AI ir „WordPress“: kaip dirbtinis intelektas gali padėti jūsų svetainei

AI ir „WordPress“: kaip dirbtinis intelektas gali padėti jūsų svetainei

Matote, kad apie tai kalbama dienos naujienose ir dar daugiau – technologijų žurnaluose ir tinklaraščiuose. Dėl dirbtinio intelekto augimo žmonės galvoja apie robotus, užvaldančius pasaulį, pavyzdžiui, mums pasirodė mokslinės fantastikos knygos, filmai ir TV laidos. Tačiau dirbtinis intelektas, arba AI, yra kur kas daugiau. Taip, mes mažmeninėse parduotuvėse pradedame matyti savarankiškai važiuojančius automobilius ir savitarnos kioskus, tačiau tikrai matėte, kad dirbtinis intelektas išplito keliose pramonės šakose, tokiose kaip medicina, švietimas, moksliniai tyrimai ar net AI ir „WordPress“..


Jūsų pirmoji mintis gali būti: „Kokius„ WordPress “elementus galima pakeisti dirbtiniu intelektu?“

Labiausiai kokybišką turinį rašo rašytojai ir tyrinėtojai. Žiniatinklio dizaineriai vykdo išsamias klientų instrukcijas, kaip manipuliuoti kodu ir koreguoti tokius elementus kaip tipografija, spalvos ir vaizdai. Ar kompiuteris gali būti toks pažengęs, kad tie darbai pasentų? Na, galbūt ateityje, bet, kaip dabar, tai gana sunki užduotis, dubliuoti su AI.

Tačiau AI jau kurį laiką egzistuoja „WordPress“ ir apskritai interneto dizaino pasaulyje. Kai kurie rašybos tikrinimo įrankiai sužino jūsų tendencijas įvedant tekstą ir pateikia rekomendacijas, kaip pagerinti jūsų rašymą. Taip pat yra daugybė turinio kuravimo priemonių, kad būtų galima sudaryti anksčiau sukurtus straipsnius tinklaraščiui ar informaciniam biuleteniui. Tą patį galima pasakyti apie daugelį analizės įrankių, kurie giliau pažvelgia į tai, iš kur atvyksta jūsų klientai, ir kaip galėtumėte juos sugrąžinti į savo svetainę..

Trumpai tariant, AI tam tikru mastu jau egzistuoja. Akivaizdu, kad yra pažangesnių PG formų, pavyzdžiui, kai kompanijos gamina robotus, kurie gali vaikščioti ir išmokti atidaryti duris. Bet mes tikrai matysime daugiau pažangų AI srityje, kiek tai susiję su „WordPress“.

Kas tiksliai yra dirbtinis intelektas (ir kaip jis susiejamas su „WordPress“ žiniatinklio dizainu?)

Šiuo metu dirbtinis intelektas sukasi aplink tai, kas vadinama mašininiu mokymu. Tai reiškia, kad mašina užbaigia užduotis, kurias paprastai atlieka žmonės, ir ilgainiui išmoksta tas užduotis atlikti geriau, kaip ir žmogus. PG turi privalumų ir trūkumų. Optimistai mato dirbtinį intelektą kaip būdą pakeisti tuos darbus, kurie žmonėms nėra laikomi pageidautinais ar pagrįstais. Daugelis žmonių taip pat mano, kad AI gali būti naudojama kaip papildoma technologija, todėl tai nebūtinai pakeis gydytoją operacinėje, o padės jai atlikti operaciją saugesniu ir greitesniu būdu..

Kita vertus, skeptikai mano, kad dirbtinis intelektas privalo pakeisti visus darbus, paliekant mums išsiaiškinti, kas turės naudos iš šių mašinų ir ką visi darys su savo gyvenimu. Tada, be abejo, yra mokslinės fantastikos idėja, kad mašinos taptų jautriomis ir užvaldytų pasaulį ar pavergtų žmoniją..

Nepaisant to, koks vidutiniškas ar ekstremalus jūsų požiūris į PG, neabejotina viena: AI yra čia, kad pasiliktų. Ne tik tai, bet mes jau matome daugybę įskiepių ir temų, naudojančių dirbtinį intelektą.

Kai kurie papildiniai, pasikliaujantys AI, yra gana naudingi kuriant turinį ir pagreitinant žiniatinklio kūrimo procesą. AI pagrįsti papildiniai ir integracijos pramonėje yra gana nauji dalykai, todėl nėra bloga idėja juos išbandyti ir pamatyti, kaip jie veikia jūsų organizacijoje, tačiau garantijų nėra. Pavyzdžiui, kai kurie iš šių įskiepių kūrėjų gali bet kada nustoti leisti naujinius. Kai kurie iš jų gali neveikti tiksliai taip, kaip tikėjotės.

Tačiau AI yra įdomi, todėl norime apibūdinti keletą būdų, kurie gali padėti jums ir jūsų „WordPress“ svetainei.

Atsikratykite komentarų apie šlamštą

Vienas iš populiariausių „WordPress“ papildinių yra Akismet, tai yra tinkamas įvadas į tai, kaip PG gali padėti jūsų „WordPress“ svetainėje. Jei dar nesate susipažinę su „Akismet“, tai iš tikrųjų yra vienas iš papildinių, kurie iš anksto įdiegti į kiekvieną „WordPress“ diegimą.

Todėl galbūt net turėsite tai nežinodami. „Akismet“ yra absoliutus gelbėjimo rašiklis tinklaraštininkams ir visiems „WordPress“ vartotojams. Kodėl? Nes jei jūs kada nors vykdėte „WordPress“ be „Akismet“, žinote, kaip nepageidaujami yra šlamšto komentarai.

Šie komentarai sulėtina jūsų svetainę ir palieka jums galimybę rankiniu būdu perprasti netvarką. Todėl „Akismet“ naudoja mašininį mokymąsi ir AI, kad pašalintų šlamšto komentarus, kurie neturėtų būti rodomi jūsų svetainėje. „Akismet“ sužino, kurie robotai greičiausiai pateks į jūsų svetainę, ir jis veikia fone jūsų nepastebėdamas.

Tobulinkite savo SEO

Jei naudojate papildinį, pvz., „Yoast SEO“, žinote, kad jis taip pat siūlo patobulinti jūsų turinį atsižvelgiant į tai, kas parašyta. Jis turi keletą mašininio mokymosi elementų, bet įskiepį kaip „WordLift“ iš tikrųjų analizuoja jūsų turinį naudodamas AI.

AI ir „WordPress“

Pagrindinis skirtumas tarp tokio mokymosi įrankio kaip „Wordlift“ ir „Yoast SEO“ yra tas, kad „Wordlift“ sukuria jūsų svetainės žinių schemą. Todėl SEO rekomendacijos yra pritaikytos jūsų turiniui. Nuostabu tai, kad jūs gaunate keletą faktų ir skaičių, kurie padės jūsų SEO ir patobulins tinklaraščių įrašus.

Automatiškai versti pagal vartotoją

Daugelis svetainių turi daugiakalbių galimybių. Tačiau paprastesnis būdas išversti „WordPress“ yra pasinaudoti AI pagrįstais pranašumais „Google“ kalbos vertėjas. Įdiegiate papildinį savo šoninėje juostoje arba naudodami trumpąjį kodą, tada jis veikia, sužinodamas apie savo lankytojus ir jūsų svetainės turinį, todėl pateikdamas aukštesnės kokybės vertimus.

Bendrinkite susijusį turinį

Daugelis tinklaraštininkų žino, kokie svarbūs „susiję įrašai“ norint priversti vartotojus perskaityti daugiau straipsnių. Yra daugybė susijusių įrašų papildinių, iš kurių kai kurie naudojasi kompiuteriu, norėdami pamatyti, kurie jūsų kiti įrašai yra susiję su tuo, kas skaitoma..

Susijusios „WordPress“ žinutės yra tvirtas pasirinkimas, nes AI algoritmai atskleidžia susijusius straipsnius. Rekomenduok papildinys yra dar vienas susijęs turinio papildinys su AI. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad galite dalytis visų rūšių susijusiu turiniu, ne tik tinklaraščių įrašais.

Turėkite AI galią savo tiesioginiuose pokalbiuose

Nors nebūčiau sužavėtas leisdamas AI ir „WordPress“ vykdyti visą savo klientų palaikymo pokalbį, tai prasminga tiems paprastesniems klausimams, į kuriuos galėtų atsakyti dirbtinis intelektas, atleidžiant laiką žmonėms kalbėti su kitais klientais..

Nemokami tiesioginiai pokalbiai + automatinis automatas visą parą tai daro tik atlikdamas paprastas užduotis ir nukreipdamas klientus teisinga linkme. Pvz., Jie gali ieškoti tam tikro produkto arba galbūt jiems reikia šiuo metu aktyvaus kupono. Be to, kai mokomasi po suaktyvinimo, papildinys leidžia jums sukurti savo atsakymus, kai kyla tam tikras klausimas.

Supraskite, kurias emocijas jaučia jūsų skaitytojai

Watsonfinds yra „WordPress“ papildinys, naudojantis „IBM Watson AI“. Galbūt matėte „Watson“ reklamą, bet net neįsivaizduojate, ką ji daro. Kalbant apie „WordPress“, „Watsonfinds“ įvertina, kaip jaučiasi jūsų skaitytojai, žiūrėdami į jūsų turinį. Tai pateikia emocinį balą, pagrįstą tam tikrais žodžiais ir frazėmis, naudojamomis turinyje.

Kaip AI ir WordPress gali padėti jūsų svetainei?

Kaip matote, „WordPress“ yra daugybė AI naudojimo būdų. Kai kurie vis dar yra darbuose, tačiau siūlome išbandyti juos, kad pamatytumėte, kaip jie reaguoja.

Jei turite klausimų apie AI ir „WordPress“ ar kokių nors kitų pasiūlymų, kuriuos, jūsų manymu, turėjome įtraukti į savo sąrašą, praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose. Mes norėtume išgirsti jūsų mintis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map