9 priežastys, kodėl niekada nesirinkite nemokamos „WordPress Hostingas“

Pirmą kartą kurdami „WordPress“ svetainę, dauguma iš mūsų pasirinktų „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, o kai kurie gali apsvarstyti nemokamas „WordPress“ kompiuteris. Juk WordPress.com siūlo nemokamą planą, kodėl gi neturėtų būti WordPress.org?


Teisingai? Ne tiek daug.

Supraskime vieną dalyką. Šiandien jų yra keletas nemokami „WordPress“ kompiuteriai kad iš tikrųjų dirba. Tačiau susijusi rizika su nemokamu kompiuteriu visiškai neverta mokėti už nulinę kainą. Šis straipsnis paaiškina kodėl. Aš aptarsiu įprastos nemokamo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio naudojimo problemos ir rekomenduoti keletą nemokamų alternatyvų.

Skamba gerai? Pradėkime.

Šiame skyriuje aš paaiškinau kiekvieną rizikos veiksnį pateikdamas standartinės verslo praktikos ir euristikos pavyzdžius. Atminkite, kad ne visi nemokamai šeimininkai turės visi šių klausimų, bet dauguma iš jų labai tikėtina, kad turės bent keli problemos.

1. Nemokamo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio saugos pažeidžiamumai

Nemokami „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai neturi išteklių įdarbinti tinklo inžinierių ir vidaus saugumo ekspertų. Dėl prastos ugniasienės ir netinkamų saugumo priemonių laisvas kompiuteris yra pažeidžiamas išorės tinklo atakų, paverčiant tai pradedančiųjų įsilaužėlių praktikos vieta.

Antra, kadangi įėjimo į nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį yra beveik nulis (norint prisijungti nereikia net kreditinės kortelės), vartotojai ar robotai, turintys kenkėjiškų ketinimų, gali lengvai prisiregistruoti gauti nemokamą prieglobos sąskaitą. Kadangi jūsų „WordPress“ diegimas yra tame pačiame serveryje, esate pažeidžiamas vidiniai išpuoliai.

Blogiausias išpuolių tipas yra tyliosios – tie, kurių egzistavimas nežinomas iki to laiko, kai jie atsiskleidžia. Leiskite pateikti jums pavyzdį:

 • Įsivaizduokite sudėtingą kenkėjišką programą, kuri jūsų svetainėje neaptikta, taip pat kuriama atsarginių kopijų numatyto „WordPress“ atsarginės kopijos kūrimo proceso metu..
 • Kai tinkamas laikas, kenkėjiškos programos pradeda veikti. Tai gali būti, kai jūs sukaupėte daug naujienlaiškių prenumeratorių, arba, neduok Dieve, kai savo internetinėje parduotuvėje mokėsite klientus.
 • Kenkėjiška programa vagia jūsų klientų duomenis (įskaitant prisijungimo informaciją) ir naudoja juos daugybei kenkėjiškų tikslų.
 • Jei klientas naudoja tą patį slaptažodį kitose svetainėse, poveikis yra blogesnis.

Vis dėlto labai mažai tikėtina, kad kažkas atidarys „WooCommerce“ parduotuvę nemokamame „WordPress“ pagrindiniame kompiuteryje. Esmė buvo suteikti jums supratimą apie dalykus, kurie gali suklysti, ir priversti jus investuoti į „WordPress“ saugumą, net jei naudojate mokamą pagrindinį kompiuterį.

2. Veiklos problemos

Mes žinome, kad bendri „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai turi našumo problemų, ypač kai yra srauto tendencija ar kažkas netinkamai naudoja bendro naudojimo serverio išteklius.

Dabar įsivaizduokite nemokamų šeimininkų atvejį, kai absoliučiai kiekvienas gali gauti sąskaitą neišleisdamas nė cento. Yra didelė tikimybė, kad jūsų „WordPress“ svetainė bus sukurta pertraukiamos prastovos ir labai prasti rezultatai.

3. Riboti serverio ištekliai

Bendri prieglobos įrankiai turi pinigų, kad galėtų nusipirkti galingus serverius ir pasiūlyti nuomininkams (žmonėms, esantiems tame pačiame bendrojo prieglobos serveryje) neribotą vietą diske, didelę I / O operacijų kvotą ir neribotą pralaidumą (laikantis sąžiningo naudojimo politikos)..

Nemokami kompiuteriai tiesiog neturi tokio biudžeto! Dėl to esate užstrigę mažai vietos diske (kartais to užtenka norint įdiegti „WordPress“ papildinius), ribotas pralaidumas, ir (labai) mažas maksimalus failo įkėlimo dydis.

Todėl galbūt negalėsite įkelti didelių vaizdų ar svarbaus medijos failo (tarkime, 5 MB PDF) į savo svetainę, todėl jūsų pastangos bus nenaudingos. Ir, spėk kas? Jūs tikrai negalite skųstis.

Nemokami šeimininkai taip pat turi įdomų verslo modelį apmokestins nerealias pinigų sumas už paprastus atnaujinimus pvz., FTP prieiga ar padidinta vieta diske. Tai vadinama pardavimu, apie kurį vėliau aptarsime šiame straipsnyje.

4. Automatizuotos „WordPress“ atsarginės kopijos yra linkusios į nesėkmes

Mes visada pabrėžėme „WordPress“ atsarginių kopijų svarbą ir tai, kaip kartais jas galima gelbėti. Labiausiai rekomenduojami bendrieji kompiuteriai, tokie kaip „BlueHost“ ir „SiteGround“, siūlo automatines „R1Soft“ atsargines jūsų hostingo paskyros atsargines kopijas. Nemokami šeimininkai to nedaro.

Net naudojant nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, net jei sukonfigūruosite automatinę atsarginę kopiją naudodami, tarkime, „UpdraftPlus“, yra didelė tikimybė, kad „cron“ užduotis (planuoklė) nepavyks. Net jei planavimo priemonė praeis, yra tikimybė, kad nuotolinio įkėlimo užduotis nepavyks dėl tinklo klaidų ar PHP maks. Vykdymo laiko. Patikrinkite, ar „WordPress“ atsarginė kopija iš tikrųjų buvo sėkminga.

5. Mažas klientų aptarnavimas arba jo nėra

Būkime čia tikri – nemokami prieglobos įrankiai jums nėra skolingi jokios formos klientų palaikymo. Jei jie neatsako, nieko negalima padaryti (išskyrus persikraustymą į mokamą kompiuterį!)

6. Neišvengiamas ir negrįžtamas tarnybos nutraukimas

Bėgant metams buvo daug nemokamų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių. „CodeInWP“ atliko tyrimą ten, kur jie išbandė, ar nemokami „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai iš tikrųjų dirbo. Jų nuostabai, kai kurie iš jų tai padarė. Tačiau greitai pasitraukus keliems metams į 2019 m., Du iš tų keturių šeimininkų (50 proc.) Išėjo iš verslo.

Nemokami „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, kurie nebeveikia 2019 m., Atliko „CodeInWP“ tyrimas

Nemokami „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, kurie nebeveikia 2019 m. Vaizdo šaltinis: „CodeInWP“

Ir, spėk kas? Aš nesu nustebęs!

Blogiausias scenarijus – yra tikimybė, kad jūsų nemokamas „WordPress“ kompiuteris išnyks per naktį be jokio perspėjimo ar ryšio. Tu nežinai kada arba net jei jie grįžta. Ir jei jums pasisekė – turėsite visą „WordPress“ atsarginę kopiją, saugomą atokioje vietoje, kurią naudodami galėsite atkurti savo svetainę.

7. „WordPress“ el. Pašto adresai ir kontaktinės formos neveiks

Pagrindinė nemokamų šeimininkų problema yra prastas el. pašto pristatymas. Tiksliau, negalėjimas siųsti el. laiškų iš prieglobos serverio. Kadangi nemokami pagrindiniai kompiuteriai leidžia bet kam prisijungti prie paskyros, kenkėjiški robotai naudoja šiuos serverius, norėdami išsiųsti visą šlamštą. Todėl nemokamų kompiuterių IP yra įtraukiami į juodąjį sąrašą didžiųjų el. Pašto paslaugų teikėjų, todėl visi el. Laiškai, gauti iš šių IP, automatiškai siunčiami į šlamštą.

Štai kodėl dauguma nemokamų kompiuterių arba išjungia galimybę siųsti laiškus iš savo serverių, arba, jei įjungta, el. Laiškai pasiekia jūsų pašto dėžutę yra gana menki..

 1. Tai ypač sudėtinga, kai „WordPress“ sistemos el. Pašto adresai, tokie kaip slaptažodžio nustatymo el. Pašto adresai ir kontaktinės formos atsakymai, nėra pristatomi į jūsų gautuosius. Toliau pateikiami du sprendimai:
 2. Kontaktinės formos atsakymus galite pasiekti naudodamiesi papildinio nustatymais „WordPress“ prietaisų skydelyje.
 3. Taip pat galite išspręsti el. Pašto pristatymo problemą naudodami tam skirtą SMTP įskiepį, pvz., WP Mail SMTP, kuris pateikia „WordPress“ sistemos el. Laiškus per SMTP paslauga pvz., „SendGrid“ ar „Mailgun“.

8. Domenai, skelbimai ir SEO

Dauguma nemokamų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų leis jums naudoti tik antrinį domeną, bandant išsaugoti jų prekės ženklo kūrimo pastangas. Jei norite susieti pasirinktinį domeną, tai bus mokamas atnaujinimas.

Tokia pati prigimtis yra ir su skelbimais. Nemokami pagrindiniai kompiuteriai rodys savo skelbimus jūsų „WordPress“ svetainėje (kodėl jų neturėtų?) Ir neleis jums rodyti savo skelbimų. Net jei jie tai darys, jūs niekada nesieksite patvirtinimo pagrindiniame skelbimų tinkle (pvz., „Google AdSense“) naudodamiesi svetaine, kurios URL yra subdomenas.

Galiausiai, kai kalbame apie „WordPress“ SEO, čia yra keli būdai, kaip nemokamas „WordPress“ kompiuteris sugadina jūsų SEO:

 1. Jūsų svetainės priegloba yra domene su prastu DA. Paieškos sistemos matomumas čia jau prarastas.
 2. Dėl perkrautų serverių pailgėja puslapio įkėlimo laikas, o tai kliudo jūsų SEO rezultatui.
 3. Yra galimybė: link ferma, kur jūsų pagrindinis domenas turi šimtus, jei ne tūkstančius išeinančių nuorodų į kitus šešėlinius / neginčijamus domenus. Rezultatas – labai neigiamas poveikis jūsų SEO.
 4. (Tai užtrunka pyragą) Jei „Google“ nustato žinoma kenkėjiška programa jūsų svetainėje, jis bus automatiškai įtrauktas į juodąjį sąrašą. Įtraukus į juodąjį sąrašą, tai yra paskutinis nagas SEO karste. Galite siūlyti atsisveikinti su šia svetaine! Vienintelis jūsų pasirinkimas būtų pradėti iš naujo naudojant naują domeną ir (tikiuosi) mokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį.

9. Per brangūs pardavimai ir sudėtinga migracija

 • Vienas iš pagrindinių (ir teisėtų) būdų, kaip nemokami šeimininkai uždirba pinigus, yra per aukcionai. Iš esmės, jie imasi per didelių sumų už nedidelius atnaujinimus, tokius kaip padidinta vieta diske arba perdavimo pralaidumas.
  • Mažiau teisėti užsidirbti apima klientų duomenų, tokių kaip el. Pašto adresų sąrašai, pardavimą žinomiems šlamšto platintojams ar „sąrašų pirkėjams“..
 • Galiausiai, jei nuspręsite perkelti savo svetainę toliau nuo nemokamo kompiuterio, dėl to migracijos procesas gali būti nereikalingas.

Geresnės nemokamo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio alternatyvos

Šio straipsnio pradžioje minėjau, kad pasidalinsiu geresnėmis nemokamo „WordPress“ prieglobos alternatyvomis, kurios taip pat yra nemokamos. Štai keletas:

„WordPress.com“ (nemokamas)

„wordpress.com“ nemokamas nukreipimo puslapis

Patikėkite ar ne, nemokama „WordPress.com“ svetainė yra daug geresnis pasirinkimas nei naudojant nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį. Du apribojimai yra šie:

 1. Tik nemokamos „WordPress.com“ paskyros domenų palaikymas.
 2. Retkarčiais skelbimai rodomi jūsų svetainėje.

Geros žinios yra tai, kad jūs gaunate labai patikimą svetainę, veiksnumą ir našumą, prieigą prie daugybės puikių nemokamų temų, o geriausia – jūs esate jau „WordPress“ ekosistemoje! Viskas, ką turite padaryti, kad konvertuotumėte savo svetainę į profesionalią (ir panaikinkite visus apribojimus), galite:

 1. Atnaujinimas į mokamą planą, pradedant nuo 5 USD per mėnesį arba
 2. Perkeliama į „WordPress“ svetainę, kuriai pradedama mokėti maždaug 2,95 USD / mėn

Rekomenduojama: Nemokamas „WordPress.com“ yra puikus mažoms svetainėms, atsitiktiniams tinklaraštininkams, mėgėjams ir dalijantis bendrais atnaujinimais draugams ir šeimos nariams..

Bendras „WordPress“ priegloba – „BlueHost“ (2,95 USD / mėn.)

„BlueHost“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, rekomenduojamas „WordPress.org“. Ji valdo daugiau nei 2 milijonus „WordPress“ svetainių ir siūlo vieną iš labiausiai prieinamų bendro naudojimo hostingo paslaugų rinkoje.

Rekomenduojama: Žmonės, norintys šiek tiek investuoti į savo projektą ir rekomenduojamu būdu sukurti naują „WordPress“ svetainę. Įdomus faktas – jei įdedi pinigų, didesnė tikimybė, kad esi atsidavęs savo projektui!

VPS talpinimas – „DigitalOcean“ (5 USD / mėn.)

Jei norite susimąstyti apie „WordPress“ ar jums reikia šiek tiek papildomos energijos, „DigitalOcean“ VPS (dar žinomas kaip lašelis) yra puikus kompiuteris.

Rekomenduojama: Žmonės, ieškantys papildomos prieglobos galios, turėdami mažą (vienos kavos puodelio) biudžetą.

„Cloudways“ – valdomas debesies priegloba (10 USD / mėn.)

Kai kuriems gali būti sudėtinga priglobti „WordPress“ svetainę debesų kompiuterijos svetainėse, tokiose kaip AWS ar „Google Cloud“. Čia patenka „Cloudways“. Jis valdo jūsų debesies serverį, užtikrindamas, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų geriausios būklės..

Rekomenduojama: Žmonės, ieškantys didelio našumo „WordPress“ prieglobos, turėdami galimybę pasirinkti savo pasirinktą debesų prieglobos paslaugų teikėją.

Ne „WordPress“ alternatyvos

Šiandien yra šimtai nemokamų ir mokamų „WordPress“ alternatyvų. Daugelis jų siūlo reklaminį „freemium“ prieglobą, panašų į „WordPress.com“, o kiti yra CMS, panašūs į „WordPress.org“..

Kiekviena iš šių nemokamų alternatyvų palaiko skirtingas funkcijas, tokias kaip tinkinto domeno palaikymas ir galimybė rodyti skelbimus. Mes panaudojome keletą šių platformų ir rekomenduojame „Blogger“, „Tumblr“, „Dribbble“, „Adobe Portfolio“ (nemokama, jei turite aktyvią „Adobe Creative Cloud“ prenumeratą), „Wix“ ir „Weebly“.


Ar kada susimąstėte kodėl kai kurie žmonės pasirenka nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį? Galiu galvoti apie dvi priežastis:

 1. Daugelis žmonių svarsto galimybę pasirinkti nemokamą kompiuterį, nes jie bando hobį ir nėra tikri dėl projekto ilgaamžiškumo. Todėl jie nenori įsipareigoti dėl mokamo plano. Tokiais atvejais yra visada geriau pasirinkti rekomenduojamą alternatyvą, tokią nemokamą „WordPress.com“ svetainę.
 2. Kai kurie žmonės gali tiesiog norėti išbandyti savarankišką „WordPress“ svetainę, iš tikrųjų nepirkdami prieglobos plano. Debesų kompiuteriai, tokie kaip „DigitalOcean“ ir AWS pasiūlykite gausų bandymo laikotarpį, kuris puikiai tinka tokioms programoms.

Žemiausias

Apibendrinant galima pasakyti, kad pinigai, kuriuos, jūsų manymu, sutaupysite naudodami nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, iš tikrųjų yra apgaulė. Laikas, kurį praleisite spręsdamas problemas, susijusias su svetainės saugumu, našumu ir bendru patikimumu, bus galų gale jums kainuos daug daugiau. Nėra tokių dalykų, kaip nemokami pietūs, ir tai visada atsitinka su nemokamu „WordPress“ priegloba.

Jei rimtai žiūrite į savo „WordPress“ svetainę ir norite jai įsipareigoti, taip yra visada geriau pradėti nuo rekomenduojamo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio. Jie prasideda maždaug nuo 3 USD / mėn., Tai yra mažiau nei vieno kavos puodelio kaina.

Ar praeityje naudojote nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį? Kokia buvo tavo patirtis? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map