prie galingesnių parinkčių, tokių kaip valdoma „WordPress“ priegloba.

Taigi ar jūs turite bendro hostingo istoriją? Mes norėtume sužinoti, kokia buvo jūsų patirtis. Be to, jei turite patarimų, kurių reikėtų vengti, arba kuriuos reikėtų pasirinkti, prašome pasidalyti savo pasirinkimu su kitais mūsų skaitytojais žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map